Сб, 18.11.2017, 10:13
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 4«1234»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.3 Хостінг, розкрутка сайту » Хостинг (Хостинг для шкільного сайту)
Хостинг
mark Дата: Вт, 19.02.2013, 14:25 | Повідомлення № 31
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Цитата (gvmir)
Тут можна тільки скинути капелюха перед героїзмом і стійкістю учителя!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! А народ (я з нього починав) непоганий хостинг, там можна розвернутися, якщо є бажання з CSS та HTML можна багато чого зробити.
у нас готовый сайт на джумле и домен свой.Готовы оплатить хостинг но в пределах разумного - зп все таки не большие. Хотелось бы не так что бы бегать от хостинга к хостингу а по совету перейти на тот которые и за нагрузку не погонит и поможет перенести все, мы все таки не очень богаты знаниями в этой области. Бесплатные как то уже не очень хотелось бы  - ответственности нету у них, захотел заблокировал... и так далее
pasichov Дата: Вт, 19.02.2013, 15:46 | Повідомлення № 32
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Ось читаю..." слезы тихо так капают..." (с)Висоцький. Ми віднайшли можливість: КОЖНІЙ ЩКОЛІ ОБЛАСТІ - зарєстрували домени  типу -район-.vn.ua, прописали на своїх NS сайт для КОЖНОЇ школи, видідлили дисковий простір (на усе-про-все  6 Тб на 1200 закладів), навідь поклали кожній школі простеньку CMS, завели відповідну поштову адресу з веб-доступом,  створили і роздали методичку по роботі з цією СМS.... А не хочеш нашу - бери свою...тільки РОБИ САЙТ.  Звичайно, php,  mysql....   Більше того - адмінресурс - накази по обласноу управлінню, etc)  Доступ чудовий- канали потужні (2*100Мб з різних опорних мереж, повноцінне резервне копіювання щодня інкрементом, щотижня - повне зі збереженням мсяць, щомісячне - збереження пів-року). Все це для ШКОЛИ АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!!!! А сайтів зроблено.....ОДИНИЦІ (hosting.pmg17.vn.ua - сайт цого проекту, звідти посилання на всі сайти шкіл області). Мабуть "не в деньгах счастье..."

Відредаговано: pasichov - Вт, 19.02.2013, 15:47
gu2in Дата: Вт, 19.02.2013, 20:27 | Повідомлення № 33
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 249
Десь тут на Форумі вже писали - якщо усім школам підключити пристойний інтернет, то з часом ним будуть більше користуватися в особистих цілях, ніж в навчальних. Така сама історія обговорювалася з мультимедійними дошками: одні мріють хоча б про одну, а в деяких школах їх 2-3 і ніхто не хоче використовувати. Така психологія більшості: у одних є бажання, але немає можливостей, у інших - навпаки. З цього приводу пригадується грузинський тост:
"Так вип’ємо за те, щоб наші бажання співпадали з нашими можливостями!" 
mark Дата: Вт, 19.02.2013, 21:17 | Повідомлення № 34
Новий користувач
Цитата (gu2in)
Десь тут на Форумі вже писали - якщо усім школам підключити пристойний інтернет, то з часом ним будуть більше користуватися в особистих цілях, ніж в навчальних. Така сама історія обговорювалася з мультимедійними дошками: одні мріють хоча б про одну, а в деяких школах їх 2-3 і ніхто не хоче використовувати. Така психологія більшості: у одних є бажання, але немає можливостей, у інших - навпаки. З цього приводу пригадується грузинський тост: "Так вип’ємо за те, щоб наші бажання співпадали з нашими можливостями!"
 тут обсуждали хостинг wishhost.net кто что скажет???? 
Кто то там сайты держит? И можно как то скидку для учебного заведения получить ? на бесплатный я не вернусь - натерпелись.... и не докажешь ничего.
Ktara Дата: Вт, 19.02.2013, 21:18 | Повідомлення № 35
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Там и так цены невысокие :)
mark Дата: Вт, 19.02.2013, 21:48 | Повідомлення № 36
Новий користувач
не высокие но меня интересует качество будет за эту цену? 
Написал им по поводу нагрузки что нам написали, жду ответа

Додано (19.02.2013, 20:48)
---------------------------------------------
Вот дали ответ:

Цитата
Вы писали нам:

