Ср, 10.08.2022, 10:34
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Допоможіть вирішити проблему
Допоможіть вирішити проблему
Jokerz Дата: Чт, 08.11.2007, 20:24 | Повідомлення № 1
Хостер
Нагороди: 9
Рейтинг: 153

Ситуация такая, я администрирую компы в школе. У них всех стоит Windows XP Home Edition и с ним гемора очень много, нормлаьно настроять безопасность, политики доступа или по сети что либо вообще не могу потому что нету таких функций, хоме єдишен урезаная до невозможности со стороны администрирования.
На вопрос почему не поставить Windows XP Pro ответ:
А вдруг приедет КРУ и накладет штрафф, на мой вопрос Вы слышали хоть раз что бы когото наказали за это из школ?
Отвечают нет, но все равно бояться.

Вот у вас как преподавателей какая ОС стоит в школе, и вообще есть такое что штрафуют ???
просто много задуманого, а домашняя версия ОС не позволяет этореализовать

В даній темі розповідайте про свої проблеми.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
gu2in Дата: Вт, 14.09.2021, 16:00 | Повідомлення № 3121
Досвідчений учасник
Рейтинг: 335
Цитата ALEKS ()
Яка може бути причина?
Нагадує роботу файнрідера при конвертуванні pdf у word.
Мій варіант.
Прикріплення: 5106119.docx(135.0 Kb)

Відредаговано: gu2in - Вт, 14.09.2021, 16:22
ALEKS Дата: Вт, 14.09.2021, 20:06 | Повідомлення № 3122
Активний учасник
Нагороди: 5
Рейтинг: 94
Цитата gu2in ()
Мій варіант.
Дякую!
Так а яка причина? Якими діями вдалося переформатувати?
gu2in Дата: Ср, 15.09.2021, 08:28 | Повідомлення № 3123
Досвідчений учасник
Рейтинг: 335
При розпізнаванні та конвертуванні тексту з PDF у WORD програма бачить різні поля як нередаговані зони і якось його зберігає, що потім не редагується.
Я не розбирався, що там і як, відкрив ваш документ і зберіг як PDF і закинув його на повторне розпізнавання через сервіс www.ilovepdf.com, потім завантажив розпізнаний текст у WORD, а далі погрався з вирівнюванням та відступами.
Пробував різні онлайн-сервіси для роботи з PDF - цей подобається найбільше.
ALEKS Дата: Ср, 15.09.2021, 18:36 | Повідомлення № 3124
Активний учасник
Цитата gu2in ()
Я не розбирався, що там і як, відкрив ваш документ і зберіг як PDF і закинув його на повторне розпізнавання через сервіс www.ilovepdf.com, потім завантажив розпізнаний текст у WORD, а далі погрався з вирівнюванням та відступами.Пробував різні онлайн-сервіси для роботи з PDF - цей подобається найбільше.
Щиро дякую! :Q
mio Дата: Ср, 15.09.2021, 22:32 | Повідомлення № 3125
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 29
Привіт.
Дано: IDLE Python 3.8, мережа комп'ютерів із Linux Ubuntu 18.04 на борту.
Знайти: файл, створений в середовищі IDLE Python (комп'ютер 1), необхідно зберегти по мережі у спільну мережеву папку, яка створена і знаходиться на іншому комп'ютері (комп'ютер 2).

У вікні діалогу зберігання файлу в IDLE Python відображаються лише каталоги користувача комп'ютера 1, мережева спільна папка не відображається.
В інших програмах, наприклад у GIMP, вікно діалогу зберігання/відкривання файлів показує спільну мережеву папку і дозволяє працювати з нею.
З будь-якого комп'ютера мережі можна заходити у спільну папку.

Отже, це особливість IDLE? Чи все-таки є рішення?
steep Дата: Чт, 11.11.2021, 18:57 | Повідомлення № 3126
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 21
Шановні форумчани. Допоможіть. Додайте на сторінці форуму. посилання нижче, повідомлення ну скажімо просто слово Ok.
Я хочу там додати повідомлення але воно приліплюється до попереднього і виходить не зрозуміло що до чого.
Просто щоб розірвати повідомлення.

http://informatic.org.ua/forum/100-2474-1#93273
draker Дата: Пн, 15.11.2021, 17:02 | Повідомлення № 3127
IT school admin
Нагороди: 3
Рейтинг: 165
Цитата steep ()
Просто щоб розірвати повідомлення.
використовуйте горизонтальну лінію
(крайня права піктограма у тулбарі нового повідомлення).

