Вт, 13.11.2018, 04:37
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Допоможіть вирішити проблему
Допоможіть вирішити проблему
Jokerz Дата: Чт, 08.11.2007, 20:24 | Повідомлення № 1
Хостер
Нагороди: 7
Рейтинг: 146

Ситуация такая, я администрирую компы в школе. У них всех стоит Windows XP Home Edition и с ним гемора очень много, нормлаьно настроять безопасность, политики доступа или по сети что либо вообще не могу потому что нету таких функций, хоме єдишен урезаная до невозможности со стороны администрирования.
На вопрос почему не поставить Windows XP Pro ответ:
А вдруг приедет КРУ и накладет штрафф, на мой вопрос Вы слышали хоть раз что бы когото наказали за это из школ?
Отвечают нет, но все равно бояться.

Вот у вас как преподавателей какая ОС стоит в школе, и вообще есть такое что штрафуют ???
просто много задуманого, а домашняя версия ОС не позволяет этореализовать

В даній темі розповідайте про свої проблеми.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
sergey1979 Дата: Пн, 30.09.2013, 16:25 | Повідомлення № 1756
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
Дякую Пилипчук_О_П, volevikt,  заочно НІКОЛЯ. План рисую за власним бажанням, хоча адміністрація навіть дуже не проти нового варіанту  
Сьогодні пожежник був, вніс як видно, свої корективи. Каже такого плану ще в районі не було.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 30.09.2013, 16:54 | Повідомлення № 1757
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Цитата (swetikccc)
Поставте до відома адміністраціюю
я вас умоляю...
reka Дата: Пн, 30.09.2013, 17:28 | Повідомлення № 1758
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Цитата (sergey1979)
План рисую за власним бажанням,
Через Вас і нам життя не буде... ;)
Пилипчук_О_П Дата: Пн, 30.09.2013, 19:41 | Повідомлення № 1759
Ветеран спілкування
Нагороди: 38
Рейтинг: 381
Цитата (swetikccc)
Ми самі робимо робимо собі.... а потім плачимося. Поставте до відома адміністраціюю

Цитата (Ковальчук_Олександр)
я вас умоляю...

Звичайно, кожен сам вирішує, на що тратити зароблені гроші. Якщо вчитель купує додому принтер, а потім на 90% друкує на ньому матеріали для школи, то це спонсорування освіти. І значно на більшу суму, ніж 27 грн. То купувати мені принтер, бо старий зламався, чи поставити до відома адміністрацію?
PTetyana Дата: Вт, 01.10.2013, 10:48 | Повідомлення № 1760
Прописаний назавжди
Рейтинг: 51
Цитата (Ковальчук_Олександр)
я вас умоляю...
Дякую всім за пораду, про батарейку я й забула.
Спробую залагодити покупку з адміністрацією. Ремонт техніки поки що у нас оплачує школа (чи батьки - благодійні внески на школу). Хоча плакати в кабінет я купляла за свої. В школі ставлять вікна, то швидше інколи заплати зі свого кармана як чекати поки дадуть гроші.
На цю тему можна говорити багато, але вчити учнів треба і вчити їх нам, тож інколи потрібно якось виходити зі становища в яке поставила нас держава  самим.
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 01.10.2013, 11:27 | Повідомлення № 1761
Ветеран спілкування
Рейтинг: 381
Цитата (PTetyana)
інколи потрібно якось виходити зі становища в яке поставила нас держава  самим.

Звичайно. Тільки не треба розраховувати на подяку за це, і не треба ображатись, коли почуєте, що Вас про це ніхто не просив :)
PTetyana Дата: Вт, 01.10.2013, 11:34 | Повідомлення № 1762
Прописаний назавжди
Рейтинг: 51
Цитата (Пилипчук_О_П)
Тільки не треба розраховувати на подяку за це, і не треба ображатись
Та я ніколи й не ображаюсь. Просто у вересні, як правило, хочеться поміняти роботу. А потім нічого втягуємось і проходить.
mudrak Дата: Ср, 09.10.2013, 14:24 | Повідомлення № 1763
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 73
Завантажив через торрент ISO-файл BluRay диску World War II in 3D. Весь образ - більше 16 Гіг, а коли змонтував його у віртуальний привід, власне відео- файлів зміг упізнати набагато менше. Ніколи не мав справу з BluRay, хто може порадити якийсь софт, щоб його роздивитися? Перекодувати? А записати на власне диск? З того що прочитав у вікіпедії напрошується висновок що все це дуже проблематично.
Ktara Дата: Ср, 09.10.2013, 14:43 | Повідомлення № 1764
Перспективна вчителька
Рейтинг: 351
у меня стоит медиаплеер, он без проблем читает образы дисков BluRay, поэтому как сделать через комп - даже и не скажу :(
vinohodov Дата: Сб, 12.10.2013, 19:02 | Повідомлення № 1765
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 29
Цитата volodschool2 ()
Здається позбувся рекламного банера (Повідомлення № 1728) в опері, видалив файл vlink4.dat (історія), уже два дні банер не з’являється.

Виникла така ж проблема, але в firefox :(
Newbie Дата: Пт, 22.11.2013, 11:13 | Повідомлення № 1766
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
у когось є проблеми з доступом до пошти на домені @onlandia.org.ua? можу користуватись цим обліковим записом для SkyDrive, але чомусь він заблокований для поштової служби. техпідтримка "зависла" і не відповідає вже тиждень.... може це пов'язано з тим, що сайту onlandia.org.ua більше немає? хоча чому тоді SkyDrive працює? хтось може перевірити свій акаунт і сказати, чи це тільки моя проблема? не те, щоб це було мега-критично, але я на той обліковий запис в момент халяви офіс13 купила за 5 гривень, і там десь код залишився...
до речі, у мене офіс13 прив'язаний до цього акаунту - працює все, крім outlook...
mudrak Дата: Сб, 04.01.2014, 10:40 | Повідомлення № 1767
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 73
Є ноутбук НР з неробочим дисководом та забутим паролем (Win7SP1). Возився зі створенням завантажувальної флешки - за годин 4 таки зробив Linux Mint який зміг завантажитися, всякі інші завантажувальні флешки для скидання паролю або вихидили надто великі (в мене флешки лише по 8 Гб), або на різних етапах переставали вантажитися. Може в кого є посилання на програмку, яку ожна було б підкинути до робочої флешки та запустити прямо в Linux?
Jokerz Дата: Сб, 04.01.2014, 11:14 | Повідомлення № 1768
Хостер
Нагороди: 7
Рейтинг: 146
Попробуйте ERD командер.
http://o-softe.com/29-zagr....13.html

Это то что сам майкрософт дает для восстановления виндовса. Там есть возможность задать новый пароль для любого юзера в системе.
Сам регулярно пользуюсь. 
И не нужно Вам с линукса запускаться. А если не получается Win запустить с флешкаи там нужно в биосе полазить. Часто имею дело с ноутами HP
Jimik Дата: Сб, 04.01.2014, 11:27 | Повідомлення № 1769
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
sonikelf.ru/kak-sbrosit-parol-administratora-offline-windows-password-registry-editor/
Ламав сам цим сімку правда там образ сд но можливо вдастся на флешку змонтувати
mio Дата: Сб, 04.01.2014, 11:50 | Повідомлення № 1770
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 29
Цитата Jimik ()
на флешку змонтувати
Скачати архів offline nt password and registry editor cd110511.zip, розпакувати, спробувати створення завантажувальної флешки, у списку вибрати offline nt password and registry editor і вказати образ із архіва. Відписатися чи спрацювало.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Допоможіть вирішити проблему
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.