Нд, 24.09.2017, 15:07
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 8«123478»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Допомога колегам-початківцям (Ця тема допоможе тим, хто працює 1-2 рік.)
Допомога колегам-початківцям
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 28.09.2008, 02:47 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Прохання описувати всі проблеми, з якими ви зіткнулися на першому році роботи.

[admin]Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятися без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Нд, 28.09.2008, 23:46
Anatoli Дата: Нд, 28.09.2008, 11:12 | Повідомлення № 16
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 15
Про чужу роботу. Наталко: коли до тебе звертатимуться, щоб щось зробити за них, нікому не відмовляй, один раз витрать час, щоб навчити (ти вчителька чи ні?), і скажи: показую один раз.
А в своєму кабінеті, як ото собі хочеш: наведи лад раз і назавжди. Придумай графік, поміняй замка, оголоси ремонт. Нехай користуються, але хай буде порядок.

Відредаговано: Anatoli - Нд, 28.09.2008, 11:14
Black_Natali Дата: Нд, 28.09.2008, 19:58 | Повідомлення № 17
Новий користувач
Рейтинг: 1
Доброго дня, шановні!
Дякую всім за поради. А вмене наступне питання.
Класи для інформатики поділяються на групи. В моїй школі немає змоги їх поділити, тільки з фізкультурою: хлопці один урок - дівчата наступний. Те що проблеми з "а я переодягався...запізнився... пити хтів" існують це одне, а ось друге. Хлопців в класі 12 - за 10 компів розсадюю. А дівчат 21. Як організовувати роботу класу, якщо доводиться в середині групи ще ділити? Скоро тематичні атестації, до них мені рекомендували включати тестування, це робота індивідуальна. А другій половині як зарадити? Чи робити контольну в різні дні?

Додано (28.09.2008, 18:58)
---------------------------------------------

Quote (Anatoli)
Придумай графік, поміняй замка, оголоси ремонт. Нехай користуються, але хай буде порядок.

Анатолій, а наші школи мають договір на ремонт та обслуговування ПК за рахунок управління освіти. Кабінет мені не оплачується, тому що там не має навіть паспорту. Заземлення теж нема. Про методичне забезпечення я писала вже. Добре було тім вчителям, які працювали 2 роки назад, під час комп*ютерізації шкіл міста. Тоді, на загальному піднесенні, в моїй рідній школі вчителька сама керувала обладнанням, збирала додаткові кошти на локальну мережу зі всіма прибамбахами. А тут дроти валялися під партами, я вже викликала майстрів, щоб заізолювали дроти в короби, прибрали свіч з під парти учнів. Дирекція сказала, що ліміт ремонту на цей місяць я вичерпала. Два роки якось працювали, а я поведена на охороні праці. Бачила людей які постраждали від комп*ютерів. Да і техніку шкода. Прибиральниця мені за 2 тижні всі компи повідрубала віж мережі шваброю
Anatoli Дата: Нд, 28.09.2008, 20:25 | Повідомлення № 18
Прописаний назавжди
Чесно кажучи, я все в кабінеті теж зробив своїми руками. Крім заземлення. Дістав завгоспа і директора врешті-решт. Я не можу працювати в місці, де мені не подобається. Знайшов, валялися підсилювач і колонки здоровезні. В мене на уроках музика, а на дні народження (нікому не кажи) дискотека. Вислати тобі Паспорт? Заповниш, віддаси директору і буде. Усякі дрібнички - прибрати свічі чи дроти, мережу зробити - візьміть з чоловіком шампанське, за день зробіть і випийте. Це неподобство, коли швабра має доступ до мережі.
Ось сфоткаю свій кабінет, покажу.
Fiona Дата: Нд, 28.09.2008, 20:30 | Повідомлення № 19
Новий користувач
Рейтинг: 0
Народ, знаю можливо дурненьке прохання...але напишіть будьласка свої ідеї стосовно розвязання задачі на мові Pascal за допомогою підпрограми процедури чи функції. я паскаль не вивчала, тому дуже вас прошу..
Отже потрібно знайти три медіани трикутника якщо дано його сторона M=1/2*sqrt(2*sqr(b)+2*sqr©-sqr ( a ) )
filnick Дата: Нд, 28.09.2008, 21:32 | Повідомлення № 20
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Якщо через фунцкію то можна так (можливо не самий раціональний спосіб, але працює)

Program NoName;
Var
a,b,c,m1,m2,m3: real;
Function Med (x,y,z:real): real;
begin
Med := 1/2*sqrt(2*sqr(x)+2*sqr(y)-sqr(z));
end;

Begin
ReadLn( a,b,c );
if (a+b<c) or (a+c<b) or (b+c<a) then writeln('can not be')
else
begin
m1:= Med(a,b,c);
m2:= Med(b,c,a);
m3:= Med (c,a,b);
writeln( 'm1=',m1);
writeln( 'm2=',m2);
writeln( 'm3=',m3);
end;
end.

