Сб, 21.10.2017, 16:48
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 11«12341011»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Курс: ШКОЛА
Курс: ШКОЛА
Каетана Дата: Чт, 09.05.2013, 23:15 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Доброго времени суток. На майские праздники руководство подбросило сюрприз под названием "Курс: ШКОЛА". Есть масса вопросов, на которое не могу найти ответов. Может быть есть желающие поделится опытом. Буду очень признательна.
swetikccc Дата: Вт, 14.05.2013, 14:07 | Повідомлення № 16
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 355
Цитата (E_L)
А у нас установлена прога только на одном компе, лицензия на один.. Вот интересно, как учителя будут заполнять ВСЕ оценки с одного компа??????
А це вже "тупость" розробників" 
На одному компі повинна зберігатися тільки база, а доступ і опрацювання повинен бути і з інших.
vinohodov Дата: Вт, 14.05.2013, 17:35 | Повідомлення № 17
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 29
Цитата (swetikccc)
А у нас установлена прога только на одном компе, лицензия на один.. Вот интересно, как учителя будут заполнять ВСЕ оценки с одного компа??????А це вже "тупость" розробників"
На одному компі повинна зберігатися тільки база, а доступ і опрацювання повинен бути і з інших.
Учителя могут ставить оценки с любого компьютера :) на сайте http://mz.com.ua/ лишь бы был доступ к интернет. У нас в школе многие приносят на работу планшеты, и ставят оценки во время урока. А когда администратор школы запускает программу курс-сайт то данные синхронизируются и передаются в базу вашей школы, которая и стоит на этом единственноом компе :)
Да, у нас в городе программа внедрялась целый год, было много проблем, и оценки пропадали и много чего было в программе недоработано, но в этом учебном году, скажу по своей школе проблем уже не было никаких, все работает отлично и без проблем.

Відредаговано: vinohodov - Вт, 14.05.2013, 17:38
swetikccc Дата: Вт, 14.05.2013, 18:59 | Повідомлення № 18
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 355
Цитата (vinohodov)
Учителя могут ставить оценки с любого компьютера на сайте http://mz.com.ua/ лишь бы был доступ к интернет.
Ну тоді слово тупість прибираємо ;)
Ще один приклад, про неможливість судити про речі, вислухавши думки однієї сторони.
argun Дата: Вт, 14.05.2013, 19:40 | Повідомлення № 19
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Цитата (E_L)
А у нас установлена прога только на одном компе, лицензия на один..
У нас в договоре написано, что ключи даются на 3 машины. За 2 года я не брал у них не одного ключа. Доступ в режиме демо(триал) с 4 ПК - секретарь, завуч, каб. информатики(2 ПК). И никаких проблем. Держу базу на D. После всех переустановок(программы, винды) подключаю базу и все работает.

Цитата (vinohodov)
У нас в школе многие приносят на работу планшеты, и ставят оценки во
время урока. А когда администратор школы запускает программу курс-сайт
то данные синхронизируются и передаются в базу вашей школы, которая и
стоит на этом единственноом компе
Аналогично. Кроме того - курс-сайт может запускаться автоматически, через указанное время.
mul44 Дата: Ср, 15.05.2013, 09:03 | Повідомлення № 20
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 43
Так ведь и учитель информатики єто не должен делать, но закон как дышло куда повернут там и вышло, в инструкции директор что хочешь (почти) может написать...
Klimovich Дата: Вт, 02.07.2013, 16:16 | Повідомлення № 21
Новий користувач
Хто бачив документ, який зобов'язує школи підключитися до "Курс: Школа"?
Моїй знайомій на нараді в Районному відділі освіти повідомили, що школа повинна підключити до
кінця тижня "Курс: Школа" та "Курс:Сайт". Ніяких наказів та документів немає дали лише покрокову інструкцію з підключення. Школа початкова, на межі закриття, постійно не вистачає підручників, комп'ютерів немає (і не обіцяють).

