Чт, 17.08.2017, 18:18
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Чи маю я право викладати інформатику?
Чи маю я право викладати інформатику?
offside Дата: Ср, 23.01.2013, 23:07 | Повідомлення № 1
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 9
Доброго дня! Потрібно було отримати педагогічну освіту щоб викладати інформатику. Коли подавав документи до ВНЗ спеціальність Трудове навчання, питав, і сказали що у дипломі буде запис вчитель інформатики. В цьому році закінчив навчання і після останнього екзамену інформатики повідомили, що в дипломі буде запис "Вчитель технологій, креслення", і що це не їх вина так у всіх ВНЗ. Виникло таке питання. Підкажіть чи можу я право викладати інформатику в школі? У ВНЗ сказали що можу. Але після того почав сумніватись в їх словах. Отримав другу вищу(педагогічну) освіту. Викладаю інформатику. Після здачі екзаменів потрібно буде представити диплом директору школи, якому я казав, що буде запис "вчитель інформатики", так як мені говорили там.
Дякую.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 15:55
guest Дата: Чт, 24.01.2013, 20:51 | Повідомлення № 2
Я тут недавно...
Рейтинг: 2
Quote (offside)
Підкажіть чи можу я право викладати інформатику в школі?

Ні. Хоч є таке поняття "виробнича необхідність".
NataliyG Дата: Чт, 24.01.2013, 22:35 | Повідомлення № 3
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Не проатестують! За сучасним положення про атестацію, атестувати можуть тільки, якщо в дипломі буде чітка вказано "Вчитель інформатики". Але швидше всього ви можете викладати інформатику як додатковий предмет. Тобто якщо ви ще будете викладати  трудове навчання. Відповідно  пройдете курси з трудового навчання і інформатики тоді без проблем ви маєте право викладати інформатику, як і будь який інший додатковий предмет, важливо, щоб у вас було хочаб 2 години за фахом.
tanya_V Дата: Нд, 27.01.2013, 20:31 | Повідомлення № 4
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Придется пару часов "Технологий" Вам взять в 10-11 классе. Кстати, преподавать можно по программе "Інформаційний працівник". 
Проблемы с аттестацией могут быть, но они разрешимы. Аттестовать Вас может областная аттестационная комиссия, если достаточно стажа.

Я это все проходила. В прошлом году аттестовали на "высшую", перед этим  1 категорию   давали тоже через областную(5 лет назад). Педстаж 12 лет, диплом университета, специальность "прикладная математика", квалификация "математик", но в школе никогда математику не преподавала, так как 17 лет проработала программистом.  Умиляюсь, когда мне говорят, что я работаю "не по специальности". Для чиновников, если не написано "Учитель информатики" в дипломе (а диплому почти 30 лет, тогда и слова такого не было)), то это не по специальности. Да, у меня еще и  справка есть, что во время учебы я сдала экзамены по трем предметам пед.цикла и прошла педпрактику в школе... Но и это не помогает.
offside Дата: Нд, 17.02.2013, 23:17 | Повідомлення № 5
Тут живе...
Забрав диплом.  Запис такий: присвоєно кваліфікацію вчителя технологій, профільного навчання (технічна праця) і креслення. В додатку до диплома дописано: Вчитель інформатики. Показував адміністрації сказали, що нормально все. Будем надіятись, що прокатить. Методист бачила нічого не сказала.

Дякую за відповіді.
gvmir Дата: Нд, 17.02.2013, 23:45 | Повідомлення № 6
Часто заходить...
Рейтинг: 6
Інформатику викладаю 11 років. За фахом філолог, спеціальність "Англійська мова та література". Два рази атестувався, зараз маю І квалфікаційну категорію. На роботу влаштувався за дивним збігом обставин.
На початку 2001 року до школи привезли два комп’ютери. Мене позвали, щоб я глянув, на той момент я був у селі, так і заякорився. У викладанні будь-якого предмету для форми обов’язково потрібно мати спеціальність за дипломом, а от по змісту, - тут треба розумітися на тому, що робиш. Так і пирйшлося вертітися, але база знань у мене вже була досить велика (слава Богу та ДНУ). 

На рівні району під сумнів відповідність займаній посаді не ставлять, працюю як усі: семінари, конференції, уроки, проблеми. Поки що проблема відсутності запису у дипломі не непокоїть, як далі буде - не знаю. Два рази проходив курсову перепідготовку, маю купу сертифікатів, так що думаю чіплятися не будуть.

Щодо вашого випадку, то проблема буде видимою тільки на початку і якщо на ваше місце ніхто косо дивитися не буде, а так будете викладати інформатику без проблем. БАЖАЮ ВАМ ПОЗИТИВНОГО ВИРІШЕННЯ ВАШОЇ ПРОБЛЕМИ!!!!!!!!!!!!!!!
offside Дата: Пн, 18.02.2013, 00:03 | Повідомлення № 7
Тут живе...
gvmir, дякую)
Я викладаю вже 7 років, але працюю 10. Ну так як не було педагогічної освіти прийшлось піти вчитись. Друга вища. Ну так підставили в універі. І не тільки мене, а ще 5 чоловік. Також є призери олімпіад міських, обласних, МАН. Є як кажуть чим гордитись) Але відділ освіти все вирішує, а він у нас такий до кожного слова чіпляється. Скільки людей приходило в нашу гімназію влаштовуватись на психолога, соціального педагога так їм все не так.
gvmir Дата: Пн, 18.02.2013, 00:16 | Повідомлення № 8
Часто заходить...
Рейтинг: 6
Цитата (offside)
Я викладаю вже 7 років, але працюю 10. Ну так як не було педагогічної освіти прийшлось піти вчитись. Друга вища. Ну так підставили в універі. І не тільки мене, а ще 5 чоловік. Також є призери олімпіад міських, обласних, МАН. Є як кажуть чим гордитись) Але відділ освіти все вирішує, а він у нас такий до кожного слова чіпляється. Скільки людей приходило в нашу гімназію влаштовуватись на психолога, соціального педагога так їм все не так.

Ну от, а ви переживаєте, та вас, як учителя, повинні цінити, а не піддавати сумнівам вашу майстерність, головне - це здоров’я!!!!!!!!!!!!!!!1
vikyska Дата: Чт, 28.11.2013, 23:38 | Повідомлення № 9
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Допоможіть. Працюю в школі вже майже 6 років. Закінчувала факультет прикладної математики. В школі почали намікати, що я не можу працювати в школі. Можливо хтось знає про якісь онлайн курси з психології та педагогіки?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Чи маю я право викладати інформатику?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.