Varkan Дата: Пн, 29.09.2008, 10:42 | Повідомлення № 21
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (Black_Natali)
Я навіть жодного уроку ще не провела, щоб до мене хтось не зайшов приказати! набрати табличку чи текст оголошення, скачати музику для конкурсу тощо.

В мене була подібна ситуація. Починав працювати в школі лаборантом (робив відповідно роботу секретаря), а потім мене перевели на вчителя інформатики. так ось з першого вересня я всіх вчителів, які приходили до мене посилав, правда культурними словами, адже вони звикли прийти і сказати вітя зроби...
За два місяці такої поведінки в мене в школі склалася репутація "злого дядька з кабінету інформатики", але мені було на все це начхати, зате ніхто нічим не нагружав.
Максимум, шо я робив, це виділяв ПК для вчителя і то з письмового дозволу директора.

Додано (29.09.2008, 09:42)

Quote (Black_Natali)
Скоро тематичні атестації, до них мені рекомендували включати тестування, це робота індивідуальна. А другій половині як зарадити? Чи робити контольну в різні дні?

На тестування йде максимум 15хв. так шо з 10 ПК можна оцінити 21 дівчину за 30хв. головне знайти хорошу тестову програму.

Ktara Дата: Пн, 29.09.2008, 20:50 | Повідомлення № 22
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
В мене таке буває рідко, що вимагають щось зробити замість них. Але можливо спасає те, що в нас є лаборант, тому всім кому потрібно щось зробити, йдуть до лаборанта, а вона виконає..... в порядку черги :) Якщо ж заходять під час навчання і вимагають саме від мене щось зробити, відповідаю просто "Приходьте під час перерви, навчальний процес немаю права переривати". А під час перерви і мене є свої справи :) так пару приходять, потім самі роблять :)
Fiona Дата: Пн, 29.09.2008, 21:00 | Повідомлення № 23
Новий користувач
Рейтинг: 0
filnick щиро тобі дякую. :)
vedruss Дата: Вт, 30.09.2008, 01:02 | Повідомлення № 24
Веб-майстер
Рейтинг: 2
Добре-здрасті всім!
почитав цю тему, аж не віриться, що в наш час є можливість розраховувати на таке співчютя та допомогу.
Викладаю 2 рік, але це моя не основна спеціальність, я зв'язківець, працюю інженером в укртелекомі.
2005 році заочно (ну не зовсім,на сесіях був, навіть дипломну захистив на відмінно) Вінницький ДПУ ПІФ (трудове навчання) а пішов туди тільки заради того що там було дешево вчитись.
Був в мене такий випадок на співбесіді:
Питає мене викладач "Ачому ви до нас вступаєте?" (я сам живу в Херсонській обл., ну і подумав, що він мав на увазі чому в Вінницю, а не в Херсон)
Я і кажу B) "Нуууу, я тут родився, в мене тут вчиться племіниться на фізматі, знайомі є"
А він каже "ні чому ви звязківець а вступаете до нас"
Поки вчився всім говорив що ніколи не буду викладачем, а тепер ось вляпався :p .
В нашу школу привезли 6 новеньких компів і мене попросила деректор встановити їх, а потім згадала, що я практику проходив і вмене є диплом, запросили повикладати.
з компютерами я дружу ще с тих пір як появились сінклери, спектруми, поіски, мс 1504, ну і так далі.
розказати маю що дітям, я так думав, але не все так просто, виявилось що треба писати якісь плани, ходити вчасно на уроки і так далі, а в мене ще є основна робота.
А я більше захоплювався веб дизайном, php, html, MySQL, а тут треба викладати паскаль, алгоритми, якісь задачки бачив на форумі ви рішаєте, ну короче той рік я якось зїхав та в планах не писав ніякого програмування, а тепер бачу мені від цего не відхриститись, купив пару підручників, але від цего програмістом ще не став.
Ну короче підскажіть що небудь, з цього питпння, бо 11 клас вже чекає що я їх навчу ^_^ .

А то так і рік пройде, цілий день готовився, (бо завтра приїде якась обласна комісія перевіряти компютерний клас)
і дітям кажу "ви мене не трогайте, а я вас не буду", але всеодно відволікали, то щось не грузиться, на одному із компів, в браузері на пів сторінки те що зараз 99% в інеті, крупним планом, з відміннінною якістю попи, і тому подібне, яку б сторінку не загрузили, я було подумав що шкільний сайт взломали, ну короче перевстановлював систему, акроніксом, добре що архів диска був під рукою.

Ну короче як викладач я молодий і зелений, а паскалю дітей треба хоть трохи навчити, буду вчитися разом з ними.
Сподіваюсь на Ваші мудрі поради.
В званях трохи робираюсь прослужив 8 років в армії служив прапором, а прапор він і в Африці прапор ... думаю прорвемся!

volodschool2 Дата: Вт, 30.09.2008, 01:20 | Повідомлення № 25
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 263
Quote (vedruss)
А чому ви до нас вступаєте?

