Чт, 18.04.2019, 18:35
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Допоможіть вирішити проблему
Допоможіть вирішити проблему
Jokerz Дата: Чт, 08.11.2007, 20:24 | Повідомлення № 1
Хостер
Нагороди: 7
Рейтинг: 146

Ситуация такая, я администрирую компы в школе. У них всех стоит Windows XP Home Edition и с ним гемора очень много, нормлаьно настроять безопасность, политики доступа или по сети что либо вообще не могу потому что нету таких функций, хоме єдишен урезаная до невозможности со стороны администрирования.
На вопрос почему не поставить Windows XP Pro ответ:
А вдруг приедет КРУ и накладет штрафф, на мой вопрос Вы слышали хоть раз что бы когото наказали за это из школ?
Отвечают нет, но все равно бояться.

Вот у вас как преподавателей какая ОС стоит в школе, и вообще есть такое что штрафуют ???
просто много задуманого, а домашняя версия ОС не позволяет этореализовать

В даній темі розповідайте про свої проблеми.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
PTetyana Дата: Вт, 27.05.2014, 12:36 | Повідомлення № 1816
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 51
Цього року ми користувалися програмою "Інформатика. 1-й рік навчання". Адреса для скачування http://www.osvita-dim.com.ua/index.php?form_page=2001.
До підручника Ломаковської підхожить чудово, крім того купляли зошити того ж видавництва "Освіта". Принаймі працювати зручно.
Я сподіваюся, що проетягом літа у них з"явиться й програма для 2-го року навчання (тобто для 3 класу).
kucunychka Дата: Ср, 04.06.2014, 12:34 | Повідомлення № 1817
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Доброго дня, шановні колеги! Сьогодні в мене виникла неприємна ситуація: під час практичної роботи у кабінет завітав директор, діти, за правилами поводження в кабінеті інформатики, привітались сидячи! Директор почав кричати на мене за їх поведінку! Тепер мені як мінімум винесуть догану, як максимум-виженуть з роботи! Допоможіть вирішити ситуацію! Дякую!
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 04.06.2014, 12:43 | Повідомлення № 1818
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Цитата kucunychka ()
діти, за правилами поводження в кабінеті інформатики, привітались сидячи!

ви самі відповіли на своє питання і директорові спробуйте це пояснити. Надіюсь, що він у вас адекватна людина, яка здатна сприймати і аналізувати інформацію, а також усвідомлювати свої помилки.
Цитата kucunychka ()
Тепер мені як мінімум винесуть догану

Цікаво, за що? За те, що діти привітались сидячи, оскільки того вимагають правила поведінки в кабінеті інформатики? Я думаю, все для вас успішно вирішиться, це дрібниці життя. А директор у вас гестаповець ще той.
Шестопалов Дата: Ср, 04.06.2014, 15:28 | Повідомлення № 1819
Видавець посібників
Нагороди: 16
Рейтинг: 240
За правилами користувач не повинен випускати із уваги стан дорученої йому техніки. Виходить, щоб привітати генерала, солдати повинні вискакувати із танків, що рухаються, ставати струнко і "віддавати йому честь".

