Пн, 11.12.2017, 17:04
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 5«12345»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.3 Хостінг, розкрутка сайту » WishHost.net - надежный хостинг по доступной цене (Надежный хостинг партнер для Вашего проекта)
WishHost.net - надежный хостинг по доступной цене
Jokerz Дата: Чт, 16.10.2014, 16:28 | Повідомлення № 31
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 102
Перейти на тариф не возможно, только заказать https://wishhost.net/cart.php слева вверху.
Jokerz Дата: Чт, 16.10.2014, 16:32 | Повідомлення № 32
Хостер
Извините, по поводу этого промо кода - напишите в тех. поддержку разберемся, если скидка полагается -пол суммы вернем на счет
volodschool2 Дата: Чт, 16.10.2014, 19:06 | Повідомлення № 33
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 287
Ну вот если бы сразу было написано что-то типа "при новом заказе и последующем продлении", тогда бы и не возникло вопроса. Попробовал заказать, действительно есть окошко ввода промо-кода. На днях буду заказывать, клиент пока определяется.
Jokerz Дата: Чт, 16.10.2014, 19:27 | Повідомлення № 34
Хостер
Именно по поводу промо кода, Вы правы его и для продления можно использовать. напишите в тех. поддержку.
В будущем советую такие вопросы обсуждать с тех. поддержкой, поскольку если бы я не читал форум я бы и не знал этого. А клиент мягко говоря считал бы что его развели.
Напишите номера счетов которые вы хотели по Коду продлить в тикет
volodschool2 Дата: Чт, 16.10.2014, 20:01 | Повідомлення № 35
Досвідчений учасник
Напишу, хотя претензий к хостингу и техподдержке нет.
Jokerz Дата: Чт, 16.10.2014, 20:07 | Повідомлення № 36
Хостер
Деньги которые Положены по скидке вернули на баланс клиента.
volodschool2 Дата: Чт, 16.10.2014, 20:13 | Повідомлення № 37
Досвідчений учасник
Это ж надо такому случиться, только что благодаря форуму честный хостинг WishHost.net вернул мне денюжку:  $22.80 USD - скидка включена. Зачислено на внутренний баланс $11.40 USD . Разве после такого захочется менять хостинг?
Jokerz Дата: Чт, 16.10.2014, 20:20 | Повідомлення № 38
Хостер
Это не благодаря форуму, написали бы в тех. поддержку без описания на форуме, результат был бы тот же.
Цитата volodschool2 ()
Это ж надо такому случиться, только что благодаря форуму честный хостинг WishHost.net вернул мне денюжку:
Это написано с сарказмом или мне так показалось ?:)
volodschool2 Дата: Чт, 16.10.2014, 20:24 | Повідомлення № 39
Досвідчений учасник
Никакого сарказма, я действительно благодарен, а пишу на форуме для того, чтобы лишний раз подтвердить, что это надёжный и честный хостинг. Ну, что-то типа бесплатной рекламы.
Jokerz Дата: Чт, 16.10.2014, 20:35 | Повідомлення № 40
Хостер
Цитата volodschool2 ()
Никакого сарказма, я действительно благодарен, а пишу на форуме для того, чтобы лишний раз подтвердить, что это надёжный и честный хостинг. Ну, что-то типа бесплатной рекламы.
Спасибо.
Jokerz Дата: Ср, 12.11.2014, 13:00 | Повідомлення № 41
Хостер

Уважаемые посетители!

Мы предлагаем скидку в 30% при покупке хостинг услуг на любой срок, от 1 мес до 1 года!

Для того что бы получить скидку, просто при заказе услуги используйте промо код Q4YW2YU73Q

Скидка действительна до 01.12.2014 - СПЕШИТЕ!
---
С уважением, wishhost.net
beregok Дата: Пн, 02.03.2015, 13:48 | Повідомлення № 42
Прописаний назавжди
Нагороди: 6
Рейтинг: 33
Хочу подякувати хостинговій компанії WishHost за дійсно якісний хостинг.
Раніше я користувався сумнозвісним хостингом, на якому можна було тільки розмістити статичні веб-сторінки, з різноманітними обмеженнями, які тільки заважали роботі
WishHost - навпаки, бореться  за кожного клієнта, працівники компанії завжди проконсультують нададуть вичерпні відповіді на всі ваші запитання, вони зацікавлені в тому щоб ваш сайт працював і завжди був доступним.
Завдяки WishHost я почав на повну освоювати Joomla, коли створюєш сайт не боїшся, чи буде перевищений ліміт, хоча звичка залишилася.
Хочеться добавити, для тих хто тільки починає створювати сайти, не повторюйте моїх помилок, користуйтеся  надійним хостингом WishHost, не обмежуйте себе у виборі інструментів, з хостингом від компанії WishHost  вас не буде проблем.
Якщо ви початківець, гнучка система тарифів хостингу компанії WishHost дозволить вам створити сайт з мінімальними вкладеннями, а партнерська програма компанії WishHost система дозволить трохи заощадити на тарифному плані, що актуально в даний час з стрімким зростанням курсу долара.
Чому WishHost скажете ви, є інші хостери я пропонують ті самі послуги. Я скажу так, я свою роботу люблю, і до своїх творінь небайдужий, ви обираєте не  місце для свого сайту, а віртуальний "Будинок" в якому він житиме. А при виборі "Будинку"  головне фундамент, стіни, дах, розташування, сусідство, атмосфера і аура врешті решт. На мою думку хостингова компанія WishHost будує відмінні "будинки" для ваших сайтів.

P.S. Не вважайте це за рекламу, просто від чистого серця
Jokerz Дата: Чт, 05.03.2015, 09:34 | Повідомлення № 43
Хостер
Цитата beregok ()
Хочу подякувати хостинговій компанії WishHost за дійсно якісний хостинг. Раніше я користувався сумнозвісним хостингом, на якому можна було тільки розмістити статичні веб-сторінки, з різноманітними обмеженнями, які тільки заважали роботі
Спасибо, очень приятно было читать.:)
vasjapetrov Дата: Пн, 09.03.2015, 10:42 | Повідомлення № 44
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
капець, а за що видали моє повідомлення ????? значит на форумі не можливо реальну правду за хостинг цей писати!!!!
Jokerz Дата: Пн, 09.03.2015, 12:55 | Повідомлення № 45
Хостер
Цитата vasjapetrov ()
капець, а за що видали моє повідомлення ????? значит на форумі не можливо реальну правду за хостинг цей писати!!!!
День добрый!
Я думаю никто ничего не удаляет. Напишите еще раз. О какой правде идет речь? Я так понял что Вы по какой то причине держите обиду на WishHost.net, опишите проблему, пожалуйста
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.3 Хостінг, розкрутка сайту » WishHost.net - надежный хостинг по доступной цене (Надежный хостинг партнер для Вашего проекта)
Сторінка 3 з 5«12345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.