Чт, 21.09.2017, 00:56
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.4 Системи управління сайтами (CMS) » Програми та інструкції для сайтобудування (HTML, PHP, Java, MySQL, хелпи, програми, досвід, двіжки ...)
Програми та інструкції для сайтобудування
vedruss Дата: Нд, 05.10.2008, 12:29 | Повідомлення № 1
Веб-майстер
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
1. В цій темі хотілося б, більш конкретно поговорити про сайтобудування, які хто використовує програми, мови гіпертексту, скріпти, двіжки і їх переробка під особисті сайти, як вірно обробити графічні файли, створення флеш анімацій для сайтів.
2. Це "промовшен" Вашого сайту, козкрутка, регістрація в різних пошукових системах, каталогах т.д.
3. Ідея про перехід від паперових передачок із районо в школи - на електроні, та способи створення ситеми подібної до ФІДО, для районів де ще існують проблеми із інтернетом.

Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятися без попередження!!!

1. Дуже корисний хелп по вебдизайну опис та закачка по цему посиланні.
HTML в примерах v1.1 (build 26.03.03) (Rus, FreeWare)
http://osvita-gopri.kherson.ua/index.php?go=Files&in=view&id=1

Коли інтернет не безлімітний, то створювати веб сторінки із всякими скріптами(php. MySql..) можливо на локальному копютері, а потім готовий продукт заливати на хост.
А хто небудь пробував інсталювати та настроїти Апач в віндовс?
Один із самих простих в інсталюванні пакет денвера "Джентльменский Набор Web-Разработчика"
Це готовий веб сервер на вашому компі. В ньому працюють всі скріпти (Perl, Java, PHP, є база MySQL, PhpMyAdmin, заглушка для перевірки сендмейла і т.д.) нові домени додаються просто - створюєто папку pupkin.ua/www/файли_вашої_сторінки, перегружаете сервер і все, набираете в браузері pupkin.ua і бачите свою сторінку.
Сторінка де можна закачати свіжу версію + адонти, але мені завжди вистачало базового пакета:
http://www.denwer.ru/

Один із популярніших блокнотів для програмування EditPlus з підсвічуваням синтаксу різних мов, HTML, CSS, PHP, ASP, Perl, C/C++, Java, JavaScript та VBScript.
Розмір: 1,08 Мб.
http://zport-school.ks.ua/Download/EditPlus230.rar
Там в архіві є файлик editplus_pach_C.exe, це мої доопрацювання, ставити не обов'язково

Хто мало-мальскі працював з вебсторінками, знають, чи просто чули про файли стилів "css", чи каскадні стилі, саме простіше це взяти готовий файл та допрацювати його під себе, а щоб не ломати голову з кодом, я завжди використовую програму TopStyle, вона розуміє різні формати файлів стиля, а саме головне, є можливість зразу побачити, що у Вас вийшло, який має воно вигляд.
Підключається цей файл просто:
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN">
<HTML>
<HEAD>
<TITLE> New Document - <?php echo $pagename;?></TITLE>
<META NAME="Keywords" CONTENT="">
<META NAME="Description" CONTENT="">
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1251">
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="
style.css">
</HEAD>
Розмір: 4Мб.
http://zport-school.ks.ua/Download/TopStyle-3.10.rar
Спочатку 1 раз запустіть, пройдіть настройки next, next, next, next,
а потім запустіть русік. Але мжливо і навпаки просто не буде я сно що Ви вибираєте. За други запуском все буде ОК.

продовження слідує....

Відредаговано: vedruss - Нд, 05.10.2008, 21:24
Jokerz Дата: Сб, 09.10.2010, 22:09 | Повідомлення № 16
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 97
Quote (vedruss)
Мені теж не раз ломали і весною мене старий хостер навіть попросив переїхати від нього. Мене взломали за допомогою модуля який був розроблений сторонім програмістом, це був каталог мобільних телефонів. Він працював так скріпт кешував інформацію з інших сайтів і показував не як канал rss, а як інформацію мого сайту, думаю програміст оставив дирочку і хтось або вын сам поставив в той каталог (який кешував інформацію, там права дуступу були 777) спамерську машину, і я взяв за неділю річну дозу трафіку.

