Сб, 22.07.2017, 23:55
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 3«123
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.2 Мережні технології » Wi-Fi (Досвід розгортання у школі)
Wi-Fi
НІКОЛЯ Дата: Вт, 20.06.2017, 22:48 | Повідомлення № 31
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Посміявся від душі. Для реалізації підключення до 100 клієнтів одночасно або до 500  клієнтів зі швидкостю 400 метрів на тєло http://www.technotrade.com.ua/Products/Ubiquiti-LiteBeam-ac.php      формат WI-FI  ac  походу не чули? не бачили ?    для повних ідіотів пристрій типу включили налаштували і забули 200 рил тяне без проблем я такими іграшками  років 3 граюсь остання операторського класу дозволяє контролити все включно.
Anatoli Дата: Ср, 21.06.2017, 09:21 | Повідомлення № 32
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 15
Ой да, я теж сміявся.
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 21.06.2017, 09:54 | Повідомлення № 33
Ветеран спілкування
Нагороди: 27
Рейтинг: 277
Цитата НІКОЛЯ ()
Посміявся від душі.

Гріх сміятись над тими, хто задає питання! Для цього ж форум і створено :)
draker Дата: Ср, 21.06.2017, 11:21 | Повідомлення № 34
Я тут недавно...
Нагороди: 1
Рейтинг: 22
Я плакал.
Взагалі є вже стандарт 802.11 ad зі швидкістю передачі даних до 7 Гбіт/с, але ніякий ad, ac, а тим більше n/g ніколи не зрівняється зі старим добрим UTP-5. Заявлена швидкість передачі даних підтверджена у сферичних, лабораторних умовах, "router- 1 device" тільки. Але при переході до "польових", реальних умов, з залізобетонними стінами, зі взаємними завадами від декількох роутерів (так-так, є в нас веселуни, що притаскують власні апарати, мовляв, мені треба; щоправда на пропозицію провести відкрите заняття з демонстрацією використання Wi-Fi такі сміхуни чомусь різко здуваються), з  підключенням до незапароленого Wi-Fi декількох десятків ігроманів ця швидкість падає нижче плінтусу.

Питання залишається незмінним: навіщо відкритий Wi-Fi у школі? Поділіться досвідом, як Ви реалізуєте "підключення до 100 клієнтів одночасно або до 500  клієнтів зі швидкостю 400 метрів на тєло" в інтересах навчального процесу? Казки про здобування інформації залиште любителям посміятися без причини; перевірено не раз, ніхто з учнів при виявленні вільного Wi-Fi не сидить в Вікіпедії, не відвідує Академію Хана і самостійно не вивчає, до прикладу, Ruby on the rails. Та й вчителі, що приховувати, використовували Wi-Fi лише для відвідин VK, "Бидлокласників" etc.

Відредаговано: draker - Ср, 21.06.2017, 14:06
Anatoli Дата: Ср, 21.06.2017, 22:22 | Повідомлення № 35
Прописаний назавжди
Чекайте. Ось зробимо, тоді похвалимося.
НІКОЛЯ Дата: Пт, 23.06.2017, 22:41 | Повідомлення № 36
Знавець вірусів
Цитата draker ()
Я плакал.
А я від душі поржав тип ведення діалогу нагадує одного мого знайомого пана П  ;) Зокрема  Декілька десятків ігроманів наче бачу всі учні по школі ходять з ноутами і планшетами включно і всі сидять на UDP протоколах до речі фільтрацію трафіка як і заборону UDP протоколів ніхто не відміняв Не смішіть мої копита. Інромани бидломайнкрафта та кс на телефоні затягують амплітуду трейнів точки не більше як намагання  ложкою затулити пожарний гідрант B)  Організувати сегментну мережу операторського класу не становить  ніякої проблеми питання тільки в тому навіщо видумувати велосипед?   Купіть десяток пауерлайн адаптерів хотя б  таких і буде вам щасття в вигляді мігруючої ві фі мережі якщо ваш канал від провайдера витяне таку кількість абонентів ніхто ж не заставляє вас в межах одного закладу  ставить зовнішні сегментні РЕЗ мощністю 38, 42,  72 dBm тощо які заборонені законодавством максимум 29dBm, для  покриття  приміщення  з зовнішнбого середовища всю площу будівлі це нон сенс. Друге діло коли вам потрібно покрити відкриту площу з дійсно клієнтами споживачами класу а+ тут зовсім інша пісня і обладнання інше  але ми шановний говоримо про навчальний заклад, зауважте зоокрема про ЗОШ в які як ви замітили половина учнів сидить не в іграх з ві фі а в бидлокласниках та в какашці для більшого мозгів не вистачає. Ви просто шановний-на  профан який намагаєтся довести річ в які розбираєтся як мій кіт Кузьма в ракетобудуванні. Не ображайтесь для кождого обєкта потрібен особистий підхід включаючи кучу факторів та специфіку обладнання та учот кучі факторів починаючи від геометрії будівлі  провідності  до проведення спектрального аналізу устаткуванням для виявлення зашумленості  частот в даному районі а саме  на тереторії обєкту що сутєво впливає як на роботу  передаючого обладнання так і кучу інших факторів а розробити як вам кажется універсальну точку на 500 рил ще клепки ні в кого не хватило бо, читаєм вище - куча факторів якщо бажаєте можу поділитись організацією вайфай середовища  операторський клас покриття площі 8 км закритий обєкт мережа вай фай використовуєтся для роботи 4к камер відеонагляду це вам не ігромани ;)  трафік вас під стіл посадить стільки сосе одна 4 к камера в онлайні це як правило 20 Мь на 10 всередньому їх там 206 шт з них половина на оптікі для інших   частково використовуются  Cisco AIR-CAP2702E-E-K9 все обладнання  виключно Cisco.  А ви намагєтесь тут довести мені речі які я вже давно забув. Хочете скиньте мені довготу широту обєкта зроблю виключення  бескоштовно зроблю вам проект того що вам потрібно для організації мережі в закладі і двометрові товщиною стіни на заваді не стануть взагалі якщо це не бункер з свинцевими екранами підземного типу B)
draker Дата: Сб, 24.06.2017, 13:10 | Повідомлення № 37
Я тут недавно...
Нагороди: 1
Рейтинг: 22
Дякую за беззмістовну та емоційну відповідь. Питання не в тому, як, питання в тому - навіщо?
Відповіді в дусі "Я тут один Д'артаньян", ниці спроби підковирнути знущальним зверненням "шановний"  - залиште для свого кота. Ніхто не намагається знищити ваш авторитет у знанні Wi-Fi, тому використайте своє ЧСВ у більш раціональному руслі.

