Вт, 12.12.2017, 15:57
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.2 Мережні технології » Діалап + GPRS (Якщо є два провайдери, то як розділити між ними трафік?)
Діалап + GPRS
Bandalak Дата: Ср, 29.04.2009, 15:30 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
В більшості сільських шкіл доступно лише два типи підключення до інтернет: діалап від Укртелеком та GPRS від МТС, або Київстар.
Діалап видає швидкість вхідного та вихідного потоку до 6 кБайт/сек., а GPRS EDGE - вхідний потік до 25 кБайт/сек, а вихідний не більше 2 кБайт/сек. У мене виникла ідея розділити вхідний та вихідний потоки, щоб отримувати дані через GPRS, а передавати через Укртелеком! Це приведе до загального збільшення швидкості не тільки через специфіку вхідних та вихідних показників з'єднання, а й через звільнення каналів потоку один від одного! По ідеї, при реалізації цього задуму можна буде навіть комфортно розмовляти через СКАЙП. Це особливо актуально у тих школах де є бузлімітний діалап. Ми можемо отримати інтернет із характеристиками прийом/передача 25/6 кБайт/сек одночасно. Для села таке і не снилося!

Єдина проблема, як реально розділити ці потоки, адже якось ділять супутниковий та наземний потік?
Давайте конструктивні пропозиції!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Чт, 30.04.2009, 21:43
NatVovk Дата: Ср, 29.04.2009, 22:42 | Повідомлення № 2
Гол. ред. "Інформатики"
Нагороди: 0
Рейтинг: 10
Quote (Bandalak)
Єдина проблема, як реально розділити ці потоки, адже якось ділять супутниковий та наземний потік?

Класна ідея! Зараз я не можу ще сказати як це можна зробити, але теж інтуітивно відчуваю, що таки можна, і для цього залізяка потрібна (адже прийом та передавання відбуваються безпосередньо на фізичному рівні). Може на вихідних буде час (Якщо буде погана погода), то пошукаю відповіді серед знайомих.
anton_k Дата: Чт, 30.04.2009, 14:33 | Повідомлення № 3
Часто заходить...
Рейтинг: 2
Quote (Bandalak)
Давайте конструктивні пропозиції!

Quote (NatVovk)
Класна ідея!

Дійсно, ідеї вітають над нами. Але така ідея провайдерам вже теж прийшла. Вони її вирішили. Звертайтеся до них, оскільки супутники від простих юзерів потоки не приймають. (А ще краще — станьте самі провайдером, регіон у Вас перспективний, Ви — також перспективний, адже активність на високому рівні)
Вам, Bandalak +1 за активність і небайдужість.
filnick Дата: Чт, 30.04.2009, 15:16 | Повідомлення № 4
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Мені здається, що ця ідея вже реалізована в ADSL-модемах, де відбувається асиметричне розділення на прийом-передачу. А стосовно двох незалежних з'єднань, то можливо варто використати досвід супутникового інтернету (прийом) та діал-апу(передача).
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 30.04.2009, 20:40 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Bandalak, Вашому селу не позаздриш. Як власне і 90% інших. Не розумію, чому у Вас не має покриття EVDO від Інтертелекому. Швидкість прийому до 120 Кбайт/сек. Швидкість передачі - до 30 Кбайт/сек. (в середньому 20). Казка для села.
Quote (Bandalak)
щоб отримувати дані через GPRS, а передавати через Укртелеком!

Зараз Ви отримуєте через GPRS зі швидкістю до 25 Кбайт/сек. Передаєте через Укртелеком - зі швидістю до 6 Кбайт/сек (не завжди цей максимум є). А після з’єднання каналів швидкість передачі буде більшою?
Bandalak Дата: Чт, 30.04.2009, 21:36 | Повідомлення № 6
Лідер форуму
Quote (Ковальчук_Олександр)
А після з’єднання каналів швидкість передачі буде більшою?

Максимальне значення звичайно більшим не буде, а от середнє - зросте вдвічі, адже канал звільниться від протилежного потоку!

Quote (filnick)
А стосовно двох незалежних з'єднань, то можливо варто використати досвід супутникового інтернету (прийом) та діал-апу(передача).

От і підкажіть як це реалізовано, а я вже зроблю інтерполяцію на свій випадок (Діалап + GPRS). Я ж кажу, що з супутниками я поки-що не дружу!
NatVovk Дата: Чт, 30.04.2009, 21:47 | Повідомлення № 7
Гол. ред. "Інформатики"
Рейтинг: 10
Вже й не згадаю, чого Ви не хочете дружити з супутниками? Нема часу. Сьогодні у директора однієї провайдерської фірми взнала, що використовують апаратно-програмний комплеск, який можна заказати у провайдера. Причому є кілька варіантів доступу.
Є так званий комбінований способ доступа. Це коли запити користувача через те, що вони просто фізично не можуть бути великими можуть передаватися хоча б і через діалап або через мобілку з GPRS, а вхідні дані подаються на вхідну тарілку користувача (тут швидкість може бути до 3Мбіт/с. Вона достатня для завантажування будь-яких сторінок, фільмів, музики, ігор). Але тут на тарілці економити не слід (її розмір має бути не меншим 90 см)
Є це один спосіб, що має назву синхронний (симетричний) інтернет. Це двосторонній зв’язок через супутник, більш надійний, але й у кілька разів дорожчий. Ціни можна переглянути у своїх провайдерів.
Тому мабуть краще комбінований спосіб. Для нього потрібно: DVB-карта типу СкайСтар (про це Вам писали), а також (за бажанням) автоматичний перемикач на інші супутники стандарта DiSEqC. Причому, якщо хочете ще й по телевізору дивитися (а не тільки на екрані комп.), то через тюльпан можна підключити телеантену до тв-роз»єма на відеокарті. Перевірте також, щоб у СкайСтара був вмонтований чіп MPEG-декодера. А з програмних складових Вам потрібна програма DVB Viewer та драйвери для Скайстара. Начебто все.
Непогані матеріали про незалежне супутникове TV є тут: http://www.sputnik-tv.com.ua/
Отут є непоганий форум про супутникове TV: http://www.tv-ua.com/
Bandalak Дата: Пт, 01.05.2009, 14:22 | Повідомлення № 8
Лідер форуму
Quote (NatVovk)
Вже й не згадаю, чого Ви не хочете дружити з супутниками?

