Ср, 07.12.2016, 16:20
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 3 з 3«123
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.3 Хостінг, розкрутка сайту » Совершенно бесплатно и без рекламы хостинг для сайта школы
Совершенно бесплатно и без рекламы хостинг для сайта школы
Jokerz Дата: Пт, 23.04.2010, 20:44 | Повідомлення № 31
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 63
Quote (swetikccc)
А коли літо?

Ну так я говорю о пустых а не о том что они не обновляются. лета еще нет. а они месяц стоят и там авторизация в панели была неделю назад. Вот что мне думать?:)))
Nicola Дата: Сб, 24.04.2010, 22:22 | Повідомлення № 32
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 13
Quote (Jokerz)
Вот что мне думать?:)))
Надеятся что лед тронется. Ведь человек регистрировался зачем то.
mouse Дата: Нд, 25.04.2010, 11:44 | Повідомлення № 33
Ветеран спілкування
Рейтинг: 62
Колеги, можливо, трохи не в тему. Вимоги до хостінгу для шкільного сайту - мінімальні. А гадаю, що можна знайти до 100 грн в місяць і отримати гарний хостінг.
Оскільки як тут було вже сказано, проблема не в грошах, а в бажанні його підтримувати, потрібності його для школи (як правило для галочки, є - та й добре). Як зробити, щоб сайт відвідували перш за все самі вчителі, та й учнів заохочували?
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 25.04.2010, 13:51 | Повідомлення № 34
Ветеран спілкування
Нагороди: 14
Рейтинг: 183
Quote (mouse)
А гадаю, що можна знайти до 100 грн в місяць і отримати гарний хостінг.

Мабуть Ви механічно помилились - за рік. 100% погоджуюсь, є можливість за 1$ в місяць отримати хостінг і його для шкільного сайту вистачить. А от підтримувати, оновлювати, розвивати сайт - це вже проблема, яка не може висіти тільки на плечах вчителя інформатики. Над сайтом повинна працювати команда, в тому числі і учні.
mouse Дата: Нд, 25.04.2010, 21:07 | Повідомлення № 35
Ветеран спілкування
Рейтинг: 62
Quote (Ковальчук_Олександр)
Мабуть Ви механічно помилились

Ні, трохи не те мав на увазі. 100 грн на місяць - це не дуже великі гроші для школи, ну тим паче - 10 грн, це взагалі сміх. Люди на цигарки викидають більше в місяць. Тому проблема не в хостінгу і не в грошах. А в тому, що всі балакають - а приєднатися до ідеї, розмістити свої матеріали, підтримувати сайт - на це вже не вистачає майже нікого. Це рутинна, майже не цікава робота. А для більшості і не зрозуміла...
Для цього має бути програма, команда та команда зверху. Ось пробую рухати справу з дистанційною навчанням. Має два сайти. Два різні движки. Думаєте комусь крім мене це потрібно? (правильно - мені і потрібно). Бо там роботи - не початий край. Сумно якось стає... :?
Jokerz Дата: Пн, 26.04.2010, 10:39 | Повідомлення № 36
Хостер
вот в \том я согласен полностью. Сайт создать не трудно и хостинг так же есть много доступных. Но вот никто не видит с мысла в этом самом сайте кроме создателя.для того что бы стало интересно на сайты школы выкладывают разные разработки для преподавателей и прочее что может привлечь внимание, но такой сайт сразу теряет смысл школьного сайта.
berdoxana Дата: Пн, 26.04.2010, 13:44 | Повідомлення № 37
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Розробки - це для вчителів, а дистанційне навчання - для учнів.
Jokerz Дата: Вт, 17.08.2010, 16:28 | Повідомлення № 38
Хостер
Насмелюсь сообщить в очередной раз, что проект 1edu.info жив и развивается. И ожидает пополнение новыми сайтами и учасниками клуба. <_<
тем более что скоро уже учебный год:)
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 17.08.2010, 16:39 | Повідомлення № 39
Ветеран спілкування
Jokerz, а можна список сайтов, работающих на Вашем школьном хостинге?
Jokerz Дата: Вт, 17.08.2010, 21:12 | Повідомлення № 40
Хостер
Те что реально ведут сайты:
ЗОШ №20 м. Хмельницкого
м. Хмельницкий
http://school20.km.ua
Школьный сайт с множеством материала про школу, ее жизнь, учеников и их победы.
Есть фотоголереи, видеогалереи, система тестирования он-лайн, гостевая книга.

Название школы: Володарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
http://volodschool2.1edu.info/
Описание проекта: Офіційний сайт школи. Планую "переїзд" з юкозу на хостинг з можливістю використовувати CMS Joomla або якусь іншу.

Сокальський район, село Двірці,
schooldvirtsi.1edu.info
шкільний сайт.

