Нд, 24.09.2017, 23:59
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 175«1234174175»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Допоможіть вирішити проблему
Допоможіть вирішити проблему
Jokerz Дата: Чт, 08.11.2007, 21:24 | Повідомлення № 1
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 97

Ситуация такая, я администрирую компы в школе. У них всех стоит Windows XP Home Edition и с ним гемора очень много, нормлаьно настроять безопасность, политики доступа или по сети что либо вообще не могу потому что нету таких функций, хоме єдишен урезаная до невозможности со стороны администрирования.
На вопрос почему не поставить Windows XP Pro ответ:
А вдруг приедет КРУ и накладет штрафф, на мой вопрос Вы слышали хоть раз что бы когото наказали за это из школ?
Отвечают нет, но все равно бояться.

Вот у вас как преподавателей какая ОС стоит в школе, и вообще есть такое что штрафуют ???
просто много задуманого, а домашняя версия ОС не позволяет этореализовать

В даній темі розповідайте про свої проблеми.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Newbie Дата: Пн, 25.02.2008, 22:41 | Повідомлення № 16
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Мені прийшов пакунок з Windows2000 Professional SP4 і кілька сторінок документації - ліцензійного договору аглійською та російською. причому якийсь глюк в них в системі - в англійській версії все гаразд, вказана назва закладу і всі реквізити, а в російській - форма не заповнена, так і залишилось "Адрес пользователя", "Имя пользователя"...
Ключів справді не треба, ліцензійність підтверджується ліцензійним договором.
І щороку треба не стільки підтвердження програми, скільки інформація про те, чи не треба додаткових ліцензій (ну за рік може ще комп*ютери з*явились)
filnick Дата: Ср, 28.05.2008, 00:29 | Повідомлення № 17
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Шановні форумчани! Допоможіть вирішити таке завдання.
На одному з сайтів для он-лайнового перегляду відео та ТБ-каналів потрібно скачати фільм, тривалістю біля 5 хв. Але сайт цього зробити не дозволяє. Є можливість лише продивитись фільм через Інет засобами флеш-плеєра (формат swf), який розміщений на цьому сайті. Визначивши тимчасову папку, в яку завантажується цей файл, встановив, що файлу присвоюється розширення tmp. Ясно, що після закриття сайту чи браузера, цей файл стирається. Скопіювати його в іншу папку не вдається, жодною програмою його відкрити теж не виходить. Перепробував різні браузери ІЕ, Макстон, Оперу.
Можливо хтось запропонує варіант.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 28.05.2008, 00:38 | Повідомлення № 18
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (filnick)
На одному з сайтів для он-лайнового перегляду відео та ТБ-каналів потрібно скачати фільм, тривалістю біля 5 хв.

Я не зовсім зрозумів, що вам дасть, якщо ви й скопіюєте той тимчасовий файл і змінете його розширення?
Якщо вам потрібна інформація, що в тому фільмі, то ви можете її отримати в режимі он-лайн перегляду, в будь-який момент можна натиснути паузу.
Якщо можна, то більш детальніше, навіщо той фільм зберігати на вінті?
А файл tmp не вдається скопіювати, так як він використовується в даний момент.

P.S. Це звичайні міркування, якщо чесно, то я також був одного разу хотів зберегти флеш-ролік і не зміг, так як на нього не має прямого посилання і перегляд можливий тільки з он-лайн плеєра.

filnick Дата: Ср, 28.05.2008, 00:59 | Повідомлення № 19
Мудрий вчитель
Це любительський фільм про мій факультет, знятий 25 років тому чорно-білою кіноплівкою, коли я навчався на 5 курсі. Там мої одногрупники, викладачі і я... 25 років тому. Мені не потрібен тимчасовий, а реальний файл. Може є якась прога, що допоможе.
Ktara Дата: Ср, 28.05.2008, 08:14 | Повідомлення № 20
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Есть програма Орбит, она скачивает флеш-ролики, которые можно смотреть только на сайте
Jokerz Дата: Ср, 28.05.2008, 08:49 | Повідомлення № 21
Хостер
все флеш ролики скачиваются сперва на Ваш компьютер в временную папку браузера. Зачем использовать супер пупер прогу если можно зайти в ту же папку и запустить тот же видео ролик:)
Bandalak Дата: Ср, 28.05.2008, 16:25 | Повідомлення № 22
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (Jokerz)
просто много задуманого, а домашняя версия ОС не позволяет этореализовать

Поставте Професійну версію. Потім замініть початковий екран завантаження на відповідний від домашньої версії, а також відредагуйте в реєстрі мета дані, які пишуться у властивостях системи. Здається ключ Product name.
Я не думаю, що перевіряючі настільки грамотні, що дошурупають!!!
filnick Дата: Ср, 28.05.2008, 23:16 | Повідомлення № 23
Мудрий вчитель
Quote (Jokerz)
все флеш ролики скачиваются сперва на Ваш компьютер в временную папку браузера. Зачем использовать супер пупер прогу если можно зайти в ту же папку и запустить тот же видео ролик:)

В тому й то справа, що запустити не можна.
Quote (Ktara)
Есть програма Орбит, она скачивает флеш-ролики, которые можно смотреть только на сайте

Дякую, попробую.