Відредаговано: Шестопалов - Ср, 04.06.2014, 15:29
nolk-v Дата: Ср, 04.06.2014, 22:48 | Повідомлення № 1820
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 35
Цитата kucunychka ()
Тепер мені як мінімум винесуть догану
З якого переляку? В яких нормативних доккументах це прописано? Яка підстава для догани? Діти привіталися, а те що не встали - особливості відповідного предмету... Навіть якщо захочуть винести догану - потрібно добряче подумати про підставу для неї.
"Підставою застосування догани є вчинення працівником протиправного винного діяння (дії чи бездіяльності), яке визнається дисциплінарним
проступком. Протиправність поведінки працівника полягає в порушенні ним
своїх трудових обов’язків, закріплених нормами трудового права, як-от:
КЗпП, правилами внутрішнього розпорядку, статутами, положеннями,
посадовими інструкціями, трудовим договором (контрактом), колективним
договором, а також у порушенні або невиконанні правомірних наказів та
розпоряджень роботодавця."
Який з пунктів Ви порушили?
mouse Дата: Ср, 04.06.2014, 23:24 | Повідомлення № 1821
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Цитата kucunychka ()
Директор почав кричати
Одразу почав в класі? Чи потім один на один?
Pentiume Дата: Ср, 18.06.2014, 08:53 | Повідомлення № 1822
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 33
Скажіть будь ласка, як створити у Windows 7 або 8 ) системну дискету, оптичний  диск чи Флеш  накопичувач для завантаження операційної системи, без використання допоміжних програм з інтернету, (використовувати можна лише засоби виндовс)? . Дякую.
SLKuty Дата: Ср, 18.06.2014, 19:23 | Повідомлення № 1823
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Цитата Pentiume
Скажіть будь ласка, як створити у Windows 7 або 8 ) системну дискету

а що Гугл не працює у Вашому комп'ютері?
ось
 http://www.allmbs.ru/cmdusb-01.html

використовуйте тільки командну строку

(Сам не пробував, але других вчу. Оце справжній вчитель)
mouse Дата: Сб, 05.07.2014, 12:10 | Повідомлення № 1824
Ветеран спілкування
Ось і мені потрібна кваліфікована допомога.
Проблема: у верхній частині вікна (і не тільки) браузера (мозила, гуглхром) з*являється рекламка. 
Браузери видаляв, кеші чистив, антивіросом ганяв, нічого.
Як його позбутись.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 05.07.2014, 16:38 | Повідомлення № 1825
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Гляньте також в Установка и удаление программ. Це може бути якась софтина.
bgd Дата: Сб, 05.07.2014, 17:32 | Повідомлення № 1826
Досвідчений вчитель
Нагороди: 5
Рейтинг: 78
Цитата mouse ()
Ось і мені потрібна кваліфікована допомога. Проблема: у верхній частині вікна (і не тільки) браузера (мозила, гуглхром) з*являється рекламка.  Браузери видаляв, кеші чистив, антивіросом ганяв, нічого. Як його позбутись.

Швидше за все це якийсь плагін (надстройка) вбудувався в браузер Internet Explorer, в мене таке було. Подивіться так: Пуск - Панель керування - Властивості браузера - Програми - Керування надстройками.

І там далі подивіться усі вкладки, зокрема Панелі інструментів та Розширення. Виключіть непотрібні!
Повинно допомогти.
mouse Дата: Пн, 07.07.2014, 17:16 | Повідомлення № 1827
Ветеран спілкування
Називалось це так "YoTuberAdsReMov" в розширеннях. В мозилі відключив. А в хромі відключити не дає (не вистачає прав). То мабуть в реєстрі десь..
volodschool2 Дата: Пн, 07.07.2014, 17:57 | Повідомлення № 1828
Досвідчений учасник
Нагороди: 15
Рейтинг: 364
Цитата mouse ()
YoTuberAdsReMov

http://translate.google.com.ua/transla....&u=http
mouse Дата: Пн, 14.07.2014, 21:31 | Повідомлення № 1829
Ветеран спілкування
Дякую. Вбив кілька годин, обшукав всюди і вигнав дикого звіра. Тепер браузери без реклами :)
novichok Дата: Пн, 14.07.2014, 22:48 | Повідомлення № 1830
Прописаний назавжди
Нагороди: 8
Рейтинг: 121
Цитата mouse ()
Дякую. Вбив кілька годин, обшукав всюди і вигнав дикого звіра. Тепер браузери без реклами

Жаль, пізно побачив вашу проблему, сам користуюсь ось цим http://www.ex.ua/79419760?r=50906,50895,23781 називається AdwCleaner 3.215 Rus Portable - працює на "5" особливо "полюбляє" Mail.ru
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Допоможіть вирішити проблему
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.