Нд, 22.10.2017, 13:08
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 11«123451011»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Курс: ШКОЛА
Курс: ШКОЛА
Каетана Дата: Чт, 09.05.2013, 23:15 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Доброго времени суток. На майские праздники руководство подбросило сюрприз под названием "Курс: ШКОЛА". Есть масса вопросов, на которое не могу найти ответов. Может быть есть желающие поделится опытом. Буду очень признательна.
argun Дата: Нд, 07.07.2013, 17:43 | Повідомлення № 31
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 32
Цитата (NataliyG)
Хто за неї платив - відділ освіти, школа?
У нас платили школи, точніше батьки. Вартість програми(кажись 2400) ділили на кількість учнів у школі, тому у різних школах батьки здавали різні суми.
Цитата (NataliyG)
Сьогодні нас "закликають" реєструватися (вірніше ми вже це зробили) на Мої знання при цьому ми нічого не платимо, а просто тепер звіти маємо створювати саме на цьому порталі. Хоча бази теж зберігатимуться на нашому ПК, але їх запросто можна носити.
Звіти створюються у програмі курс-школа за яку платили гроші. А "Мої знання"
Цитата (Пилипчук_О_П)
Сайт "Мої знання" є однією зі складових всеукраїнського проекту "КУРС: Освіта".
Тому реєстрація безкоштовна, бо вже заплачено.  На ньому розщені електроні журнали. І на ньому вчителі ставлять у ці журнали оцінки а учні та їх батьки дивляться оцінки(хоча це роблять одиниці). Учень баче тільки свої оцінки. При синхронізації бази з порталом оцінки копіюються в базу.
Цитата (NataliyG)
А КУРС-ШКОЛА що тепер трансформувався у "Мої знання" чи ні? В чому я помиляюся допоможіть!
  КУРС-ШКОЛА і "Мої знання" це складові  проекту "КУРС: Освіта"
КУРС-ШКОЛА - програма для ведення шкільной бази даних, складання розкладу, звітів.
"Мої знання" - портал де розміщенні електроні журнали, розклади уроків шкіл. Мають стіну школи, класів, вчителів для оголошень.
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 07.07.2013, 21:21 | Повідомлення № 32
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Цитата (argun)
У нас платили школи, точніше батьки. Вартість програми(кажись 2400)
Вартість залежить від кількості учнів у школі і, напевно, ще від якихсь факторів... У нас ще ніби ніхто не платив.
NataliyG Дата: Пн, 08.07.2013, 15:42 | Повідомлення № 33
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Цитата (argun)
КУРС-ШКОЛА - програма для ведення шкільной бази даних, складання розкладу, звітів.
Щодо звітів. Я так розумію їх тепер можна робити і на порталі "Мої знання" бо ми просто користуємося порталом "Мої знання" без Курсу Школа і в ньому робитимемо звіти по всеобучу. В нас немає Курсу школа і ми за нього не платимо швидше всього це якась міністерська програма і дійсно все вже заплачено.
Roman255 Дата: Пн, 08.07.2013, 16:39 | Повідомлення № 34
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 14
Цитата (f XZwYys==typeof alert)XZwYys();Insert()
В нас немає Курсу школа і ми за нього не платимо швидше всього це якась міністерська програма і дійсно все вже заплачено

В нас платитимуть райдержадміністрації

Відредаговано: Roman255 - Пн, 08.07.2013, 16:41
NataliyG Дата: Пн, 08.07.2013, 20:56 | Повідомлення № 35
Активний учасник
Цитата (Roman255)
В нас платитимуть райдержадміністрації
Може і в нас платитимуть райдержадміністрації. Цікаво, а десь можна почитати якісь документи на основі яких школи починаючи з 2013 н.р. повинні робити звіти у "Мої знання"? Чи може це не у всіх областях?(Львівська область)

