Чт, 19.10.2017, 10:16
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.5 Провайдери та їх послуги » Національний проект "Цифровий район" (Інтернет до кожного села за бюджетні гроші)
Національний проект "Цифровий район"
Bandalak Дата: Пт, 18.05.2012, 21:09 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Національна комісія з регулювання в сфері зв'язку та інформатизації готується до реалізації національного проекту "Цифровий район". Він передбачає підключення до мережі українських сіл, з яких зараз доступ до Інтернету мають лише 4,2 %.

http://real-economy.com.ua/news/1865.html
http://varta.kharkov.ua/main/1087483.html

Цікава арифметика у них виходить. Підключать 10 Мбіт/сек на все село, а наприклад, у нашому селі є мінімум 500 потенційних абонентів, і кожен з них отримає по 1 Мбіт/сек B)
Та як би й було 1 Мбіт/сек - це хіба швидкість по сьогоднішніх мірках? І сміх і гріх!
Відчуваю, що гроші вони протранжирять і нічого толкового так і не зроблять! Буде щось типу GPRS, лише з гучною назвою "швидкісний інтернет"! ;)

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
pasichov Дата: Вт, 22.05.2012, 19:32 | Повідомлення № 16
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (Махновець_Ігор)
На все це вирішили виділити 200 000 грн.на всі 30 навчальних закладів не смішно?????????

Я відразу сказав, що це не інтернет буде високошвидкісний, а дурня, покупляють модеми ого від укртелекому і вся справа, відзвітують що є нет і все, от такі сумні справи.

Тому селам не скоро побачити нормальний нет, навіть 1 мбит/с це для села фантастика у більшості випадків

1. Більше 6000 грн. на заклад - не малі гроші! Можна робудувати нормальну інфраструктуру. В моєму випадку (повноцінна дротяна мережа на 120 портів+100% Wi-Fi, матеріали+обладнання, монтаж своїми силами) обійшлося в 4000 грн., правда кілька років тому.
2.1 Мб/с - не межа для 3G, зараз Інтертелеком до 14 надає (перевірено, працює). 3-5 Мб/с бездротяного Інтернту - реальність. Звичайно, торгувати home-video через Інтернет не вийде, а ось для серфінга, повноцінної організації навчального процесу, роботи з навчальними ресурсними центрами - по самі вуха. А якщо врахувати динаміку (почитайте пости на цю тему 2-3 річної давнини) ....
Bandalak Дата: Ср, 23.05.2012, 00:00 | Повідомлення № 17
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (pasichov)
Звичайно, торгувати home-video через Інтернет не вийде, а ось для серфінга, повноцінної організації навчального процесу, роботи з навчальними ресурсними центрами - по самі вуха

Повноцінного навчального процесу так не вийде. Тут потрібно ще постійно скачувати навчальне та наукове відео, проводити конференції, відправляти власні файли і т.д.
Тому вважаю мінімумом на 1 комп'ютерний клас - 10 Мбіт/сек.

Цікаво, а яка реальна швидкість на ОГО-ультра при заявлених 10/3 Мбіти/сек?
Володимир_М Дата: Чт, 07.02.2013, 13:22 | Повідомлення № 18
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Суто з власного досвіду, моє ІМХО.
От дуже цікаво.
Коли нема взагалі інтернету в школі, ну, чи він дуже повільний, то ні про які відео матеріали, конференції і тому подібні речі не йде мова.
Коли сторінки дуже довго дгузяться, чи навіть погуглити на кілької компах одночасно дуже важко.
Тоді всі відказують що його нема.

А коли появляється можливість отримати тих самих кілька мегабіт на школу, щоб дітям на уроці інформатики показати як інтернет виглядає і взагалі урок провести... починаються розмови про відеофайли, і тому подібні "інтернет збочення", вибачаюся за таке вираження.

Знаю, я поки молодий, може до мене навіть прислуховуватися ніхто не стане..

Для прикладу:

Коли був студентом, роздавав інтернет на кілька кімнат в гуртожитку (до 10 користувачів), тривало це діло 4 роки.  За цей час я побачив насправді "Українську натуру" наших людей.

Скільки б не говорили про те, що буде тільки інтернет серфінг, нічого качатися не буде, всеодно інтернет лінія час від часу накривалася. Приходилося злісних користувачів обмежувати в швидкості. Благо програма позволяла це робити.

Думаю так само і в школах буде. Тільки інтернет більш-менш нормальний появиться, всі почнуть качати "для себе" фільми, програми, музику, яка до навчального процесу ніякого відношення не має.

Це наш народ і тут нічого не поробиш.

І знову я зі своїм ІМХО, на 512 кбіт при бажанні можна без шкоди іншим користувачам витянути з інтернету довільну кількість інформації.

Модератори прошу не видаляти повідомлення ну і не блокувати мене, бо знаю що в вас це проходить без пояснень і навіть потім звернутися нідокого не можна бо всі права на переписку  на сайті блокуються). Якщо щось напишіть краще попередження.
[warning]Щоб не нарікати на блокування, раджу ще раз прочитати правила, і відмітити для себе з пізнавальною метою, які пункти Ви зараз порушили. також раджу читати шапку теми - там вказано, що повідомлення видаляються без будь-яких пояснень[/warning]
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 08.02.2013, 03:11 | Повідомлення № 19
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Quote (Володимир_М)
І знову я зі своїм ІМХО, на 512 кбіт при бажанні можна без шкоди іншим користувачам витянути з інтернету довільну кількість інформації.

Так само як і на 12 кбіт/с :) Обсяг інформації прямо пропорційний часу.
А от для використання Інтернету на уроці, наприклад, географії (карти Google, веб-камери в різних країнах тощо), вистачить 512 кбіт/с для одночасної роботи хоча б з 10 комп'ютерів?
gvmir Дата: Пт, 08.02.2013, 14:48 | Повідомлення № 20
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 6
Я підключив Інтертелеком, користуюся вдома і антену поставив у школі, підключаю один модем і вдома, і в школі, зручність прадва сумнівна, але доводиться викручуватися, тим паче, що перевів систему навчально-виховного процесу на сервер Мудл, створив власне освітнє середовище КІКТ. Швидкість варіюється, але не фонтан, щодо вартості, то ціна користування послугами Інтертелекому теж захмарна, але вибирати поки що не доводиться.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.5 Провайдери та їх послуги » Національний проект "Цифровий район" (Інтернет до кожного села за бюджетні гроші)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.