Пн, 20.11.2017, 07:52
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 8«1234578»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Допомога колегам-початківцям (Ця тема допоможе тим, хто працює 1-2 рік.)
Допомога колегам-початківцям
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 28.09.2008, 01:47 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Прохання описувати всі проблеми, з якими ви зіткнулися на першому році роботи.

[admin]Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятися без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Нд, 28.09.2008, 22:46
volodschool2 Дата: Вт, 30.09.2008, 20:18 | Повідомлення № 31
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 277
Quote (vedruss)
Это вопрос с подвохом СЕР?

Quote (vedruss)
Боже які ви всі тут правільні

Коли читаєте чиїсь повідомлення, то старайтесь це робити не вголос, бо Ви в своєму голосі почули зовсім не ту інтонацію. Ніякого "подвоха" не було. Мені просто цікаво було знати, як почувається в школі людина, що прийшла в освіту з іншої сфери діяльності, в "шкурі вчителя". А щодо "правильних", то нікого Ви цим словом не образили. Тут є всякі. Правильні і неправильні, криві і горбаті, і ... Але головне, що цей форум - для всіх небайдужих до проблем освіти. Так що, ласкаво просимо, колего!
А на погони не звертайте увагу, тим паче, це звичайна машинна статистика, а не справжні "титули". І "рядовий" може допомогти хорошою порадою "генералісімусу".
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 30.09.2008, 22:28 | Повідомлення № 32
Ветеран спілкування
Quote (volodschool2)
А щодо "правильних", то нікого Ви цим словом не образили. Тут є всякі. Правильні і неправильні, криві і горбаті, і ... Але головне, що цей форум - для всіх небайдужих до проблем освіти. Так що, ласкаво просимо, колего! А на погони не звертайте увагу, тим паче, це звичайна машинна статистика, а не справжні "титули". І "рядовий" може допомогти хорошою порадою "генералісімусу".

volodschool2,
vedruss, ласкаво просимо на форум. Заходьте в приватний форум, там є деякі корисні матеріали по програмуванню, плани-конспекти. У мене накопичилось вже дуже багато всього, але матеріал займає багато пам’яті, а в мене мобільний EDGE з дуже малою швидкістю на upload, тому й не можу заливати багато. Тільки одна умова - не залишайте форум і по можливості продовжуйте спілкування. Я переглянув ваші сайти - ви грамотний спеціаліст і в області зв’язку і у веб-дизайні. Але... Зараз ви в ролі вчителя, тому маєте непросту задачу - навчитися вчити. У міти правильно донести свої знання учням - дуже не проста задача. Згадую як було мені важко на першому році роботи, настільки нижчі знання отримували ті учні, у порівнянні з теперішніми. І все не через те, що я не знав базових понять, а через не правильну методику викладання. Тільки останні два роки я відчув, що викладаю інформатику так, як це потрібно (майже, не без мінусів).
І пам’ятайте: головне у викладанні - зацікавити учнів, а також завантажити їх роботою. Щоб кожна хвилина уроку не була втрачена даремно і учні із-задоволенням або слухали пояснення (з наочностями, можна використовувати при поясненні красиву презентацію, використовуючи net support School) або ж були завантажені завданнями практичної роботи.

vedruss Дата: Вт, 30.09.2008, 22:33 | Повідомлення № 33
Веб-майстер
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
Дякую за підтримку.
А по поводу шкури, як чемодан без ручки, тяжко нести, але жалко покинути.
Коли в мене починається обід на основні роботі, в школі вже пора починати уроки.
На підготовку часу не вистачає.
Мені дуже сподобався пост Шестопалова по поводу "створити СПІЛЬНИЙ ПРОЕКТ, яким могли б скористатися всі бажаючі: і учні. і вчителі по ВСІЙ УКРАЇНІ!!! Наприклад, для початку створіть "План-конспекти уроків інформатики". А я його надрукую!"
А по поводу алгоритмів я трохи заспокоївся.
По перше, я колись трохи вивчав С++
В мене є деякі навички в програмуваню php, правда с тих пір як з'явились готові двіжки і скріпти то трохи розлінився.

