Чт, 19.10.2017, 10:07
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 6123456»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.3 Хостінг, розкрутка сайту » Хостинг (Хостинг глазами пользователей и провайдеров)
Хостинг
Jokerz Дата: Ср, 13.02.2008, 09:08 | Повідомлення № 1
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 97
В теме про школьный сайт уже последние 3 страници пишем про Хостинг. Потому принято решение создать отдельную ветку форума.
Ну вот первый вопрос к пользователям я бы хотел задать: Какого хостинг провайдера Вы выбрали для своего сайта и почему? Обоснуйте.
Так же в тему можно бросать запросы о бесплатном хостинге или хостинге для сайта.

Обращение к Bandalak: Может Вам помоч перенести сайт? А то я вижу трудности. И еще Вы можете полностью запаковать Ваш сайт в .zip архив и загрузить архив или по фтп или через файл менеджер в панели управления. После чего вы моежете в панели управления его распаковать. Если Ваш сайт уже стоит на каком то хостинг давайте я его пернесу на свой, для меня это 10-15 минут. Просто вариант с архивом быстрее и удобнее. Будут вопросы пишите.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Jokerz - Ср, 13.02.2008, 09:12
Bandalak Дата: Ср, 13.02.2008, 16:51 | Повідомлення № 2
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (Jokerz)
предложение еще в силе

Дякую, я скористався вашою пропозицією!

Сайт вже діє. Файли передаю через ФТП за допомогою Total Commander!
vashkola.wishhost.net

У мене питання: Як зареєструвати сайт у пошукових системах???
cool

Jokerz Дата: Ср, 13.02.2008, 19:46 | Повідомлення № 3
Хостер
Мы отстрояли биллинг систему по адресу order@wishhost.net данные для доступа должны были прийти вам на почту.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 13.02.2008, 19:46 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
sergey1979, я попрошу вас забути про Народ.ру і скористатися хостингом, на якому розміщений даний форум і сайт моєї школи: http://ucoz.ru. Там шаблони налаштовані під російську мову, але вже скоро обіцяють дати можливість підлаштувати сайт під будь-яку мову. Окрім того ви отримаєте готовий форум, каталог файлів і інше. Також безкоштовно 100 Мб місця для наповнення інформацією. Основні мінуси: копірайт хостингу внизу сайту та рекламний банер вгорі, який бачать всі користувачі сайту, окрім адмінів та модерів. Проте, якщо заплатити кругленьку суму зелених, то всі ці мінуси вам зразу заберуть та щей місце можна розширити до 4 Гб максимум. Приблизно за 2-4 тижні роботи з системою можна дізнатися про більшість її тонких нюансів. А токож обов’язково мати хоча б початкові навички HTML, щоб могти успішно редагувати існуючі шаблони.

Ну а створення сайтів засобами Ворд це трохи примітивно для вчителів інформатики, можна хоча б FrontPage використати, або якийсь інший потужний візуальний редактор. Є багато редакторів, які також мають готові шаблони меню та дизайну сторінок. Ну а писати сайт в Блокноті - це пекельний труд і море часу. Добре, що в Миколи Івановича є гурток з Веб-дизайну і йому допомогли створити сайт здібні учні. А тут самому приходиться пахати.

Quote (Ковшун)
У нас в районі також вимагають створення шкільних сайтів - інші вчителі-інформатики складали їх по принципу "в останню чергу". І ті декілька зразків склепаних в Word'і сайтів були презентовані в оффланйні (краще що небудь, чим нічого). Тільки ж крім вчителів їх ніхто більше не буде бачити.

