Сб, 21.10.2017, 16:57
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 11«1234561011»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Курс: ШКОЛА
Курс: ШКОЛА
Каетана Дата: Чт, 09.05.2013, 23:15 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Доброго времени суток. На майские праздники руководство подбросило сюрприз под названием "Курс: ШКОЛА". Есть масса вопросов, на которое не могу найти ответов. Может быть есть желающие поделится опытом. Буду очень признательна.
gry Дата: Пт, 12.07.2013, 22:40 | Повідомлення № 46
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 105
Інтуіція підказує - намучимося ми з цим  "КУРСОМ". Подивимося відвідування цієї гілки форуму з 01.09.2013... :-))
Sps Дата: Пт, 12.07.2013, 23:29 | Повідомлення № 47
Новий користувач
Нагороди: 1
Пані Наталі. Ви так багато запитань задаєте, що не втримаюсь та напишу.
Програмний комплекс "Курс - школа" це приватний проект. Розробники здається із Запоржської області намагалися його розкрутити. Він почав на "добровільних" началах розповсюджуватись по Запоріжській та Дніпропетровській області, але особого поширення не набув. Розробники почали його проштовхувати і ось усю Запорізьку область "зробили" експериментальною площадкою. МОН України вже давно намагалося зробити обов'язковий електронний документообіг в освіті. Він в деяких областях і працює. Я читав наказ і про поширення на всі області, а потім інший наказ - про відкликання цього наказу в силу відсутності фінансування. ;)
То у них проблеми з електронним підписом, то технічні проблеми, ну і немає коштів.
Після чергових виборів розробники мабуть знайшли "підхід" до керманичів МОН і ось вже "на виконання Наказу президента..." під систему ЄСУО і підсунули проект "Курс-Школа". Але цікаво, що МОН не викупила права на проект, а повинна платити розробникам за кожну школу кожен рік - ось тут саме вразливе місце в цій історії. На розробку єдиної системи документообізу коштів немає, а на оплату приватній компанії - є. ;)  Це звичайний бізнес!
Якщо раніше школи могли на добровільних началах вивбирати цю чи іншу систему - то тепер це "нібито" рішення МОНу. Оплата скинута на місцеві бюджети. І якщо бюджети знаходять кошти - здійснюється оплата на рівні обл. чи райво і розсилаються ключі активації по школам централізовано.
Так, дійсно - розробка цікава, хоча і не без недоліків, але розробники її вдосконалюють. Ідея така - представники райво чи області, які мають доступ можуть проінспектувати будь-яку школу дистанційно - підключившись до баз даних: тут вам і розклад і правильність виставлення оцінок та інш. Учні з батьками можуть онлайн переглядати свої дані. Але...
По перше: непрозорі відношення МОНу та розробників.
По друге: немає офіційного положення про ведення цифрових баз шкільних даних та їх юридичну силу. В теорії цей проект нібито не дозволяє вчителям заднім числом виставляти оцінки, та натягувати оцінки при виставленні тематичних, семестрових та річних. На практиці - без офіційного документу дійсними вважаються лише паперові носії. База даних іноді дає збої - почитати можна на їхньому форумі. Якщо проблеми з інтернетом - базу можна синхронизувати не кожен день, а хоча б раз на тиждень та інш. Тобто лазівок достатньо.
По третє: за цю додаткову роботу ніхто не платить.
По четверте: більшість маленьких сільських шкіл мають інтернет лише на папері.
По п'яте: ми вже знаємо про результати апробації в Дніпропетровській області схожого проекту - скільки там? 6-7 відсотків батьків заглянули в електронний щоденник своїх дітей за рік! Запитується - а воно батькам потрібно?
Ну і по шосте: ви пам'ятаєте як спочатку січня призупинили "щоквартальне підвищення зарплати" вчителям - немає в бюджеті коштів. Ось і нам у лютому наказали встановити Курс-школа, передати в райво коди, які прив'язані до заліза, та чекати на ключі активації які так і не прийшли. Хоча вчора завуч дзвонила, що наказали до 15 серпня забити усю базу і нікого не хвилює, що усі у відпустках. Значить гроші "десь" знайшлися, але не на зарплату.=(((
Пару років "попрацюємо" з цією системою, а потім нам МОН ще щось підкине. Тримайтеся!=)))
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 13.07.2013, 10:25 | Повідомлення № 48
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Цитата (gry)
Розробники здається із Запоржської області
Не принципово, але тут написано - Харків: http://ekyrs.org/ua/contacts/
mouse Дата: Сб, 13.07.2013, 10:45 | Повідомлення № 49
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Всі геніальні ідеї виконують люди на місцях.... ось тут у нас величезні проблеми. Вже неодноразово бачив як хороша ідея йде шляхом виконання і перетворюється на монстра. Не вміють поки що в нас займатися управлінською діяльністю.
NataliyG Дата: Сб, 13.07.2013, 18:45 | Повідомлення № 50
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Цитата (Sps)
Ви так багато запитань задаєте, що не втримаюсь та напишу.
