Пн, 19.11.2018, 09:41
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Допоможіть вирішити проблему
Допоможіть вирішити проблему
Jokerz Дата: Чт, 08.11.2007, 20:24 | Повідомлення № 1
Хостер
Нагороди: 7
Рейтинг: 146

Ситуация такая, я администрирую компы в школе. У них всех стоит Windows XP Home Edition и с ним гемора очень много, нормлаьно настроять безопасность, политики доступа или по сети что либо вообще не могу потому что нету таких функций, хоме єдишен урезаная до невозможности со стороны администрирования.
На вопрос почему не поставить Windows XP Pro ответ:
А вдруг приедет КРУ и накладет штрафф, на мой вопрос Вы слышали хоть раз что бы когото наказали за это из школ?
Отвечают нет, но все равно бояться.

Вот у вас как преподавателей какая ОС стоит в школе, и вообще есть такое что штрафуют ???
просто много задуманого, а домашняя версия ОС не позволяет этореализовать

В даній темі розповідайте про свої проблеми.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
gry Дата: Сб, 04.05.2013, 21:54 | Повідомлення № 1681
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 120
Виникла проблема. У школі пропав Інтернет і дуже надовго. Скоро ДПА. Як відомо, завдання 13 ДПА 11 кл. передбачає використання всесвітньої мережі. Думаю поскачувати деякі сайти до кожного із завдань (хоча, розумію, це може бути розцінено перевіряючими різними як підказка), але другого виходу я не бачу . Потрібна працююча програма для "скачки"/збереження сайтів  на жорсткому диску. Рився в Інтернеті  програм багато, але нічого путнього не знайшов. Може хто підкаже реально працюючу програму , або порадить інший вихід із ситуаціїї.
Сторінка-> Зберегти як... не проходить. Потрібно щоб працювали хоча б 2-3 гіперпосилання/ 3-4 вкладення/...
Буду вдячний.

Відредаговано: gry - Сб, 04.05.2013, 21:55
volodschool2 Дата: Сб, 04.05.2013, 22:40 | Повідомлення № 1682
Досвідчений учасник
Нагороди: 14
Рейтинг: 344
gry , спеціально для Вас TelePortPro
Teleport Pro - эта популярнейшая программа позволяет скачивать сайты, причем как полностью (при этом будет создан точный дубликат, или "зеркало" сайта, с полной структурой подкаталогов и всеми файлами), так и частично (по маске).

Відредаговано: volodschool2 - Сб, 04.05.2013, 22:43
gry Дата: Нд, 05.05.2013, 05:44 | Повідомлення № 1683
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 120
Цитата (volodschool2)
при этом будет создан точный дубликат, или "зеркало" сайта, с полной структурой подкаталогов и всеми файлами), так и частично (по маске).
Дякую. Випробував. Те що треба !
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 07.05.2013, 22:45 | Повідомлення № 1684
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Панове, хто проводив апробацію підручника Інформатика 10 кл. Академічний рівень Ривкінд і ко.
Або Інформатика 11 кл. Академічний рівень Ривкінд і ко. згідно ДОДАТКУ 5 (див. в спойлері).
Дуже потрібно, буду вдячний якщо прикріпите.