Я знайшов лише Наказ МОН № 729, але в ньому говориться про експеримент (який закінчився 10.12.2012 р. пункт 6.4).

Відредаговано: Klimovich - Вт, 02.07.2013, 16:28
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 02.07.2013, 16:42 | Повідомлення № 22
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Цитата (Klimovich)
Хто бачив документ, який зобов'язує школи підключитися до "Курс: Школа"?
Бачив районний наказ. У преамбулі сказано: "На виконання п. 4.2,  4.3 та п.6 Указу Президента України від 30вересня 2010 року № 926/2010 р. «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного
розвитку освіти в Україні», у рамках Концепції Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процесс загальноосвітніхнавчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на
період до 2015 року затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України 27
серпня 2010 р. №1722 та наказу департаменту освіти і науки, молоді та
спорту  від 08.05.2013 року №755-но «Простворення інформаційної системи управління освітою та впровадження проекту
інформатизації Хмельницької області», з метою створення єдиної електронної бази
освіти, автоматизації управлінської діяльності, спрощення процедури
документообігу..."

і далі

"НАКАЗУЮ:

1.Доєднатися
з 17.05.2013 року до реалізації проекту створення інформаційної системи
управління  освітою в Хмельницькійобласті на базовому та середньому рівнях."
Klimovich Дата: Чт, 04.07.2013, 15:11 | Повідомлення № 23
Новий користувач

Цитата (Пилипчук_О_П)
і далі

"НАКАЗУЮ:

1. Доєднатися
з 17.05.2013 року до реалізації проекту створення інформаційної системи
управління  освітою в Хмельницькій області на базовому та середньому рівнях."

Дякую за відповідь, але тут нема якоїсь згадки про "Курс: Школа", лише про "реалізацію проекту створення інформаційної системи" (це мабуть говориться про ЄДЕБО). Теоретично чи є якісь альтернативи? Наприклад напряму з ЄДЕБО чи "Щоденник" доробити, туди ж теж вносяться персональні данні.
mudrak Дата: Пт, 05.07.2013, 09:09 | Повідомлення № 24
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 36
Цього року і в нас, на Житомирщині, почався цей "шухер". Сидять призначені директорським наказом люди і вимагають персональних даних з вчителів, техпрацівників, заповнюють базу, і це все по ходу своєї відпустки. Уявляю, який почнеться кипіж, коли відпустки закінчаться!
NataliyG Дата: Пт, 05.07.2013, 20:54 | Повідомлення № 25
Активний учасник
Рейтинг: 37
Цитата (vinohodov)
на сайте http://mz.com.ua/ лишь бы был доступ к интернет
Чому саме Школа? Чому не Щоденник чи Моя школа вони між іншим безкоштовні! Нас тепер теж зобовязують до Школи підключатися. Хто заплатив  того і зверху чи що? Чому б таку систему не дозволити обирати в результаті роботи самій школі?
Можливо тоді і здорова конкуренція була б і школа обрала б те, що їй насправді потрібно!

Відредаговано: NataliyG - Пт, 05.07.2013, 20:56
offside Дата: Пт, 05.07.2013, 23:18 | Повідомлення № 26
Тут живе...
Рейтинг: 9
Я бачу всим не дуже подобається сидіти і набивати базу. На мене теж повісили набивати базу, хоча цим повинні займатись заучі(звіти). А так три рази на рік мені приходиться сидіти і приводити все до порядку. Напрягає.
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 06.07.2013, 11:52 | Повідомлення № 27
Ветеран спілкування
Цитата (NataliyG)
Чому саме Школа?