У нас в районі також не примушують створювати сайти. Із 40 шкіл сайти мають лише 3. Одна з них - лише головну сторінку. Інша - всі на народі. І моя - на юкозі. Я створив літом сайт, але до цих пір не наповнив половину сторінок інформацією, оскільки катастрофічно бракує часу. Гляньте: http://school-viytivka.pp.net.ua
Sasyk Дата: Ср, 13.02.2008, 19:46 | Повідомлення № 5
знаток тестуючих систем
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Quote (Ковальчук_Олександр)
sergey1979, я попрошу вас забути про Народ.ру і скористатися хостингом, на якому розміщений даний форум і сайт моєї школи: http://ucoz.ru. Там шаблони налаштовані під російську мову, але вже скоро обіцяють дати можливість підлаштувати сайт під будь-яку мову. Окрім того ви отримаєте готовий форум, каталог файлів і інше. Також безкоштовно 100 Мб місця для наповнення інформацією. Основні мінуси: копірайт хостингу внизу сайту та рекламний банер вгорі, який бачать всі користувачі сайту, окрім адмінів та модерів. Проте, якщо заплатити кругленьку суму зелених, то всі ці мінуси вам зразу заберуть та щей місце можна розширити до 4 Гб максимум. Приблизно за 2-4 тижні роботи з системою можна дізнатися про більшість її тонких нюансів. А токож обов’язково мати хоча б початкові навички HTML, щоб могти успішно редагувати існуючі шаблони.
Ну а створення сайтів засобами Ворд це трохи примітивно для вчителів інформатики, можна хоча б FrontPage використати, або якийсь інший потужний візуальний редактор. Є багато редакторів, які також мають готові шаблони меню та дизайну сторінок. Ну а писати сайт в Блокноті - це пекельний труд і море часу. Добре, що в Миколи Івановича є гурток з Веб-дизайну і йому допомогли створити сайт здібні учні. А тут самому приходиться пахати.

Я знайшов цікавий український хостінг ho.com.ua підтримує PHP... На ньому розмістив свій сайт

Додано (08.10.2007, 18:19)
---------------------------------------------

Quote (Ковшун)
Відкрийте "Програми для загальноосвітніх навчальних закладів" Інформатика.
Прем’єр, Запоріжжя 2003.
Там на сторінці 265 є програма для цього спецкурсу.
Ви можете там щось добавити.
Можете розробити авторську програму для цього курсу.

Давно дивлюся в цю книжку... Тільки на жаль там не має Web-програмування, а лише розмітка сторінок...
при чому дуже цікавий розподіл годин - 40...
Як Ви вважаєте, може спробувати самому скласти програму і завірити її в методиста?

Додано (08.10.2007, 18:22)
Дякую всім...

Відредаговано: Ковшун - Пт, 19.10.2007, 17:11
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 13.02.2008, 19:47 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Quote (sasyk)
Я знайшов цікавий український хостінг ho.com.ua підтримує PHP... На ньому розмістив свій сайт

У кожного свій смак до безкоштовних хостінгів. Моя думка, як людини, яка перечитала умови багатьох безкоштовних хостінгів, що хостінг http://ho.com.ua далеко не цікавий і безкоштовний дуже умовно. Читаючи питання і відповіді про цей проект можна зробити однозначні висновки:
Q: А чем вы лучше других?
A: Мы можем много всего пообещать, но разве вы поверите? Лучше попробуйте, и сделайте свои выводы. Вы можете бесплатно тестировать наш хостинг сколь угодно долго, и в любой момент перейти на платный. И наоборот.
Q: Почему бесплатно?
A: Нужно же Вам потестировать наш хостинг перед покупкой. А нам нужно рекламироваться на сайтах, которые хостим бесплатно.
Q: Будет ли показываться реклама на сайте, использующем бесплатный хостинг?
A: Да, будет.468х60 в верхнем правом углу страницы только первые 60 секунд. Разумеется, на платном варианте рекламы нет.
Q: И все-таки, в чем подвох для бесплатных?
A: Очень просто. Если будете сильно грузить сервер - предложим перейти на платный вариант, или сменить хостинг, если не сильно - оставайтесь бесплатно, винты нынче дешевые.

Тому безкоштовні умови доволі не зрозумілі. Я так зрозумів, що вам дається певний час протестувати даний хостінг, а потім потрібно буде купувати дисковий простір і за прибирання реклами примусової платити. Тому, якщо порівнювати цей і Народ.ру, то я віддам свою перевагу народу. Проте для платних користувачів умови будуть значно сприятливіші. Ціна - 76 гривень - за пів-року. Впринципі, не дорого. Для безкоштовного варіанту - лише 64 Мб місця - катастрофічно мало. Для платного - 128 Мб - також дуже мало. Проте, це лише моя думка.

