Пн, 20.11.2017, 06:01
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Заповнення журналу
Заповнення журналу
inviba Дата: Ср, 02.09.2009, 16:12 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Шановні вчителі інформатики!
Любі колеги!!!
Дуже хвилює питання правильного оформлення журналу, оскільки реально ні в кого більше спитати.
Мене цікавить, де пропускати клітинки, за що обовязково треба ставити оцінки, навіть якщо учня не було на уроці і таке інше
Допоможіть будь-ласка з порадою.
Спасибі

[admin]Шановні форумчани!!! Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
NataliyG Дата: Пн, 25.03.2013, 18:29 | Повідомлення № 16
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Цитата (Omudrik)
просто ТБ  на початку чи в  кінці записаної теми. І чи потрібно її писати в журналі?
В нас пишуть під час проведення практичної роботи. приклад: Практична робота по темі "Робота з редактором формул". Інструктаж з ТБ №13/1. 
Однак я вже десь таке писала не знаю чи доцільно обговорення щодо заповнення журналів на форумі де є представники різних областей. Бо насправді як показує практика у нас не меє єдиного стандарту навіть в межах однієї області. Дуже часто зустрічається, що інструкції методистами райво трактується по різному.

Відредаговано: NataliyG - Пн, 25.03.2013, 18:29
volevikt Дата: Пт, 25.12.2015, 16:40 | Повідомлення № 17
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
Звертаюся за порадою до вчителів, які викладають інформатику у початковій школі.
У цьому навчальному році наші вчителі-початківці вимагають від мене, щоб додала в їх журналах колонку І семестр і навпроти кожного учня поставила "зар".
При цьому вони керуються додатком до наступного документу:
Лист МОН № 2/2-14-1907-15 від 21 вересня 2015 року 'Методичні рекомендації щодо заповнення Класного журналу для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів'.
Відповідну "табличку" з інформатики не знайшла, але в таблиці "Зведений облік досягнень у навчанні учнів 2 - 4 класів" у колонці "Інформатика" записи "зар" присутні.
Чи робите Ви, шановні колеги, такі записи у журналах початкових класів?
ilona_15 Дата: Пт, 25.12.2015, 17:10 | Повідомлення № 18
Перспективна вчителька
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Саме сьогодні такими записами займалася. В 2-4 класах писала коло кожного "зарах". Моя особиста думка, в 3-4 класах можна було би ставити і оцінки.
volevikt Дата: Пт, 25.12.2015, 17:16 | Повідомлення № 19
Перспективна вчителька
Дякую за відповідь!   
У понеділок теж займуся цим питанням.)))

Цитата ilona_15 ()
Моя особиста думка, в 3-4 класах можна було би ставити і оцінки.

Теж так вважаю, але це залежить не від нас.  :)

От тільки не знаю, як бути з 2 класом.   У нас він оцінюється з ІІ семестру (за рішенням педагогічної ради).
ilona_15 Дата: Пт, 25.12.2015, 17:26 | Повідомлення № 20
Перспективна вчителька
Рейтинг: 18
В другому класі я також писала "зарах". Мені здається, що там по всіх предметах так записано.
gry Дата: Пт, 25.12.2015, 18:00 | Повідомлення № 21
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 120
Цитата ilona_15 ()
Моя особиста думка, в 3-4 класах можна було би ставити і оцінки.
Моя особиста думка - вивчення інформатики у 1-5 класах - даремна трата часу, грошей, нервів...
До того часу, доки ми їх "вчимо" і підсажуємо на Вінду, MS Of.... (8-11 років) вони вже всьому навчаються вдома, з батьками, "вулиця"... (Wi-Fi цілодобово) .
А критично подивіться на програму 2-4, 5-7 кл... Чому навчаємо ??? Години відпрацьовуємо?
А оцінка - ...
Гляньте підручники наші... Великий help. ЦЕ _ ВЧОРАШНІЙ (позавчорашній) ДЕНЬ... Не буду голослівним  - гляньте програму 9 класу - чому ми навчаємо ????  Усі 34 години - за 8-10  уроків навчити дітей , "аж бігом....". Зате треба урок провести  ... на тему "Робота з клавіатурним тренажером" + оцінка + ТО
А ще  більше читаймо -
 http://old.mon.gov.ua/ua/about-ministry/normative/19-
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0472-15

І чи рисочка по діагоналі, чи дата з крапкою.... B)

Відредаговано: gry - Пт, 25.12.2015, 18:06
volevikt Дата: Пт, 25.12.2015, 18:16 | Повідомлення № 22
Перспективна вчителька
Багато в чому я з Вами згодна і на тему вивчення інформатики в 2-4 та 5-7 класах можна дискутувати дуже довго і, на жаль, безрезультатно (та й не в цій темі).
Тому, будь ласка, давайте повернемося до конкретного запитання. :)

Стосовно рисочки чи крапки теж не все зрозуміло.
У минулому році нас просили ставити дату через крапку, у цьому навчальному році - через риску.
Якщо чесно, вважаю це повною дурнею. Невже щось зміниться, якщо замість рисочки писатимемо у даті крапочку чи навпаки?

