Пт, 15.12.2017, 08:31
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 7 з 8«125678»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Допомога колегам-початківцям (Ця тема допоможе тим, хто працює 1-2 рік.)
Допомога колегам-початківцям
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 28.09.2008, 01:47 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Прохання описувати всі проблеми, з якими ви зіткнулися на першому році роботи.

[admin]Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятися без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Нд, 28.09.2008, 22:46
melniri Дата: Нд, 04.12.2011, 17:24 | Повідомлення № 91
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Колеги, розкажіть про рівні... Академ в філологічному - це злочин?
Viki Дата: Пт, 16.12.2011, 23:23 | Повідомлення № 92
Новий користувач
Доброго вечора всім! В нашій школі для виконання пункту 3.18 наказу Міністерства освіти від 11.05.11 № 436 «Про підготовку до початку 2011/2012 навчального року» щодо стовідсоткового оволодіння вчителями загальноосвітніх навчальних закладів до кінця 2011 основ інформаційно-комунікаційних технологій всі вчителі повинні оволодіти комп'ютером, але чомусь про цей наказ згадали всі за два тижні до кінця року. Наш директор "добровільно-принудітельно" покладає всю відповідальність за навчання і отриманні знання на вчителя інформатики. Скажіть чи маю я тратити свій вільний час і гроші на проїзд, щоб безкоштовно навчати вчителів?
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 17.12.2011, 00:08 | Повідомлення № 93
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Звісно що ні! Це прояви бюрократії на місцях. Особисто мій директор нічого на мене не покладає, говорить, що оволодіння вчителями-предметниками основ ІКТ повністю їхня проблема, вони повинні шукати різні шляхи подолання комп’ютерної неграмотності. Мене ж зобов’язали тільки надавати консультації у визначений графіком час. Чесно кажучи, не багато вчителів зверталися з проханням індивідуально позайматись з ними. Можливо знають, що я людина зайнята і 99% з них змушений би був відмовити за браком часу, а, можливо, всі вважають себе асами або "авось пронесет". Навчаю зараз тільки свою першу вчительку (відмовити не зміг).
mouse Дата: Сб, 17.12.2011, 13:03 | Повідомлення № 94
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Viki, так це навіть обурює дух інформатика. Директора Вас має нормальним чином заохотити!
Всі хочуть безкоштовно, не своїми руками, але пригребти до себе - ганьба таким людям. Не будьте як всі. Майте свою думку та позицію.
darya-kholod Дата: Сб, 24.12.2011, 23:52 | Повідомлення № 95
Новий користувач
Доброго дня! Хто може надати допомогу про вивчення досвіду вчителя інформатики. Дуже потрібно і срочно. Я молодий - початківець.Допоможіть будь- ласка.
W-w-W Дата: Нд, 25.12.2011, 00:50 | Повідомлення № 96

Quote (darya-kholod)
Хто може надати допомогу про вивчення досвіду вчителя інформатики. Дуже потрібно і срочно. Я молодий - початківець.Допоможіть будь- ласка.

darya-kholod, будь ласка конкретніше, що вам саме потрібно, а то ви просите і про все і ні прощо
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 25.12.2011, 16:29 | Повідомлення № 97
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Quote (darya-kholod)
Хто може надати допомогу про вивчення досвіду вчителя інформатики.

Ви збираєтесь вивчати чийсь досвід і Вам це потрібно ще й описати?
Чи Вам потрібно описати власний досвід? У молодого початківця досвіду немає (за визначенням :) ) - можна здати чисті аркуші.
А може готуєтесь до якогось конкурсу?

Додано (25.12.2011, 15:29)
---------------------------------------------
Для початку пропоную приклад буклету: http://teachlab.ucoz.ua/load/22-1-0-33
Пізніше може ще щось викладу.

vasyok Дата: Сб, 28.01.2012, 20:58 | Повідомлення № 98
Новий користувач
Доброго вечора колеги! Доможіть знайти або створити план конспект уроку для 7-го класу на тему "Типи музичних файлів" якщо вони вивчають інформатику з 5-го класу! Дуже буду вдячний!
swetikccc Дата: Нд, 29.01.2012, 20:13 | Повідомлення № 99
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Quote (vasyok)
Доброго вечора колеги! Доможіть знайти або створити план конспект уроку для 7-го класу на тему "Типи музичних файлів" якщо вони вивчають інформатику з 5-го класу! Дуже буду вдячний!

