Чт, 18.04.2019, 18:16
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Допоможіть вирішити проблему
Допоможіть вирішити проблему
Jokerz Дата: Чт, 08.11.2007, 20:24 | Повідомлення № 1
Хостер
Нагороди: 7
Рейтинг: 146

Ситуация такая, я администрирую компы в школе. У них всех стоит Windows XP Home Edition и с ним гемора очень много, нормлаьно настроять безопасность, политики доступа или по сети что либо вообще не могу потому что нету таких функций, хоме єдишен урезаная до невозможности со стороны администрирования.
На вопрос почему не поставить Windows XP Pro ответ:
А вдруг приедет КРУ и накладет штрафф, на мой вопрос Вы слышали хоть раз что бы когото наказали за это из школ?
Отвечают нет, но все равно бояться.

Вот у вас как преподавателей какая ОС стоит в школе, и вообще есть такое что штрафуют ???
просто много задуманого, а домашняя версия ОС не позволяет этореализовать

В даній темі розповідайте про свої проблеми.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
vinohodov Дата: Чт, 21.01.2010, 08:01 | Повідомлення № 346
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 29
Quote (swetikccc)
Встановіть новішу версію

Хтось може дати лінк?
Apice Дата: Чт, 21.01.2010, 12:34 | Повідомлення № 347
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 65
В мене питання мабуть, юридичне, та все ж...
У 2004 році отримали комп'ютерний клас. Крім процесорів - усе "по-скромному". ОЗП - 512М, вінчестери - 40 Г (на дві ОС - Win & Lin), монітори слабенькі тощо.
У минулому році колишній учень подарував трошки краший ПК - ОЗП 1Г, вінчестер 160Г SATA, монітор LCD. Я на радощах поставив його замість центрального вчительського ПК, зробив з нього сервер на базі LINUX, а колишній вчительський - зі складу НКК - передав секретарю директора школи.
Підкажіть, чи будуть до мене претензії зі сторони КРУ? Адже секретарський ПК перебуває у приміщенні школи і його я завжди зможу показати перевіряючим.
PTetyana Дата: Чт, 21.01.2010, 12:56 | Повідомлення № 348
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 51
У нас стоять подаровані компютери, точно не знаю, але якось оформляти їх потрібно. Якщо не помиляюся, вони пишуться як куплений за спонсорські кошти товар.
В мене також проблема. На ПК стоїть кілька користувачів (1 адмін, 2 обмежені). Стоїть Windows XP Pro SP3, а також Defender. Потрібно створити кілька віртуалних диска для програм, які використовують молодші класи. Ставила Alcohol і DTools. Поки працюю в адміністраторі все чудово. Як тільки вмикнеться дефендер, перезавантажиться ПК в користувачі - диски є, але пусті, тобто з образами не повязуються. Пробовала по різному, але нічого не допомагає. Може хтось щось порадить?
vita Дата: Чт, 21.01.2010, 21:25 | Повідомлення № 349
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Цитата (Apice)
Підкажіть, чи будуть до мене претензії зі сторони КРУ? Адже секретарський ПК перебуває у приміщенні школи і його я завжди зможу показати перевіряючим.

Вам потрібно в бухгалтерії оприбудкувати подарований комп'ютер або написати заяву, що це ваша власність і ви його використовуєте для роботи. А переданий вами комп'ютер ви можете через бухгалтерію передати на іншу матеріально відповідальну особу. І тоді до вас не буде ніяких претензій у КРУ.

gromko Дата: Нд, 31.01.2010, 13:34 | Повідомлення № 350
Лінуксоїд
Нагороди: 33
Рейтинг: 401
Що ви знаєте про "плашечне програмування" - я не зміг віднайти необхідної інформації :?
alex Дата: Вт, 02.02.2010, 17:37 | Повідомлення № 351
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Прошу підсказати номер та дату наказу про атестацію, де говориться , що вчитель не зобовязаний надавати
методичні розробки при атестації.
PTetyana Дата: Ср, 03.02.2010, 15:42 | Повідомлення № 352
Прописаний назавжди
Quote (alex)
вчитель не зобовязаний надавати методичні розробки при атестації.

