Вт, 06.12.2022, 00:28
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 8 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.3 Хостінг, розкрутка сайту » Хостинг (Хостинг глазами пользователей и провайдеров)
Хостинг
Jokerz Дата: Ср, 13.02.2008, 08:08 | Повідомлення № 1
Хостер
Нагороди: 9
Рейтинг: 165
В теме про школьный сайт уже последние 3 страници пишем про Хостинг. Потому принято решение создать отдельную ветку форума.
Ну вот первый вопрос к пользователям я бы хотел задать: Какого хостинг провайдера Вы выбрали для своего сайта и почему? Обоснуйте.
Так же в тему можно бросать запросы о бесплатном хостинге или хостинге для сайта.

Обращение к Bandalak: Может Вам помоч перенести сайт? А то я вижу трудности. И еще Вы можете полностью запаковать Ваш сайт в .zip архив и загрузить архив или по фтп или через файл менеджер в панели управления. После чего вы моежете в панели управления его распаковать. Если Ваш сайт уже стоит на каком то хостинг давайте я его пернесу на свой, для меня это 10-15 минут. Просто вариант с архивом быстрее и удобнее. Будут вопросы пишите.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Jokerz - Ср, 13.02.2008, 08:12
Jokerz Дата: Сб, 03.10.2020, 19:55 | Повідомлення № 106
Хостер
Цитата Itanium ()
Ваш хостинг поддерживает ли установку Moodle?

как и любой другой, поддерживает. Я не вижу проблемы в использовании данной cms кроме того что она требовательная и ресурсоемка
sergey1979 Дата: Ср, 21.10.2020, 16:54 | Повідомлення № 107
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
Jokerz, є питання.
Зареєстрував школу в Google G Suite. Одночасно там же придбав доменне ім'я. 
Хостинг думаю організувати через  WishHost. Замовив мінімальний пакет. Залишилось прикрутити це все.
Щось не вдається. 
Чи це в принципі можливо і за яких умов?
Дякую.
Jokerz Дата: Пт, 23.10.2020, 10:41 | Повідомлення № 108
Хостер
Цитата sergey1979 ()
Чи це в принципі можливо і за яких умов?Дякую.

Напишите пожалуйста в техническую поддержку. Если вы используете услуги хостинга, то вам помогут. Только объясните что именно вам необходимо сделать или какого результат достичь
al-kov Дата: Чт, 09.06.2022, 04:19 | Повідомлення № 109
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Підкажіть, будь ласка, чи можна на wishhost.net розмістити телеграм бота для пошуку роботи переселенцям.
Проект поки що волонтерський, але щойно з'являться кошти (бо проекти на грантові програми вже подали) обіцяю сумлінно платити.
Jokerz Дата: Пн, 13.06.2022, 21:57 | Повідомлення № 110
Хостер
Quote al-kov ()
Підкажіть, будь ласка, чи можна на wishhost.net розмістити телеграм бота для пошуку роботи переселенцям.

Да, это не является нарушением Украинского или Европейского законодательства.

Технически можно как на хостинге так и на виртуальном сервере. Но я бы советовал именно сервер

Quote al-kov ()
Проект поки що волонтерський,

У нас очень много сейчас волонтерских проектов. Как пример https://2402.com.ua/
Quote al-kov ()
але щойно з'являться кошти (бо проекти на грантові програми вже подали) обіцяю сумлінно платити.

Те кто на этом форуме знают меня, то знают что деньги для меня не главное в жизни. Сможете оплачивать - хорошо, если нужно просто так для благого дела - я предоставлю.

В текущий момент у нас очень много сейчас образовательных проектов, и LMS и мудлы, и дистанционное обучение пару серверов. Помогаю в меру своих возможностей, но за последние 4 месяца более чем в 5 раз у нас выросло кол-во подобных проектов.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.3 Хостінг, розкрутка сайту » Хостинг (Хостинг глазами пользователей и провайдеров)
  • Сторінка 8 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2022.