Відредаговано: draker - Пн, 15.11.2021, 17:06
frend Дата: Пт, 10.12.2021, 00:05 | Повідомлення № 3128
Новий користувач
Рейтинг: 0
Добрый день! Помогите, пожалуйста, начинающему учителю. Работаю в школе первый год. Получил от завуча задачу привести в порядок сеть в компьютерном кабинете: заменить провода, розетки и т.д. У нас 12 ученических пк и один учительский. Таким раньше никогда не занимался.  Есть провод, который подводит интернет в класс к свитчу. Затем от него раздается на все пк, включая учительский. Я правильно понимаю, что если у нас 12 компьютеров, то в короб я должен заложить 12 кабелей (1 компьютер-1 кабель) и соответственно 12 интернет розеток, к которым будут подключаться сами пк. Просто сегодня пришел завуч и сказал, что можно проложить 1 кабель, подключить к нему 12 розеток и к этим розеткам подключить все компы, ему так посоветовали какие то специалисты. Я о таком не слышал. Помогите сделать правильную разводку в кабинете, пожалуйста
steep Дата: Пт, 10.12.2021, 00:33 | Повідомлення № 3129
Часто заходить...
Рейтинг: 21
Цитата frend ()
и соответственно 12 интернет розеток, к которым будут подключаться сами пк.
Что такое интернет розетка первый раз слышу? Просто по коробам (Коробу) от свитча (Коммутатора) заводите на каждый комп отдельно провод и все.

Введите в Google

Cхема подключения компьютеров по сети в классе
Jimik Дата: Пт, 10.12.2021, 08:18 | Повідомлення № 3130
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Цитата frend ()
Добрый день! Помогите, пожалуйста, начинающему учителю. Работаю в школе первый год. Получил от завуча задачу привести в порядок сеть в компьютерном кабинете: заменить провода, розетки и т.д. У нас 12 ученических пк и один учительский. Таким раньше никогда не занимался. Есть провод, который подводит интернет в класс к свитчу. Затем от него раздается на все пк, включая учительский. Я правильно понимаю, что если у нас 12 компьютеров, то в короб я должен заложить 12 кабелей (1 компьютер-1 кабель) и соответственно 12 интернет розеток, к которым будут подключаться сами пк. Просто сегодня пришел завуч и сказал, что можно проложить 1 кабель, подключить к нему 12 розеток и к этим розеткам подключить все компы, ему так посоветовали какие то специалисты. Я о таком не слышал. Помогите сделать правильную разводку в кабинете, пожалуйста
Все вірно. 1 провід від свіча до 1 комп'ютера. Можна не монтувати розетку для витої пари, а зразу виводити провід з короба необхідної довжини для підключення системного блоку. Дешевше обійдеться.
volodschool2 Дата: Пт, 10.12.2021, 08:33 | Повідомлення № 3131
Досвідчений учасник
Нагороди: 17
Рейтинг: 407
Цитата frend ()
Получил от завуча задачу
Відмовтесь від цієї "задачі".
ALEKS Дата: Пт, 10.12.2021, 09:35 | Повідомлення № 3132
Активний учасник
Цитата frend ()
Получил от завуча задачу
Це не входить в Ваші посадові обов’язки! Навіть, якщо на Вас поклали обов’язки зав. кабінетом або обслуговування ПК. Це Ви повинні звернутися до них з цією проблемою (бажано письмово),  а вони шукати шляхи її вирішення. Це адміністрація іде по шляху найменшого опору і перекладає на Вас свою роботу. Не привчайте їх до цього, бо будете й надалі "получати...". Але вирішувати Вам.

Відредаговано: ALEKS - Пт, 10.12.2021, 09:36
draker Дата: Пт, 10.12.2021, 13:28 | Повідомлення № 3133
IT school admin
Нагороди: 3
Рейтинг: 165
Цитата steep ()
Что такое интернет розетка

Дуже зручна річ, особливо коли необхідно влаштувати реорганізацію класу (перестановка столів ПК, проведення компютерних вікторин, брейн-рингів, генеральне прибирання, etc). Обходиться щоправда дорожче, необхідно робити патчкорди від розетки до ПК, але робоче місце не обмежується довжиною кабелю, діагностувати трабли з коннектом простіше, виглядає більш естетично.