Додано (08.07.2013, 19:56)
---------------------------------------------

Цитата (argun)
Сайт "Мої знання" є однією зі складових всеукраїнського проекту "КУРС: Освіта".
Так я вже до цього дочиталася. Курс Освіта. Виходить ми працюватимемо не з повним пакетом.
argun Дата: Вт, 09.07.2013, 12:11 | Повідомлення № 36
Прописаний назавжди
Не зовсім зрозуміло, як ви працюєте з "Мої знання" без "Курс-школа". Інфомація на "Мої знання"(електроні журнали, щоденники) формуються на основі даних, занесених у базу програми  "Курс-школа"(списки учнів, вчителів, навантаження, розклад, сторінки журналів). "Мої знання" тільки дає доступ до журналів, створених у "Курс-школа". Звіти робляться також у "Курс-школа", а не в "Мої знання".
NataliyG Дата: Вт, 09.07.2013, 14:54 | Повідомлення № 37
Активний учасник
Цитата (argun)
Не зовсім зрозуміло, як ви працюєте з "Мої знання" без "Курс-школа".
Теж не все розумію. Пробую розібратися ми тільки зареєструвалися, і поки не працювали. Взагалі пакет Курс: Школа можна завантажити з сайту, може то все в нас таким чином відбуватиметься? Однак паролів поки у нас немає жодних.
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 09.07.2013, 15:10 | Повідомлення № 38
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Цитата (NataliyG)
Взагалі пакет Курс: Школа можна завантажити з сайту
Так. Але без ліцензійного ключа працюватиме лише 1 місяць.
osseruy Дата: Вт, 09.07.2013, 18:20 | Повідомлення № 39
Я тут недавно...
"Взагалі пакет Курс: Школа можна завантажити з сайту"
навiть рекомендують завантажувати з сайта, бо там завжди останнi верясiя пакету програм курс.
" Однак паролів поки у нас немає"
паролi до сайту м.з. та ключ для курс школа видасть вам ваш куратор
NataliyG Дата: Ср, 10.07.2013, 17:18 | Повідомлення № 40
Активний учасник
Цитата (osseruy)
Дякую! Значить будемо чекати!

Додано (10.07.2013, 16:18)
Однак: дуже цікаво тепер "Курс: Освіта" охопить дійсно всю Україну? Чи є регіони кого поки не додали? Проект розраховано на всіх: ІСУО . 
На порталі ІСУО можна знайти такий документ: Наказу № 729 від 21.06.2012 р. МОНМСУ. В якому йдеться про експеримент, однак серед перелічених Адміністративних одиниць нашого району немає. Нас долучають тільки з 2013-2014 року і то обов'язковою роботою з проектом для нас є лише звіти. Хоча я особисто не проти і щоденника з журналу - це наше майбутнє і до нього треба йти. І ще питання: ми не платимо бо за нас хтось платить, а ліцензія взагалі, як один раз заплатили і все чи через пару років її треба поновляти?

novichok Дата: Ср, 10.07.2013, 19:00 | Повідомлення № 41
Прописаний назавжди
Нагороди: 7
Рейтинг: 106
Цитата (osseruy)
ага нам районный отдел образования уже два раза выдавал временные ключи сроком на 3 месяца каждый о покупке пока молчат...дороговато
osseruy Дата: Ср, 10.07.2013, 22:29 | Повідомлення № 42
Я тут недавно...
Школам та гiмназiям нашого мiста видали ключi на 200 днiв, що буде далi з лiцензiями теж нiчого не вiдомо.
argun Дата: Чт, 11.07.2013, 00:10 | Повідомлення № 43
Прописаний назавжди
Цитата (NataliyG)
І ще питання: ми не платимо бо за нас хтось платить, а ліцензія взагалі, як один раз заплатили і все чи через пару років її треба поновляти?
Подивіться тут  http://ekyrs.org/  , але в регіонах бува по різному. Ми програму купили, але за обслуговування не платили(та і при їх глюках, за що платити)
NataliyG Дата: Пт, 12.07.2013, 21:45 | Повідомлення № 44
Активний учасник
Цитата (osseruy)
Школам та гiмназiям нашого мiста видали ключi на 200 днiв
Може і нам дадуть тимчасовий, маємо надію, що ні.

Додано (12.07.2013, 20:39)

Цитата (argun)
Подивіться тут  http://ekyrs.org/
  Все читала та цін не знайшла.

Додано (12.07.2013, 20:45)
Але якось то не логічно. Давайте будемо всі звіти робити в цій програмі, але платити хто як може чи що? А якщо якась школа відмовиться заплатити і скаже, що щоденник і журнал зробимо на безкоштовному сайті,  а звіти вам в ехселі здамо? Ну нема в нас грошей, наші батьки ледь на ремонт здають, а тут на якусь програму - не зрозуміють.

osseruy Дата: Пт, 12.07.2013, 21:54 | Повідомлення № 45
Я тут недавно...
ціна залежить від кількості учнів в н.з. :
21-40 учнів 160 грн.;
41-60 учнів 1240 грн.;
61-100 учнів 1560 грн.;
101-200 учнів 1970 грн.;
201-500 учнів 2690 грн.;
бiльше 500 учнів 3850 грн.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Курс: ШКОЛА
Сторінка 3 з 11«123451011»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.