Сб, 19.08.2017, 06:31
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Атестація молодого спеціаліста
Атестація молодого спеціаліста
maxw Дата: Пн, 03.12.2012, 23:31 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Доброго дня!
Я, вчитель інформатики, фізики та математики, працюю другій рік після закінчення університету в сільській школі (також працював рік на 5 курсі навчання в міській школі з навантаженням 8 год). В минулому році дирекція школи говорила, що вцьому році буде атестація школи, але потім сказали що вона перенесена на 2013-2014 н.р. Але місяць назад все ж таки сказали, що атестація буде в січні 2013 року.
У мене виникло питання, будь-ласка дайте відповідь:
1. Яку інформацію чи документацію вчитель (класний керівник) повинен надавати членам атестаційної комісіЇ?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 04.12.2012, 13:07 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 294
Атестація школи і атестація вчителя - різні речі. Під час атестації вчителя, він членам атестаційної комісії не надає ніяких документів. При атестації школи, на мою думку, тим більше.

maxw Дата: Вт, 04.12.2012, 23:27 | Повідомлення № 3
Новий користувач
Вчителі моєї школи неодноразово говорили, що необхідно мати в наявності поурочні плани на весь поточний рік, включаючи розробки самостійних та контрольних робіт. З однієї сторони поурочні плани мають право вимагати тільки на урок або ж на робочий день,(чи вірно я думаю?), а з іншої говорять протилежне. Всі конспекти зроблені але не збережені,отже все робити знову,чи можливо це взагалі нікому не потрібно, окрім самого вчителя?!.

Додано (04.12.2012, 21:27)
---------------------------------------------
А ще головне питання ,яке мене турбує: з чого починати? Чого чекати від атестаційної комісії? З чим "зустрічати" гостей з району? Допоможіть,колеги, хто можливо знає або ж недавно проходив атестацію ШКОЛИ! Буду вельми вдячний!

filnick Дата: Вт, 04.12.2012, 23:57 | Повідомлення № 4
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (maxw)
Чого чекати від атестаційної комісії? З чим "зустрічати" гостей з району?

Шановний, maxw, перш за все зверніть увагу на повідомлення Пилипчука_О_П "Атестація школи і атестація вчителя - різні речі".
Атестація щколи проходить раз на десять років і своєю метою ставить виявити відповідність діяльності закладу чинному законодавству, освітнім завданням, статусу навчального закладу. Перевіряються такі аспекти як діяльність адміністрації школи, навчальна, методична, виховна робота усього педагогічного колективу в цілому. Зокрема, як окремий пункт може вивчатися питання про ведення шкільної документації та робота з молодими спеціалістами (саме ці моменти можуть стосуватися конкретно Вас). Ну і, звичайно, ще можна очікувати контрольні роботи з базових предметів - укр.мови, математики, історії.
Атестація вчителя проходить раз у 5 років. Вам, як молодому спеціалісту, її доведеться проходити через три роки. За наслідками вчительської атестації Ви матимете змогу підвищити свою категорію, що дозволить отримувати вищу зарплату. Про атестацію вчителя існує спеціальна гілка на цьому форумі http://informatic.org.ua/forum/91-240-1
maxw Дата: Ср, 05.12.2012, 00:31 | Повідомлення № 5
Новий користувач
Вдячний Вам за відгук, filnick! Я саме й маю на увазітатестацію школи,що проводиться раз на 10 років.
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 05.12.2012, 02:23 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 294
Атестація школи стосується Вас такою ж мірою, як і вчителя передпенсійного віку. У нього й спитайте, чого чекати. Він краще знає, що прийнято у Вашому регіоні :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Атестація молодого спеціаліста
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.