Сб, 18.11.2017, 10:20
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 4«1234»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.2 Мережні технології » Wi-Fi і Радіо інтернет. (Що таке Wi-Fi? Чи хтось з нас користується цією послугою?)
Wi-Fi і Радіо інтернет.
Bandalak Дата: Сб, 08.03.2008, 01:58 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Wi-Fi – послуга для абонентів MTC, MTC Передплата та Jeans, яка надає можливість швидкого бездротового доступу до ресурсів Інтернету за допомогою технології Wi-Fi.

Будь-який абонент MTC, MTC Передплата або Jeans, який знаходиться в межах покриття Wi-Fi-мережі MTC (вокзал, готель, кафе, ресторан, аеропорт, бізнес-центр чи будь-яке інше місце) і має пристрій для доступу, обладнаний Wi-Fi-адаптером (ноутбук, кишеньковий персональний комп'ютер чи смартфон), може скористатись послугою і відчути її переваги.

Переваги користування Wi-Fi
широка Wi-Fi-мережа MTC, що постійно розширюється;
висока швидкість передачі даних – до 54 Мбіт за секунду*;
дуже простий механізм оплати і використання послуги;
справжня мобільність: Ви маєте можливість пересуватися в межах Wi-Fi-мережі, не втрачаючи з’єднання;
завжди доступне та стабільне з’єднання.

* теоретична максимальна швидкість передачі даних
Детальну інформацію щодо використання послуги, її оплати й іншу важливу інформацію Ви можете дізнатися на сайті послуги http://wifi.mts.com.ua

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

volodschool2 Дата: Нд, 24.08.2008, 01:01 | Повідомлення № 16
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 277
Quote (fizikas)
зависимость от погодных условий

Зимою, якщо антена не захищена від снігу чи обмерзання, виникають ускладнення в роботі Wi-Fi. Але все це дрібниці. Я користуюсь удома цією апаратурою і мене повністю влаштовує швидкість роботи інтернету (закачка файлів 120-180 кб/с). Цього достатньо для більш-менш комфортної роботи.
Nicola Дата: Нд, 24.08.2008, 13:46 | Повідомлення № 17
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 13
Quote (fizikas)
Підробляючи сисадміном мав досвід використання радіоінтернету на протязі 3х років.
Підкажіть, будь ласка, яке обладнання використовувалось, які антени. 40 км для 2,4Ггц це досить не погано.
Quote (volodschool2)
саморобна антена,
Цікаво мати розміри такої антени.

Іще питання: можливо хто мав справу створення мережі класу чи малого офісу з використанням блютузів хочу попробувати у себе в школі.

fizikas Дата: Нд, 24.08.2008, 19:15 | Повідомлення № 18
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (Nicola)
Підкажіть, будь ласка, яке обладнання використовувалось, які антени. 40 км для 2,4Ггц це досить не погано.

Антенна - Ікар, якщо не помиляюсь, звичайний хвильовий канал. Думаю вся фішка в підсилювачі. модель модема точно не скажу я не монтував і не налаштовував...лиш експлуатую.
volodschool2 Дата: Пн, 25.08.2008, 21:46 | Повідомлення № 19
Досвідчений учасник
Quote (Nicola)
Цікаво мати розміри такої антени

Антени перепробував різні, зупинився на такому варіанті: у фокусі тарілки діаметром 60 см встановив антену, виготовлену за рекомендаціями http://www.qrz.ru/schemes/contribute/antenns/wifi/bi-quad2.shtml
Передавач знаходиться на відстані ~2км. Результатом задоволений. Саму антену виготовити нескладно (якщо руки ростуть з правильного місця) і вигляд має симпатичний. Один недолік - сусіди дістають запитаннями про те, скільки каналів показує мій телевізор на цій антені.