Newbie Дата: Ср, 13.02.2008, 19:47 | Повідомлення № 7
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
ho пробувала, зрештою і зараз там є наш сайт Євроклубу. але мені не сподобалось - закривають сайти, з попередженням правда, але мені було незрозуміло за що surprised
наприклад я не займаюсь тим сайтом щодня, так, раз на місяць зазираю... і от раз-бах, сайту нема. виявляється щось там треба було змінити на головній сторінці.
зрозуміло, що безкоштовному хостингу в зуби не заглядають, але все ж "осадок остался".

а шкільний сайт роблю на основі CSS, мені сам процес подобається smile на даний момент є просто вручну htmlом зроблений, але дизайн хочу поміняти, ну й зміст теж пора. рішення типу джумли не подобаються, та й розумію, що не буде так багато оновлень, щоб на системку заморочуватись

vizen Дата: Ср, 13.02.2008, 19:47 | Повідомлення № 8
Новий користувач
Рейтинг: 0
Сайт http://www.school13.irpin.com створений в http://ucoz.ru
Jokerz Дата: Ср, 13.02.2008, 19:47 | Повідомлення № 9
Хостер
Хостинг нужно подбирать изходя из того что Вам нужно от сайта.
Если Вы не сильно разбераетесь в php или в других скриптовых языках, или нету времени писать свой движок, или есть еще причины по которым нужно быстро поднять динамический сайт или портал, то нужно брать например тот же ucoz поскольку они предоставляют использование своего движка для построения сайта, взамен размещают свою рекламу.

Если же Вам нужен хостинг полноценный где Вы будите иметь доступ ко всему сайту, или хотите поставить свой сайт, свой движок то нужно обычный хостинг.
Тут уже нужно подбирать что именно за сайт и какие его возможности. Если под сайт нужно дискокове пространство не малое то нужно брать хотя бы 250 мегабайт например, если сайй написан на php то нужно смотреть что бы хостинг план поддерживал php, (поом нужно проверить что бы настройки php были такие какие Вам нужно)
если у вас движок который использует MySQL или другие базы данных то нужно посмотреть поддерживает их хостинг и если ли возможность докупить еще баз данных на будущее (мало ли что)
К пиримеру я люблю когда я имею полный доступ к файлам. Поэтому укоз не выбираю. Я использую свои движки системы.
Движок который я использую построен на php+MySQL, java, ajax. В распакованом виде занимает 5 мегабайт, исходя из этого мне нужно:
Хостинг с поддержкой: php с настройками пхп:
PHP: 5
PHP GD
MySQL: 5
Post size: 8 MB (можна больше но нету смысла)
Upload file size: 2 MB (хватит)
Memory limit: 16 MB (тоже хватит)
Execution time: 30 сек. (также нормльно)
Mod Rewrite: On
Register globals: Off
Safe mode: Off
Magic quotes gpc: On
Затем нужны базы данных, для начала нужно 2 ,одна основная вторая резервная. Это уже привычка делать резервы. Поставить скрипт который будет дублировать. Или вторую изпользовать к примеру на другой сайт.
Все остально поддерживает.
Нужны также почтовые ящики типа admin@мой сайт.ua
это солидней сем 132@maill.ru
Поддержка нормального доступа к файлам по фтп (создания фтп аккаунтов с разграничением прав доступа) нормальная панель управления.

Вообщем это уже выбор из платных хостеров.

белые каталоги:
http://v1t.net/catalog.html
это малая часть

Sasyk Дата: Ср, 13.02.2008, 19:47 | Повідомлення № 10
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Quote (badm)
Самому створити більш менш пристойний сайт фактично неможливо. І тут проблема не у вивченні PHP, XML, javascript та і т.д., а проблема в часі та якісному розумінні структури сайту. Без належної фінансової підтримки фактично не підйомна справа. Для мене вихід в слідуючому взяти готову (відкрита ліцензія) змінити по можливості під свої потреби. В інщому разі уникнути нападу від різних роботів та інших цікавих програм буде досить важко.

