Пн, 23.10.2017, 10:52
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Як отримати гриф для авторської програми факультативу? (Думаю така тема буде корисна для всіх.)
Як отримати гриф для авторської програми факультативу?
NataliyG Дата: Сб, 23.02.2013, 15:49 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Яким чином можна отримати гриф для своєї авторської програми факультативу чи курсу за вибором?
Як оформляти документи?
Куди їх подавати?
Хто має подавати цю авторську програму?
Може у когось вже є досвід з цього питання - поділіться?
Дякую!!!

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 16:00
Шестопалов Дата: Сб, 23.02.2013, 18:01 | Повідомлення № 2
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 172
Цитата (NataliyG)
Яким чином можна отримати гриф для своєї авторської програми факультативу чи курсу за вибором?

Зверніться до мене aspekt@aspekt.in.ua Я Вам все розкажу і навіть вишлю взірці необхідних документів.

Відредаговано: Шестопалов - Сб, 23.02.2013, 18:01
NataliyG Дата: Вт, 26.02.2013, 23:59 | Повідомлення № 3
Активний учасник
Цитата (Шестопалов)
Зверніться до мене aspekt@aspekt.in.ua Я Вам все розкажу і навіть вишлю взірці необхідних документів.
Дуже дякую! Ото є переваги участі у форумі. Ви не повірити над поданням своєї авторської програми на гриф працюю 2 роки. Не над написанням, а саме над поданням. Заїхал у відділ освіти: так ми будемо вам сприяти, так за їх сприянням непомітно ї пів року проминуло - результату нема. Заїхала у Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Теж: залиште свої матеріали ми вам поможемо - а результат нульовий.
А дякуючи вам, моя мета стала ближчою! Тому дуже вам дякую Євгене Анатолійовичу!!!
Шестопалов Дата: Ср, 27.02.2013, 10:07 | Повідомлення № 4
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 172
Цитата (NataliyG)
Заїхал у відділ освіти: так ми будемо вам сприяти, так за їх сприянням непомітно ї пів року проминуло - результату нема.

Ця "стая товарищей" тільки одне добре робить: наглядає за школами і вчителями "шаг влево, шаг вправо...", проводить дурні конкурси, збирає купу паперів...
volevikt Дата: Ср, 27.02.2013, 10:14 | Повідомлення № 5
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 199
Було б непогано, якби необхідні інструкції та зразки документів були на сайті МОНМС.
NataliyG Дата: Пт, 01.03.2013, 00:17 | Повідомлення № 6
Активний учасник
Цитата (volevikt)
Було б непогано, якби необхідні інструкції та зразки документів були на сайті МОНМС.
Однозначно! Ато якщо шукати просто засобами інтернету можна знайти багато, але єдиного стандарту нема.
Oliver81 Дата: Пт, 17.05.2013, 00:34 | Повідомлення № 7
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
так викладіть тут, чи це воєнна таємниця, поговорили побалакали а результату немає
NataliyG Дата: Сб, 18.05.2013, 22:10 | Повідомлення № 8
Активний учасник
Цитата (Oliver81)
так викладіть тут, чи це воєнна таємниця, поговорили побалакали а результату немає
Ні зовсім не державна таємниця просто результату ще немає. Документи подано в Інститут інноваційних технологій однак чи там все гаразд швидше всього зможу сказати коли отримаю відповідь. 
Цитата (NataliyG)
але єдиного стандарту нема.
Тому для того, щоб не було плутанини пропоную почекати, або написати людям у яких уже є результат!
Вчитель Дата: Вт, 13.08.2013, 00:25 | Повідомлення № 9
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 13
Цитата (Шестопалов)
Інформація застаріла...

Додано (12.08.2013, 23:19)
---------------------------------------------

Цитата (NataliyG)
Ви не повірити над поданням своєї авторської програми на гриф працюю 2 роки.
А там немає жодних проблем, оскільки поняття "авторська програма" зараз відсутнє у правовому полі. Якщо програма призначена для виконання за рахунок ВАРІАТИВНОЇ частини - питання вирішується на рівні Облоно, якщо ні - то не вирішується ніяк. Є варіанти, але вони вимагають додаткових зусиль.
Якщо Вам дуже потрібно, то скиньте мені текст програми - якщо воно варте зусиль - будемо співпрацювати
Успіхів!!!

Додано (12.08.2013, 23:25)
---------------------------------------------

Цитата (Шестопалов)
Ця "стая товарищей" тільки одне добре робить: наглядає за школами і вчителями "шаг влево, шаг вправо...", проводить дурні конкурси, збирає купу паперів...
Пане Шестопалов! Не досить етичне висловлювання! 
Люди працюють!!! Треба було Вам взяти участь у конференціїї, яка відбувалась у Херсоні! Були представники майже від усіх областей, і робота дуже інтенсивна!!!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Як отримати гриф для авторської програми факультативу? (Думаю така тема буде корисна для всіх.)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.