Здравствуйте, я хотел бы приобрести у Вас хостинг под сайт колледжа. Но дело в том что мы сейчас размещаемся на хостинге бесплатном ho.ua где нас последнее время блокируют за превышение нагрузки. На бесплатном хостинге, как нам написали разрешено 300 секунд в сутки процессора (я особо не понимаю таких измерений), при этом нам сообщают что мы используем 500 -600 в сутки что превышает в 2 раза допустимую норму, и блокируют сайт без каких либо уведомлений, за что получаем мы по "шапке" от начальства. Я нашел адрес Вашего сайта на форуме информатиков http://informatic.org.ua/forum где и прочел о Вас. Меня интересует конкретно:
1. Можно ли при такой нагрузке разместить сайт у Вас не покупая VIP и дорогие тарифы (я преподаватель и не так много зарабатываю).
2. Учитывая такую нагрузку как вы относитесь к таким сайтам, я не хотел бы менять шило на мыло.
3. Мне так же нужна помощь в переносе сайта на хостинг в случае заказа у Вас. Ибо я joomla с трудом поставил  и снова этого делать не особо желаю.

Ответ:
Здравствуйте,

Конкретно по Вашему случаю, для нагрузки в 600 секунд у нас есть тарифы начиная от WH-250 где    разрешено использовать нагрузку в 600 сек/сутки. У нас политика немного другая по поводу блокирования по нагрузке. Клиент при превышения нагрузки в 2 раза получает уведомление об этом в виде тикета, затем смотрим конкретно если клиент превышает нагрузку регулярно допустим разрешено 600 сек, а он использует 1200 каждый день на протяжении 2-3 недель - мы можем заблокировать после 2-3 уведомлений. Заблокировать без предупреждения мы себе не позволяем, как минимум мы можем ограничить доступ к конкретному скрипту который дает нагрузку на столько что мешает работе сервера в целом.
В вашем случае мы готовы Вас принять к себе без вопросов. Сайт мы можем перенести к нам самостоятельно без Вашего участия. Для этого при заказе необходимо отметить  перенос сайта от другого провайдера, и создать тикет с данными доступа к панели хостинга ho.ua .

Мы будем рады видеть Вас в качестве нашего клиента. Мы рассчитываем только на долгое и плодотворное сотрудничество.
----

С уважением Кудрявцев Максим.
Хостинг провайдер wishhost.net

Я думаю они не против что я это написал сюда. Стоит к ним обращаться? На сайте я не нашел информации о юр лице или адреса офиса, может это шарашкина контора???
offside Дата: Вт, 19.02.2013, 21:52 | Повідомлення № 37
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 9
wishhost.net дививсь ціни дорого для школи. Наш на Prosto.1gb.ua немає нічого лишнього, тех підтримка зажди допомагає. Ціна теж влаштовує. Сайт на джумлі.
mark Дата: Вт, 19.02.2013, 22:00 | Повідомлення № 38
Новий користувач
так цены практически идентичны. тут в год 130 и там 144 :) буду тестовые брать аккауты и пробовать
offside Дата: Вт, 19.02.2013, 22:17 | Повідомлення № 39
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 9
ну мені мій подобається. І скакать не буду поки не вигонять) А то зараз скільки кидалова. То нагрузка висока то ще щось придумують. Їм тільки гроші заплати. а потім починаються сюрпризи. ;)
Ktara Дата: Вт, 19.02.2013, 22:38 | Повідомлення № 40
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
http://informatic.org.ua/forum/129-1851-1 - есть отзывы тех, кто пользуется этим хостингом. Я про них ничего плохого сказать не могу. Меня устраивают цены, работа техподдержки (все решается оперативно). В общем - пока ругать не за что :)
Jokerz Дата: Вт, 19.02.2013, 23:17 | Повідомлення № 41
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 102
Цитата (offside)
ну мені мій подобається. І скакать не буду поки не вигонять) А то зараз скільки кидалова. То нагрузка висока то ще щось придумують. Їм тільки гроші заплати. а потім починаються сюрпризи.
Хостингов много как магазинов в сети :) потому каждый берет там где захочет. Могу только сказать за наш что когда нагрузка то как написал мой коллега в письме которое процитировали выше, мы не блокируем сразу. И кроме того статистика по нагрузке доступна в панели управления и видна в графиках и в циферках. Так что клиенты всегда в курсе.
А вообще я не хочу много писать, пробуйте - тестовый период есть и он бесплатный, и есть возврат денежных средств
bgd Дата: Ср, 20.02.2013, 00:43 | Повідомлення № 42
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 50
Цитата (offside)
wishhost.net дививсь ціни дорого для школи. Наш на Prosto.1gb.ua немає нічого лишнього, тех підтримка зажди допомагає. Ціна теж влаштовує. Сайт на джумлі.

