Пн, 20.11.2017, 19:24
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » ПО необхідне для створення навчальних засобів
ПО необхідне для створення навчальних засобів
W-w-W Дата: Пт, 06.09.2013, 23:51 | Повідомлення № 1

Прошу допомоги та поради, які є програмні засоби чи способи для створення навчальних педагогічних засобів для різних шкільних предметів? Хочу спробувати створити такий програмний засіб з трудового навчання для 5 класу, але не знаю з чого почати, була думка все це виконати за допомогою HTML: створити сторінку, розмістити основні елементи та меню, а потім все решту дороблювати та насичувати розробку, але не знаю чи варто саме так, можливо є інші засоби?

[admin]
Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
igor_ Дата: Сб, 07.09.2013, 00:11 | Повідомлення № 2
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Adobe Captivate.
Колись дуже давно грався з 2-ою версією. А зараз, бачу на торентах вісить уже 7-ма (nnm-club.me). Там же можна почитати опис та коментарі.
swetikccc Дата: Сб, 07.09.2013, 00:52 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Коритувався Help & Manual.
Робив курс по офісу на ній.
Newbie Дата: Сб, 07.09.2013, 11:41 | Повідомлення № 4
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
робити "вручну" веб-сайт нераціонально. на нинішній день існує досить програм, які полегшать процес. але вибір програмного засобу залежить від того, які вам потрібні функції.

згаданий Adobe Captivate - чудовий засіб для створення мультимедійно насичених інтерактивних уроків, тобто поєднання тексту+зображень+анімаційних роликів+демонстрацій роботи у програмному середовищі+тестів різних типів. але кінцевий файл досить великий, і структурно громіздкий. слабо уявляю, як можна ефективно зробити цілий підручник в одному проекті. реальніше - окремі уроки/теми, які потім потрібно певним чином з'єднати, наприклад веб-сторіночкою (самостійно), або, в ідеалі, в системі, яка спроможна збирати статистику роботи учнів з такими уроками. ідеально підходить Adobe Connect (але це практично нереальний варіант), дещо гірше, але безкоштовно - Moodle. якщо планується простий не-інтерактивний проект, то Captivate - це гарматою по горобцях, не вартує зусиль.

засоби створення "хелпів" - досить гарні, з конкретним згаданим Help & Manual я не стикалась, але працювала з аналогічними. у них зазвичай відсутній інтерактивний компонент. якщо це не принциповий момент, то цей засіб один з оптимальних по співвідношенню часу на створення і отриманого результату. 

дуже цікавий варіант програмного засобу створення підручника - Easy School Book, це програмне середовище дозволяє зібрати воєдино значну кількість різнотипних ресурсів (презентації+pdf файли+гіперпосилання+відеоролики+вправи для інтерактивної дошки+...) і сформувати підручник-збірку. інтерактив можливий тільки якщо вставляти вправи з інших джерел.

є ще один варіант, який особисто мені подобається найбільше (для створення електронного підручника) - програма eXe. це своєрідний проміжний варіант між "текстовим" хелпом (тобто без інтерактиву-тестів) та абсолютно інтерактивним Captivate. до того ж безкоштовний, україномовний. можна наповнити різними ресурсами (текст, зображення, анімації, формули тощо) і додати до цього всього вправи-тести (причому досить пристойний перелік типів питань). а основне, чому мені це подобається - експорт у формат SCORM, тобто отриманий результат можна інтегрувати в будь-яку сучасну систему дистанційного навчання. можна працювати з цими ресурсами локально (програмою генерується веб-сайт), а можна завантажити в систему дистанційного навчання і мати статистику роботи з ними учнів.
mouse Дата: Сб, 07.09.2013, 18:55 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
На мою думку варто спочатку уявити, який будинок ми будуємо, мати план, а потім вже підбирати крани та іншу техніку.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » ПО необхідне для створення навчальних засобів
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.