это не верное поведение хостера. Если взломали то как раз нормальный хостер может момочь разобраться как было взломано. А по поводу трафика, так тут уже извините, если резко выростает трафик даже за пару часов любой нормальный админ уже вкурсе, и будет смотрет подозрительный аккаут. А то что неделю они просмотрели что Вы использовали много трафика то это их проблема. Тем более что спам запрещен и его отслеживают. Он прошляпил и типа решил отыграться на клиенте.
Вообщем мое мнение хостер не прав.
Quote (vedruss)
2. Коли хотят взломати Вас то не обовязково почнуть з вашого сайту, їм головне знайти список тих, хто ще хоститься на сервері, потім за допомогою скріпта який перебирає усі сайти і знайде той сайт, на якому стоїть один із популярних форумів phpBB, бо його найлегше проломити і закинути свого шпіна на сервер а далі діло техніки.

скажу так это реально если безопасность сервера стоит на втором уровне над производительностью.
На сегодня практически все хостинги хотя бы немного понимающие в безопасности или просто с головойследят за безопасностью сервера.
Да и я так скажу даже если взломали сайт клиента то другие сайты уже не взломают, выйти за пределы корня клиентского аккаунта выйти не возможно. т.е. даже получить листинг сайтов на сервере не реально.
Сайты ломают часто да и хостер не будет же каждому сайты смотреть и безопасность отвечать, потому любой хостер прикрывая свою задницу отстраивает сервер так что каждый аккаунт максимально изолирован от других, все скрипты запускаются от своего пользователя, корень сугубо свой и еще куча всяких политик и ограничений.
А если у какого то хостера реально выйти за пределы корня клиента мое мнение что либо нету денег на админа либо просто полный тупизм. А что самое обидное таких хостингов много на рынке. Они очень привлекают ценами.
Quote (Махновець_Ігор)
Так чув про схожі речі!!!!! Навіть в минулому році бачив наприкладі нашого колеги Sasykа як його сайт взломали!!!! Але я просто вчитель інформатики і немаю тих знань, що програмісти для того щоб захистити свій сайт в певній мірі, я вперше працюю з сайтом, хоче з попередніх ваших тем взяв дещо на замітку.

Помню это Если мне память не изменяет я лично разгребал этот взлом на сервере, и если снова таки не изменяет памят был взлом через фтп. т.е. были получены пароли. Подбора паролей небыло. Любые действия на сервере логируются, и потому мы четки выяснили когда и была авторизация, с какого айпи и что именно делали с файлами.
Quote (vedruss)
Якщо Ви створите ручний сайт на HTML+PHP ніхто його не взламає.

Смотря ж для чего сайт. Попробуйте форум написать на html
или интернет магазин.
maque Дата: Сб, 09.10.2010, 23:37 | Повідомлення № 17
Новий користувач
Рейтинг: 0
Щодо швидкого створення сайтів:

1) можна також зробити на Wordpress.com Ось як саме http://maque.org.ua/wordpress/?p=7084

2) також є варіант на blogger.com Про це ось тут http://maque.org.ua/wordpress/?p=7086

На мою скромну думку, найкращий HTML/PHP/CSS редактор - це Adobe Dreamweaver. На жаль, він не безкоштовний, але є пробна версія.

Якщо хочете робити портал, то для цього можна розглянути ту ж таки Джумлу.

Jokerz Дата: Нд, 10.10.2010, 13:16 | Повідомлення № 18
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 97
Quote (maque)
1) можна також зробити на Wordpress.com Ось як саме http://maque.org.ua/wordpress/?p=7084

да лучше тогда joomla взять, потому что вордпресс вообще кривой и не оптимизированый движок, он генерирую главную может и по 80 запросов к БД делать в то время как для ее генерации достаточно 5-7.
Я бы не делал не нам.
Ostrenko_Aleks Дата: Нд, 10.10.2010, 13:26 | Повідомлення № 19
Часто заходить...
Рейтинг: 7
Спасибі за відповіді. Я пояснював що це не мої обов'язки, але це питання кожен рік піднімають і кажуть що треба зробити.
PanPete Дата: Нд, 10.10.2010, 20:10 | Повідомлення № 20
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (Ostrenko_Aleks)
Я пояснював що це не мої обов'язки, але це питання кожен рік піднімають і кажуть що треба зробити.