Я хочу дружити! Але раніше такої нагоди в мене не було, руки не доходили! Тільки-но збираюся подружитися.

Quote (NatVovk)
Є так званий комбінований способ доступа

Цікаво би порівняти ціни всіх можливих у нас провайдерів. Нутром чую, що набагато дорожче, чим (Діалап + GPRS)!
anton_k Дата: Нд, 03.05.2009, 14:18 | Повідомлення № 9
Часто заходить...
Рейтинг: 2
Quote (Bandalak)
Цікаво би порівняти ціни всіх можливих у нас провайдерів. Нутром чую, що набагато дорожче, чим (Діалап + GPRS)!

Шановний Bandalak!
Перегляньте нижченаведені сайти, можливо щось там є:
Доступ в Интернет через спутник http://www.orensat.ru/internet.htm а також тут http://www.gs.ru/info/si.html і тут http://www.teltonika.ru/dualsim.htm
Кардшаринг для села тут http://www.gomel-sat.net/forum....pic=842
filnick Дата: Нд, 03.05.2009, 22:40 | Повідомлення № 10
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (anton_k)
Кардшаринг для села тут http://www.gomel-sat.net/forum....pic=842

Цей сайт, на разі, практично неактуальний. Набагато краще тут http://sat-forum.org/index.php/board,2.0.html
Quote (Bandalak)
От і підкажіть як це реалізовано, а я вже зроблю інтерполяцію на свій випадок (Діалап + GPRS)

Для супутникового поєднання з діал-ап використовують мак-адресу DVB-карти (її вказує провайдер разом настройками для прийому). Порівняти типи з'єднань, ціни, комбінації та провайдерів можна тут http://sat-forum.org/index.php/board,8.0.html. Потрібна реєстрація.

Відредаговано: filnick - Нд, 03.05.2009, 22:44
Morpheuz Дата: Ср, 06.05.2009, 10:58 | Повідомлення № 11
Я тут недавно...
Рейтинг: 3
Bandalak, ваша идея неудачна:) ЖПРС канал исначально разделяет трафик на исх/вход т.е. у вас как было 25-30 кб так и будет, только мозги себе попарите.
А почему исходящий такой низкий - нужно думать. Возможно телефон или "мопед" не правильно настроен

Відредаговано: Morpheuz - Ср, 06.05.2009, 10:58
Bandalak Дата: Ср, 06.05.2009, 14:33 | Повідомлення № 12
Лідер форуму
Quote (Morpheuz)
А почему исходящий такой низкий - нужно думать. Возможно телефон или "мопед" не правильно настроен

Та це у всіх так, не тільки у мене! Ще нікому не вдавалося отримати вихідний потік від GPRS більше 3 кБайт/сек.
Скоріш за все, мобільні оператори навмисно обмежують вихідну швидкість для унеможливлення використання ІР телефонії в смартфонах. З іншої, технічної точки зору все логічно, що вихідний потік має малу швидкість, адже потужність телефона в тисячі разів менша, від потужності передавача на базовій станції! А від потужності залежить якість передачі, від якої напряму змінюється ширина каналу!
Quote (Morpheuz)
ЖПРС канал исначально разделяет трафик на исх/вход

Теоретично це так, але практично коли я відправляю пошту з швидкістю 2 кБайт/сек, то поки вона не відправиться я реально нічого не можу скачати! В GPRS вхідний та вихідний потік використовують канал, що мультиплексує в часі, або туди, або звідти. Одночасної передачі і прийому немає! А моя ідея звільнить канал від вихідного інтервалу передачі, мультиплексор буде рідше перемикатися на віддачу, от і буде реальне збільшення швидкості!
Morpheuz Дата: Пн, 18.05.2009, 10:29 | Повідомлення № 13
Я тут недавно...
Рейтинг: 3
Bandalak,
Попробуйте настроить маршрутизацию должно помочь решить Вашу проблему.
Используйте утилиту route - она входить в стандартные виндовые утилиты
Bandalak Дата: Чт, 21.05.2009, 01:47 | Повідомлення № 14
Лідер форуму
Morpheuz, спасибо за идею!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.2 Мережні технології » Діалап + GPRS (Якщо є два провайдери, то як розділити між ними трафік?)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.