Вт, 12.12.2017, 18:07
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 8 з 8«12678
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Допомога колегам-початківцям (Ця тема допоможе тим, хто працює 1-2 рік.)
Допомога колегам-початківцям
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 28.09.2008, 01:47 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Прохання описувати всі проблеми, з якими ви зіткнулися на першому році роботи.

[admin]Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятися без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Нд, 28.09.2008, 22:46
bgd Дата: Нд, 16.09.2012, 20:07 | Повідомлення № 106
Досвідчений вчитель
Нагороди: 5
Рейтинг: 68
Quote (rikz007)
І ще одне: хто що використовує для обмеження доступу студентів(учнів) до налаштувань, веб-ресурсів і т.п. Я думаю, що без відповідних обмежень (хоча б простих) нормальної роботи за комп'ютерами не буде (згадую себе в їхньому віці)

Є декілька способів, наприклад:
1. Поставте програму проксі-сервер на свій комп чи на окремий сервер і налаштуйте Інтернет для всіх через неї (тоді можна буде використати фільтри для сайтів, обмеження на розширення файлів і на швидкість закачки і т.д., можна UserGate 2.8 , фільтри є в мене, можу вислати на пошту).
2. Можна налаштувати так званий сервіс SKYDNS
3. Можна на всіх компах відредагувати файл hosts для налаштування доступу до сайтів (зокрема закрити соцмережі і т.д.).
4. Можна поставити антивірус типу Інтернет сек'юріті і там теж є обмеження на сайти (Касперський, Нод32).

П.С. Можна все зробити зразу!!!
rikz007 Дата: Нд, 16.09.2012, 23:15 | Повідомлення № 107
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
із UserGate 2.8 працював, фільтри б згодилися. Якщо не важко вишліть на пошту (ЛС). Варіант з Hosts цікавий, якось про нього навіть і не думав.. А як на рахунок заборони доступу до даних та налаштувань системи? В ідеалі необхідно щоб у них був доступ тільки до якоїсь однієї папки і до декількох програм (за списком). Також непогано було б контролювати їхні дії... Завтра попробую Радмін поюзати, там було щось схоже...
bgd Дата: Нд, 16.09.2012, 23:43 | Повідомлення № 108
Досвідчений вчитель
Нагороди: 5
Рейтинг: 68
Quote (rikz007)
А як на рахунок заборони доступу до даних та налаштувань системи? В ідеалі необхідно щоб у них був доступ тільки до якоїсь однієї папки і до декількох програм (за списком).

Якщо є окремо Сервер у Вас, можна використати вхід у Домен а не робочу групу, тоді можна багато обмежень зробити для користувачів!
Можна поставити Квоти для користувачів.
Також зробіть в Облікових записах користувачів за замовчуванням гостями, або досвідченими користувачами чи просто користувачами а на адміна поставте пароль.

Quote (rikz007)
В ідеалі необхідно щоб у них був доступ тільки до якоїсь однієї папки і до декількох програм (за списком). Також непогано було б контролювати їхні дії... Завтра попробую Радмін поюзати, там було щось схоже...

Можна скористатися програмою NetOp School 6 . В ній можна контролювати дії учнів, забороняти доступ до вибраних програм і навіть Інтернету вцілому або до окремих сайтів, тимчасово, і багато іншого!!
На рахунок того, щоб учні не змінювали налаштувань системи поставте програму ShadowUser Pro 2.5.0.225 або Shadow Defender 1.1.0.331 Final і налаштуйте її (дайте виключення на антивірус, диски Д, Е і т.д.), тоді після перезавантаження пк, все буде відновлено за замовчуванням, всі дії учнів відміняться!!!

Відредаговано: bgd - Пн, 17.09.2012, 13:30
vespidae1 Дата: Чт, 11.10.2012, 00:20 | Повідомлення № 109
Новий користувач
Доброї ночі шановні майбутні колеги. Прошу Вашої допомоги. Сьогодні задали зробити лабораторну роботу з Ексель, але мене не було тиждень в університеті, тому що я дуже був хворий і матеріал сам повністю не зміг засвоїти, а вчуся заочно. Тому я дуже потребую Вашої допомоги, хто зможе допоможіть будь ласка. На перед Вам велике спасибі.
Прикріплення: 9868496.rar(394Kb)

Відредаговано: vespidae1 - Чт, 11.10.2012, 00:40
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 11.10.2012, 00:56 | Повідомлення № 110
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Стане в нагоді: http://xpoffice.info/10/Index4.htm та інший матеріал щодо формул та функцій в електронних таблицях (див. Google).

P.S. З електронними таблицями треба розібратись, бо без цього працювати вчителем інформатики - сумнівне задоволення... :)
vespidae1 Дата: Чт, 11.10.2012, 08:06 | Повідомлення № 111
Новий користувач
Дякую Вам за допомогу, матеріал і справді дуже цікавий та повчальний :) Ось тільки я не знаю з чого мені в цій лабораторні почати. Як мені зрозуміти таке речення "В комірки внести кожен свої дані про товарообіг (наприклад, в січні 2009 товароббіг був 19000)"
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 11.10.2012, 09:36 | Повідомлення № 112
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Quote (vespidae1)
внести кожен свої дані

Очевидно, існує методичка, де для кожного варіанту є таблиця даних.
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 11.10.2012, 10:37 | Повідомлення № 113
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Можливо навіть, що дані придумати потрібно свої. Вам дано приклад для 1 місяця, потрібно аналогічним чином і записати для інших. Наприклад, в Лютому 2009: 24500. Хоча версія Пилипчук_О_П більш ймовірна.
Щодо лабораторної, вона дуже проста, на шкільному рівні, тож у школі мали б вивчати Excel, зокрема, статистичні функції, ділову графіку тощо.
Photo Дата: Нд, 14.10.2012, 22:01 | Повідомлення № 114
Часто заходить...
Рейтинг: 3
По офису можно поставить Open office. Неудобно, но жить можно. Где-то видел методички по этому ПО.
С окнами дело сложнее. Для школ должны быть скидки у Билла, это можно узнать в офф. представительстве в Украине (не указывая адрес школы :) ) .
Jasper Дата: Нд, 14.10.2012, 22:27 | Повідомлення № 115
Я тут недавно...
Моє повідомлення видалили, чи що?
я не зрозумів((((
[warning]Раджу перечитати правила. Повідомлення, які порушують правила форуму видаляються без попередження. Декілька спроб порушити правила форуму - і отримуєте путівку у довічний бан :) [/warning]
Олллля Дата: Вт, 11.12.2012, 19:37 | Повідомлення № 116
Новий користувач
Скажіть, будь ласка, хто затверджує паспорт кабінету, матеріальну книгу і нвквз - дозвіл на проведення уроків???
Donbasstaxis Дата: Вт, 11.12.2012, 22:34 | Повідомлення № 117
Новий користувач
Рейтинг: 2
Quote (Jasper)
я не зрозумів((((

Смотрите! Здесь строгие учителя. ))
Все как в школе.. ^_^
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Допомога колегам-початківцям (Ця тема допоможе тим, хто працює 1-2 рік.)
Сторінка 8 з 8«12678
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.