я і не чула про такий наказ У нас це обовязкова умова, а ще треба пройти курси підвищення кваліфікації у ВІППО, зробити портфоліо за програмою Intel, пройти курси "Користувача ПК". Що цікаво мене, вчителя інформатики із 8-річним стажем її викладання, також хотіли записати на ці курси. Я відмовилася, сказавши, що все місто буде сміятися коли я буду відвідувати курси, маючи диплом "викладача інформатики".
Може хтось порадить, що робити в такій ситуації: поміняли картинку на робочому столі, і біля назв ярликів зявилися сині прямокутники, тобто підписи стали не на прозорому фоні, а на фоні із заливкою. Як зробити, щоб і картинка лишилася і фон знову став прозорим?
filnick Дата: Ср, 03.02.2010, 17:41 | Повідомлення № 353
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (alex)
Прошу підсказати номер та дату наказу про атестацію, де говориться , що вчитель не зобовязаний надавати методичні розробки при атестації.

Мова йде про Наказ МОНУ № 297 від 17 травня 2005р. "Про подолання проявів бюрократизму в освіті", де у п. 1.5 записано: Заборонити вимагати від педагогічних працівників під час проходження ними атестації узагальнені матеріали їх педагогічного досвіду, інші матеріали, не передбачені Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників.

Повністю цей документ в прикріпленні.

Прикріплення: MON_297.rar(7.1 Kb)
volodschool2 Дата: Ср, 03.02.2010, 19:15 | Повідомлення № 354
Досвідчений учасник
Нагороди: 15
Рейтинг: 364
Quote (PTetyana)
Як зробити, щоб і картинка лишилася і фон знову став прозорим?

На тих курсах цьому не учать. Мій комп/ПКМ/Властивості/Додатково/Швидкодія/Візуальні параметри - поставте галочку "Отбрасывание тени значками на рабочем столе"
PTetyana Дата: Пт, 12.02.2010, 11:32 | Повідомлення № 355
Прописаний назавжди
Quote (volodschool2)
Мій комп/ПКМ/Властивості/Додатково/Швидкодія/Візуальні параметри - поставте галочку "Отбрасывание тени значками на рабочем столе"

я знаю чого вчать на тих курсах, пропонували їх декілька разів вести, але я не захотіла.
А ситуація із пропажею прозорості під ярликами трапляється часто і виправити її інколи не вдається. Пробувала ваш спосіб - стоять там усі галочки, і ця також, лише під підписами синій фон не подівся.
volodschool2 Дата: Пт, 12.02.2010, 11:39 | Повідомлення № 356
Досвідчений учасник
Нагороди: 15
Рейтинг: 364
Quote (PTetyana)
Пробувала ваш спосіб - стоять там усі галочки, і ця також, лише під підписами синій фон не подівся.

Можливо встановлена якась "екзотична" тема з глюками, або Ви користувалися програмами зміни інтерфейсу Windows і там щось спрацювало некоректно. Спробуйте скористатись якимось твікером, часто вони допомагають в подібних ситуаціях.
oksanka120 Дата: Пт, 12.02.2010, 16:26 | Повідомлення № 357
Неординарна вчителька
Допоможіть будь-ласка з пошуком програми по двухстороньому друкові, яка коректує співпадання зображеня на двох сторінках одного аркушу.
Колись користувалась такою але забула як називається.
gry Дата: Пт, 12.02.2010, 18:30 | Повідомлення № 358
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 128
Quote (oksanka120)
зображеня на двох сторінках одного аркушу.

Word 2003. Файл-Параметри сторінки-(сторінки: декілька сторінок) - міняємо звичайний на брошура і вперед.
При роздрукуванні на папір не забудьте встановити прапорець "двосторонній друк". І правильно перекладіть папір в лотку принтера.
oksanka120 Дата: Пт, 12.02.2010, 19:10 | Повідомлення № 359
Неординарна вчителька
Ви мене не зрозуміли! З сторінками мені все ясно що до друку як брошур так і буклетів працюю з цим кожного дня. Мене цікавить програма коректор яка в автоматичному режимі дозволяє зробити відступи по всіх чотирьох краях, або з можливістю вказати відступи полів самій але не так як в райдері, по лівому верх - низ, а повністю по всіх чотирьох. Колись такою задавала на друк і програма сама коректувала друк другої сторони автоматично до мегапікселля підганяючи зображдення. Тільки вказувавсь файл основа картинка, зона друку, тощо.
Спасибі що спробували допомогти.
gry Дата: Пт, 12.02.2010, 19:55 | Повідомлення № 360
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 128
Я написав, а аж потім зрозумів. А програмку спробую знайти. Колись користувався. Десь на диску є - залишилося згадати назву.

Додано (12.02.2010, 19:55)
---------------------------------------------
Згадав. Коистуався FinePrint
http://site-best.ucoz.ru/load....1-0-589

Відредаговано: gry - Пт, 12.02.2010, 19:58
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Допоможіть вирішити проблему
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.