Навіщо ж входити в багаторічне протистояння. Створіть на Юкозі сайт-пустишку, ну по бажанню- додатково оформте домашню сторінку. Все це займе не більше години (хвала шаблонам!). Після цього з чистою совістю та відчуттям виконаного обовязку подайте рапорт про початок функціонування ресурсу, одночасно не забудьтесь передати доступ на наповнення сайту контентом тому, хто вас примусив потратити свій час. :)
Ostrenko_Aleks Дата: Нд, 10.10.2010, 20:26 | Повідомлення № 21
Часто заходить...
Рейтинг: 7
Дякую за ідею PanPete, так і зроблю.
volodschool2 Дата: Нд, 10.10.2010, 20:37 | Повідомлення № 22
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 263
Quote (Ostrenko_Aleks)
З мене методист РАЙВо вимагає створити сайт інформатиків свого району.

Цікаво було б дізнатися, а чому методист РАЙво вимагає(!), щоб цю роботу зробили саме Ви? Якщо він(вона) - методист РАЙВо, то нехай сам(а) і робить сайт. Не уміє? Не хоче? Ну тоді нехай організує спосіб оплати.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 11.10.2010, 18:53 | Повідомлення № 23
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Хіба методист РАЙво вправі таке вимагати? На основі яких нормативних документів? Тим більше, що це не входить в обов’язки вчителя інформатики і може бути здійснено тільки на добровільних засадах. Поясніть (покажіть) своєму методисту про систему Юкоз і хай працює. А якщо хоче незалежний сайт і без реклами, потрібно вкладати фінанси.
vitali4 Дата: Пн, 11.10.2010, 21:50 | Повідомлення № 24
Часто заходить...
Рейтинг: 5
Quote (Ковальчук_Олександр)
Тим більше, що це не входить в обов’язки вчителя інформатики і може бути здійснено тільки на добровільних засадах.

Отака в нас доля, пане Олексанре. Змушені багато знати та вміти (робота така) і від цього страждати та відбиватися від нахабних "прохань". Я думаю, що той методист прекрасно знає про обов*язки учителя інформатики. Але ж він ЧИНОВНИК.
Vlada-Kret Дата: Нд, 05.02.2017, 02:19 | Повідомлення № 25
Новий користувач
Рейтинг: 0
Недавно нашла интересную статью о лучших конструкторах 2017 года http://www.webbuildersguide.com/best-builders-russia/. Надеюсь она обязательно кому-то пригодится, так как там есть много хороших конструкторов, и тем более бесплатных вариантов.
mul44 Дата: Нд, 05.02.2017, 12:05 | Повідомлення № 26
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 43
в этом обзоре я не нашел: какое кол-во места предлагают все эти конструкторы, а некоторые у меня откровенно "лагали" при создании, и загрузке потом сайта. Пока месть ни один из предложенных не сумел встать рядом с юкоз.
gry Дата: Нд, 05.02.2017, 18:55 | Повідомлення № 27
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 105
Не знаю чи правильно... Створив блог (Google)  школи. Одна сторінка . Новини... Щоб "відчепилися"... ;) . А якщо без жартів - за адміністрування сайту  теба щось платити...
mul44 Дата: Нд, 05.02.2017, 19:08 | Повідомлення № 28
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 43
Цитата gry ()
А якщо без жартів - за адміністрування сайту теба щось платити...
У нас это на инженера-электроника возложили.
Ktara Дата: Нд, 05.02.2017, 19:25 | Повідомлення № 29
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Цитата gry ()
Не знаю чи правильно... Створив блог (Google)  школи. Одна сторінка . Новини... Щоб "відчепилися"...  . А якщо без жартів - за адміністрування сайту  теба щось платити...
Цитата mul44 ()
У нас это на инженера-электроника возложили.
Именно так. есть должность - и человек на этой должности отвечает за сайт. Меня уже года 2 не дергают, и мне - хорошо
gry Дата: Нд, 05.02.2017, 19:47 | Повідомлення № 30
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 105
Цитата Ktara ()
года 2 не дергают
Не дьоргали і мене, доки в районі не утворилися ОТГ (об. тер.громади). Вияснилося , в результаті , що по району, /ті що не ОТГ/,  тільки у нашої школи сайту і немає... І почалося........
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.4 Системи управління сайтами (CMS) » Програми та інструкції для сайтобудування (HTML, PHP, Java, MySQL, хелпи, програми, досвід, двіжки ...)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.