Ср, 22.11.2017, 16:25
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 8«12345678»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Допомога колегам-початківцям (Ця тема допоможе тим, хто працює 1-2 рік.)
Допомога колегам-початківцям
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 28.09.2008, 01:47 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Прохання описувати всі проблеми, з якими ви зіткнулися на першому році роботи.

[admin]Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятися без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Нд, 28.09.2008, 22:46
Black_Natali Дата: Сб, 04.10.2008, 17:01 | Повідомлення № 46
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Quote (Varkan)
Перед тим як самому приступити до вивчення програмування на пасклі розберіться з алгоритмами, алгоритмічною мовою і блоксхемами.

Добрий день всім. Я тут прочитала багато думок. Я теж за освітою не вчитель інформатики, навчалася на факультеті комп*ютерні системи та мережі. На першому курсі нам надавали завдань з програмування, теж Паскаль. Так і виручало те, що компів в моїй школі не було, а вчитель насідала на алгоритмізацію. Ну тоді НАМ не було в нас, а ось блок-схеми від зубів відскакували. Ми всі математичні задачі в блок-схеми переводили (вчителька ще й математику читала). Основи Паскаля я вивчила за тиждень, а завдяки алгоритмізації писала програми вже через два. Я навчалася заочно, тому це все відбувалось БЕЗ допомоги викладачів ВНЗ. А коли на сесію ми прийшли здавати іспит - я ще й шпори писала студентам стаціонару. Шкільний рівень програмування освоїти не складно. Складно потім навчити цьому учнів.
Natashka Дата: Сб, 04.10.2008, 18:27 | Повідомлення № 47
Новий користувач
Рейтинг: 0
Доброго дня!
Не завжди складно.
Бажано, до будь якої теми навести життєвий приклад.
Black_Natali Дата: Сб, 04.10.2008, 20:54 | Повідомлення № 48
Новий користувач
Quote (Natashka)
Не завжди складно.
Бажано, до будь якої теми навести життєвий приклад.

Та ось вам приклад. Мені порекомендували за програмою в 11 класі поміняти місцями алгоритмізацію-програмуванн з интернетом. Я так і зробила. Учні прийшли налаштовані попередньою вчителькою на дозвілля. А тут... Хоч це і технологічно орієнтований клас, але вони, вибачте, швидкість знаходять перемножуючи відстань на час. Так от, я урок витратила на пояснення чим відрізняється = від :=. І приклади, і розповідь - учні чи прикидаються, чи насправді недалекі. Виявилось, що вони просто тягнуть резину, чекають, що мені набридне і я теж махну рукою і все буде як раніше. Насправді сучасний світ виховує споживацьке відношення до техніки. Більшості не цікаво, що можна створити програму своїми руками (і головою). Інтернет - це їм до душі, але далеко не в навчальних цілях.
filnick Дата: Сб, 04.10.2008, 21:34 | Повідомлення № 49
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Black_Natali)
сучасний світ виховує споживацьке відношення до техніки.

Ви дивитесь у корінь. Споживацьке суспільство формується не тільки відношенням до техніки, а, грубо кажучи. до всього. Про це писали ще серйозні вчені на початку вісімдесятих років минулого століття. Навіть було спеціальне визначення "общество потребителей" (суспільство споживачів). Для інформаційної епохи. можливо, це добре. Але, в цілому для суспільства... Час покаже.
Natashka Дата: Нд, 05.10.2008, 11:44 | Повідомлення № 50
Новий користувач
Можливо дійсно Вам "попались" такі учні. А тому, дуже співчуваю і бажаю лише оптимізму і надії на те, що серед усіх інших Вам попадеться таки самородок у якого будуть до Вас запитання.
Адже бувають випадки, що запити учнів набагато більші ніж можливість окремих учителів дати учням такі знання.
Black_Natali Дата: Пн, 20.10.2008, 09:46 | Повідомлення № 51
Новий користувач
Доброго всім дня! Я б хотіла дуже подякувати Євгену Анатолійовичу за підручники та цінні матеріали. Я їх вже отримала та затрималась з подякою! Тепер хоч знаю за що агітувати учнів. Це, правда, важкувато, але я не витримую більше програмування в режимі лекцій :Q
Шестопалов Дата: Пн, 20.10.2008, 11:18 | Повідомлення № 52
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Quote (Black_Natali)
Я б хотіла дуже подякувати Євгену Анатолійовичу за підручники та цінні матеріали.