Я розумію так (якщо помиляюсь - виправте). Існує так звана ІСУО (Інформаційна система управління освітою) - http://isuo.org/
І саме цей програмний пакет (Школа) дозволяє готувати і публікувати дані в ІСУО. Тому ним і будемо користуватись. Щоденник та інші оперують власними базами даних, тому для роботи з ІСУО не придатні.
argun Дата: Сб, 06.07.2013, 23:42 | Повідомлення № 28
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Цитата (Пилипчук_О_П)
Я розумію так (якщо помиляюсь - виправте). Існує так звана ІСУО (Інформаційна система управління освітою) - http://isuo.org/І саме цей програмний пакет (Школа) дозволяє готувати і публікувати дані в ІСУО. Тому ним і будемо користуватись. Щоденник та інші оперують власними базами даних, тому для роботи з ІСУО не придатні.
Ви правильно розумієте. І так звана ІСУО базується на основі бази даних Курс-Школа. З нею пов'язаний електронний щоденник  на основі mz.com.ua  Інші для роботи з ІСУО не придатні.
Можно дискутувати, що вони кращі, але - для роботи з ІСУО не придатні. Тому нам будуть нав'язувати Курс-Школа, ІСУО,  доки хтось інший не заплатить кому треба більше :)

А проблем з заповненням бази я не бачу, я це вже писав:
На першому етапі настроїв основні довідники та допоміг завучу внести співробітників.
Далі пояснив класним керівникам як внести/додати/видалити учнів
Від звітів відмовився зразу(типа - я в них нічого не розумію), тільки допоміг з ручним вводом.
З розкладом також, як і з звітами. Завуч навантажила лаборанта, я тільки підказую, як встановити зв'язки.
Зараз завуч(чи навантажує лаборанта) вносить/видаляє співробітників, класні керівники - учнів. Я відповідаю за доступ до бази. Якщо виникають проблеми(а вони виникають), спілкуюсь зі службою підтримки(вони реагують швидко).
Все, більш ніяких проблем. Ну підскажу інколи класному керівнику як внести/додати/видалити учнів(це не часто робиться, тому "деякі" :) забувають.
Да, це все безкоштовно, але, якщо нормально організувати, вчителя інформатики це не переобтяжуватиме.
NataliyG Дата: Нд, 07.07.2013, 12:12 | Повідомлення № 29
Активний учасник
Рейтинг: 37
Цитата (argun)
І так звана ІСУО базується на основі бази даних Курс-Школа.
Я хотіла б розібратися з цим детальніше. Отже Курс-Школа це платна програма  з базами на одному ПК. Хто за неї платив - відділ освіти, школа? Бо Щоденник це такий собі портал який теж має (чи мав підтримку МОН) про що свідчить Наказ, і портал "Моя школа" теж свого часу був рекомендований Львівським ОДА відділом освіти. При цьому звіти по всеобучу можна було робити на порталі "Моя школи" і (мені так здається) не можна було робити на "Щоденник". Сьогодні нас "закликають" реєструватися (вірніше ми вже це зробили)  на Мої знання при цьому ми нічого не платимо, а просто тепер звіти маємо створювати саме на цьому порталі. Хоча бази теж зберігатимуться на нашому ПК, але їх запросто можна носити.
Це логічно, для створення єдиної бази даних потрібно єдиний портал для всієї держави. І логічно, якщо я ще не дуже вбувся на "Щоденник" і "Моя школа" то я перейду і з журналом на "Мої знання" бо там і так будуть мої дані. А КУРС-ШКОЛА що тепер трансформувався у "Мої знання" чи ні? В чому я помиляюся допоможіть!

Відредаговано: NataliyG - Нд, 07.07.2013, 12:20
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 07.07.2013, 13:17 | Повідомлення № 30
Ветеран спілкування
Цитата (NataliyG)
А КУРС-ШКОЛА що тепер трансформувався у "Мої знання" чи ні?
Так на їхньому ж сайті написано: Сайт "Мої знання" є однією зі складових всеукраїнського проекту "КУРС: Освіта".
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Курс: ШКОЛА
Сторінка 2 з 11«12341011»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.