Вважаю що не слід шукати тяжких шляхів, наприклад сайт на якому ми знаходимся по сутті можливо створити за 10 хвилин (я маю на увазі пустий каркас), якщо Ви навіть близько не знайомі з html, php, java та mysql вони на укозі просто не допустимі ну і кому вони не треба, саме важливо кінцевий результат. Це добре фунціюнуючий двіжок з належною захищеностю від взлому. Власники цього порталу не тратили свої зусиля на чорнову і не вдячну роботу. Вони його наповнили і зробили з нього "конфетку" і тепер він приносить користь багатьом людям.
А уявіть собі, в цему двіжку приблизно 15000 файлів з різним кодом. Як би це писав 1 чи 2 первокласних програміста
скільки би їм треба було часу щоб зробити подібне? І чи вистачило б часу і терпіння на наповнення, козкрутку і т.д. І тут випливає питаня "навіщо знову винаходити велосипед".
А хіба не теж саме, про що нам говорить Шестопалов Вважаю він правий на всі 100%.

В п'ятницю мені позвонила зауч школи і сказала "к нам едет ревизор", а в мене ні документації в класі ні календарних планів нічого на цей рік, я замовчу навіть про розробки та конспекти. я думав буду сканувати підручники і так далі. Але пошукав в інеті і знайшов цей сайт і знайшов на ньому багато матеріалу тільки переробив їх під себе. Правда календарні плани писав сам виготовляв "кам’яну сокиру". парочку ночей не поспав. Сьогодні бала перевірка і думаю все пройшло добре.

Короче я за "СПІЛЬНИЙ ПРОЕКТ" :o

Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 30.09.2008, 22:53 | Повідомлення № 34
Ветеран спілкування
Quote (vedruss)
І тут випливає питаня "навіщо знову винаходити велосипед".

Абсолютно погоджуюсь. До речі, шкільний сайт я все-таки вирішив з юкоза переводити на платний хостінг. З цим якраз проблем не виникне, звернусь до Jokerz, в нього чудовий хостінг. І знову ж таки, при переробці використаю готову CMS, типу Data Life чи ін. По-моєму, писати сайт вручну - це лишня морока і трата часу.
Quote (vedruss)
Короче я за "СПІЛЬНИЙ ПРОЕКТ"

Я гадаю, що в перспективі, щось разом придумаємо. Ми відкрили новий розділ "Креатив", де будуть створюватись уроки, презентації. Але все це надалі. Реальна проблема нашого форуму - це мала кількість АКТИВНИХ учасників. Зареєстрованих біля 1000, а проявляють активність - пів сотні. Якби кожен зробив певний внесок, то й результати були б кращі.
В мене самого часу не вистачає постійно через велику кількість годин (30), тому я й сам як слід не приділяю увагу розвитку форуму.
Але саме завдяки форуму я обмінявся дисками з багатьма учасниками і назбирав майже весь необхідний мені матеріал по відеомонтажу і інформатиці.
vedruss Дата: Вт, 30.09.2008, 23:01 | Повідомлення № 35
Веб-майстер
ltcm d ghbdfns xb
Quote (Ковальчук_Олександр)
У мене накопичилось вже дуже багато всього, але матеріал займає багато пам’яті, а в мене мобільний EDGE з дуже малою швидкістю на upload, тому й не можу заливати багато.

думаю що зможу допомогти в цему питані, треба переговорити в приваті чи по ICQ. головне щоб це було в реальному часу.

Я ще не знайшов точку входу в приватний форум

Додано (30.09.2008, 23:01)
---------------------------------------------
на цему сайті http://dreamprogs.net/web-masters-for/ є Data Life і всякі фічі для ньго, я вже закав, як буде час теж буду переходити на цей двіжок

Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 30.09.2008, 23:05 | Повідомлення № 36
Ветеран спілкування
Quote (vedruss)
Я ще не знайшов точку входу в приватний форум

Точка входу тут
Quote (vedruss)
думаю що зможу допомогти в цему питані, треба переговорити в приваті чи по ICQ.

Поговоримо.
Fiona Дата: Ср, 01.10.2008, 18:17 | Повідомлення № 37
Новий користувач
Рейтинг: 0
знову цей паскаль....допоможіть плізз..дуже прошу
Ввести прізвище, імя та по батькові як одне дане типу- рядок-. Визначити довжину рядка і кількість букв (а) у ньому,
виконати додаткове завдання розглядаючи рядок як масив символів, застосовуючи до рядка фукції та процедури.
а також, визначити скільки був (о) є в імені.
Прізвище для прикладу Віен Марія Романівна.
zverok Дата: Ср, 01.10.2008, 18:53 | Повідомлення № 38
Креативний вчитель
Рейтинг: 8
Quote (Fiona)

Я прошу прощения за свой снобизм, но Вы вообще учитель?
Если да -- то как Вы учите детей, если не умеете учиться сами? Ответ на любой Ваш вопрос -- это 20 минут чтения документации.

vedruss Дата: Ср, 01.10.2008, 23:34 | Повідомлення № 39
Веб-майстер
Зря Вы так, во первых думаю этот форум и существует для того ятобы решать возникцие проблемы, а во вторых она же женщина, а если женщина просит - значит сам бог велел
Я вот одной девушке информатику пообещал сетку настроить, а попасть в то село не получаеться уже больше полугода прошло, а я до сих пор переживаю, что не смог помочь

Відредаговано: vedruss - Ср, 01.10.2008, 23:37
filnick Дата: Чт, 02.10.2008, 00:02 | Повідомлення № 40
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Fiona)
знову цей паскаль...

