Ср, 24.05.2017, 16:34
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 170 з 171«12168169170171»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Допоможіть вирішити проблему
Допоможіть вирішити проблему
Jokerz Дата: Чт, 08.11.2007, 21:24 | Повідомлення № 1
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 63

Ситуация такая, я администрирую компы в школе. У них всех стоит Windows XP Home Edition и с ним гемора очень много, нормлаьно настроять безопасность, политики доступа или по сети что либо вообще не могу потому что нету таких функций, хоме єдишен урезаная до невозможности со стороны администрирования.
На вопрос почему не поставить Windows XP Pro ответ:
А вдруг приедет КРУ и накладет штрафф, на мой вопрос Вы слышали хоть раз что бы когото наказали за это из школ?
Отвечают нет, но все равно бояться.

Вот у вас как преподавателей какая ОС стоит в школе, и вообще есть такое что штрафуют ???
просто много задуманого, а домашняя версия ОС не позволяет этореализовать

В даній темі розповідайте про свої проблеми.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Ktara Дата: Чт, 13.04.2017, 20:44 | Повідомлення № 2536
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 259
Цитата kosarik1 ()
Чи повинен ділитися клас з 26 учнів на групи на інформатику?У нас адміністрація ділить якщо більше 27.
Так от навчи, три учні і одна мишка?
Если в классе больше 16 человек, то класс обязан делиться на подгруппы. 27 - это условие деления на других предметах, например - украинский
Ktara Дата: Чт, 13.04.2017, 20:46 | Повідомлення № 2537
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 259
Цитата kosarik1 ()
Щиро дякую. Я приблизно про це знав, але доказати неможливо. Не хочеться конфліктувати.А чи повинен за цим дивитися відділ освіти?
да, обязан. 
Это сморится при предварительной косплектации, где каждый учитель расписывается за свою нагрузку (апрель-май), в учебном плане (июнь-июль) и в тарификации (сентябрь)
kosarik1 Дата: Чт, 13.04.2017, 20:53 | Повідомлення № 2538
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 14
Цитата Ktara ()
где каждый учитель расписывается за свою нагрузку
Интересно. Ни разу не расписывался. Кстати зато просмотрел расписание каждый день появились какие то уроки с названием,
Индивидуальная работа с Укр.языка, Физики и прочее. Так подумалось, а не информатика ли там?
^_^

Відредаговано: kosarik1 - Чт, 13.04.2017, 21:14
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 13.04.2017, 21:14 | Повідомлення № 2539
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 187
В мене питання з поділом на групи постало років 12 тому, коли я тільки прийшов працювати в школу. У моїй школі такий поділ здійснювали, але типу тільки практичні заняття, а теоретичні ні. Тоді я почав доводити, що кожен урок інформатики передбачає роботу за комп’ютером, завуч позвонив у відділ освіти і йому там чітко сказали, що при 16 учнів і більше клас ділиться на дві групи КОЖЕН урок. З тих пір ми ніразу не повертались до цього питання. Поділ здійснюється у нашій школі з 2 по 11 класи. В розклад поміщаємось. Маємо окремий клас для молодшої школи і окремий для 5-11.
kosarik1 Дата: Чт, 13.04.2017, 21:28 | Повідомлення № 2540
Тут живе...
Цитата Ковальчук_Олександр ()
В мене питання з поділом на групи постало років 12 тому, коли я тільки прийшов працювати в школу
Ви напевно білш бойовий як я. Я приблизно знав про це але якось не звертав увагу. А це вже дістало,
Ман давай. Олімпіаду давай. Творчі роботи на сайт давай. А як навчити, вже писав три учні одна мишка.
Пояснюю що це рівнозначно як на математиці одна ручка, один зошит та один підручник на три учні, Навчіть.
Навіть не знаю з чого розпочати щоб встановити істину. Це ж і години вчителів як на це подивляться.
ALEKS Дата: Пт, 14.04.2017, 10:38 | Повідомлення № 2541
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 36
Цитата kosarik1 ()
Навіть не знаю з чого розпочати щоб встановити істину. Це ж і години вчителів як на це подивляться.
Інших вчителів це ніяк не стосується. 
Просто на Вас намагаються зекономити бюджетні кошти.

Брати нормативні документи і йти в першу чергу до директора під час складання тарифікації.
novichok Дата: Пт, 14.04.2017, 10:46 | Повідомлення № 2542
Прописаний назавжди
Нагороди: 7
Рейтинг: 92
Цитата ALEKS ()
Брати нормативні документи і йти в першу чергу до директора під час складання тарифікації.
Воно то так, але не директор остаточно вирішує ділити-не ділити, а економіст у відділі освіти...

