Сб, 19.08.2017, 21:48
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 9 з 11«127891011»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Курс: ШКОЛА
Курс: ШКОЛА
Каетана Дата: Чт, 09.05.2013, 23:15 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Доброго времени суток. На майские праздники руководство подбросило сюрприз под названием "Курс: ШКОЛА". Есть масса вопросов, на которое не могу найти ответов. Может быть есть желающие поделится опытом. Буду очень признательна.
NataliyG Дата: Нд, 03.11.2013, 21:06 | Повідомлення № 121
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Цитата Загорулько ()
А в топике обсуждается проблема принудительного навязывания платного програмного продукта.
 Так давайте напишемо якесь спільне звернення. Що ми вчителі інформатики проти добровільно примусового використання в навчальних закладах курсу: Школа. Хто добре розуміється може підкинути розумні аргументи з цього приводу.
Загорулько Дата: Нд, 03.11.2013, 22:32 | Повідомлення № 122
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 8
"Аргументи" вже давно шелестять у кишенях деяких можновладців і нам мабуть такі суми навіть у самих солодких снах не снилися. Під листом на МОНУ навряд чи хтось поставить свій підпис. А анонімки не розглядаються. Да і що писати? "Не хочу, не буду, не оплачують додаткове навантаження, ...". Публікації в ЗМІ теж мабуть не допоможуть, якщо навіть у пані Гриневич нічого не вийшло. Як це не дивно звучить - "ворог мого ворога - мій друг" - нашими друзями можуть стати злі дяді з Держспецзв'язку, які можуть заборонити використання КУРСу на несертифікованих комп'ютерах. Це як Держгірпромнагляд забороняє котельні під школами.
Yura_Shrol Дата: Пн, 04.11.2013, 18:02 | Повідомлення № 123
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 45
Докотився і до нас курс "Школа". Дали наказ з використанням ДЕМО версії зареєструвати школу, створити три звіти і відіслати за призначенням. На скільки я зрозумів з використанням демо вірсії можна лише створити звіти, інше зробити неможливо. При спробі відправити файл бази даних пише про помилки (3 і 9), мовляв школа не зареєстрована в системі. Я так розумію, що реєструватися вона буде при купівлі і реєстрації програми.
Якщо я помиляюсь то поправте. Хто вже має досвід роботи з системою - відгукніться.
novichok Дата: Пн, 04.11.2013, 20:05 | Повідомлення № 124
Прописаний назавжди
Нагороди: 7
Рейтинг: 106
Цитата Yura_Shrol ()
Я так розумію, що реєструватися вона буде при купівлі і реєстрації програми.
Ага, вы можете вносить все данные, но ничего синхронизировать с сайтом разработчиков не смодете в демо-режиме. После окончания 30-дневного периода программа перестанет работать,но база в файлике kyrs останется. Для покупки сообщаете разработчикам ID машины, а взамен получите ключ, после установки которого прога заработает и подхватит ваши данные, внесенные раннее, НИЧЕГО НЕ ПРОПАДЕТ!!!
volodschool2 Дата: Пн, 04.11.2013, 20:08 | Повідомлення № 125
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 247
Цитата Yura_Shrol ()
Докотився і до нас курс "Школа"
Всі там будемо...
NataliyG Дата: Пн, 04.11.2013, 20:15 | Повідомлення № 126
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Цитата Yura_Shrol ()
А я нічого не розумію, хіба покупка не відбувається тоді коли внесені гроші? Наскільки нам повідомили гроші за програму на весь район були внесені десь приблизно в червні. Однак ні паролів, ні доступу ми не отримали...Ми навіть програми не отримали.Вона до нас докотилася усно.
novichok Дата: Пн, 04.11.2013, 20:19 | Повідомлення № 127
Прописаний назавжди
Цитата NataliyG ()
Однак ні паролів, ні доступу ми не отримали
Нам районный отдел образования выдавал ключи на три месяца два раза, а неделю назад прислали всем школам аж на 3650 дней...ошибка или столько денег отвалили???
volodschool2 Дата: Пн, 04.11.2013, 20:55 | Повідомлення № 128
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 247
Цитата novichok ()
прислали всем школам аж на 3650 дней...ошибка или столько денег отвалили???
Ключі потрібні на період реєстрації всіх шкіл, надалі потреби в них не буде. Так нам сказав керівник проекту.
argun Дата: Вт, 05.11.2013, 11:04 | Повідомлення № 129
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Цитата Yura_Shrol ()
На скільки я зрозумів з використанням демо вірсії можна лише створити звіти, інше зробити неможливо.
Ні, в демоверсії все нормально працює. З двух ПК можно одночасно працювати з базою. За три роки користування програмою ключі ні разу не використовував.
Цитата Yura_Shrol ()
Так, після купівлі(або на інших умовах)  розробники зареєструють школу у своїй базі і все буде сінхронізуватись.

