Вт, 26.09.2017, 03:19
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.2 Мережні технології » Лічильники!!!
Лічильники!!!
W-w-W Дата: Ср, 11.02.2009, 00:43 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 206
Допоможіть чи підкажіть за допомогою якої програми-лічильника можна контролювати трафік на кожному пк у середині 1 локальної мережі!!!

Дуже потрібна дана програма, яка буде виконувати дані функції!!! Це потрібно для того, щоб знати хто скільки використає трафіку, на сервері я бачу загальну сумарну інформацію скільки скачали і закачали!!!!
Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

:? :? :? :? :? :? :? :? :?

PanPete Дата: Ср, 11.02.2009, 01:17 | Повідомлення № 2
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Спобуйте Network Traffic Monitor. Гугль дає приблизно 18 100 результатів на запит "NetworkTraffic скачати"
Про програму:"Network Traffic Monitor - Программа для отображения и подсчета трафика в сети. Network Traffic Monitor может анализировать все пакеты данных и сообщать информацию о них (используемый порт и протокол и пр.).
Благодаря этому пользователь получает возможность отличать трафик в локальной сети от интернет-трафика. BWMeter может отображать статистику для всех компьютеров в сети, в том числе информацию о загрузке и отправке файлов.
Утилита будет полезна как системным администраторам, так и домашним пользователям, которые оплачивают каждый скачанный из интернета мегабайт.
Год выпуска: 2008
Версия: 2,0
Размер: 2.41 MB
Платформа: Windows® 2000/XP/Vista"
(запозичено з http://www.3zone.ru/soft/81237-network-traffic-monitor-2.0.html )

Відредаговано: PanPete - Ср, 11.02.2009, 01:18
VicS13 Дата: Ср, 11.02.2009, 13:00 | Повідомлення № 3
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Если Вас интересует учет именно интернет-траффика, то раздавайте интренет через прокси-сервер, например ЮзерГейт.
Я так и делаю. У каждого ученика свой логин-пароль и я вижу сколько каждый и гогда наработал траффика.
А учитывать локальный траффик, я думаю, не имеет смысла.
GаrDArik Дата: Ср, 11.02.2009, 13:01 | Повідомлення № 4
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Схоже питання. Чи є якась прога, яка б керувала трафіком на компи? Тобто - обмежити швидкість, обсяг трафіку, взагалі закрити інте доступ на комп і т.д. Ну і, звісно, контроль...
PanPete Дата: Ср, 11.02.2009, 13:20 | Повідомлення № 5
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (GаrDArik)
Чи є якась прога, яка б керувала трафіком на компи? Тобто - обмежити швидкість, обсяг трафіку, взагалі закрити інте доступ на комп і т.д.

Traffic Inspector, Lan2net NAT Firewall, Интернет Администратор, і т.д.
НІКОЛЯ Дата: Ср, 11.02.2009, 13:45 | Повідомлення № 6
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (GаrDArik)
Схоже питання. Чи є якась прога, яка б керувала трафіком на компи? Тобто - обмежити швидкість, обсяг трафіку, взагалі закрити інте доступ на комп і т.д. Ну і, звісно, контроль...

А USER GEYTA НЕ ХВАТА ? НА МОЮ ДУМКУ В НЬОМУ ДОСТАТНЬО ЩОБ ПОВНІСТЮ КОНТРОЛЮВАТИ ТРАФІК ЗАГРУЗКИ . ТАКОЖ МОЖЕТЕ ВКЛЮЧИТИ ФІЛЬТРАЦІЮ НА НЕДОЗВОЛЕНІ САЙТИ .ТА ІНШЕ
Spirit Дата: Чт, 12.02.2009, 00:32 | Повідомлення № 7
Сис.адмін
Рейтинг: 25
Kerio WinRoute можно использовать для ограничений. Но это не биллинговая система, это брандмауер, но лучший в мире!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.2 Мережні технології » Лічильники!!!
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.