Будь ласка! Ви правильно визначились: у кожного учня повинен бути посібник, щоб він був розумно завантажений. А вчитель не повинен танцювати перед ними "шоу", а бути вільним для індивідуальної роботи то з одним, то з іншим учнем. Успіху!
WitaliyInfo Дата: Нд, 09.11.2008, 14:30 | Повідомлення № 53
Новий користувач
Всіп привіт!
Допоможіть з проблкмою:
Не можу ніде знайти приклади задач районних олімпіад і інформатики.... допоможіть будь-ласка, підуть задачі з старих олімпіад (2004 - 2007 поки)

Дякую

PanPete Дата: Нд, 09.11.2008, 16:07 | Повідомлення № 54
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
WitaliyInfo, перегляньте http://kievoi.narod.ru/ , можливо та дещо знайдете
argun Дата: Нд, 09.11.2008, 17:01 | Повідомлення № 55
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 32
Quote (WitaliyInfo)
Не можу ніде знайти приклади задач районних олімпіад і інформатики.... допоможіть будь-ласка, підуть задачі з старих олімпіад (2004 - 2007 поки)

Якщо бажаєте, можу вислати завдання міської олімпіади яка відбулась вчора.
WitaliyInfo Дата: Нд, 09.11.2008, 18:58 | Повідомлення № 56
Новий користувач
Якщо можете, то на programmersoft@mail.ru або тут в аттачмент
OB Дата: Вт, 11.11.2008, 14:36 | Повідомлення № 57
Новий користувач
Помогите, пожалуйста, разобраться.
Работаю первый год. Сделала календарный план по
ПРОГРАМИ
ДЛЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, 2003

Но в программе нет перечня практических, контрольных и ТО. Где вы их берете?
Могу ли я произвольно составлять практическую работу, контрольную.
У меня 10,11 классы.

Шестопалов Дата: Вт, 11.11.2008, 16:09 | Повідомлення № 58
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Quote (OB)
Но в программе нет перечня практических, контрольных и ТО. Где вы их берете?
Могу ли я произвольно составлять практическую работу, контрольную.
У меня 10,11 классы.

Зайдите на http://aspekt-edu.kiev.ua ТАМ ЕСТЬ ВСЁ!!!
OB Дата: Вт, 11.11.2008, 20:33 | Повідомлення № 59
Новий користувач
СПАСИБО

Но календарный план у вас содержит темы по 3 часа, с меня требуют тему 8 часов.
И мне б конкретный ответ на вопрос. Есть обязательный перечень практических и контрольных работ, в каком норм. документе он прописан.
Я знакома с вашим сайтом, это один из лучших сайтов, но я человек небогатый сразу все купить не могу. Есть и др издания подобного уровня, мне б
точно знать что можно, а что нет.

Відредаговано: OB - Ср, 12.11.2008, 08:43
kashtan_BatMan Дата: Ср, 19.11.2008, 21:56 | Повідомлення № 60
Новий користувач
Шановні гуру інформатики!!!!!!!!! Допоможіть у моїй ситуації: я з методикою викладання інформатики взагалі не знайомий - за фахом я викладач іноземної мови та географіі. Так склалося у нас в школі, що мене поставили викладати інформатику.
З чого починати? Як викладати? Де шукати інформацію?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Допомога колегам-початківцям (Ця тема допоможе тим, хто працює 1-2 рік.)
Сторінка 4 з 8«12345678»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.