Відредаговано: novichok - Пт, 14.04.2017, 10:46
kosarik1 Дата: Пт, 14.04.2017, 11:46 | Повідомлення № 2543
Тут живе...
Цитата novichok ()
Воно то так, але не директор остаточно вирішує ділити-не ділити, а економіст у відділі освіти...
Дійсно, воно то так, але я люблю дітей і мені шкода що я їх калічу, не фізично звичайно, але що можна навчити якщо на уроці інформатики 26-28 учнів?
Раніше був заступник директора так вона таке не пропускала таке сама, я звик, новому заступнику все рівно.

Відредаговано: kosarik1 - Пт, 14.04.2017, 11:46
DPV Дата: Пт, 14.04.2017, 12:25 | Повідомлення № 2544
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 42
Цитата novichok ()

Та, ні, вирішує першочергово директор, а потім економіст. У них є коронна фраза -"У межах фонду заробітної плати" і все, маємо те що маємо. Можна піти ще далі (через прокуратуру), але собі дорожче вийде. Я цю "амбразуру" не пробив.

Цитата kosarik1 ()
Раніше був заступник директора так вона таке не пропускала таке сама, я звик, новому заступнику все рівно.
Все залежить від керівника.
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 14.04.2017, 22:10 | Повідомлення № 2545
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 187
Я так розумію, що вони мають ділити ОБОВ’ЯЗКОВО, а не захочемо поділимо, захочемо - ні. Дійсно, є відповідні нормативні документи. Покажіть їх і спробуйте переконати, що вони є порушниками закону і за це може наступити відповідальність.

https://sites.google.com/site....a-grupi
gry Дата: Сб, 15.04.2017, 12:54 | Повідомлення № 2546
Наполегливий учасник
Рейтинг: 90
Цитата DPV ()
У них є коронна фраза -"У межах фонду заробітної плати" і все, маємо те що маємо.
Фраза їхня  дурнувата, але нашим районним "бонзам" хтось спустив цифру 24 учні для поділу.  І ось "маємо - те що маємо" - 8 клас, 23 учні , 7 машин.... Про яке виконання програми, Державного стандарту і т.д. і т.п. може йти мова... А ми їм Lasarus...   Один щось робить решта 2 (33%) - сидить, у кращому випадку...
ALEKS Дата: Сб, 15.04.2017, 14:25 | Повідомлення № 2547
Прописаний назавжди
Рейтинг: 36
Цитата novichok ()
Вирішує інспектор, який приймає тарифікацію: цьому дам, цьому дам, а цьому не дам.... ;) А директор вправі відстоювати свою позицію...
kosarik1 Дата: Сб, 15.04.2017, 15:20 | Повідомлення № 2548
Тут живе...
Цитата gry ()
Фраза їхня  дурнувата, але нашим районним "бонзам" хтось спустив цифру 24 учні для поділу.  І ось "маємо - те що маємо"
Все вірно. Там тільки спустили для поділу не 24, а 27 учнів, і як я розумію інформатики це не стосується.
З теми зник.

Відредаговано: kosarik1 - Нд, 16.04.2017, 06:48
gry Дата: Сб, 15.04.2017, 15:34 | Повідомлення № 2549
Наполегливий учасник
Рейтинг: 90
Цитата kosarik1 ()
У нас секретарша, освіта нуль, родичка директора, у нас на ключових посадах чи не всі її родичі.
Аналогічно... Ще й + лаборант... - Двічі на рік (після моєї "тиради" купить серветки, протре монітори...). 
Цитата kosarik1 ()
компенсуйте мені хоч тріки за ведення сайт
Прирнципіально і "категорично" не веду... Мотивую тим, що вся робота повинна оплачуватися...
Цитата kosarik1 ()
Ось приблизно такі слова: "Якщо в навчальному закладі не належному рівні викладається інформатика то в цьому навчальному закладіне викладається нічого
На машинах з 2008 року (256 ОЗУ... і т. д. ) + без поділу класу (23-24 учні) дуже навикладаєш ...
kosarik1 Дата: Сб, 15.04.2017, 16:00 | Повідомлення № 2550
Тут живе...
Цитата gry ()
Аналогічно... Ще й + лаборант...
Без якісного керівництва нічого не буде Є!
З теми зник.

Відредаговано: kosarik1 - Нд, 16.04.2017, 06:49
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Допоможіть вирішити проблему
Сторінка 170 з 171«12168169170171»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.