Сб, 18.11.2017, 21:29
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Спонсора знайти реально? (Спонсора для підключення школи до мережі Інтернет?)
Спонсора знайти реально?
NataliyG Дата: Пн, 09.02.2009, 10:32 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Я працюю в сільській школі в нас є підключення до мережі Інтернет через Укр. телеком швидкість в кращому випадку 16 Кб/с це швидкість підключення закачуємо зі швидкістю 2 Кб/с. В селі підключення до Інтернету практично ніхто немає. В школі є новий компютерний клас з локальною мережею підключити його до швидкісного Інтернету потягне тися 2 гривень може три. Реально знайти спонсора який це оплатить.
Але в нас є ще одна проблема зимою дуже холодно, але щоб вирішити цю проблему треба тисяч 100 а може 200.
Директор школи на пропозицію шукати спонсора каже потрібен школі Інтернет коли дітей відпускаємо швидше бо холодно?!
Звичайно холодно це погано бо діти сидять в куртках на уроках. але Інтернет це освіта, як вчителів так і учнів.
То що важливіше? Однаково важливим є обидві проблеми бо наші діти йдуть в світ і їм корисно булоб знати що таке Інтернет, оскільки вони його вдома немають. Але ще одне як на мене зробити нове опалення в школі нереально, а Інтернет реально.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: NataliyG - Пн, 09.02.2009, 10:45
Ogorodets Дата: Пн, 09.02.2009, 11:03 | Повідомлення № 2
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Вот тут может что найдете... http://informatic.org.ua/forum/13-799-1
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 09.02.2009, 20:42 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (NataliyG)
В школі є новий компютерний клас з локальною мережею підключити його до швидкісного Інтернету потягне тися 2 гривень може три.

1. У Вас можливий інтернет "ОГО" від Укртелекому? Якщо так, то для його підключення великих коштів не потрібно.
2. В нашому районі по школах роздали CDMA-модеми і інтернет працює на швидкості ~240 Кбіт/сек. Вартість модему ~600 грн.+100 грн. антена для підсилення сигналу. Ретранслятор на відстані 12 км. Найдешевший тариф - 45 грн./міс (700 Мб трафіку).
3. Інтернет можна підключити через мобільний телефон. Оператор підійде будь-який: Київстар, МТС, Лайф. Якщо є підтримка EDGE, то швидкість буде до 240 Кбіт/сек. Зазвичай, реальна швидкість 80-120 Кбіт/сек (10-15 Кбайт/сек). Підключивши центральний комп’ютер, інтернет "роздаємо" на інші комп’ютери через проксі-сервер. В якості модему можна використовувати як сучасний телефон, так і EDGE-модем від Київстар, що коштує 340 грн.
4. Асиметричний інтернет - наземний канал (мобільний телефон, стаціонарний телефон) + супутник. Задоволення не дешеве, так як вдень 1 Гб вхідного трафіка коштує 25-30 дол. + плата за мобільний інтернет (якщо в якості наземного каналу використовується мобільний).

Минулого року при вивченні теми "Інтернет" я користувався способом №3. Використовував власний телефон. Цього року буду пробувати користуватись способом №2. Для села швидшої альтернативи не має.

LAM85 Дата: Вт, 10.02.2009, 00:48 | Повідомлення № 4
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Quote (Ковальчук_Олександр)
CDMA-модеми і інтернет працює на швидкості ~240 Кбіт/сек

в мене в дома також підключений цей интернет, що цікаво що відстань до базової станції десь 55 км +-1-2 км. швидкість 800 - 1500 кбіт\с

+ антена 12dbi.

Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 10.02.2009, 22:46 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Найдешевший тариф - 45 грн./міс (700 Мб трафіку).

Тарифи зросли вдвічі? http://intertelecom.ua/
NataliyG Дата: Ср, 11.02.2009, 09:27 | Повідомлення № 6
Активний учасник
У Вас можливий інтернет "ОГО" від Укртелекому?

Ні у нас для Ого не годиться лінія звязку.

Асиметричний інтернет - наземний канал (мобільний телефон, стаціонарний телефон) + супутник

Це все дуже добре, але мене цікавить де на це взяти кошти. Я ж не можу оплати підключення школі. А з батьків і так збирають на потреби школи. Які будуть поради?
Ogorodets Дата: Ср, 11.02.2009, 10:14 | Повідомлення № 7
Назавжди з нами
Рейтинг: 42
У нас, в свое время, оплачивал зажиточный родитель бестолкового мальчика.
Newbie Дата: Ср, 11.02.2009, 10:40 | Повідомлення № 8
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (NataliyG)
А з батьків і так збирають на потреби школи.