В СЗШ, де в кожному (майже) класі є дротовий інтернет, я не бачу необхідності створювати додаткове опромінення учнів (особливо в початковій школі). Дротової LAN з головою вистачає і для доступу до інтернету вчителів та учнів і для відеоспостереження і для локального відеозв'язку (не Skype). Є точка доступу у фойє  - цього достатньо. Дане питання виносилось і на батьківські збори по класам, і на педраду школи, і на опікунську раду. Використання смартів та планшетів під час уроків заборонено. Буде обладнання у комп'ютерних класах (планшети) - тоді і буде Wi-Fi з обмеженням по MAC-адресі.
Мене цікавить інше - як використати Wi-Fi у навчальному процесі, які ПЗ та інтернет ресурси є доцільними до використання. Наприклад Intel поставила до школи такий програмний засіб, як Intel® Education Classroom Management, але з планшетами щось не склалось, використовуємо у дротовому варіанті.
Сподіваюсь, я таки не правий у своїх підозрах і хтось поділиться власним досвідом у цьому питанні, без відвертого самохизування. До тих пір моя думка проста - для покоління Z Wi-Fi у школі не потрібен.
Можливо нові санітарні норми, що їх пообіцяла видати міністр до нового навчального року, внесуть ясність у дане питання, але досвід підказує, що отримаємо вдосконалений, "оптимізований" варіант попереднього випуску.

Відредаговано: draker - Сб, 24.06.2017, 13:20
swetikccc Дата: Сб, 24.06.2017, 15:33 | Повідомлення № 38
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 331
Можливо розглянемо наприклад, функції кухонного ножа, і хто його і як використовує?
Доступ до інформації на любому уроці в любій частині школи!!! B) 
Вчіть користуватися і находити.
Підручник в класичному вигляді вже приносить більше зла.
Anatoli Дата: Сб, 24.06.2017, 18:35 | Повідомлення № 39
Прописаний назавжди
Весело тут.
Але 1. Технологій море, була б голова і були б гроші. Дивно, чому ніхто не запропонував Google Wi-Fi.
2. В мене ситуція проста: учні нанесли деяку кількість домашніх роутерів, і я маю намір змустити їх безплатно працювати. Питання було – як краще їх використати.
3. Навіщо бездоротова мережа? А всі вже забули, як бідкалися: ой, дайте більше комп'ютерів, ой, один-учень-один-комп'ютер? Ну так от, нате вам. У кожного в кишені по комп'ютеру, з Інтернетом і вдесятеро потужнішим від настільних доробал, що стоять у класі. То, може, нумо використовувати? І в хмарі все зберігати. І підручники не носити. І спільно відредагувати документ, і зняти фільм і одразу показати. І вчителеві, замість переказувати учням підручник, поставити правильну задачу, і хай шукають розв'язання (не "вирішення" – нема такого слова) самі. Хай вчителі в кожному класі (а не в комп'ютерному) – бо є Wi-Fi – використовують Google-Експедиції, Науковий журнал, Мистецтво і культуру. Хай базікають про шо-попало у фейсбуці (чи ще де-небудь), але англійською, а не на общєпонятном, тоді якийсь толк буде з десятирічного вивчання презент-контініуса.
Забанювати сучасні технології, водночас претендуючи, щоб ваш клас був передовим бастіоном науки – це, щонайменше, дивно.
НІКОЛЯ Дата: Сб, 24.06.2017, 18:43 | Повідомлення № 40
Знавець вірусів
Скажу одне консерватизм на мою думку погана штука, навіщо тоді впроваджувати проекти вільної енергетики в побут кострик розпалили і так підійде  старий добрий провірений метод. Тай космічні кораблі трохи не те ну літали на повітряних кулях і так сайдьот. Нда с таким махом ми б ще й досі б в печерах жили якби не прогрес та застосування новітніх технологій на практиці та побуті.     Даже драні проектори в мене в школі і ті на ві фі сидять незалежно в якому крилі закладу проводится  трансляція  та заходи  про інше промовчу чи  лаборантові тягать витуху коридорами?)))  А може внатурі краще витухой прошить всю будівлю шкоди буде менше  та і поляризація від кабелю КИТАЙСЬКОГО теперішнього якщо відсвітить спектральним тестером в десятки разів  перевищує випрмінення ві фі точки. мммм треба подумати......
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.2 Мережні технології » Wi-Fi (Досвід розгортання у школі)
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.