Вт, 31.01.2023, 09:21
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Як відредагувати написи в PowerPoint?
Як відредагувати написи в PowerPoint?
kom_adm Дата: Пн, 11.12.2017, 19:01 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3767
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
[admin]Збираюсь провести гру "Найрозумніший" по мотивам телевізійної гри. Добрі люди поділились розробками, скинувши презентації.
В другому турі, після вибору категорії появляються питання. Анімація налаштована таким чином, щоб питання появлялись одне за іншим. Кожне питання - це окремий напис, які накладені один на один. Виходить каша (див. скріншот). Можна їх відредагувати, повитягувавши з області питань, а потім довго назад складати вручну, щоб розміщені були нормально. Пробував редагувати шляхом переміщення на задній/передній план, також не зручно. Було б добре, якби була можливість редагувати як при SmarArt об’єкті, коли текст розміщений збоку. Якщо знаєте раціональніші варіанти, підскажіть, будь ласка.[/admin]

Прикріплення: 2066702.jpg(54.5 Kb)
TYP Дата: Пн, 11.12.2017, 19:53 | Повідомлення № 2
Прописаний назавжди
Повідомлень: 472
Нагороди: 6
Рейтинг: 58
Цитата Ковальчук_Олександр ()
потім довго назад складати вручну
А хіба не можна виділити усі і відцентрувати?
gromko Дата: Пн, 11.12.2017, 20:07 | Повідомлення № 3
Лінуксоїд
Повідомлень: 3210
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
Цитата Ковальчук_Олександр ()
В другому турі, після вибору категорії появляються питання. Анімація налаштована таким чином, щоб питання появлялись одне за іншим. Кожне питання - це окремий напис, які накладені один на один. Виходить каша (див. скріншот). Можна їх відредагувати, повитягувавши з області питань, а потім довго назад складати вручну, щоб розміщені були нормально. Пробував редагувати шляхом переміщення на задній/передній план, також не зручно. Було б добре, якби була можливість редагувати як при SmarArt об’єкті, коли текст розміщений збоку. Якщо знаєте раціональніші варіанти, підскажіть, будь ласка.
Все просто - увімкніть "Область виділення" (Головна-Виділити-Область виділення), клацнувши по "оку" напроти відповідного елемента, вимкніть "видимість" написів, залишивши один, редагуєте, потім його "вимикаєте" і "вмикаєте" інший. При редагуванні тексту анімація, на відміну від зміни геометрії та перегрупування, не знищується. Успіхів!
kom_adm Дата: Пн, 11.12.2017, 20:21 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3767
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Дісно просто, але я до такого не догадався. Дуже Вам дякую, Григорію Юрійовичу. Радує, що спеціалісти з Майкрософт передбачили таку можливість.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Як відредагувати написи в PowerPoint?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2023.