Рік назад зацікавився ПХП і т д., хоча завжди цікавив веб-дизайн, зайнявся програмуванням...
Скажу вам, що самому вивчити те що ви вказали як неможливо - досить навіть можливо...
Ви вчитель інформатики чи як? Чи тільки в Паскалі програмуєте? (Ні в якому разі не старався вас образити... sad )

Добавлено (09.11.2007, 10:36)
Newbie, там хостінг на 3 місяці, його треба продовжувати (є відповідна кнопка "Продлить").

У кожного свій смак до безкоштовних хостінгів. Моя думка, як людини, яка перечитала умови багатьох безкоштовних хостінгів, що хостінг http://ho.com.ua далеко не цікавий і безкоштовний дуже умовно. Читаючи питання і відповіді про цей проект можна зробити однозначні висновки:
Q: А чем вы лучше других?
A: Мы можем много всего пообещать, но разве вы поверите? Лучше попробуйте, и сделайте свои выводы. Вы можете бесплатно тестировать наш хостинг сколь угодно долго, и в любой момент перейти на платный. И наоборот.
Q: Почему бесплатно?
A: Нужно же Вам потестировать наш хостинг перед покупкой. А нам нужно рекламироваться на сайтах, которые хостим бесплатно.
Q: Будет ли показываться реклама на сайте, использующем бесплатный хостинг?
A: Да, будет.468х60 в верхнем правом углу страницы только первые 60 секунд. Разумеется, на платном варианте рекламы нет.
Q: И все-таки, в чем подвох для бесплатных?
A: Очень просто. Если будете сильно грузить сервер - предложим перейти на платный вариант, или сменить хостинг, если не сильно - оставайтесь бесплатно, винты нынче дешевые.
Тому безкоштовні умови доволі не зрозумілі. Я так зрозумів, що вам дається певний час протестувати даний хостінг, а потім потрібно буде купувати дисковий простір і за прибирання реклами примусової платити. Тому, якщо порівнювати цей і Народ.ру, то я віддам свою перевагу народу. Проте для платних користувачів умови будуть значно сприятливіші. Ціна - 76 гривень - за пів-року. Впринципі, не дорого. Для безкоштовного варіанту - лише 64 Мб місця - катастрофічно мало. Для платного - 128 Мб - також дуже мало. Проте, це лише моя думка.

Ваша справа, і взагалі. як на мене... Щось я стараюся не заходити на сайти народу.
Newbie Дата: Ср, 13.02.2008, 19:47 | Повідомлення № 11
Хелпер
Quote (Sasyk)
Newbie, там хостінг на 3 місяці, його треба продовжувати (є відповідна кнопка "Продлить").

я знаю, вони закривали не тому що я забувала продовжити (хоча 1 раз таке було tongue ), а з загадкових причин (як на мене).
спершу прийшов лист, де говорилось, що треба забезпечити наявність головної сторінки сайту, а потім один з хостингів закрили, бо тої сторінки "не було". хоча всюди був index.html, не знаю чому саме той сайт закрили smile

потім ще раз була така штука - пробували ми створювати гостьові книги, але не вказали на яку пошту відправляти повідомлення. тобто вказали якусь типу 1@1.ua (надіюсь такої не існує! wacko ) так от - закрили сайт, а причина - роботи багато слали інформації через нашу гостьову книгу. якби хоч попередили - ми б прибрали ту сторінку взагалі, бо вона непотрібна була.

але зараз там 2 сайти, ніби без проблем

Jokerz Дата: Ср, 13.02.2008, 19:48 | Повідомлення № 12
Хостер
Quote (mouse)
За моїми спостереженнями хостінг середнього пишиву - 100 грн на рік. Хіба це великі гроші???

скорее всего дело не в этом, хостинг сейчас не проблема, нсколько я понял им нужно было за короткий срок поднять довольно не плохой портал, а знаний как таковых в этой области не было (это не в обиду). По этому укоз стал единым вариантом, который удовлетворил всех.
Quote (Sasyk)
Напевне Ви не стикалися з проблемами на сайті, які стосуються його роботи та захищеності.

