Ср, 22.11.2017, 22:02
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 4«1234»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.2 Мережні технології » Wi-Fi і Радіо інтернет. (Що таке Wi-Fi? Чи хтось з нас користується цією послугою?)
Wi-Fi і Радіо інтернет.
Bandalak Дата: Сб, 08.03.2008, 01:58 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Wi-Fi – послуга для абонентів MTC, MTC Передплата та Jeans, яка надає можливість швидкого бездротового доступу до ресурсів Інтернету за допомогою технології Wi-Fi.

Будь-який абонент MTC, MTC Передплата або Jeans, який знаходиться в межах покриття Wi-Fi-мережі MTC (вокзал, готель, кафе, ресторан, аеропорт, бізнес-центр чи будь-яке інше місце) і має пристрій для доступу, обладнаний Wi-Fi-адаптером (ноутбук, кишеньковий персональний комп'ютер чи смартфон), може скористатись послугою і відчути її переваги.

Переваги користування Wi-Fi
широка Wi-Fi-мережа MTC, що постійно розширюється;
висока швидкість передачі даних – до 54 Мбіт за секунду*;
дуже простий механізм оплати і використання послуги;
справжня мобільність: Ви маєте можливість пересуватися в межах Wi-Fi-мережі, не втрачаючи з’єднання;
завжди доступне та стабільне з’єднання.

* теоретична максимальна швидкість передачі даних
Детальну інформацію щодо використання послуги, її оплати й іншу важливу інформацію Ви можете дізнатися на сайті послуги http://wifi.mts.com.ua

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Bandalak Дата: Чт, 08.10.2009, 23:59 | Повідомлення № 31
Лідер форуму
Quote (Ogorodets)
Канал 512/512 килобит/в секунду. Работает прекрасно. Стоит удовольствие: модем+подключение 1300 грн. и абонентская плата 220 грн/месяц.

У провайдера ArgoCom умови значно кращі!
pet Дата: Вт, 03.11.2009, 11:49 | Повідомлення № 32
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
в школі радіоінтернет від "Комсаттехнолоджи", безліміт, але швидкість надзвичайно низька- при заявленій 64\64 реально в районі 20 кбіт..... Оплата- 501 гр/міс.
Дома модем від "Київстар" тариф XL, переходжу на пакет 5гіг за 130 гр.
Швидкість теж не дуже, а по вихідним взагалі погана, але ішого виходу нема- покриття крім Київстар та МТС нема ніякого...
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 03.11.2009, 15:42 | Повідомлення № 33
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (pet)
переходжу на пакет 5гіг за 130 гр.

При тій швидкості, що в Київстарі важко буде цих 5 гіг викачати, хіба що цілодобово щось качати. Хоча швидкість залежить від навантаження лінії, може в Вашому регіоні менше розмовляють по телефону, хоча сумніваюсь.
Останнім часом не радує швидкість і від Інтертелекому, особиливо в період з 18 до 24 год. І це при тому, що не безліміт, був би безліміт мабуть взагалі нічого б не скачав би.
Newbie Дата: Сб, 07.11.2009, 12:11 | Повідомлення № 34
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
укртелеком поставив у школі точку доступу wi-fi. "пробиває" практично всю школу. для роботи треба купувати картки. ціни, по-моєму цілком нормальні для такої послуги - 12 гривень за 1 гігабайт, термін дії картки - рік. дітям на перерви вистарчає, і мені менше об*їдають голову зі своїми контактами :)
в де-лінку розказували-показували, що цілі школи (не в Україні, хоча що нам заважає?) переходять на таку технологію - так простіше, ніж тягнути кабелі по різних кабінетах
Bandalak Дата: Сб, 07.11.2009, 12:40 | Повідомлення № 35
Лідер форуму
Quote (Ковальчук_Олександр)
При тій швидкості, що в Київстарі важко буде цих 5 гіг викачати, хіба що цілодобово щось качати.

У деких регіонах, де люди користуються переважно МТС - у Київстара швидкість пристойна (до 256 кбіт\сек). Там 5 гіг ледве на 10 днів вистачає!

Quote (Newbie)
укртелеком поставив у школі точку доступу wi-fi.

Quote (Newbie)
так простіше, ніж тягнути кабелі по різних кабінетах

Нам би хоч у село що-небуть завели, а далі я вже би біти на руках туди-сюди носив!!! :)
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 07.11.2009, 23:47 | Повідомлення № 36
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
У деких регіонах, де люди користуються переважно МТС - у Київстара швидкість пристойна (до 256 кбіт\сек).

256 Кбіт/сек - це теоретично можлива швидкість, на практиці ж значно менше. Якщо припустити, що швидкість сягає 200 Кбіт/сек, то це 25 Кбайт/сек і при такій швидкості не так легко скачати 5 Гбайт, хоча вже значно легше, ніж наприклад в нашому районі (100 Кбіт в кращі часи). Але ж не може вона цілодобово бути така хороша. В будь-якому випадку не має про що дискутувати, я тільки за буду, якщо швидкість і до мегабіта підскочить, хоча це в EDGE не можливо.
Ogorodets Дата: Сб, 07.11.2009, 23:57 | Повідомлення № 37
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (Bandalak)
У провайдера ArgoCom умови значно кращі!

