Чт, 14.12.2017, 12:03
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » друк великих документів (карта, постер) (як краще надрукувати карту?)
друк великих документів (карта, постер)
pet Дата: Ср, 10.03.2010, 15:38 | Повідомлення № 1
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
прошу пробачення якщо вже десь подібна тема є, але нагально потрібно роздрукувати карту великого розміру.Як краще це зробити, ділити на частини в Ворді нудно і довго- може є яка программа? :?

[admin]Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
gromko Дата: Ср, 10.03.2010, 16:22 | Повідомлення № 2
Лінуксоїд
Нагороди: 27
Рейтинг: 357
Quote (pet)
прошу пробачення якщо вже десь подібна тема є, але нагально потрібно роздрукувати карту великого розміру.Як краще це зробити, ділити на частини в Ворді нудно і довго- може є яка программа?

Особисто я використовую безкоштовний PosteRazor - на вході зображення, на виході - багатосторінковий PDF з полями на нумерацією для склейки. Обробляємо в PosteRazor, друкуємо, склеюємо. Є версії для windows, Linux, OSX
Сайт - http://posterazor.sourceforge.net/
Завантаження - http://posterazor.sourceforge.net/index.php?page=download&lang=english
Комарик Дата: Ср, 10.03.2010, 16:40 | Повідомлення № 3
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 14
я використовую Corel PHOTO-PAINT, що входить до пакету CorelDRAW Graphics Suite.
Lydysya Дата: Ср, 10.03.2010, 18:11 | Повідомлення № 4
Часто заходить...
Рейтинг: 11
Найпростіший шлях - скористатися настройками принтера. Посилаєте малюнок на друк, натискаєте Настройка печати... -> Страница -> Вид печати -> Печать постера. Там є можливість вибрати потрібний розмір та кількість сторінок.
А також зручно через програму Microsoft Publisher, яка входить в Office. Створюєте порожню публікацію типу Плакат, вказуєте потрібний розмір в см, буде виконано автоматичну розбивку на сторінки.
pet Дата: Ср, 10.03.2010, 20:22 | Повідомлення № 5
Патріот
всім дякую, про публішер думка закрадалася, завтра перепробую все :)
sgrecords Дата: Ср, 10.03.2010, 20:45 | Повідомлення № 6
Активний учасник
Рейтинг: 64
тупо в эксель кинуть :)
gry Дата: Ср, 10.03.2010, 20:55 | Повідомлення № 7
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 120
Quote (pet)
в Ворді нудно і довго- може є яка программа?

До речі. У деяких лазерних /не буду говорити за струминні бо не знаю/ принтерах, в "свойствах" є така опція, як друк плакату. Там вибирається чи на 4,8,16 листків Ваш звичайний Вордівський документ розіб’є, збільшить , і місце для склеювання залишить. Принаймні у Xerox WorkCentre 3119 я таке зустрічав і вдало ним користувався. Попробуйте -може згодиться..
Bandalak Дата: Чт, 11.03.2010, 00:50 | Повідомлення № 8
Лідер форуму
Нагороди: 40
Рейтинг: 260
Quote (pet)
ділити на частини в Ворді нудно і довго

Взагалі не розумію, як у Ворді це можна поділити. Я колись ділив у Фотошопі.
Quote (Комарик)
я використовую Corel PHOTO-PAINT, що входить до пакету CorelDRAW Graphics Suite.

Я користуюся ним для сканування, бо новий Фотошоп не дружить із сканерами. А як у Corel PHOTO-PAINT поділити карту?
Quote (Lydysya)
Настройка печати... -> Страница -> Вид печати -> Печать постера.

Нажаль далеко не всі принтери підтримують цю функцію.
Quote (Lydysya)
Створюєте порожню публікацію типу Плакат, вказуєте потрібний розмір в см, буде виконано автоматичну розбивку на сторінки.

Там не так все просто. Треба довго розбиратися.
Quote (sgrecords)
тупо в эксель кинуть

Там вихідні розміри не зберігаються, треба мучитися з маштабуванням.
Quote (gromko)
Особисто я використовую безкоштовний PosteRazor - на вході зображення, на виході - багатосторінковий PDF з полями на нумерацією для склейки. Обробляємо в PosteRazor, друкуємо, склеюємо. Є версії для windows, Linux, OSX
Сайт - http://posterazor.sourceforge.net/
Завантаження - http://posterazor.sourceforge.net/index.php?page=download&lang=english

Це рішення варте уваги, але немає часу на освоєння нового додатку з англомовним, не зовсім дружнім інтерфейсом. Треба знайти мануал на зрозумілій мові.

Так що я і далі ділю вручну у Фотошопі!!!

grebenchukov Дата: Чт, 11.03.2010, 08:12 | Повідомлення № 9
Прописаний назавжди
Рейтинг: 31
Є ще ProPoster. Можна задати будь-який розмір плакату, програма дуже проста у використанні.

Відредаговано: grebenchukov - Чт, 11.03.2010, 08:14
Комарик Дата: Чт, 11.03.2010, 14:00 | Повідомлення № 10
Прописаний назавжди
Рейтинг: 14
Quote (Bandalak)
Corel PHOTO-PAINT поділити карту?

а там все дуже просто. створюєте зображення. потім надаєте йому потрібних розмірів (Image\Resample)
далі натискаєте "File\Print previev" . Появиться вікно з попереднім переглядом друку. Далі треба на панельці натиснути кнопку "Print Tiled Pajes" і тоді появляться усі листки, які мають бути надруковані. Звісно, поля для склеювання, розміри паперу і зображення легко налаштовуються.
ось приклад.

Quote (Bandalak)
Я користуюся ним для сканування

я користуюсь для сканування FineRider 9. Невже Corel PHOTO-PAINT функціонильніший?

Відредаговано: Комарик - Чт, 11.03.2010, 14:03
Bandalak Дата: Чт, 11.03.2010, 14:16 | Повідомлення № 11
Лідер форуму
Нагороди: 40
Рейтинг: 260
Quote (Комарик)
я користуюсь для сканування FineRider 9. Невже Corel PHOTO-PAINT функціонильніший?

Я частіше сканую фотографії чим текст, а у Файнрідері неможливо зробити корекцію тональності та кольру.
pet Дата: Чт, 11.03.2010, 19:24 | Повідомлення № 12
Патріот
Quote (grebenchukov)
Є ще ProPoster. Можна задати будь-який розмір плакату, програма дуже проста у використанні.

скристався цією, проста в використанні, правда зробила по карті напис що вона не зареєстрована :) , але мені це не важливо. Оскільки був в цейтноті не дошукався де змінювати розміри та кількість фрагментів, але робота зроблена, можна на дозвіллі спробувати і інші варіанти.
Дякую всім
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » друк великих документів (карта, постер) (як краще надрукувати карту?)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.