Додано (28.05.2008, 22:16)
---------------------------------------------
Вдячний всім, хто відгукнувся. Проблему вирішив протягом 10 хвилин після встановлення Orbit Downloader.

swetlana Дата: Пн, 02.06.2008, 15:06 | Повідомлення № 24
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Допоможіть у вирішенні такого питання: В багатьох школах нашого району СЕС не підписує санітарні паспорти кабінетів інформатики у зв'язку з підвищенним рівнем шуму. Як можна вийти з цієї ситуації. Тим паче, що площа кабінетів досить мала. майже завжди не відповідає санітарним нормам.
Jokerz Дата: Пн, 02.06.2008, 18:42 | Повідомлення № 25
Хостер
Quote (filnick)
В тому й то справа, що запустити не можна.

а что пишет система в ответ на попытку запуска? Опишите подробнее
filnick Дата: Пн, 02.06.2008, 19:24 | Повідомлення № 26
Мудрий вчитель
Quote (Jokerz)
а что пишет система в ответ на попытку запуска? Опишите подробнее

Используется другим приложением.

Взагалі Проблему вирішив після встановлення Orbit Downloader.

Jokerz Дата: Пн, 02.06.2008, 20:29 | Повідомлення № 27
Хостер
Quote (filnick)
Используется другим приложением.

так все верно, вы же наверно и браузер не закрываете а пытаетесь тот ролик проиграть отдельно.
Вот вам и пишут что ролик уже отрыт (в браузере), закройте браузер и пробуйте запустить ролик
filnick Дата: Пн, 02.06.2008, 20:36 | Повідомлення № 28
Мудрий вчитель
Quote (Jokerz)
закройте браузер и пробуйте запустить ролик

Перепробував всі варіанти. Закриття браузера призводить до автоматичного вилучення тимчасового файла. Копіювання та інші операції з файлом були не можливі, бо він "зав'язаний" на браузері.
argun Дата: Пн, 02.06.2008, 21:36 | Повідомлення № 29
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 32
Quote (filnick)
Перепробував всі варіанти. Закриття браузера призводить до автоматичного вилучення тимчасового файла. Копіювання та інші операції з файлом були не можливі, бо він "зав'язаний" на браузері.

Використовую програму Save Flash 4.1
Вона дозволяє любі Flash-роліки, які є на сторінкі, зберегти окремим файлом. Виручає у багатьох ситуаціях.

Додано (02.06.2008, 20:36)
---------------------------------------------

Quote (swetlana)
Допоможіть у вирішенні такого питання: В багатьох школах нашого району СЕС не підписує санітарні паспорти кабінетів інформатики у зв'язку з підвищенним рівнем шуму. Як можна вийти з цієї ситуації.

Адміністрація школи(управління освіти) повинна "домовитись" з СЕС. Більшість шкіл побудовано у ті часи, коли не мріяли навіть про калькулятор, не говорячи про комп'ютери. Тому більшість приміщень не відповідає нормам, але працюють.
У мене в класі перевіряли шум, освітлення, вентиляцію, інші параметри. Все відповідає. Хоча я знаю результати та норми.
Але всі розуміють, що немає за що робити реконструкціїї в той час як тече дах, прогнила каналізація, провалюються поли, обвалюється стеля та інше.
Наше управління освіти робить що зможе, а СЕС, пожежники та інші, на щастя, розуміють проблеми шкіл та не закривають класи.

GаrDArik Дата: Пн, 02.06.2008, 23:50 | Повідомлення № 30
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Quote (argun)
Наше управління освіти робить що зможе, а СЕС, пожежники та інші, на щастя, розуміють проблеми шкіл та не закривають класи.

хороші у вас бюрократи))) А у нас перевіряють, а коли кажеш - "А гроші" - у відповідь - а це не наша проблема(((
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Допоможіть вирішити проблему
Сторінка 2 з 175«1234174175»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.