Все течет, все меняется. Уже 3 мегабита стоит 200 грн.
Bandalak Дата: Нд, 08.11.2009, 01:15 | Повідомлення № 38
Лідер форуму
256 Кбіт/сек - це теоретично можлива швидкість, на практиці ж значно менше

Всередньому менше, але місцями є саме така швидкість. У мене влітку така була. Я запроста качав до 30 кБайт/сек. Нажаль після 1 вересня швидкість впала в 20 раз!!!
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 08.11.2009, 01:53 | Повідомлення № 39
Ветеран спілкування
В мене вже 8 місяців Інтертелеком. Зразу швидкість дуже радувала, а зараз зовсім ні. В ночі качаю в середньому 40 Кбайт/сек. В період від 17.00 до 24 швидкість дуже мала, середня 15 Кбайт/сек, хочеться кращого, але обходжусь тим, що є. В моєму випадку грають роль 2 основних фактори: досить далеко знаходиться ретранслятор (біля 30 км) і як наслідок рівень сигналу в мене 2 поділки (-90 дб) і другий фактор - пік навантаження (18-24 година), який кожного дня різний.
P.S. Останнім часом інтернет від Інтертелекому веде себе дивно. При завантаженні часто швидкість падає до 0, деякий час висить, а потім раптово видає страшні цифри - 1000 Кбайт/сек і навіть вище, за секунду скачується до 2 мегабайт і потім знов висить досить довго. Тобто скачування відбувається якимись ривками з різкими змінами швидкості. Воно б то було добре, якби паузи не були такі довгі (інколи 10 хв і довше).
Roman255 Дата: Нд, 08.11.2009, 13:49 | Повідомлення № 40
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 14
Мобільний інтернет від Київстар можна замінити на Beeline. Дешевше і швидкість майже така сама, а місцями і краща.
vasmaz Дата: Нд, 08.11.2009, 16:27 | Повідомлення № 41
Часто заходить...
Рейтинг: 11
Останнім часом інтернет від Інтертелекому веде себе дивно. При завантаженні часто швидкість падає до 0, деякий час висить, а потім раптово видає страшні цифри - 1000 Кбайт/сек і навіть вище, за секунду скачується до 2 мегабайт і потім знов висить досить довго.

Це буває при використанні проксі-сервера. Спочатку йде закачка в кеш, а потім на великій швидкості передається на диск.
Bandalak Дата: Пн, 09.11.2009, 11:48 | Повідомлення № 42
Лідер форуму
Quote (Roman255)
Мобільний інтернет від Київстар можна замінити на Beeline.

Є одне важливе АЛЕ. У Білайна покриття у сільській місцевості практично відсутнє!!!

Quote (vasmaz)
Це буває при використанні проксі-сервера.

Підтримую.
pet Дата: Пн, 25.01.2010, 15:33 | Повідомлення № 43
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
При тій швидкості, що в Київстарі важко буде цих 5 гіг викачати, хіба що цілодобово щось качати

десь пів гіга не докачав використовуючи по потребам, тому в останні дні зайшов на ютуб і закачав для душі)))
Quote (Bandalak)
Є одне важливе АЛЕ. У Білайна покриття у сільській місцевості практично відсутнє!!!

ага... тільки Київстар та мтс.....

Додано (25.01.2010, 15:33)
---------------------------------------------
1. Чому інколи швидкість наче і не велика, а сторінка загружається швидко, а інколи наче і швидкість непогана, але "грузиться" погано. Для вимірювання швидкості користуюся DUMetrom
2. І супутниковий і Київстаровський залежать від погоди....(із досвіду)

Ковшун Дата: Вт, 26.01.2010, 16:20 | Повідомлення № 44
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
вже зараз у мене з’явилися проблеми із серцем.

З серцем шуткувати НЕ ТРЕБА!
Повірте, я мав проблеми з серцем на протязі 3-х років!
Пройдіть обстеження!

Думаю в цьому частково винен мобільний інтернет.

Скоріше Ні, ніж ТАК!
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 26.01.2010, 21:05 | Повідомлення № 45
Ветеран спілкування
Не знаю як з впливом на серце, а колонки риплять добре, і це при тому, що мобільний телефон знаходився за 2,5 метри від них. Відповідно я знаходився в зоні випромінювання електромагнітних хвиль і деякий негативний вплив на організм вони здійснювали. Можливо він досить малий і ним можна знехтувати, враховуючі інші більш шкідливі фактори впливу на здоров’я, але все ж таки... А те, що базова станція знаходиться за 400 м. від мого дому? Ох, в яких умовах ми проживаємо!?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.2 Мережні технології » Wi-Fi і Радіо інтернет. (Що таке Wi-Fi? Чи хтось з нас користується цією послугою?)
Сторінка 3 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.