Дуже дякую за вичерпну відповідь, тому і задаю запитання, бо хочу знайти відповіді. Я думаю виходячи з міркувань безпеки журнали краще робити за допомогою іншого безкоштовного ресурсу - хоча не факт, що і він за якийсь час накриється. Але тут ясно на 1 рік - а далі що?
argun Дата: Сб, 13.07.2013, 22:22 | Повідомлення № 51
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Цитата (NataliyG)
Я думаю виходячи з міркувань безпеки журнали краще робити за допомогою іншого безкоштовного ресурсу
Звичайного паперового журналу :)
І він, на відміну від єлектроного, юридично узаконений, і за роботу з ним нам платять.
serbor Дата: Нд, 14.07.2013, 11:37 | Повідомлення № 52
Наполегливий учасник
Рейтинг: 46
Цитата (argun)
Звичайного паперового журналу
Ох, как вы все любите эти паперові журналы. Конечно, в них "химичить" легко.
Ktara Дата: Нд, 14.07.2013, 11:55 | Повідомлення № 53
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
да не упразднят у нас просто обычные бумажные журналы. Поэтому и электронный воспринимается не очень хорошо - мы дважды выполняем одну и ту же работу. ну кому ж это может нравится. :)
argun Дата: Нд, 14.07.2013, 14:09 | Повідомлення № 54
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Цитата (serbor)
Ох, как вы все любите эти паперові журналы. Конечно, в них "химичить" легко.
Какое-то однобокое у Вас представление о преимуществах бумажных журналов :)
Мы с электронными работаем уже три года.
Так вот к бумажным, в отличие от электронных, доступ есть всегда, независимо от глюков сайта МЗ(а доступ иногда отсутствует по нескольку дней), от наличия интернета, электроэнергии, компьютера и т.п. В нем не исчезают оценки, его не надо заполнять два( а то и больше) раза.
И еще много чего можно написать.
А с учетом всех этих глюков электронного журнала МЗ "химичить"(кому это нужно) в нем намного проще чем в бумажном.
КПД его очень низок(кто-то выкладывал здесь статистику посещений, и по своей школе я это знаю)
Цитата (Ktara)
мы дважды выполняем одну и ту же работу
Особенно если учесть, что вторая малоэффективная, часто многократная, создающая учителю много ненужных проблем и - бесплатная!
Цитата (Ktara)
ну кому ж это может нравится. :)

Відредаговано: argun - Нд, 14.07.2013, 15:27
NataliyG Дата: Пн, 15.07.2013, 19:25 | Повідомлення № 55
Активний учасник
Рейтинг: 37
Цитата (argun)
Какое-то однобокое у Вас представление о преимуществах бумажных журналов
Електронний журнал - це майбутнє (думаю не дуже далеке) і ми  від нього нікуди не дінемося. Я особисто не бачу проблеми у веденні електронного журналу, ще недавно наші колеги  комп'ютер сприймали як вселенське зло. 
Проблема в іншому: нам "силоміць" нав'язують один програмний продукт (хоча вибір є) при чому цей продукт не дешевий як я зрозуміла, і питання хто має платити за його використання  залишається відкритим. Ось це мене хвилює найбільше бо зробимо ми журнал в МЗ навчимо всіх працювати а ліцензія закінчиться і що далі?
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 16.07.2013, 04:50 | Повідомлення № 56
Ветеран спілкування
Цитата (NataliyG)
питання хто має платити за його використання  залишається відкритим.
Питання дуже правильне. Як підказує тверезий глузд, приватна фірма підтримуватиме проект доти, доки отримає основну масу грошей (у даному випадку, очевидно, від держави). Після цього зникає мотивація і проект поступово глохне. Надалі нам світить наступний проект. Значно кращий від цього. Його "біографія" дублюватиме "біографію" цього проекту.
Може занадто жорстко, але досить переконливо про ці речі сказано у книзі: http://insiderclub.ru/adv_files/gilbo_postindustr_revolution.pdf

Люда12345 Дата: Пт, 19.07.2013, 11:59 | Повідомлення № 57
Новий користувач
Нагороди: 0
Подскажите, пожалуйста, как передать данные на портал ИСУО, если у нас путь к файлу данных в программе "КУРС:Школа" С:\КУРС\KYRS.FDB, а путь к файлу данных в программе "КУРС:Сайт" С:\КУРС, тоесть они не идентичны как написано в инструкции.
novichok Дата: Пт, 19.07.2013, 13:14 | Повідомлення № 58
Прописаний назавжди
Нагороди: 7
Рейтинг: 106
Цитата (Люда12345)
тоесть они не идентичны как написано в инструкции
подправьте вручную путь к файлу данных
vinohodov Дата: Пт, 19.07.2013, 14:10 | Повідомлення № 59
Прописаний назавжди
Рейтинг: 29
В курс-сайт в настройках укажите свой путь к базе
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 19.07.2013, 17:11 | Повідомлення № 60
Ветеран спілкування
Цитата (Люда12345)
путь к файлу данных в программе "КУРС:Школа" С:\КУРС\KYRS.FDB, а путь к файлу данных в программе "КУРС:Сайт" С:\КУРС, тоесть они не идентичны
А хіба вказані Вами шляхи не ідентичні?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Курс: ШКОЛА
Сторінка 4 з 11«1234561011»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.