Сб, 20.04.2019, 18:21
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Допоможіть вирішити проблему
Допоможіть вирішити проблему
Jokerz Дата: Чт, 08.11.2007, 20:24 | Повідомлення № 1
Хостер
Нагороди: 7
Рейтинг: 146

Ситуация такая, я администрирую компы в школе. У них всех стоит Windows XP Home Edition и с ним гемора очень много, нормлаьно настроять безопасность, политики доступа или по сети что либо вообще не могу потому что нету таких функций, хоме єдишен урезаная до невозможности со стороны администрирования.
На вопрос почему не поставить Windows XP Pro ответ:
А вдруг приедет КРУ и накладет штрафф, на мой вопрос Вы слышали хоть раз что бы когото наказали за это из школ?
Отвечают нет, но все равно бояться.

Вот у вас как преподавателей какая ОС стоит в школе, и вообще есть такое что штрафуют ???
просто много задуманого, а домашняя версия ОС не позволяет этореализовать

В даній темі розповідайте про свої проблеми.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
swetikccc Дата: Чт, 09.02.2012, 13:13 | Повідомлення № 1306
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (Jaxx)
Я маю на увазі GGK(Get Genuine Kit) Solution, для цього потрібно щоб ключ з наклейки підходив до встановленої системи. Тоді з допомогою KeyUpdateTool міняється ключ, і ваш Windows стає ліцензійним.

В мене на всіх поставках з міністерства корпоративні ліцензії.
Ключик один на всі компи, а на наклейці стартер, до цього він до бізнес версіїї?
Потрібно знати тип ліцензії і від неї танцювати
Jaxx Дата: Чт, 09.02.2012, 15:15 | Повідомлення № 1307
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Ну я наприклад замість стандартної Windows XP ставив піратську збірку полегшену до 200Мб, а тоді ліцензував таким чином.
piktor Дата: Пт, 10.02.2012, 01:28 | Повідомлення № 1308
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 19
Quote (bgd)
Потрібно всеодно антивірус!!!

Та потрібен-потрібен! ;) Я-ж казав, що антивірус — типу міліції, фаєрвол — митниця. Як відомо, наша міліція нас береже.
Quote (swetikccc)
При динамічних адресах і захисту в провайдера файєрвол майже непотрібен.

На провайдера надійся, а сам... Зараз на ОГО не знаю, бо заховався за роутером, на якому ззовні все закрите, а на старому провайдері частенько Outpost верещав, що сканують 445 порт. Я тоді не знав, що воно таке, навіть написав провайдеру листа з фрагментом журналу — мовляв, нападають.
Врешті, в мене ще є робоча локалка, досить велика із ноутбуками співробітників та студнів, де буває що завгодно.
Roman255 Дата: Пт, 10.02.2012, 10:25 | Повідомлення № 1309
Тут живе...
Потрібен Microsoft Office 2007, але щоб був в пакеті Publisher. Потрібен для 10 класу
bgd Дата: Пт, 10.02.2012, 10:55 | Повідомлення № 1310
Досвідчений вчитель
Нагороди: 5
Рейтинг: 78
Quote (Roman255)
Потрібен Microsoft Office 2007, але щоб був в пакеті Publisher. Потрібен для 10 класу

Скачуй звідси:
http://free-torrents.org/forum/viewtopic.php?t=124352
або
http://torrnado.ru/viewtopic.php?t=9613
zivert Дата: Сб, 11.02.2012, 04:23 | Повідомлення № 1311
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 48
Колеги допоможіть будь ласка !

Потрібна програма для проведення чату в локальній мережі, яка б підтримувала можливість надсилання текстових повідомлень між двома групами користувачів.

