Пн, 20.11.2017, 07:49
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 41234»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.2 Мережні технології » Wi-Fi і Радіо інтернет. (Що таке Wi-Fi? Чи хтось з нас користується цією послугою?)
Wi-Fi і Радіо інтернет.
Bandalak Дата: Сб, 08.03.2008, 01:58 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Wi-Fi – послуга для абонентів MTC, MTC Передплата та Jeans, яка надає можливість швидкого бездротового доступу до ресурсів Інтернету за допомогою технології Wi-Fi.

Будь-який абонент MTC, MTC Передплата або Jeans, який знаходиться в межах покриття Wi-Fi-мережі MTC (вокзал, готель, кафе, ресторан, аеропорт, бізнес-центр чи будь-яке інше місце) і має пристрій для доступу, обладнаний Wi-Fi-адаптером (ноутбук, кишеньковий персональний комп'ютер чи смартфон), може скористатись послугою і відчути її переваги.

Переваги користування Wi-Fi
широка Wi-Fi-мережа MTC, що постійно розширюється;
висока швидкість передачі даних – до 54 Мбіт за секунду*;
дуже простий механізм оплати і використання послуги;
справжня мобільність: Ви маєте можливість пересуватися в межах Wi-Fi-мережі, не втрачаючи з’єднання;
завжди доступне та стабільне з’єднання.

* теоретична максимальна швидкість передачі даних
Детальну інформацію щодо використання послуги, її оплати й іншу важливу інформацію Ви можете дізнатися на сайті послуги http://wifi.mts.com.ua

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Spirit Дата: Нд, 09.03.2008, 12:25 | Повідомлення № 2
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Wi-Fi от операторов моб.связи не использовал, но дома у меня Wi-Fi сеть. Интернет из модема идет в точку доступа Wi-Fi , а к ней соединяются домашний комп. и ноутбук, так что за ноутбуком можна работать лежа на диване и... smile ...сидя в туалете... smile

Технология хорошая, но для офисных сетей маленькая скорость, я на работе сейчас строю гигабитную сеть и в этом есть потребность!

serg Дата: Нд, 13.04.2008, 12:07 | Повідомлення № 3
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Радіоінтернер. Його переваги і недоліки.
Jokerz Дата: Нд, 13.04.2008, 19:38 | Повідомлення № 4
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 102
недостатки - зависимость от погодных условий, и антены нужно ставить так что бы физических помеш между ними не было
Nicola Дата: Нд, 13.04.2008, 19:53 | Повідомлення № 5
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 13
Чи можна в межах сільського населеного пункту створити мережу через радіоканал? Можливо хто з форумчан має в цьому плані який досвід?!
Jokerz Дата: Нд, 13.04.2008, 20:43 | Повідомлення № 6
Хостер
я имею опыт smile можно конечно только дорого это smile смысл в чем получается. Один сервер подключен к инетрнету к нему подключен хороший передатчик вообщем оборудования (точка доступа) у клиентов стоят антены WiFi и по ним у них инетрнет.
Все организовать лучше по pppoe потому как контролировать трафик и вообще доступ так проще и лучше да и для пользователея проще намного в настрйоках smile
SLKuty Дата: Пн, 14.04.2008, 00:15 | Повідомлення № 7
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Я користуюся радіоінтернетом в сільському населеному пункті
наш провайдер не хоче розказувати скільки йому обійшлося все обладнання, але жалівся, що неправильно підєднав і все згоріло
блискавка вдарила і все згоріло
але в основному все нормально зараз маю 128 кб\с за 100 грн в місяць
Bandalak Дата: Пн, 14.04.2008, 11:18 | Повідомлення № 8
Лідер форуму
Quote (SLKuty)
зараз маю 128 кб\с за 100 грн в місяць

Я від МТС маю 244 кб\с за 100 грн. на місяць
ihor_hontar Дата: Пн, 14.04.2008, 11:22 | Повідомлення № 9
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Підключення до шкільної телефонної лінії - ADSL+ (512 kb/c)
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 14.04.2008, 19:55 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Радіоінтернетом не користувався.
На слідуючий місяць переходжу на МТС.
Заміряв швидкість. Вдень виходить 100-120 Кбіт/сек, вночі - 200-210.
100 грн. на місяць не поможе. Адже ще потрібно скачувати файли. Приблизно 120 грн. в мене буде виходити. У київстарі виходило 160 грн. і скачувати можна було занадто мало. Мобільний інтернет гірший за інші види підключення тим, що реально негативно впливає на здоров’я. Якщо я перебуваю щодня по 3-8 год. в інтернеті, то це буде позначатися на моєму здоров’ї. І вже зараз у мене з’явилися проблеми із серцем. Думаю в цьому частково винен мобільний інтернет.
Якщо ж підключатись через bluetooth на відстані 2-3 метри, з’єднання не стабільне, при закачці файлів можливий розрив і швидкість нижча.
Jokerz Дата: Пн, 14.04.2008, 21:18 | Повідомлення № 11
Хостер
ваши проблемы с серцем по большей части от усталости поверте мне как человеку с медицинским образованием smile
Bandalak Дата: Вт, 13.05.2008, 11:28 | Повідомлення № 12
Лідер форуму
Я з`єднав теми Wi-Fi і Радіо інтернет.
volodschool2 Дата: Вт, 27.05.2008, 01:25 | Повідомлення № 13
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 277
Користуюсь більше року тирнетом, отриманим за технологією Wi-Fi. Швидкість ~320 Кбіт/сек за 65 грн в місяць безлімітки. "Залізо" просте: саморобна антена, точка доступу DWL2000. Мої колишні учні, а потім студенти, а тепер ентузіасти комп'ютерного діла підключились до Укртелекомівського ОГО! (DSL) і роздають його по Wi-Fi. Молодці!!!
dpi Дата: Вт, 27.05.2008, 09:28 | Повідомлення № 14
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Используем городскую сеть.
Далеко было тянуть кабель, поставили передатчик и приемник Wi-Fi. Сеть работает на ~ 2000Кбіт/сек, Интернет в зависимости от нагрузки 70-150 Кбіт/сек
fizikas Дата: Сб, 23.08.2008, 12:58 | Повідомлення № 15
Тут живе...
Рейтинг: 3
Quote (Jokerz)
недостатки - зависимость от погодных условий, и антены нужно ставить так что бы физических помеш между ними не было

Підробляючи сисадміном мав досвід використання радіоінтернету на протязі 3х років. Працювало на відстані 40 км звичайно при прямій видимості. Серйозної залежності від погодних умов не помітив. Дощ переносить запросто у той час коли "супутники" з дальніх східних позицій сиплються. Під час грози іноді вилітали мережні карти машин, не дивлячись на те, що все добре заземлено.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.2 Мережні технології » Wi-Fi і Радіо інтернет. (Що таке Wi-Fi? Чи хтось з нас користується цією послугою?)
Сторінка 1 з 41234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.