Вт, 07.04.2020, 06:23
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Клавіатура неттопа стає неактивною
Клавіатура неттопа стає неактивною
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 11.03.2020, 21:01 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Суть проблеми така: якщо я вводжу текст в текстовому редакторі, клавіатура стає в якийсь момент неактивною, тобто текст перестає вводитись, потрібно клацнути мишкою по вікні, щоб можна було вводити текст знову. Можливо це вікно стає неактивним. Ще спостерігаю таку річ, що при виділенні об’єкта інструментом "Ласо" в графічному редакторі, в якийсь момент відбувається "збій виділення", тобто виділити до кінця не можу. Що може заважати нормальній роботі? Це явище спостерігається при роботі фактично в будь якій програмі. Встановлена Windows 10.
vasmaz Дата: Ср, 11.03.2020, 22:34 | Повідомлення № 2
Часто заходить...
Нагороди: 5
Рейтинг: 21
В мене у комп'ютерному класі була також така проблема. Просто одна з програм перехоплює фокус на себе. Виявив програмою, що відслідковує перехоплення фокуса. Винною була програма Net Support School. Після перевстановлення даної програми проблема зникла, начебто.
draker Дата: Чт, 12.03.2020, 08:20 | Повідомлення № 3
IT school admin
Нагороди: 3
Рейтинг: 129
У "Параметрах" подивіться налаштування відслідкування курсора (Active window tracking, відстеження активного вікна". Для когось це зручно, перевів курсор на інше вікно - воно стає активним, можливо це і є причиною. Неттопи завжди відрізнялись невеликою кількістю оперативки, а тим більше з Win10, можливі "стрибки" курсора по екрану.

Відредаговано: draker - Чт, 12.03.2020, 08:23
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Клавіатура неттопа стає неактивною
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.