Нд, 19.11.2017, 17:53
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.4 Системи управління сайтами (CMS) » CMS Drupal
CMS Drupal
piktor Дата: Нд, 23.01.2011, 14:00 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 19
Окрім Joomla бавився ще одну цікаву CMS Drupal. Куди менший за Жумлу, від неї відрізняється як Лінукс від Вінди - все по своєму, свої недоліки та переваги.
В стандартному комплекті немає WYSIWYG текстового редактора, та ще деяких плюшок, наявних в Joomla. Проте мені подобається незалежне від шаблонів розташування блоків інтерфейсу, наявне з головне випадаюче меню.
Поставити редактор є нескладно. Для початку - модуль WYSIWYG, а через його налаштування - один із широкого набору редакторів - я пхав fckeditor, нічого не заважає рожитися на жумловий TinyMCE.
Надзвичайно зручно робити блоги та новини, непогано робляться вкладені підшивки матеріалів.
Власне, хто користував - пишіть.
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 23.01.2011, 19:39 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Складновато все-таки в Друпал все організовано. Маю на увазі, що в базовий комплект мало що входить, потрібно встановлювати різні додаткові модулі, які в основному на англ. мові, та й не так просто розібратись, що як працює.
На даний момент я до цих пір не визначився, якою CMS буде управлятись мій сайт. Кожна з них (Джумла та Друпал) хороша по своєму, але попередній досвід використання DLE підказує, що дані CMS програють як у простоті установки/налаштування, так і функціоналу.
Особисто мені потрібно швидко і просто налаштувати такі модулі:
- форум;
- фотогалерея;
- файловий архів.
Що для цього потрібно робити?
piktor Дата: Нд, 23.01.2011, 19:59 | Повідомлення № 3
Активний учасник
В обох CMS треба лише доставляти модулі для цих речей, із коробки немає. Я робив форум та фотогалерею на піддоменах окремими спеціалізованими рушіями - SMF та Gallery2, тому підказати, які модулі обирати, не можу.
P. S. Кажуть (хостери), що у Joomla фотогалерея виходить дуже важкою, на безкоштовному хостингу можуть прикрити сайт за перевантаження. Чи, може, це в ho.ua такі жмоти.

Додано (23.01.2011, 19:56)
---------------------------------------------
Ага. В Drupal форум, таки, із коробки.

Додано (23.01.2011, 19:57)
http://drupal.org/node/796476

Додано (23.01.2011, 19:59)
Галерея в Друпалі: http://drupal.org/project/gallery

Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 23.01.2011, 23:16 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Подивившись урок по установці та налаштуванню ckeditor, виконав все те саме, попередньо скачавши з оф. сайту http://drupal.org/ відповідний модуль ckeditor for drupal 6.x, сам editor (з сайту ckeditor.com), та модуль imce для роботи з зображеннями і imce_mkdir для створення папок на сервері.
Врезультаті маю потужний текстовий редактор + модуль для роботи з зображеннями:

Для тих, хто зацікавиться даною CMS, пропоную скачати відео по установці ckeditor, а також всі необхідні модулі:
Відео ч.1 (10 МБ)
Відео ч.2 (7 Мб)
Модулі

piktor Дата: Нд, 23.01.2011, 23:24 | Повідомлення № 5
Активний учасник
І так, підсадив Ковальчука на Nokia C5, тепер на черзі Drupal. Треба подувати над наступним пунктом. :)
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 24.01.2011, 02:12 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
CMS цікава. Проте кілька годинні пошуки нормального шаблону так і не дали результату. В мережі малувато шаблонів під Drupal.
Сподобались найбільше 2 теми на тематику освіти тут. За них просять 55 і 66 доларів відповідно, для мене це дорого, тим більше, що зі своєї кишені прийдеться платити. Може хто знає, де можна знайти подібні по якості, можна платні, до 30 доларів.
Jokerz Дата: Пн, 24.01.2011, 15:00 | Повідомлення № 7
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 102
Quote (Ковальчук_Олександр)
Сподобались найбільше 2 теми на тематику освіти тут. За них просять 55 і 66 доларів відповідно, для мене це дорого, тим більше, що зі своєї кишені прийдеться платити. Може хто знає, де можна знайти подібні по якості, можна платні, до 30 доларів.

а зачем? вам для сайта школы или что именно?
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 24.01.2011, 16:11 | Повідомлення № 8
Ветеран спілкування
Так, для сайту школи. Хочеться гарного дизайну.
Jokerz Дата: Пн, 24.01.2011, 19:02 | Повідомлення № 9
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 102
посмотрите в сторону eleanor-cms.ru хороший двиг.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.4 Системи управління сайтами (CMS) » CMS Drupal
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.