Віньковецький РМК
Україна смт.Віньківці Хмельницької обл.
Віньковецький РМК
vinmetodosvita.1edu.info
сайт районного методичного кабінету (форум,фотогалерея.використання CMS Dataline Engine)

Название школы: Каховская гимназия
Какой регион или поселок: Херсонская область, г. Каховка
Адрес сайта (если уже есть): gimnazia.no-ip.info
Желаемый адрес вида http://gimnazia.1edu.info
Описание проекта: Сайт Каховской гимназии. Самописная CMS небольшого размера.

Название школы: СЗШ І-ІІІ ст. с.Старичі
Какой регион или поселок: Україна, Львівська обл.,Яворівський р-н., с.Старичі
Адрес сайта (если уже есть): http://www.starychi-school.site40.net/
Желаемый адрес вида starychi-school.1edu.info - если необходимо:
Описание проекта: Шкільний сайт: (статті, фотогалерея, файловий архів, форум, використання CMS Joomla)

Название школы: Энергодарский многопрофильный лицей
Какой регион или поселок: Украина, Запорожская обл.
Адрес сайта (если уже есть): как я уже говорил, сайт на Ucoz'е (http://enlicey.ucoz.ru), но на данный момент дизайн и наполнение нового сайта уже готово!
Желаемый адрес вида login.1edu.info - если необходимо: Домен я буду регистрировать на org.ua, возможно, перенесу enlicey.org.ua. Пока, если можно, зарегистрируйте enlicey.1edu.info для преднастройки.
Описание проекта: Официальный сайт Энергодарского многопрофильного лицея (ЭМЛ). Тут будут регулярно публиковаться школьные новости (мероприятия, конкурсы, достижения и пр.), официальная информация, несколько страничек, посвященных преподавательскому составу, традициям, истории и т.п. Обычный сайт школы, одним словом. Следить за регулярным обновлением буду я, учитель информатики и, возможно, еще несколько журналистов. В день по новости не обещаю, но пустовать сайт не будет.

Все остальные либо еще не перенесли свои сайты (пустые сайты еще) либо я удалил ввиду того что пустые аккаунты более 2 месяцев.
И еще столько же пустуютк сожалению

NataliyG Дата: Нд, 22.08.2010, 12:23 | Повідомлення № 41
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
В вас трохи обновився сайт Jokerz. І тепер я не можу на ньго потрапити потрібна переєстрація? Чи що? А як взагалі мені обновити мій сайт. От хотілося б та якось потрапити а навіть через відновлення паролю не можу потрапити. І пишуть мені на протязі 10 хвилин ви отримаєте на скриньку детальну інструкція але навіть через годину тієї інструкції нема. Відповідьте мені будь ласка а товже починають чорні думки в голову лізти. Дякую.
Jokerz Дата: Нд, 22.08.2010, 13:00 | Повідомлення № 42
Хостер
Не думайте о черном, я не кидала:) да и знают меня очень многие.
Просто при переносе пользователей из базы в базу немного побило пароли из-за разной системы их шифрования.
Я пароль сменил и выслал Вам.
Прошу прощение за неудобства. Если еще у когото проблемы то пишите мне я все исправлю. никто не кидает вас все сайты работают.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 16.10.2010, 21:28 | Повідомлення № 43
Ветеран спілкування
Шановні форумчани, сайти яких знаходяться на безкоштовному хостінгу http://1edu.info! Проект 1edu.info - клуб шкільного сайту, який очолює активний учасник нашого форуму і мій друг Jokerz (Євгеній), найближчим часом буде закрито в зв’язку з появившимися у Євгенія сімейними обставинами і відсутністю часу на його підтримку. Всі сайти, що працювали на даному безкоштовному хостингу будуть переведені на платний хостінг http://wishhost.net. При цьому кожен сайт буде проплачено на 1 рік, тобто рівно 12 місяців вам не прийдеться проплачувати за хостінг, а далі - вибір за вами. Нагадаю, що недавно http://wishhost.net перейшов на новий потужний сервер і тепер всі клієнти даного хостінгу зможуть відчути реальний приріст швидкості.
Jokerz Дата: Пт, 26.08.2016, 17:23 | Повідомлення № 44
Хостер
Перечитал тему .... ностальгия. Сегодня уже 2016 год, а тема 2010 года, еще когда я работал в netlevel хостинге, и уже тогда я пытался помочь сайтам школ.
Сервера в США и на базе CPanel.
Если так взять то по жизни работал с многими хостерами, и у каждого почерпнул что то свое. Можно сказать и спасибо тогда netlevel это один из первых хостингов которые пытались бороться с ddos своими силами, и начали внедрять nginx как веб сервер, я тогда о таком и не знал. Знал только что есть apache.
И сегодня я использую подобную фильтрацию у себя, правда существенно доработанную но в целом идея была взята у админов нетлевела, спасибо Алексею который тогда мне дал много опыта.
Как сейчас помню сервер был тогда Intel Core 2 Duo , hdd -500 Gb (без рейда) и 8Gb озу, это было довольно прилично. На сегодня это сложно представить для хостинга.

Відредаговано: Jokerz - Пт, 26.08.2016, 17:25
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.3 Хостінг, розкрутка сайту » Совершенно бесплатно и без рекламы хостинг для сайта школы
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2016.