Можливо тепер спробуєте відповісти?
vedruss Дата: Вт, 30.09.2008, 02:11 | Повідомлення № 26
Веб-майстер
Рейтинг: 2
Это вопрос с подвохом СЕР?

Додано (30.09.2008, 00:40)
Боже які ви всі тут правільні. :o
А для кривих, горбатих і блажених тут теж місьця нема?

Додано (30.09.2008, 00:58)
якось нас возили на виїздний семінар і там я зустрівся із інформатіками мого району, з деякими можна було поспілкуватись про залізо та софт, а в основному ...
Можливо я ще не годен робити розробки, але чому маючи 34 інформатика в районі, районо зі мною консультується, коли треба перевести район з паперових передачок кореспонденції на електроний, чи коли треба побудувати компютерну мережу.
Ви думаєтье що я сюди прийшов тільки ваші розробки красти, чи толковий софт скачати, я теж маю що запропунувати, але я ще не знаю що в Вас є і чого не вистачає. Все стане ясно коли я наберу цих 20 повідомлень, думаю там теж не одні профі спілкуються. <_<

Додано (30.09.2008, 01:11)
Щось мене це заділо.
Добре, кажуть "чистосердечьное признание смягчает вину"
відповім відверто, в пед, та щей в Вінниці дійсно було на багато дешевше вчитися, а ніж в одесі в академії звязку.
Ну як відповідь?
Чи мені треба було сказати, "колись я в полі зустрів стару циганку, яка мені нагадала, що я буду вчителем ... і на 1 вересня мені будуть діти дарувати квіти і звертатись Олександр Романович!"
Як би знав де впадеш, то соломки б підстилив.

Ktara Дата: Вт, 30.09.2008, 02:45 | Повідомлення № 27
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Quote (vedruss)
Боже які ви всі тут правільні.
А для кривих, горбатих і блажених тут теж місьця нема?

місце є для всіх. Не потрібно читати між рядків, особливо якщо там тексту немає :)
Шестопалов Дата: Вт, 30.09.2008, 09:22 | Повідомлення № 28
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 172
Quote (vedruss)

Які "розробки" і для чого?! Щоб кожен вчитель ІНДИВІДУАЛЬНО (?) у своєму кутку переписував вже відоме з інших книжок, щоб показати цей "гросбух" керівним тіточкам? Яка від цього користь вчителю і його учням, якщо це "надбання" диктувати з одного примірника? Як тільки на уроці учні замість флешок і дисків витягли ручки і зошити - кінець навчанню інформаційним технологіям! Чому б всім вам розумним і досвідченим не створити СПІЛЬНИЙ ПРОЕКТ, яким могли б скористатися всі бажаючі: і учні. і вчителі по ВСІЙ УКРАЇНІ!!! Наприклад, для початку створіть "План-конспекти уроків інформатики". А я його надрукую! Що, слабо!?
Поради прапору.
Вам потрібні СТАНДАРТНІ "зброя, патрони, граната і банка тушонки" для "бою". І не потрібно САМОМУ (?) замість стандартних засобів навчання виготовляти "кам’яну сокиру". Шукайте такі засоби та одержуйте задоволення від уроків, де учні майже самі вчаться в школі І ВДОМА, а ви маєте час на індивідуальну роботу з кожним з них.
І ще одне: інформатика стоїть на двух "ногах": інформаційні технології та програмування. Так що не єдиним Паскалем переймайтеся! В програмі МОНУ програмуванню відводиться 48 годин із 140.

Відредаговано: Шестопалов - Вт, 30.09.2008, 10:19
Varkan Дата: Вт, 30.09.2008, 12:17 | Повідомлення № 29
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (vedruss)
Ну короче як викладач я молодий і зелений, а паскалю дітей треба хоть трохи навчити, буду вчитися разом з ними.

Перед тим як самому приступити до вивчення програмування на пасклі розберіться з алгоритмами, алгоритмічною мовою і блоксхемами. це моя коротка порада. будуть конкретні запитання, будемо давати відповіді і допомагати чим можемо.

Quote (vedruss)
В званях трохи робираюсь прослужив 8 років в армії служив прапором, а прапор він і в Африці прапор ... думаю прорвемся!

слава богу тут не армія. і звання наскільки я розумію більш для приколу а не для того шоб показати шо я такий розумний, а ти ні.
(ну без принципу в кого більше зірочок той і розумніший, в кого менше той і дурачок)

Anatoli Дата: Вт, 30.09.2008, 12:21 | Повідомлення № 30
Прописаний назавжди
Vedruss, щодо паскаля, то зараз є безліч книжок, серйозних і не дуже. Я б порадив якусь взяти і почитати, не відходячи від монітора.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Допомога колегам-початківцям (Ця тема допоможе тим, хто працює 1-2 рік.)
Сторінка 2 з 8«123478»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.