Все кодеры кто пишет не на html сайты все стыкались с этой проблемой, чем мощнее сайт тем больше в нем может быть "Дыр" в безопасности.
Я раньше как то тоже взламывал сайты, вообщем это сперва заинтересовало. А потом уже как "поймали" на гарячем стал писать сам сайты.
Насчет хо.ком, скажем так сервера слабые и поэтому они прибегают к тому что если сайт не оправдывает себя, ен показывает то количество рекламы которое должен что бы отработать хостинг его уберают мотивируя разными причинами, например мне сказали что "Ваш сайт делает сильну нагрузку на базу данных"
так что это совсем не надежный хостер
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 13.02.2008, 19:48 | Повідомлення № 13
Ветеран спілкування
Quote (Jokerz)
скорее всего дело не в этом, хостинг сейчас не проблема, нсколько я понял им нужно было за короткий срок поднять довольно не плохой портал, а знаний как таковых в этой области не было (это не в обиду). По этому укоз стал единым вариантом, который удовлетворил всех.

Ви все правильно сказали. Але я думаю, що і для вчителя, який розуміється в сучасних веб-технологіях і для вчителя який мілко в цьому плаває UCOZ - реальна річ. В них потужні сервери, стабільність роботи сайтів, швидкодія і зручність. Місця спочатку виділяють 100 Мб - нормально. Можна розширити до 2 Гб, правда це коштує 192 бакси на два роки, дороговато. В UCOZ потужна технічна підтримка, дуже зручна панель керування. Для сайту школи чи подібних форумів - саме те, що потрібно.
Quote (Jokerz)
Я раньше как то тоже взламывал сайты, вообщем это сперва заинтересовало. А потом уже как "поймали" на гарячем стал писать сам сайты.

Потрібно поставити більш серйозніший пароль, а то недай бог цей сайт взломите. smile smile smile

Quote (Newbie)
банерна реклама невідповідного змісту - неприпустимо на сайті! тим більше школи!

Ну на UCOZ банер не такий вже й назойливий. Стрічка вгорі сторінки - терпима.
І ніхто не мішає її прибрати... за якихось 33$ на рік (або 57 - на два роки).

І того разом 2 Гб місця і забирання рекламного банера коштує 250 Баксів (на два роки). Отакий то недешевий хостинг http://ucoz.ru

Jokerz Дата: Ср, 13.02.2008, 19:48 | Повідомлення № 14
Хостер
Потрібно поставити більш серйозніший пароль, а то недай бог цей сайт взломите.

не не взламывал через подобраные пароли а через найденую уязвимость, получал права администратора, потом загружал скрипт на сервер и с его помощью потом заменял главную страницу на свою, наз. дефейс. Потом взломал сайт провайдера, и тут уже по головке не погладили biggrin сказали будешь отрабатывать у нас этот типо штраф. ну немного там поработал, поадминил. и ушёл. С тех пор взломами не занимаюсь а создаю сайты и защищаюсь от таких же хакеров, вообще тот орыт который я получил взламывая, я напрваил в русло защиты.
Если интересно где то даже видео завалялось как я последний сайт ломал. Могу выложить если интересно cool опсмотрите реальный взлом а не то что по телевизору показывают.

я укозом не пользуюсь, если просят то настраиваю, не пользуюсь по причине того что люблю что бы я имел права доступа ко всему сайту а не просто упралять. Это мое ИМХО, я не навязываю свое мнение

Newbie Дата: Ср, 13.02.2008, 19:48 | Повідомлення № 15
Хелпер
Ну на UCOZ банер не такий вже й назойливий. Стрічка вгорі сторінки - терпима.

це практично непомітно wink особливо, якщо дизайн теж синенький, то банерної стрічки я навтіь не помічала довший час.

а от картинки на банерах, які власне і викликали осуд користувача mouse (якщо я не помиляюсь) - ні в якому разі. там більше, є можливість налаштування для банерів - якщо сайт освітній, дитячий, то на ньому не показуватимуть зображення певного роду

Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.3 Хостінг, розкрутка сайту » Хостинг (Хостинг глазами пользователей и провайдеров)
Сторінка 1 з 6123456»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.