переконати батьків, що це і є потреба школи. у мене так локальну мережу проклали. відмовчувались 3 місяці. коли побачили, що я пальцем об палець не вдарю, щоб зробити мережу - поскрипіли зубами і заплатили фірмі за встановлення.
NataliyG Дата: Чт, 12.02.2009, 14:15 | Повідомлення № 9
Активний учасник
Справа в тому, що коли я таку пропозицію кидаю, що давайте на батьківських зборах скажемо. То директор мені каже. В школі холодно, опалення нормального нема, внутрішні туалети треба зробити хочаб для молодших класів, а то діти на двір ходять. В спортзалі підлога провалюється і т.д. а ти тут ще про якийсь Інтернет говориш.
Просто на фоні усіх тих проблем говорити батьки скиньтеся на Інтернет бо ваші діти не знають шо воно таке. Батьки скажуть ну і хай не знають. Для батьків є важливіші проблеми.
Саме тобу в мене виникла ідея може би то якийсь спонсор оплатив?
Bandalak Дата: Сб, 14.02.2009, 02:27 | Повідомлення № 10
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (NataliyG)
В школі є новий компютерний клас з локальною мережею підключити його до швидкісного Інтернету потягне тися 2 гривень може три.

Це через який спосіб так коштує?
Quote (NataliyG)
Звичайно холодно це погано бо діти сидять в куртках на уроках. але Інтернет це освіта, як вчителів так і учнів.

Звичне діло, що у школі холодно. Цього року м'яка зима, але у мене в класі ще не було більше +8, а коли на вулиці було -15, у класі було 0. Діти сидять на подушках в шубах, рукавицях і шапках вушанках! Я думав що так і треба. А що хіба буває в школах тепло?
Quote (LAM85)
в мене в дома також підключений цей интернет, що цікаво що відстань до базової станції десь 55 км +-1-2 км. швидкість 800 - 1500 кбіт\с

У Вас який оператор?
Тарифи зросли вдвічі? http://intertelecom.ua/

Хіба є такий оператор? Він яке покриття використовує, власне? Яка у нього перспектива? На їхньому сайті про покриття і перспективу нічого немає, одні тарифи!
NataliyG Дата: Сб, 14.02.2009, 13:17 | Повідомлення № 11
Активний учасник
Quote (Bandalak)
А що хіба буває в школах тепло?

Я думаю, що буває. В кожному разі така ситуація як в нас з вами що діти цілу зиму не знімають верхнього одягу не в усіх школа.
Просто коли дуже холодно дирекція скорочує уроки. Молодші класи відпускає додому. А взагалі я цілу зиму ходжу по школі як капуста (багато одягу).
Quote (Bandalak)
Це через який спосіб так коштує?

Я думаю що поставити на школі тарілку не буде коштувати більше, а хіба ні?
Bandalak Дата: Сб, 14.02.2009, 13:24 | Повідомлення № 12
Лідер форуму
Quote (NataliyG)
Я думаю що поставити на школі тарілку не буде коштувати більше, а хіба ні?

Навіть менше, але потім....
Задоволення не дешеве, так як вдень 1 Гб вхідного трафіка коштує 25-30 дол. + плата за мобільний інтернет (якщо в якості наземного каналу використовується мобіль
PanPete Дата: Сб, 14.02.2009, 16:49 | Повідомлення № 13
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (Bandalak)
Хіба є такий оператор? Він яке покриття використовує, власне? Яка у нього перспектива? На їхньому сайті про покриття і перспективу нічого немає, одні тарифи!

Дивіться уважніше - http://intertelecom.ua/ru/aboutcompany/cmap
Bandalak Дата: Нд, 15.02.2009, 01:46 | Повідомлення № 14
Лідер форуму
Quote (PanPete)
Дивіться уважніше - http://intertelecom.ua/ru/aboutcompany/cmap

Дивився! Тут описані якісь два різних по маштабу покриття. В одне зних входить і моє село. Я перекопав весь сайт, давав запити адміністрації, але так і не вияснив чіткої різниці між цими покриттями і не вияснив які базові станції вони використовують. Адже у нас окрім Київстар і МТС більше ніяких базових станцій немає.

Надалі Іntertelecom обговорюємо тут: Іntertelecom

Відредаговано: Bandalak - Нд, 15.02.2009, 02:09
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Спонсора знайти реально? (Спонсора для підключення школи до мережі Інтернет?)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.