Шановна, Fiona, взагалі в Інеті існує декілька сотень сайтів, на яких розв'язують задачки і з математики, і фізики, і програмування. Вибачте, але тексти задач, які Ви посилаєте на форум, не посилатиме навіть вчитель-початківець.
volodschool2 Дата: Чт, 02.10.2008, 00:25 | Повідомлення № 41
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 277
Quote (Fiona)
знову цей паскаль

Умова задачі сформульована не дуже коректно. Зовсім не зрозуміло, яке треба
Quote (Fiona)
виконати додаткове завдання розглядаючи рядок як масив символів, застосовуючи до рядка фукції та процедури.

Додаткове завдання треба придумати самому? А сама задача простенька і тут zverok, правий, учіться самостійно їх розв'язувати.
Ось один із можливих варіантів, немає часу шукати якийсь більш раціональний спосіб, але тоді він буде менш зрозумілий.

var NAME:string;
i,k:word;
begin
Write('Введіть прізвище, ім''я та по батькові =>');ReadLn(name);
Writeln('Кількість букв - ',Length(name)-2);
k:=0;
for i:=1 to Length(NAME) do if NAME[i]='а' then k:=k+1;
WriteLn('Букв ''а'' - ',k);
k:=0; i:=(pos(' ',name))+1;
repeat
if NAME[i]='о' then k:=k+1;
i:=i+1;
until NAME[i]=' ';
WriteLn('Букв ''o'' - ',k);
end.

Відредаговано: volodschool2 - Чт, 02.10.2008, 00:26
Sasyk Дата: Чт, 02.10.2008, 08:47 | Повідомлення № 42
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Quote (Fiona)
Ввести прізвище, імя та по батькові як одне дане типу- рядок-. Визначити довжину рядка і кількість букв (а) у ньому,
а також, визначити скільки був (о) є в імені.
Прізвище для прикладу Віен Марія Романівна.

:)

тут вам допоможуть
Хоча завдання дитяче ;)

Isuel Дата: Чт, 02.10.2008, 10:37 | Повідомлення № 43
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Добрый день!
Я работаю полгода. Но в январе когда я пришла в школу мне поставили задача выпустить 11 класс хоть с какими-то знаниями и дотянуть 10. А в этом мне дали факультативы 5-8 класс. Как очень добросовестная девушка я нашла программы, написала планы за лето и думала что все будет ОК, но...
Предыдуший учитель информатики все факультативы проводил так: сели за компьютер запустили игру и играем. Они не привыкли сидеть за компьютером и что-то учить, а не играть. Меня скоро будут представлять себе вот так ^_^ Поскольку факультатив посещать не обезательно, я скоро останусь с 1-2 учениками в каждом классе. Что делать и как объяснить 7-8 классу что знание игр это не компьютерная грамотность?
Шестопалов Дата: Чт, 02.10.2008, 10:44 | Повідомлення № 44
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Quote (Isuel)
Что делать и как объяснить 7-8 классу что знание игр это не компьютерная грамотность?

Добросовестная девушка!
Зайдите на http://aspekt-edu.kiev.ua и вооружайтесь к урокам от 4 до 11 классов!
Добросовестный дедушка.
Newbie Дата: Чт, 02.10.2008, 15:20 | Повідомлення № 45
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Isuel)
Они не привыкли сидеть за компьютером и что-то учить, а не играть. Меня скоро будут представлять себе вот так ^_^ Поскольку факультатив посещать не обезательно, я скоро останусь с 1-2 учениками в каждом классе. Что делать и как объяснить 7-8 классу что знание игр это не компьютерная грамотность?

програмування, причому в графічному режимі! у мене на такий факультатив приходили звісно не всім класом, але досить велика частина! причому приводили з собою друзів "а можна він тоже посидить, йому цікаво"
дітям, які перенасичені іграми таке програмування дуже добре йде. крім того, зацікавте їх тим, що вони самі можуть скласти гру :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Допомога колегам-початківцям (Ця тема допоможе тим, хто працює 1-2 рік.)
Сторінка 3 з 8«1234578»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.