Цитата (mark)
Посоветуйте пожалуйста хостинг для сайта колледжа, были на ho.com.ua но с него выгоняют за нагрузку. сайт на joomla у нас и посещаемости особой нет, а пишут что нагрузка серьезная

Наш теш на 1gb.ua. Хостингом зовсі не задоволені, платимо майже по найбільшому тарифі, постійна проблема з перенагрузкою сайту, швидкість некудишня!!! Так, що я зовсім його не раджу!!! Щодо техпідтримки, не сказав би, що вона на висоті!! Сайт на Друпалі!!! Наприклад той же безкоштовний хостинг від Юкоз набагато краще і стабільніше працює ніж 1gb.ua

Додано (19.02.2013, 23:43)
---------------------------------------------

Цитата (pasichov)
Ось читаю..." слезы тихо так капают..." (с)Висоцький. Ми віднайшли можливість: КОЖНІЙ ЩКОЛІ ОБЛАСТІ - зарєстрували домени  типу -район-.vn.ua, прописали на своїх NS сайт для КОЖНОЇ школи, видідлили дисковий простір (на усе-про-все  6 Тб на 1200 закладів), навідь поклали кожній школі простеньку CMS, завели відповідну поштову адресу з веб-доступом,  створили і роздали методичку по роботі з цією СМS.... А не хочеш нашу - бери свою...тільки РОБИ САЙТ.  Звичайно, php,  mysql....   Більше того - адмінресурс - накази по обласноу управлінню, etc)  Доступ чудовий- канали потужні (2*100Мб з різних опорних мереж, повноцінне резервне копіювання щодня інкрементом, щотижня - повне зі збереженням мсяць, щомісячне - збереження пів-року). Все це для ШКОЛИ АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!!!! А сайтів зроблено.....ОДИНИЦІ (hosting.pmg17.vn.ua - сайт цого проекту, звідти посилання на всі сайти шкіл області). Мабуть "не в деньгах счастье..."
Дійсно, не зовсім все в грошах. Тут проблема комплексна, яку можна так класифікувати:
  • є бажання зробити, але не всі це вміють, навіть з допомогою CMS;
  • вміють, але немає бажання;
  • вже є сайт на інших хостингах і платформах (і так добре), навіщо зайва морока з перенесенням чи перенаправленням;

• все одно ніхто не оцінить і не буде платити за його наповнення і обслуговування;

• є бажання, вміння, гроші, але "ще не час - завтра зроблю";
  • і т.д.

Відредаговано: bgd - Вт, 19.02.2013, 23:53
serbor Дата: Ср, 20.02.2013, 20:24 | Повідомлення № 43
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Цитата (bgd)
все одно ніхто не оцінить
Вообще то не раз кто-нибудь из администрации и коллектива мне говорил, что сайт нужен лично мне. Да и на самом деле он никому не нужен, разве что иногда птички в какую-нибудь бумажку ставить.
mark Дата: Сб, 23.02.2013, 09:44 | Повідомлення № 44
Новий користувач
всем спасибо, купили хостинг. Ребята из тех поддержки все перенесли на свой хостинг и все работает без проблем, я скажу даже быстрее страницы открывает чем на ho.ua
mouse Дата: Пт, 01.03.2013, 11:02 | Повідомлення № 45
Ветеран спілкування
Рейтинг: 62
Цитата (pasichov)
Ми віднайшли можливість: КОЖНІЙ ЩКОЛІ ОБЛАСТІ - зарєстрували домени
Дивуюсь Вашій працездатності! Радий, що такі наміри реалізуєте на практриці. Звичайно, що прикро, що вчителі інертні (керівники, завучі тощо). Можливо, ще не прийшов час? Навіть не знаю. В нас була подібна ситуація тільки в мініатюрі. Зареєстрував особисто за свій рахунок три домени (для мудла, ефронту та вики). Хотіли залучити до роботи, діяльності як методичної, навчально, організаційної... провели кілька занять для вчителів і... виявилось, що це нікому не потрібно. Вчителі не відчувають в цьому потреби. Шкода
.
  До речі, хостінг як раз на wishhost.net тільки позитивні відгуки, виправляли навіть те, що я сам напартачів.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.3 Хостінг, розкрутка сайту » Хостинг (Хостинг для шкільного сайту)
Сторінка 3 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.