Сб, 18.11.2017, 17:43
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 7 з 7«12567
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Курс навчання "Сліпий метод друку" для учнів (Як навчити масово учнів швидко друкувати?)
Курс навчання "Сліпий метод друку" для учнів
NataliyG Дата: Нд, 06.09.2009, 14:54 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
В моєму районі мене запросили на конференцію по розробці програми розвитку освіти. Я запропонувала що потрібно вводити спеціаліфні уроки по навчанню учнів швидко друкува. І як експеримент мені дали добро.
Але щоб вводити такий курс ( Тобто щоб вчити учнів не інформатики а швидко друкувати) потрібно мати програму (календарне планування), може хтось знає де взяти хочаб шось подібне до прогрми, або якісь методичні рекомендації шоб були з грифом Міністерства. Буду вдячна за все.
Або ще питання якщо написати свою авторську програму хто її має затвердити і як.
Може хтось має вже досвід по введенні такого курс. Це є факультатив.
Дякую всім.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
bgd Дата: Нд, 17.03.2013, 15:20 | Повідомлення № 91
Досвідчений вчитель
Нагороди: 4
Рейтинг: 50
Цитата (NataliyG)
Я знайшла так званий стандарт освіти (певно по нашому навчальну програму) із США. Назва предмету COMPUTER KEYBOARDING. Курс передбачено на півроку, по 5 годин у тиждень. Тижнів - 18. тобто 90 годин. Протягом яких вивчається сліпий десятипальцевий метод друку, редагування та форматування тексту.

Мені цікаво. Скинь програму на електронну пошту!!! Теж не проти її переглянути!!!!
NataliyG Дата: Нд, 24.03.2013, 21:04 | Повідомлення № 92
Активний учасник
Я тут такий невеличкий блог створила з цього приводу! Напишіть свої відгуки, будь-ласка, або пройдіть тест:
http://druktouchtyping.blogspot.com/

Додано (24.03.2013, 20:04)
---------------------------------------------
От тут нещодавно надибала на такий матеріал: TYPEWRITING/KEYBOARDING INSTRUCTION IN ELEMENTARY SCHOOLS
Дослівний переклад: Машинопис /  навчання клавіатурі в початковій школі. 

Це є дослідеження того яким чином повинно відбуватися навчання сліпого методу друку, і зокрема які форми навчання є корисні. Автором є Ллойд В. Бартоломе, керівник Бізнес-Системи інформації та Департамент освіти.

От в цій праці є дослідження які велися ще в 1887 році. Звичайно з появою комп'ютерів дане питання набуло нового змісту і дослідження продовжилися і є перелік країн які взяли собі за основу формуання  грамотності такий курс. 
Все це надзвичайно цікаво і проблемою для мене є незнання ангілйської. Все таки весь великий і цікавий простір інтернету англійський.

Пилипчук_О_П Дата: Пн, 25.03.2013, 03:12 | Повідомлення № 93
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Цитата (NataliyG)
От тут нещодавно надибала на такий матеріал: TYPEWRITING/KEYBOARDING INSTRUCTION IN ELEMENTARY SCHOOLS Дослівний переклад: Машинопис /  навчання клавіатурі в початковій школі. 

Документ не новий, спирається на статистику середини 90-х років. Це, можливо, не знижує його актуальності, але слід мати на увазі.

Як бачимо у Вікіпедії: "Elementary school was formerly the name given to publicly funded schools ... which provided a basic standard of education for working class children aged from five to 14, the school leaving age at the time."

Тобто в Elementary school навчаються орієнтовно від 5 до 14 років. Наш термін "початкова школа" тут не підходить. Ближчим буде переклад "школа І-ІІ ступенів".

З документу видно, що власне на навчання роботі з клавіатурою відводиться близько 60 годин. До наступних рівнів вивчення клавіатури відносять підготовку різних документів (Use skills in all language arts. Use for personal use, reports, essays, letters, etc), роботу з текстовим процесором, електронними таблицями, базами даних і т.п.

Цитата (NataliyG)
Все це надзвичайно цікаво і проблемою для мене є незнання ангілйської. Все таки весь великий і цікавий простір інтернету англійський.

"Російськомовний" Шахіджанян зробив досить багато у цьому напрямку. На його працях цілком можна будувати своє дослідження, а американців згадати у переліку літератури :)
NataliyG Дата: Пн, 25.03.2013, 13:52 | Повідомлення № 94
Активний учасник
Цитата (Пилипчук_О_П)
"Російськомовний" Шахіджанян зробив досить багато у цьому напрямку. На його працях цілком можна будувати своє дослідження, а американців згадати у переліку літератури
Так багато почерпнула з праць Шахіджаняна і з особистої переписки також. Однак іноземний досвід теж дуже цікавий. Я маю декілька нових стандартів освіти ( навчальних програм). Цікавим є їх підхід до навчання. Наприклад у американців  дуже добре розроблено критерії оцінювання. Все дуже конкретно і прописано чітко перелік навик які отримає учень у результаті вивчення даного курсу. Тобто є певні гарантії чого немає у нас.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Курс навчання "Сліпий метод друку" для учнів (Як навчити масово учнів швидко друкувати?)
Сторінка 7 з 7«12567
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.