Ср, 23.10.2019, 12:48
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 204 з 204
  • «
  • 1
  • 2
  • 202
  • 203
  • 204
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Допоможіть вирішити проблему
Допоможіть вирішити проблему
Jokerz Дата: Чт, 08.11.2007, 20:24 | Повідомлення № 1
Хостер
Нагороди: 8
Рейтинг: 149

Ситуация такая, я администрирую компы в школе. У них всех стоит Windows XP Home Edition и с ним гемора очень много, нормлаьно настроять безопасность, политики доступа или по сети что либо вообще не могу потому что нету таких функций, хоме єдишен урезаная до невозможности со стороны администрирования.
На вопрос почему не поставить Windows XP Pro ответ:
А вдруг приедет КРУ и накладет штрафф, на мой вопрос Вы слышали хоть раз что бы когото наказали за это из школ?
Отвечают нет, но все равно бояться.

Вот у вас как преподавателей какая ОС стоит в школе, и вообще есть такое что штрафуют ???
просто много задуманого, а домашняя версия ОС не позволяет этореализовать

В даній темі розповідайте про свої проблеми.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
ViktoriaK Дата: Ср, 11.09.2019, 22:35 | Повідомлення № 3046
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
Цитата Bandalak ()
Для додаткового календарний план не потрібно.

Та к в тому то і справа, що я буду записувати в основний журнал...ТОму й не знаю, як правильно

Цитата Ktara ()
Странно. Тоже советовались. Сказали, нельзя забирать с других предметов, но можно расширить за счет дополнительных часов. Например факультативных

Мені процитували таке: "Реалізація змісту освіти, визначеного Державним стандартом, також забезпечується вибірково-обов’язковими предметами («Інформатика», «Технології», «Мистецтво»), що вивчаються на рівні стандарту. Із запропонованого переліку учень має обрати два предмети – один в 10 класі, інший в 11 класі, або одночасно два предмети в 10 і 11 класах (у такому разі години, передбачені на вибірково-обов’язкові предмети діляться між двома обраними предметами)."
Galyna Дата: Чт, 12.09.2019, 13:00 | Повідомлення № 3047
Новий користувач
Нагороди: 1
Рейтинг: 0
Підкажіть, як налаштувати MyTestServer в операційній системіWindows10, щоб результати оцінювання приходили на вчительській комп'ютер. До
цього часу працювали на операційній системі Windows XP? Windows 8 проблем не було.
Хто зустрічався з такою проблемою? Відгукніться!

[admin]Дублювання одного повідомлення в різних темах є порушенням правил форуму. Тим паче навіщо скаржитися на своє ж власне повідомлення. щоб у скарзі знову запитати те саме. Наступний раз - буде бан.[/admin]
vasmaz Дата: Чт, 12.09.2019, 14:43 | Повідомлення № 3048
Часто заходить...
Нагороди: 5
Рейтинг: 21
Потрібно налаштувати MyTestStudent на отримання тестів з сервера та передачу результатів на сервер. У налаштуваннях краще вказати не IP адресу, а мережне ім'я сервера. Також дозволити використовувати мережу цією програмою у брандмауері.
bgd Дата: Пт, 20.09.2019, 11:02 | Повідомлення № 3049
Досвідчений вчитель
Нагороди: 5
Рейтинг: 78
Цитата Galyna ()
Підкажіть, як налаштувати MyTestServer в операційній системіWindows10, щоб результати оцінювання приходили на вчительській комп'ютер. Доцього часу працювали на операційній системі Windows XP? Windows 8 проблем не було.
Хто зустрічався з такою проблемою? Відгукніться!

Проблема швидше за все в Брандмауері Віндовс 10. Відключіть його або дозвольте налаштовувати мережу програмою MyTestX в брандмауері.
Nicola Дата: Нд, 20.10.2019, 17:35 | Повідомлення № 3050
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Прохання допомогти з програмним забезпеченням ось такої штуки
https://kpyto.asia/ustroys....ra.html 
або http://dealextreme.com.ua/product....-silver
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Допоможіть вирішити проблему
  • Сторінка 204 з 204
  • «
  • 1
  • 2
  • 202
  • 203
  • 204
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.