Додано (05.11.2013, 09:04)
---------------------------------------------

Цитата novichok ()
Нам районный отдел образования выдавал ключи на три месяца два раза, а неделю назад прислали всем школам аж на 3650 дней...ошибка или столько денег отвалили???
Ключи на 5 ПК разработчики высылают бесплатно. Они привязаны к ПК, поэтому при смене ПК (или других ситуаций) ключи приходится просить заново, сообщив разработчикам код, выдаваемый программой при установке. Ключи они присылают бесплатно, раньше - в течение нескольких дней, сейчас обычно в течение дня. Поэтому я ключами не пользуюсь, демо-версии хватает, редко когда база нужна более чем двум одновременно.
novichok Дата: Вт, 05.11.2013, 17:17 | Повідомлення № 130
Прописаний назавжди
Цитата argun ()
демо-версии хватает
Так ведь в демо-версии синхронизация с их серверами не происходит....
argun Дата: Вт, 05.11.2013, 17:49 | Повідомлення № 131
Прописаний назавжди
Цитата novichok ()
Так ведь в демо-версии синхронизация с их серверами не происходит....
Все прекрасно синхронизируется. Программа куплена официально, мы зарегистрированы в системе.
novichok Дата: Вт, 05.11.2013, 17:54 | Повідомлення № 132
Прописаний назавжди
Цитата argun ()
Программа куплена официально, мы зарегистрированы в системе.
Так если она КУПЛЕНА о каком демо-режиме идет речь?
argun Дата: Вт, 05.11.2013, 18:12 | Повідомлення № 133
Прописаний назавжди
Цитата novichok ()
Так если она КУПЛЕНА о каком демо-режиме идет речь?
При установке программы она предлагает ввести код, полученый от разработчиков. Если его нет предлагается нажать кнопку "демоверсия", что я и делаю. При этом работают логины и пароли 2222 и 3333
Если под демо-режимом вы имеете в виду работу программы не зарегистрированной в системе, то это не совсем демо-режим. Это будет нормальная школьная база.
Правда не будет связана с ІСУО и МЗ, поэтому никому не передаст информацию.

Відредаговано: argun - Вт, 05.11.2013, 18:25
Безбородько Дата: Вт, 05.11.2013, 22:24 | Повідомлення № 134
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Сьогодні переслав звіти за п'ятою спробою з 1040 до 1249 . Ця програма "сира".
Yura_Shrol Дата: Вт, 05.11.2013, 23:49 | Повідомлення № 135
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 45
Дали ключ на 3650 днів, за оплату нічого не знаю. Все пішло з першого разу і відразу інформація на сайті була змінена відповідно до наших даних.
Правда пока в базі тільки наші 3 звіти і назва та адреса школи, все інше демо-дані. Пока набивати базу своїми даними не збираюсь. Нехай спочатку розберуться хто і як за це платитиме. Якщо не будуть то і нехай самі працюють. Досить халяви!

Відредаговано: Yura_Shrol - Вт, 05.11.2013, 23:50
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Курс: ШКОЛА
Сторінка 9 з 11«127891011»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.