Вт, 19.09.2017, 18:21
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 111231011»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Курс: ШКОЛА
Курс: ШКОЛА
Каетана Дата: Чт, 09.05.2013, 23:15 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Доброго времени суток. На майские праздники руководство подбросило сюрприз под названием "Курс: ШКОЛА". Есть масса вопросов, на которое не могу найти ответов. Может быть есть желающие поделится опытом. Буду очень признательна.
swetikccc Дата: Чт, 09.05.2013, 23:35 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Нагороди: 24
Рейтинг: 341
На сьогодні в системі
10422 школи. ;)

А шкіл в Україні менше 20000
Каетана Дата: Чт, 09.05.2013, 23:54 | Повідомлення № 3
Новий користувач
Цитата (swetikccc)
На сьогодні в системі 10422 школи.

А шкіл в Україні менше 20000
И...?
argun Дата: Пт, 10.05.2013, 10:41 | Повідомлення № 4
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 32
Цитата (Каетана)
Доброго времени суток. На майские праздники руководство подбросило сюрприз под названием "Курс: ШКОЛА". Есть масса вопросов, на которое не могу найти ответов. Может быть есть желающие поделится опытом. Буду очень признательна.
Работаем уже 2 года. Ничего сложного. Там есть нормальная инструкция. Если будут конкретные вопросы - обращайтесь.
vinohodov Дата: Пт, 10.05.2013, 20:37 | Повідомлення № 5
Прописаний назавжди
Рейтинг: 29
Обращайтесь, поможем!
Каетана Дата: Нд, 12.05.2013, 17:50 | Повідомлення № 6
Новий користувач
Подскажите как правильно работать с комплектами.
volevikt Дата: Пн, 13.05.2013, 21:41 | Повідомлення № 7
Перспективна вчителька
Рейтинг: 182
Я теж не курсі про "КУРС: ШКОЛА".
Хотілося б дізнатися від форумчан, які працюють з цим проектом, про користь від його впровадження.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 13.05.2013, 22:15 | Повідомлення № 8
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
У Вінницькій обл. восени 2012 року почалося активне впровадження проекту ІСУО. Але з січня 2013 року справа завмерла, мабуть через брак коштів на придбання програми Курс: школа. Давали можливість 30 днів використовувати повноцінну версію з метою демонстрації.
А проект взагалі ще існує? Чи в них технічні проблеми?
Ktara Дата: Пн, 13.05.2013, 22:24 | Повідомлення № 9
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Мне Гугл выдал сайт http://ekyrs.org/
Он открывается. Или я не туда попала?

Хотя и http://isuo.org/ тоже открывается
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 13.05.2013, 22:30 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Да, сорри, уже открывается. Видимо это были кратковременные тех. проблемы.
volevikt Дата: Пн, 13.05.2013, 23:17 | Повідомлення № 11
Перспективна вчителька
Рейтинг: 182
Очевидно, що проект має ряд корисних функцій, в першу чергу , дасть змогу упорядкувати всі дані по кожному навчальному закладу, АЛЕ:
1. Проект є платним і не кожен навчальний заклад має "зайві" кошти на придбання програми.
2. Вся робота (безкоштовна!) по занесенню даних лягає, як правило, на вчителя інформатики.
Таке враження, що вчителі інформатики мають купу вільного часу для безкоштовного ведення шкільних сайтів, досить часто є відповідальними за відправку електронної кореспонденції школи, створення різноманітних презентацій та фільмів на різноманітні методичні заходи, надання допомоги при реєстрації учнів на ЗНО і т. д. Цей список можна продовжувати до безкінечності.
Не секрет, що в деяких школах вчителів інформатики навантажують іншою роботою, як правило, друком різноманітних документів.
"Відкритий світ", "Школи-новатори", "КУРС: ШКОЛА", "Щоденник", навчання та сертифікація за різноманітними програмами, починаючи від курсів за вибором і закінчуючи "Партнерством" та "Інтелом".
А коли ж вчителю інформатики займатися творчістю, розробкою цікавих уроків та позакласних заходів?
Таке враження, що це ніколи не скінчиться...
E_L Дата: Вт, 14.05.2013, 09:38 | Повідомлення № 12
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 31
Цитата (Каетана)
Доброго времени суток. На майские праздники руководство подбросило сюрприз под названием "Курс: ШКОЛА".
Уу, виявляється, я не одинока!  ;) А гадала, що лише я можу 30 квітня о 18 годині вечора, коли всі нормальні люди шашлики вже замочували, базу "набивати"..    Звісно, за "спасибі". Користі, чесно кажучі, бачу менше, ніж Volevikt.  КОМУ потрібні паспортні дані та ідентифікаційні коди батьків (вчителів, техпрацівників)?? Кого стосується, де вони прописані?? Таке враження, що хтось дуже вміло створив собі додатковий дохід у вигляді щорічної "данини" зі шкіл... А творчість коли? Так, Volevikt, ніч велика, ми же з Вами багато чого встигаємо, поки людисплять!   :) Було б смішно, якби не було так сумно..
mul44 Дата: Вт, 14.05.2013, 10:14 | Повідомлення № 13
Наполегливий учасник
Рейтинг: 43
Ну ввели инженера, на него повесили базу, но сам факт...Больше всего поражает вот это: сверху спустили, заполнить оценки детям, это делают учителя-предметники, но по закону они это не должны делать, есть бумажный журнал, но начальство в упор требует от них заполнения электронки. Есть те кто делает - им это нравится, интересно, а есть те кто не делает.
argun Дата: Вт, 14.05.2013, 11:15 | Повідомлення № 14
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Цитата (E_L)
КОМУ потрібні паспортні дані та ідентифікаційні коди батьків (вчителів, техпрацівників)??
Багато кому :)

Цитата (mul44)
Ну ввели инженера, на него повесили базу
У нас ввели в штат  з 1 вересня, але не в одну школу нікого не взяли - нема коштів. Але я не думаю, що в обов'зки інженера входить ведення бази.
Цитата (mul44)
но начальство в упор требует от них заполнения электронки.
 при этом методисты управления у нас эл. журнал не заполняют, им можно, они ведь боги.
E_L Дата: Вт, 14.05.2013, 12:54 | Повідомлення № 15
Тут живе...
Рейтинг: 31
Цитата (mul44)
Ну ввели инженера
Кого-кого?? Інженера?? Виявилось, що я негідна такого звання)) не вистачає моєї вчительської освіти на інженера, у нас по школах все роблять вчителі інформатики. За відгул на канікулах.. 
Цитата (mul44)
Больше всего поражает вот это: сверху спустили, заполнить оценки детям, это делают учителя-предметники, но по закону они это не должны делать, есть бумажный журнал, но начальство в упор требует от них заполнения электронки.
А у нас установлена прога только на одном компе, лицензия на один.. Вот интересно, как учителя будут заполнять ВСЕ оценки с одного компа??????
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Курс: ШКОЛА
Сторінка 1 з 111231011»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.