Цитата ilona_15 ()
В другому класі я також писала "зарах".

Скоріше за все, у 2 класі нічого не писатиму. Оскільки жоден предмет у цьому класі не оцінюється (за рішенням педради оцінювання у 2 класі починається з ІІ семестру).
Не впевнена, що "зарах" моїм почерком поміститься в клітинці, тому писатиму "зар", тим більше, що саме такий зразок вказаний у документі.
Дякую всім за допомогу у вирішенні питання. 
Jimik Дата: Пт, 25.12.2015, 18:59 | Повідомлення № 23
Тут живе...
Рейтинг: 23
http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/46989/
Тут точно сказано що треба писати "Зар." у 2-4 класах з інформатики

Відредаговано: Jimik - Пт, 25.12.2015, 19:00
DPV Дата: Пт, 25.12.2015, 19:14 | Повідомлення № 24
Прописаний назавжди
Нагороди: 6
Рейтинг: 47
Цитата gry ()
Моя особиста думка - вивчення інформатики у 1-5 класах - даремна трата часу, грошей, нервів...До того часу, доки ми їх "вчимо" і підсажуємо на Вінду, MS Of.... (8-11 років) вони вже всьому навчаються вдома, з батьками, "вулиця"... (Wi-Fi цілодобово) .А критично подивіться на програму 2-4, 5-7 кл... Чому навчаємо ??? Години відпрацьовуємо?А оцінка - ...

Підтримую на всі 100%.
В клітинкі писали всі "зар"(один з вчителів написав на дві "зарах", тепер точно комусь влетить)  і тільки з предметів інваріативної складової.
Сьогодні спілкувався з колегою (вч. початк.школи), вона була на курсах підвищення кваліфікації, їм розповідали, що з 2018 року зміняться повністю всі програми початкової школи, йде дискусія про оцінювання - пропонується ввести оцінювання літерами "в" - високий, "д" - достатній і т.д.

Взагалі початкова школа - це країна в країні, там "свої закони, вимоги", і методисти - самі методистні методисти в світі.

Відредаговано: DPV - Пт, 25.12.2015, 19:16
Ktara Дата: Пт, 25.12.2015, 19:36 | Повідомлення № 25
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Цитата volevikt ()
От тільки не знаю, як бути з 2 класом.   У нас він оцінюється з ІІ семестру (за рішенням педагогічної ради).
ничего не пишем во 2-мм классе. у нас тоже оценивание только со второго семестра. поэтому никаких оценок и никаких записей "зар" быть не должно :)
nolk-v Дата: Сб, 26.12.2015, 17:31 | Повідомлення № 26
Прописаний назавжди
Рейтинг: 30
За перший семестр з усіх предметів 1 та 2 класів пишемо "зар" від повідно новій інструкції з ведення журналів у початковій школі:

14. Оцінювання навчальних досягнень учнів здійснюється вербально:
у 1-му класі - з усіх навчальних предметів;
у 2-му класі - протягом І семестру за рішенням педагогічної ради;

у 2­-4-му класах - із предметів інваріантної складової: «Інформатика»,
«Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво», інтегрованого курсу
«Мистецтво», «Основи здоров’я», «Фізична культура»;
у 1­-4-му класах - з усіх предметів варіативної складової.
Наприкінці семестрів та навчального року з навчальних предметів, з яких
оцінювання навчальних досягнень учнів здійснюється вербально, у журналі у графах «І семестр», «ІІ семестр», «Рік» записується «Зар.»
(зараховано). Окремі види перевірок у разі вербального оцінювання (за
ведення зошита, діалог, диктант тощо) у журналі словом «Зар.» не
фіксують.

Відредаговано: nolk-v - Сб, 26.12.2015, 17:32
vinohodov Дата: Нд, 27.12.2015, 10:26 | Повідомлення № 27
Прописаний назавжди
Рейтинг: 29
Викладаю в молодших класах iнформатику вже років 20 точно, як на мене оцінки там не потрібні. Деякі вважають що інформатика в початковій школі не потрібна, я так не думаю, тоді давайте лише математику з мовою залишимо. Дітям цікаво, а це головне!
Bandalak Дата: Нд, 27.12.2015, 10:33 | Повідомлення № 28
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Цитата nolk-v ()
у журналі у графах «І семестр», «ІІ семестр», «Рік» записується «Зар.»
Завуч на це нам увагу не звернув. Треба буде показати йому і записати. Хоча логічного смислу у такій інструкції не бачу.
volevikt Дата: Нд, 27.12.2015, 11:32 | Повідомлення № 29
Перспективна вчителька
Я теж, Толя, логіки не бачу.)))
Але запишу, "чтобы не нарушать отчетности".  B)
nolk-v Дата: Нд, 27.12.2015, 17:29 | Повідомлення № 30
Прописаний назавжди
Рейтинг: 30
Цитата Bandalak ()
логічного смислу у такій інструкції не бачу
Де логіка, і де МОН? Це несумісні поняття...  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Заповнення журналу
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.