Відредаговано: volodschool2 - Пн, 25.08.2008, 21:50
Nicola Дата: Вт, 26.08.2008, 23:19 | Повідомлення № 20
Прописаний назавжди
Яку модель точки доступу доцільно використати на базовій станції, можливо хтось підкаже. Чи повинна вона підтримувати Telnet?
Ogorodets Дата: Чт, 30.10.2008, 01:04 | Повідомлення № 21
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
К нам на поселок наконец-то пришел радиоинтернет. Технология VPN точка-точка. Модем называется (не уверен, что супер точно) Nano Station 802.11 Wi-Fi RadioEthernet modem. Я пристроился рекламным агентом на нашем поселке. За каждого клиента - 30 грн. на счет + 3% пожизненной скидки. Себе еще не ставил, но уже четырех клиентов подключил. Канал 512/512 килобит/в секунду. Работает прекрасно. Стоит удовольствие: модем+подключение 1300 грн. и абонентская плата 220 грн/месяц. Безлимит разумеется... Поддерживаются все протоколы.
Nicola Дата: Ср, 03.12.2008, 21:31 | Повідомлення № 22
Прописаний назавжди
Цікаво, чи потрібна ліцензія від Укрчастотнагляду на використання WiFi в межах населеного пункту? :?
Ogorodets Дата: Ср, 03.12.2008, 22:30 | Повідомлення № 23
Назавжди з нами
Лицензия нужна обязательно...
dpi Дата: Чт, 04.12.2008, 07:54 | Повідомлення № 24
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Quote (Ogorodets)
Лицензия нужна обязательно...

...для покрытия площади (города) и не нужна для адресной передачи...
Nicola Дата: Ср, 10.12.2008, 21:22 | Повідомлення № 25
Прописаний назавжди
Quote (dpi)
и не нужна для адресной передачи
Как это понять? Если можна - то по подробней.
PanPete Дата: Ср, 10.12.2008, 21:45 | Повідомлення № 26
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Якщо ви використаєте промислові (потужні) ретранслятори - так, якщо користувацький хард (він малопотужний) - ні
dpi Дата: Пт, 12.12.2008, 20:03 | Повідомлення № 27
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Quote (Nicola)
Как это понять?

Есть, как я понял, не дорогие направленные антенны. Для передачи сигналов отдельным конкретным пользователям. Для этого достаточно зарегистрироваться ЧП.
Ogorodets Дата: Пт, 12.12.2008, 20:24 | Повідомлення № 28
Назавжди з нами
Да, только не в период кризиса. Интернет - это роскошь, скоро основной массе жрать не за что будет.
sgrecords Дата: Чт, 08.10.2009, 16:07 | Повідомлення № 29
Активний учасник
Рейтинг: 59
Ребята, что скажете по такому делу: на работе есть интернет адсл ОГО 1Гбит. Снял через дорогу жилье, естественно хочется халявного нета. Зона не просматривается, есть деревья, здания, разве что на крыше передатчик ставить. Кто сталкивался, какое оборудование и т.п., посоветуйте.
volodschool2 Дата: Чт, 08.10.2009, 18:15 | Повідомлення № 30
Досвідчений учасник
Quote (sgrecords)
разве что на крыше передатчик ставить

Саме так, бо сигнал в діапазоні 2.4 Ггц затухає навіть при наявності дерев на шляху проходження. Бажано використовувати потужну точку доступу, я собі придбав Linksys WRT54GL, перешив його хорошою прошивкою DD-WRT v24-sp2 (01/29/09) vpn, котра значно розширює стандартні можливості цього Wi-Fi маршрутизатора, зокрема дає можливість змінювати потужність передатчика в межах 70-250 мВт. Можна додатово прикупити ще й підсилювач (я використовую Planet 300-500мВт), але в цьому випадку треба буде остерігатися органів радіоконтролю. І головне - вибрати хорощу направлену антену для передатчика. Тоді зможете досягти очікуваного результату, якщо на роботі Вам дозволять цю апаратуру встановлювати і потім користуватися халявою. Не забудьте настроїти шифрування, бо любителів халяви ду-у-у-же багато.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.2 Мережні технології » Wi-Fi і Радіо інтернет. (Що таке Wi-Fi? Чи хтось з нас користується цією послугою?)
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.