Вт, 21.11.2017, 21:05
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 4«1234
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.2 Мережні технології » Wi-Fi і Радіо інтернет. (Що таке Wi-Fi? Чи хтось з нас користується цією послугою?)
Wi-Fi і Радіо інтернет.
Bandalak Дата: Сб, 08.03.2008, 01:58 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Wi-Fi – послуга для абонентів MTC, MTC Передплата та Jeans, яка надає можливість швидкого бездротового доступу до ресурсів Інтернету за допомогою технології Wi-Fi.

Будь-який абонент MTC, MTC Передплата або Jeans, який знаходиться в межах покриття Wi-Fi-мережі MTC (вокзал, готель, кафе, ресторан, аеропорт, бізнес-центр чи будь-яке інше місце) і має пристрій для доступу, обладнаний Wi-Fi-адаптером (ноутбук, кишеньковий персональний комп'ютер чи смартфон), може скористатись послугою і відчути її переваги.

Переваги користування Wi-Fi
широка Wi-Fi-мережа MTC, що постійно розширюється;
висока швидкість передачі даних – до 54 Мбіт за секунду*;
дуже простий механізм оплати і використання послуги;
справжня мобільність: Ви маєте можливість пересуватися в межах Wi-Fi-мережі, не втрачаючи з’єднання;
завжди доступне та стабільне з’єднання.

* теоретична максимальна швидкість передачі даних
Детальну інформацію щодо використання послуги, її оплати й іншу важливу інформацію Ви можете дізнатися на сайті послуги http://wifi.mts.com.ua

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Bandalak Дата: Вт, 26.01.2010, 21:28 | Повідомлення № 46
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (Ковальчук_Олександр)
Можливо він досить малий і ним можна знехтувати

Я вважаю, що вплив більше чим достатній. Але у нас мобільні оператори швиденько закривають рота тим, що бодай наважаться пікнути про це у людних місцях. Це бізнес.
Почитайте про цю тему на Американських сайтах. Не дарма вони втекли із 900-того діапазону!
kotysik1982 Дата: Ср, 24.02.2010, 10:59 | Повідомлення № 47
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Я вибачаюсь, можливо це нікому не цікаво, але мені це потрібно. Моя сестра за кордоном, має ноутбук з wi-fi, але нашим підключити інтернет досить важко там. Точки доступу є на кожному кроці, але на них стоїть паролі, чи можна взнати код, щоб підключитися до інету безплатно і звонити до дитини. Допоможіть, буду чекати
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 24.02.2010, 14:54 | Повідомлення № 48
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
kotysik1982, можна, але це не законно, тому на форумі не варто писати такі питання.
Очевидно мережа захищена WPA2 або іншим методом шифрування. В неті є відео по взлому вай-фай...
kotysik1982 Дата: Ср, 24.02.2010, 21:04 | Повідомлення № 49
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Дякую за пораду. Я не знав, що це не законно. Вибачте. Але нарахунок відео, то воно не відповідає програмі. Ще раз дякую
Ktara Дата: Ср, 24.02.2010, 21:07 | Повідомлення № 50
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
За границей свободная зона вай-фай, как правило, возле банков. Там где по какой-то причине есть зона без пароля на домах стоят метки. Так что при желании найти можно
Ktara Дата: Ср, 24.02.2010, 21:11 | Повідомлення № 51
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
В Лондоне свободная зона вай-фай около 22 км. В районе Темзы от центра города Millbank до Гринвича на юго-востоке. Правда там через какое-то время надо просматривать рекламный блок. Но думаю это не проблема. На таких же условия работают провайдеры во многих странах. Главное найти где это находится
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.2 Мережні технології » Wi-Fi і Радіо інтернет. (Що таке Wi-Fi? Чи хтось з нас користується цією послугою?)
Сторінка 4 з 4«1234
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.