Питання втратило актуальність.
Наталія Дата: Пт, 10.05.2013, 22:07 | Повідомлення № 1685
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Шановні освітяни допоможіть підтвердити свою вищу категорію вчителя інформатики.
З 1985 по 1990 роки я навчалася в Чернівецькому державному університеті за спеціальністю "Математика", присвоєно кваліфікацію "Математик. Викладач". Поряд з різними алгебрами, геометріями, аналізами, теоріями , методикою викладання математики (90 год.) і т.д. було багато дисциплін пов’язаних з інформатикою, наприклад, методика викладання інформатики і обч. техніки(54год), методи обчислень і обчислювальний практикум (140 год, на якому вчили мову програмування ФОРТРАН), обчислювальні машини, міні- і мікрокомп’ютери, програмування і практикум (192 год.), автоматизовані системи (36 год.)  і т.д. по інформатиці. В 1990 році в Чернівецькому універс. не було факультету інформатики, і нікому не давали диплом з кваліфікацією інформатик, були ще "прикладники", тобто інженери-програмісти. Всі мої одногрупники викладають математику, інформатику без проблем. Я жителька Івано-Франківської обл., у якій на той час був педінститут, який випускав вчителів. Їхня програма відрізнялась від нашої університетської (менше було предметів пов’язаних з комп’ютерами). Аж починаючи з 1993р. вони дають диплом «вчителя математики та інформатики».
До червня 1995р. я працювала математиком. Далі по серпень 1999р. -декретна відпустка, після виходу на роботу годин математики в школі на всіх математиків  не вистачає, бо вийшли ще з декрету інші вчителі, натомість вч. інформ. іде в декретну відпустку. З виробничої потреби, за моїм дипломом, точніше випискою до нього, мене переводять на посаду вчит. інформатики. У 2000р. я прийнята за сумісництвом викладачем інформатики та інформаційних технологій в ПТУ, де і по сьогоднішній  день викладаю інформатику  і інф. технології.
За період з 1999р. по 2009р. три рази проходила курси підвищення кваліфікації як вчит. інформатики та відповідно три рази атестувалась ( ІІ, І, вища категорії). Вищу категорію присвоїла районна атест. комісія. В даний час я працюю заст.  дир. з НВР в ПТУ, зараз (травень 2013р.) у нас перевірка КРУ,  по-новому ПФІ. Ревізор сказала, що мені неправильно встановили категорію; за її словами вищу категорію мала присвоїти обласна атест. комісія, а не районна, бо я по диплому математик. Прошу допомогти юридично, чи дійсно я не фахівець, обкрадаю державу,  але тоді для чого було мене вчили методику викладання інформатики, інші дисципліни, пов’язані з програмуванням, комп’ютерною технікою. Хіба я винна в тому, що в 1990 р. в СРСР не писали в дипломах "Інформатик, викладач", а готували ним бути. Буду дуже вдячна за відповідь.

Відредаговано: Наталія - Сб, 11.05.2013, 10:41
NataliyG Дата: Сб, 11.05.2013, 01:00 | Повідомлення № 1686
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Цитата (Наталія)
але тоді для чого було мене вчили методику викладання інформатики,
У нас є схожа ситуацію з нового року людину штучно довантажуть факультативами з математики і проатестують.  Якщо в вас в дипломі немає слова "вчитель інформатики" ви дійсно не фахівець і вас не мали права проатестувати. Однак є там таке положення про тих хто прийшов на роботу якось до прийняття нового положення могли тоді раніше атестувати.
А ви мали години математики коли вас атестували? Якщо під час вашої атестації ви мали хоч годину математики і ваш наказ був на вчителя математики то претензій до вас не повинно бути.
Наталія Дата: Сб, 11.05.2013, 10:42 | Повідомлення № 1687
Новий користувач
З 1999р. я вчитель інформатики і годин математики не читала, а тільки інформатику. Вже  тепер я розумію, що треба було підтверджувати вищу категорію на обл. рівні, але мене ніхто туди не посилав. Все ж таки може хтось підкаже, як підтвердити своїм радянським дипломом, що я маю право викладати і інформатику.
Ktara Дата: Сб, 11.05.2013, 11:49 | Повідомлення № 1688
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 351
Сейчас очень придирчиво смотрят специальность по диплому. Если не менять работу, то аттестовывают даже если нет диплома по специальности, а по стажу работы. После 1996 года смотрят специализацию по диплому, и если там нет записи учитель информатики - то по их мнению  вы не специалист и прав читать информатику не имеете. А на более высокий уровень для получения высшей категории, кажись и не отправляют никого. Едет представитель администрации со всеми документами. Можно посмотреть Положение про аттестацию и посмотреть какая комиссия имеет право присваивать высшую категорию.
Наталія Дата: Вт, 14.05.2013, 18:55 | Повідомлення № 1689
Новий користувач
ЗАКОН УКРАЇНИ "ПРО ОСВІТУ"
Стаття 47
. Післядипломна освіта (спеціалізація, стажування, клінічна ординатура,  підвищення кваліфікації та перепідготовка кадрів)

1. Післядипломнаосвіта - спеціалізоване вдосконалення освіти та  професійної  підготовки особи шляхом поглиблення,розширення й оновлення  її  професійних знань,  умінь та навичок або отримання іншої   професії,   спеціальності   на  основі  здобутого  раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду.

ЗАКОН УКРАЇНИ "ПРО ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНУ ОСВІТУ"
Стаття 46. Підготовка педагогічних працівників професійно-технічнихнавчальних закладів та установ
професійно-технічної освіти

Підготовка   педагогічних   працівників професійно-технічних навчальних   закладів   та  установ  професійно-технічної  освіти здійснюється   у   вищих  навчальних   закладах   та  на   їхніх спеціалізованих  факультетах, а також віндустріально-педагогічних технікумах,   коледжах,  інженерно-педагогічних  вищих навчальних
закладах.