Цитата frend ()
Получил от завуча задачу
Взагалі це задача завдання системного адміністратора або інженера-електроніка школи. Щоб я зробив на Вашому місці:

План "А".
1. Запросив би фахівця (якщо у Вашому НЗ немає системного адміністратора або інженера-електроніка), який би порахував вартість такого приведення в порядок мережі (вартість кабель-каналів, кріплень, розеток,  кабелю UTP-5, патчкордів, розємів RJ-45 + вартість роботи (зазвичай 25% від вартості матеріалів) або мінімальна оплата за годину роботи+ ціну оренди перфоратора + ціна свердла d10.
2. Озвучив би ціну цьому "вумному" завучу.
3. Якщо братися взятися за роботу особисто, уточнив би у "вумного" завуча, як буде оплачуватися робота, що виходить за межі Ваших посадових обовязків та буде виконана у понаднормовий час (ну не під час же уроків чи перерв).
3. Якщо НЕ братися взятися за роботу особисто, уточнив би у "вумного" завуча, за якою статтєю буде оплачено це приведення в порядок мережі, хто буде виконувати дану роботу (бо ж у Вас певно немає сертифіката на проведення робіт зі слаботочними мережами).
4. Після результатів розмови з "вумному" завучем поспілкувався би з директором НЗ. Якщо директор не ризикне підтримати "вумного" завуча, який за Ваш рахунок планує вдосконалювати матеріальну базу школи, що є корупційним діянням, можете сміливо посилати "вумного" завуча у пішу єротичну подорож за відомим усім маршрутом. Якщо директор оплачує цей банкет, пропонує відгули, оплату за технічне обслуговування ПК, пропонує перевести Ваш клас з компютерами до рівня компютерного кабінету, де ви будете завідувачем (це додаткові виплати) або надати Вам певну вищу категорію, то треба думати.
Якщо ж директор стає на бік "вумного" завуча, прикидується лантухом, мовляв, у нас завжди так було, то пора Вам шукати нове місце роботи (інакше будете працювати "тижпрограмістом", далі вдосконалювати мережу, налаштовувати Wi-FI, заправляти принтери etc на громадських засадах).

План "Б".
Поставив би 2 літра слабоалькогольного напою із відповідною закускою досвідченому знайомому системному адміністратору. У досвідченого СА завжди є запас, з якого він може безболісно виділити матеріали на реконфігурацію ЛОМ компьютерної мережі (побудову ферми для майнінгу біткоїнів, зборки високопродуктивного серверу, створення системи відеоспостереження, підняття АТС ІР-телефонії) та досить вільного часу для безпосередьного виконання циз робіт (реконфігурації компьютерної мережі, організації турніру Counter-Strike, написання коду оригінальної операційної системи повністю українською мовою, зламу серверу Пентагону etс).

Декілька технічних зауважень. Якщо у Вас 12 учнівських ПК + ПК вчителя, то у Вас 13 ПК. Відповідно свіч повинен забеспечувати роздачу на 13 розеток (за 35 років роботи з ПК свіча на 13 лінків я не бачив, 12 або 24).
Підключити 13 розеток до одного кабелю можливо, тільки працювати вони не будуть :Q B) . Так, була технологія підключення по коаксіалу до одного кабелю, але кабель був телевізійний, з термінаторами і репетиторами, цю технологія померла ще у минулому столітті, коли батьки Ваших учнів складали на них (учнів) технічне завдання, а робочих проектів цих учнів ще не було у природі.
Це єлементарно, передайте завучу. 1 лінк - 1 кабель -1 розетка - 1 ПК. Це не єлектромережа 220v, де на скрутках буде все працювати, це слаботочка, "вумному" завучу оцінка "феєрично", йому треба у стендап іти, у нас гумористів на ТВ (у політиці) малувато.

Відредаговано: draker - Пт, 10.12.2021, 14:16
Ktara Дата: Пт, 10.12.2021, 15:48 | Повідомлення № 3134
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 391
Цитата volodschool2 ()
Відмовтесь від цієї "задачі".
Цитата ALEKS ()
Це не входить в Ваші посадові обов’язки! Навіть, якщо на Вас поклали обов’язки зав. кабінетом або обслуговування ПК. Це Ви повинні звернутися до них з цією проблемою (бажано письмово),  а вони шукати шляхи її вирішення. Це адміністрація іде по шляху найменшого опору і перекладає на Вас свою роботу. Не привчайте їх до цього, бо будете й надалі "получати...". Але вирішувати Вам.
Вище правильні поради. :)
argun Дата: Пт, 10.12.2021, 16:10 | Повідомлення № 3135
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 57
Цитата draker ()
Відповідно свіч повинен забеспечувати роздачу на 13 розеток (за 35 років роботи з ПК свіча на 13 лінків я не бачив, 12 або 24).
У мене десь лежать  2 шт. на 16.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Допоможіть вирішити проблему
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2022.