Тема актуальна до понеділка (13.02)

Відредаговано: zivert - Сб, 11.02.2012, 04:25
Roman255 Дата: Сб, 11.02.2012, 07:18 | Повідомлення № 1312
Тут живе...
Vypress Chat - програма обміну повідомленнями в лок мережі. Під WinMe працювала добре. Обмін повідомленнями між двома групами - не знаю, не використовував. :)
zivert Дата: Сб, 11.02.2012, 09:30 | Повідомлення № 1313
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 48
Дякую підходить !
Для кожної з двох груп налаштував фільтрацію по ІР.
Безбородько Дата: Сб, 11.02.2012, 21:45 | Повідомлення № 1314
Тут живе...
Рейтинг: 4
Quote (swetikccc)
В мене на всіх поставках з міністерства корпоративні ліцензії. Ключик один на всі компи, а на наклейці стартер, до цього він до бізнес версіїї? Потрібно знати тип ліцензії і від неї танцювати

Я зрозумів Вам дали диск. А у нас проблема: ліцензії є на Windows, Office, DrWeb, а дисків немає. Диски на інсталяцію програм з предметів є, а ліцейзії не має.Вчителі здійнали гвалт, це законно, що при інсталяції потрібен пароль. Я не перевіряв і не інсталював їхнє програмне забеспечення. Це Є факкт.
Я думаю, що ті хто всановлював клас, "лоханулись", взяли одні ліцінзії, а диски другі.
swetikccc Дата: Сб, 11.02.2012, 22:08 | Повідомлення № 1315
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (Безбородько)
Я зрозумів Вам дали диск. А у нас проблема: ліцензії є на Windows, Office, DrWeb, а дисків немає. Диски на інсталяцію програм з предметів є, а ліцейзії не має.Вчителі здійнали гвалт, це законно, що при інсталяції потрібен пароль. Я не перевіряв і не інсталював їхнє програмне забеспечення. Це Є факкт.
Я думаю, що ті хто всановлював клас, "лоханулись", взяли одні ліцінзії, а диски другі.

Лохонувся той хто акт підписував
Мені диски з ліцензіями аж з Москви були приходили, бо в акті був відповідний запис
bgd Дата: Сб, 11.02.2012, 23:35 | Повідомлення № 1316
Досвідчений вчитель
Quote (zivert)
Колеги допоможіть будь ласка ! Потрібна програма для проведення чату в локальній мережі, яка б підтримувала можливість надсилання текстових повідомлень між двома групами користувачів. Тема актуальна до понеділка (13.02)

Спробуйте програму Network Assistant:
Описание: Network Assistant (Nassi, для краткости) - это программа для общения и эффективного взаимодействия в локальной сети, не требующая работы выделенного сервера. Основные возможности: многоканальный чат, общая доска для рисования, мгновенные сообщения, передача файлов, управление процессами на удаленном компьютере, просмотр копии экрана/буфера обмена удаленного компьютера, статистика использования, сигнализаторы удаленных событий и др. Network Assistant имеет пять стандартных состояний и позволяет создавать до десяти пользовательских. Программа совместима с WinPopup и имеет русский интерфейс.
Посилання:
http://bestpc.at.ua/load....1-0-107
або
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=1876233
bambuchia Дата: Нд, 12.02.2012, 00:01 | Повідомлення № 1317
Тут живе...
Рейтинг: 1
Доброго здоров'я всім. З'явмлася проблема з флешкою. При спробі видалення, копіювання і т.д. - вибиває диск захищений від запису. Перемикачів ніяких нема. Домопожіть будь-ласка.
bgd Дата: Нд, 12.02.2012, 00:23 | Повідомлення № 1318
Досвідчений вчитель
Quote (bambuchia)
Доброго здоров'я всім. З'явмлася проблема з флешкою. При спробі видалення, копіювання і т.д. - вибиває диск захищений від запису. Перемикачів ніяких нема. Домопожіть будь-ласка.

Користуватися флешкою дуже зручно. На ній можна зберігати інформацію. Вона невеликих розмірів, і її можна носити з собою. Але є одна невелика проблемка. Не завжди можна користуватися флешкою на комп’ютері. При копіюванні або форматування з’являється напис про те, що диск захищений від запису. Цю проблему можна вирішити кількома способами:
Вам знадобиться
- Комп’ютер;
- Інтернет;
- Флешка;
- Програма AlcorMP;
- Програма JetFlash Recovery Tool;
- Програма HP USB Disk Storage Format Tool.