Я Вам більше поможу я допоможу поміняти тему, ну наприклад так
Цифрові звукові формати
А то то делітанство
mouse Дата: Пн, 30.01.2012, 22:15 | Повідомлення № 100
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
І по-перше дорога Вам до Вікіпедії.
А по-друге, потрібна мета уроку: що ж Ви хочете показати, навчити, розвивати, виховувати тощо.
А так, без мети, дуже складно. Вимоги програми ставимо во главу кута.
rikz007 Дата: Нд, 16.09.2012, 01:18 | Повідомлення № 101
Новий користувач
Вітаю всіх учасників форуму!
Скільки вчився, не думав, що буду викладати... але життя така непередбачувана штука... Весною 2012 закінчив ЧНУ за спеціальністю "Інформатика". Буквально позавчора (14.09.12) погодився викладати інформатику у коледжі у своєму рідному містечку (причини і час на даний момент уже не важливі). Коледж випускає студентів з рівнем "Молодший спеціаліст" за спеціальністю "Соціологія". Пари є на 1 та 3-му курсі. Переглянув програму для 1-го курсу.. полазив у павутині, вона схожа на шкільну за 9 клас, і не мінялася останніх років 5. Чи могли б Ви, вельмишановні метри, допомогти з розробкою робочої програми, поки-що для 1-го курсу (76годин). З 3-м курсом буду розбиратись з понеділка (52 год). Буду радий будь-яким відзивам.
Ага, і ще одне... чи можна(і чи потрібно) розробити програму відразу на 1 та 3 курс (наскрізну)?
drema911 Дата: Нд, 16.09.2012, 08:46 | Повідомлення № 102
Новий користувач
Рейтинг: 8
Інформатика як загальноосвітній предмет у ВНЗ І-ІІ рівня акредитації викладається за такою програмою (див. прикріплений файл).Є версія 2011 року, але вона така ж сама, тільки рік змінено. А для третього курсу можна зробити акцент на програмноиу забезпеченні, яким їм доведеться користуватися у професійній діяльності.

[warning]Порушення правил форуму!

3.21. При написанні повідомлень всім користувачам дозволяється прикріплювати файли. Прикріплені файли мають бути тільки в архівному вигляді. В разі порушення цього пункту правил файл-прикріплення буде видалятись, а користувач отримуватиме зауваження! [/warning]
Прикріплення: Computer_Basics.rar(55Kb)

Відредаговано: drema911 - Нд, 16.09.2012, 08:49
Ktara Дата: Нд, 16.09.2012, 10:46 | Повідомлення № 103
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 303
rikz007, в следующий раз программу для 1 курса ищете на сайте http://vzvo.gov.ua/branch-activities/-program-for-bis.html, только по ней и можно работать :) Программа для 3-го курса вы составляете самостоятельно исходя из названия предмета и профилизации студентов. Программа в таком случае будет авторской :) и ее надо защищать
rikz007 Дата: Нд, 16.09.2012, 15:02 | Повідомлення № 104
Новий користувач
Дякую за оперативну відповідь. Буду розбиратися з програмою... радує що є базис із рекомендаціями...
І ще одне: хто що використовує для обмеження доступу студентів(учнів) до налаштувань, веб-ресурсів і т.п. Я думаю, що без відповідних обмежень (хоча б простих) нормальної роботи за комп'ютерами не буде (згадую себе в їхньому віці)
П.С. Цікавлять Ваші думки з приводу використання хмарних сервісів (Google Docs) для викладання тем з офісного ПЗ. У моєму ВУЗі проблеми з ліцензованим ПЗ, і, взагалі, я вважаю, що студентам буде цікаво вивчати перспективну онлайн версію того ж таки МС_Ворд...

Відредаговано: rikz007 - Нд, 16.09.2012, 15:06
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 16.09.2012, 18:55 | Повідомлення № 105
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Quote (rikz007)
я вважаю, що студентам буде цікаво

Вважаєте - робіть! А для роботи офлайн поставте Libre Office або Open Office: відпаде проблема ліцензування.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Допомога колегам-початківцям (Ця тема допоможе тим, хто працює 1-2 рік.)
Сторінка 7 з 8«125678»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.