На посади  педагогічних  працівників   можуть   призначатися фахівці  виробництва,  сфери послуг,  які  мають вищу освіту і в подальшому здобувають відповідну психолого-педагогічну підготовку. (  Частина друга статті 46 із змінами,внесеними згідно із Законом N 1158-IV ( 1158-15 ) від 11.09.2003 ) 

Я пройшла курси підвищення кваліфікації в 2000, 2005, 2008 роках за кваліфікацією «вчитель інформатики». Невже на мене не поширюються ці закони. І я не є фахівець виробництва чи сфери послуг, а "Математик. Викладач"?

Відредаговано: Наталія - Ср, 15.05.2013, 01:30
Arim Дата: Вт, 14.05.2013, 22:20 | Повідомлення № 1690
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 16
Цитата
З 1999р. я вчитель інформатики і годин математики не читала, а тільки інформатику.
Юристи від профспілки пояснили мені так: працівники з повною вищою педагогічною або іншою повною вищою освітою, які працювали з 1999 (до прийняття закону Про загальну середню освіту) року й продовжують безперервно працювати у навчальних та інших закладах не за фахом, атестуються на відповідність займаній посаді з присвоєнням кваліфікаційних категорій та педагогічних звань як такі, що мають відповідну освіту. Тобто керуватись пунктом 4.10 нового положення про атестацію. А також пунктом 3.21. Особи з повною вищою педагогічною освітою або іншою повною вищою освітою, прийняті на посади педагогічних працівників за спеціальностями, фахівці з яких не готувалися вищими навчальними закладами або підготовлені у недостатній кількості, за умови проходження ними підвищення кваліфікації, атестуються як такі, що мають відповідну освіту.
Наталія Дата: Ср, 15.05.2013, 01:27 | Повідомлення № 1691
Новий користувач
Дякую всім за відповіді. Так в 2014 році мене проатестують за новим положенням, а поки що КРУ хоче зняти з мене гроші за вищу категорію з 2009 по 2013 роки (за 4 роки там вийде кругленька сума), бо таких пунктиків у старому Типовому положенні про атестацію педагогічних працівників нема і себе я можу відстояти, посилаючись на ті нормативно-правові акти, які були чинні в березні 2009 року.

Відредаговано: Наталія - Ср, 15.05.2013, 08:51
novachok Дата: Ср, 15.05.2013, 22:20 | Повідомлення № 1692
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Є питання щодо "технологічних" особливостей викладання інформатики в 2 класі:
- якої висоти повинна бути підставка для ніг учнів 2 класі (під столом, це обов’язково, десь є у сан-гіг.вимогах - сказали акта готовності не підпишуть без підставок);
- чи повинна бути біля кожного робочого місця окрема пам’ятка з допутимим часом роботи за ПК та вправами для очей?
- де брати комплект програмного забезпечення для вивчення інформатики в 2 класі?
- чи обов’язкове проходження курсів для вчителів інформатики, які будуть викладати в 2 класі?

Наперед дякую!
volevikt Дата: Пт, 17.05.2013, 09:36 | Повідомлення № 1693
Перспективна вчителька
Нагороди: 25
Рейтинг: 261
Цитата (novachok)
чи обов’язкове проходження курсів для вчителів інформатики, які будуть викладати в 2 класі?
Ні, але Вам платитимуть за ці години як спеціалісту. Так мені пояснили в ОІППО.
Тому й планую проходити такі курси.
Ярка Дата: Ср, 29.05.2013, 11:29 | Повідомлення № 1694
Новий користувач
Підкажіть як почистити комп'ютер, бо працює дуже повільно. Можливо можна якось видалити деякі процеси? Допоможіть будь-ласка.
gu2in Дата: Ср, 29.05.2013, 13:16 | Повідомлення № 1695
Досвідчений учасник
Нагороди: 8
Рейтинг: 275
Щоб вам допомогти ви повинні вказати як мінімум технічні характеристики вашого комп'ютера та встановлену операційну систему. Дуже часто системні ресурси "з'їдає" антивірусна програма.

Відредаговано: gu2in - Ср, 29.05.2013, 13:25
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.2 Невідкладна допомога » Допоможіть вирішити проблему
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.