Інструкція
1. На багатьох флешках є перемикачі. Можете просто перемкнути його. Якщо це не допомагає, тоді для зняття захисту треба виконати наступне. У гілці реєстру введіть текст HKEY_LOCAL_MACHINE — SYSTEM — CurrentControlSet — Control — StorageDevicePolicies. Далі встановіть значення WriteProtect на нуль. Перезавантажте ваш комп’ютер.
2. Також можна скористатися утилітою JetFlash Recovery Tool. Ця програма дозволить виконати форматування флешки. Скачайте її в інтернеті. Вставте флешку і запустіть програму. У ній вам потрібно натиснути кнопку Start. Усього через кілька секунд ви отримаєте флешку, яку можна повноцінно використовувати.
3. Скористайтеся програмою HP USB Disk Storage Format Tool. Підключіть флешку до комп’ютера. Запустіть програму. У списку Device вкажіть вашу флешку. У вікні, яке відкриється, виберіть NTFS і клацніть Start. У вікні, натисніть «Так». Розпочнеться форматування. По закінченню процесу натисніть Ok. Зверніть увагу на той факт, що пристрій треба вибирати правильно. В іншому випадку відформатує що-небудь інше.
4. Скачайте програму AlcorMP. Всю інформацію попередньо збережіть, тому що вона віддалиться. Запустіть програму AlcorMP. Тепер можете підключити вашу флешку. Якщо вас не влаштовують настройки, зайдіть в меню утиліти і встановіть потрібні параметри. Якщо програма попросить встановити пароль, пропустіть це.
5. Залиште всі поля порожніми і натисніть кнопку «Ок». Для початку форматування клацніть Start. Після закінчення сканування USB-пристрій буде повністю форматувати, а також вилучена вся інформація. Тепер можете використовувати флешку для роботи з різними даними на персональному комп’ютері.
Також можна скористатися програмами для відновлення даних на флешці:
http://letitbit.net/downloa....ar.html

Відредаговано: bgd - Нд, 12.02.2012, 00:23
НІКОЛЯ Дата: Нд, 12.02.2012, 01:21 | Повідомлення № 1319
Знавець вірусів
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Quote (bgd)
Вам знадобиться
- Комп’ютер;
- Інтернет;
- Флешка;
- Програма AlcorMP;
- Програма JetFlash Recovery Tool;
- Програма HP USB Disk Storage Format Tool.

Це все пурга ;) Інісенітниця та морально і застарівший софт і методи ;) Докладніше є тема http://informatic.org.ua/forum/114-755-1
Насправді вам понадобиться прога Чіп Геніус що в прикріпленні ;) шоб подивитись vid та pid девайса та інтернет а зокрема сайт http://flashboot.ru/iflash.html де можна забити від з підом і найти прошиву або софтину під дану флеху доречі ви хочаб поцікавились виробником Бо Alcor це тільки один з десятка виробників в маде ін Чайна ;) а є ще Тошібі Самсунги та інше добро з пару - тройку десятків точно ;)
Прикріплення: ChipGenius_v2.6.rar(118.2 Kb)
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 12.02.2012, 02:48 | Повідомлення № 1320
Ветеран спілкування
Нагороди: 38
Рейтинг: 406
Quote (НІКОЛЯ)
Це все пурга

Як на мене, якщо спрацює перший пункт:
Quote (bgd)
1. На багатьох флешках є перемикачі. Можете просто перемкнути його. Якщо це не допомагає, тоді для зняття захисту треба виконати наступне. У гілці реєстру введіть текст HKEY_LOCAL_MACHINE — SYSTEM — CurrentControlSet — Control — StorageDevicePolicies. Далі встановіть значення WriteProtect на нуль. Перезавантажте ваш комп’ютер.

то це - зовсім не пурга... :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Допоможіть вирішити проблему
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.