Вт, 21.11.2017, 23:19
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 5 з 7«1234567»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Курс навчання "Сліпий метод друку" для учнів (Як навчити масово учнів швидко друкувати?)
Курс навчання "Сліпий метод друку" для учнів
NataliyG Дата: Нд, 06.09.2009, 14:54 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
В моєму районі мене запросили на конференцію по розробці програми розвитку освіти. Я запропонувала що потрібно вводити спеціаліфні уроки по навчанню учнів швидко друкува. І як експеримент мені дали добро.
Але щоб вводити такий курс ( Тобто щоб вчити учнів не інформатики а швидко друкувати) потрібно мати програму (календарне планування), може хтось знає де взяти хочаб шось подібне до прогрми, або якісь методичні рекомендації шоб були з грифом Міністерства. Буду вдячна за все.
Або ще питання якщо написати свою авторську програму хто її має затвердити і як.
Може хтось має вже досвід по введенні такого курс. Це є факультатив.
Дякую всім.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
NataliyG Дата: Чт, 12.07.2012, 16:52 | Повідомлення № 61
Активний учасник
Quote (Глинський__Ярослав)
Підтримую намагання навчати учнів методам якщо не сліпого, то хоча би швидкого друку.

Дякую пане Ярослав за хоч якусь підтримку, а то я вже почала почувати себе білою вороною. (Думаю не так як всі).
Дякую : swetikccc, mul44.
Я говорю про швидкий друк, а не про сліпий.

А я навпаки не про швидкий, а про сліпий. Бо якщо навчити сліпого швидкий прийде сам по собі.
Навряд чи це можна масово встановити у школах.

Однозначно, сьогодні не можна, бо на це потрібні додаткові години, обледнання не потрібно я пробувала просто важливо щоб була нижня дошка для клавіатури, в багатьох школах сьогодні вже це є.
Але я думаю це до нас прийде не даремно в цивілізованих країнах (зною про Англію, Швецію, США - знайшла в інтернеті) вивчають сліпий метод друку в обовязковому порядку. То, що вони за нас дурніші і нема їм більше чого вчити?
Вчитель-з-Києва Дата: Чт, 12.07.2012, 17:56 | Повідомлення № 62
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
Quote (NataliyG)
обледнання не потрібно я пробувала просто важливо щоб була

Quote (NataliyG)
Але я думаю це до нас прийде не даремно в цивілізованих країнах (зною про

Действительно "слепой друк", если столько ошибок!

Відредаговано: Вчитель-з-Києва - Чт, 12.07.2012, 17:56
mul44 Дата: Чт, 12.07.2012, 21:19 | Повідомлення № 63
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 43
Є теорія, яка повязує активність пальців у малюків зі швидкістю розумового розвитку

Розум дитини на кінчиках її пальців...(сказав не я, а вчитель до мене-)))
vinohodov Дата: Пт, 13.07.2012, 07:12 | Повідомлення № 64
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 29
Quote (NataliyG)
спеціаліфні уроки по навчанню учнів швидко друкува.

Шановна повиправляйте помилки, гидко читати.
Ktara Дата: Пт, 13.07.2012, 10:01 | Повідомлення № 65
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Согласна с тем, что надо учить быстро печатать. А вот то, что слепым методом - ну не считаю это обязательным. У меня лаборант набирает 10 пальцами очень и очень быстро (а пришла на работу, то буквы искала). Дети когда слышат как она набирает. то аж замирают. И себе стараются набирать быстрее :)
Ktara Дата: Пт, 13.07.2012, 10:06 | Повідомлення № 66
Перспективна вчителька
О, нашла программу (есть одобрямс МОН) - режим кириллица по этой программе осваивается на протяжении 3-5 занятий по 1,5 астрономических часа (или 2 академических часа по 45 минут)
Режим латиница - 2-3 занятия
Адаптационный период перехода с кириллицы на латиницу (когда дети путают буквы) 1-2 недели.
Для эффективного результата занятия проводятся не чаще 1 раза в неделю, остальное время на самостоятельное занятия дома

Взято из программы
swetikccc Дата: Пт, 13.07.2012, 10:38 | Повідомлення № 67
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (Ktara)
У меня лаборант набирает 10 пальцами очень и очень быстро (а пришла на работу, то буквы искала). Дети когда слышат как она набирает. то аж замирают. И себе стараются набирать быстрее

І як двома догнати 10 :)
Друк в трудове, хай дівчатка вибирають що робити :)
Ktara Дата: Пт, 13.07.2012, 12:43 | Повідомлення № 68
Перспективна вчителька
но зато стараются. И это самое главное. А первая фраза у них "Ух ты, и я так хочу" :) Приходят после пар.... некоторые, стараются :)
NataliyG Дата: Пт, 13.07.2012, 17:11 | Повідомлення № 69
Активний учасник
Quote (Ktara)
остальное время на самостоятельное занятия дома

І ви в це вірите? Який процент учнів в загальноосвітній школі щось робить в дома - 10% (напевно забагато)

Одне знаю напевно, якщо ця тема викликає дискусію вона не безнадійна!

Відредаговано: NataliyG - Пт, 13.07.2012, 17:17
Ktara Дата: Пт, 13.07.2012, 17:25 | Повідомлення № 70
Перспективна вчителька
Если захотят - будут дома работать. все зависит от желание. Если курс навязан добровольно принудительно - согласна - на 100% не будут :) Поэтому тут много факторов. программа была рассчитана на то, что дети пришли туда по желанию и для себя, а не для кого-то. Именно в таких ситуация - работа по желанию ребенка и происходит максимальная отдача. А если б меня куда отправили добровольно принудительно, так я б тоже ничего не делала :) (а точнее так и делаю). все, чем я занималась в жизни - я выбирала сама. Поэтому мне было интересно и я доводила начатое до конца. И подганять не надо было, и с палкой (пусть и воображаемой) надо мной стоять :)
bgd Дата: Сб, 14.07.2012, 23:54 | Повідомлення № 71
Досвідчений вчитель
Нагороди: 4
Рейтинг: 50
Я говорю про швидкий друк, а не про сліпий. Для навчання сліпому друку потрібне спеціальне відкидне обладнання, яке закриває клавіатуру. Навряд чи це можна масово встановити у школах. Про необхідність вміти вводити швидко потрібно постійно говорити учням, багато мають комп'ютери вдома - хай вправляються. А щодо насиченої програми, який сенс її виконувати, якщо учень в клавіатуру не попадає.

Quote (NataliyG)
Однозначно, сьогодні не можна, бо на це потрібні додаткові години, обледнання не потрібно я пробувала просто важливо щоб була нижня дошка для клавіатури, в багатьох школах сьогодні вже це є. Але я думаю це до нас прийде не даремно в цивілізованих країнах (зною про Англію, Швецію, США - знайшла в інтернеті) вивчають сліпий метод друку в обовязковому порядку. То, що вони за нас дурніші і нема їм більше чого вчити?

Не обов'язково мати спеціальне обладнання для сліпого друку. В нас у коледжі є предмет "Машинопис" (Практикум комп'ютерного набору), вчимо сліпий метод друку за допомогою картонних коробок, які надіваємо на клавіатури і протягуємо кабель через отвір - ось і все!! Виходить все зручно і недорого!

Відредаговано: bgd - Сб, 14.07.2012, 23:57
NataliyG Дата: Вт, 17.07.2012, 14:29 | Повідомлення № 72
Активний учасник
Quote (bgd)
В нас у коледжі є предмет "Машинопис" (

А навчальну програму, критерії оцінювання можеш скинути? Дякую!
mouse Дата: Вт, 17.07.2012, 20:04 | Повідомлення № 73
Ветеран спілкування
Рейтинг: 62
Quote (Ktara)
А первая фраза у них "Ух ты, и я так хочу"

Є прохання. Заміряйте швидкість друку Вашої колеги. Цікаво :)
bgd Дата: Нд, 22.07.2012, 00:31 | Повідомлення № 74
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 50
Quote (NataliyG)
А навчальну програму, критерії оцінювання можеш скинути? Дякую!

Скинув, дивися, але вона не зовсім досконала!!
Прикріплення: 9643255.rar(599Kb)
mouse Дата: Нд, 22.07.2012, 12:21 | Повідомлення № 75
Ветеран спілкування
Рейтинг: 62
Жодних курсів з набору, жодних занять...

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Курс навчання "Сліпий метод друку" для учнів (Як навчити масово учнів швидко друкувати?)
Сторінка 5 з 7«1234567»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.