Чт, 19.09.2019, 16:44
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.2 Мережні технології » Оптимізація роботи в інтернеті, розгін швидкості DSL-ліній. (Зробіть ваш інтернет ще швидшим.)
Оптимізація роботи в інтернеті, розгін швидкості DSL-ліній.
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 11.01.2008, 23:14 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Програма CFosSpeed 3.13.1200 - драйвер для DSL модемов и маршрутизаторов, що призначений для розгону інтернету за допомогою технології Traffic Shaping.
Оптимізує для швидкої роботи DSL, кабельні і модемні лінії.
http://rs15.rapidshare.com/files/14364930/CFosSpeed_3.13.1200_x32.rar (1.9 Мб)-Цей файл містить трояна!!!
http://rapidshare.com/files....ar.html (1,9 МБ) -можна качати

DSL Speed - програма збільшує швидкість DSL (ADSL, G.Lite, IDSL, SDSL) ліній в багато разів.
http://studiohalyava.ucoz.ru/Program/DSLSpeed3_5_studiohalyava.rar (1.3 Мб)

Добавлено (11.01.2008, 23:14)
---------------------------------------------
iNetAdviser4.5.10 - альтернативний браузер. Досить швидко завантажує веб-сторінки, має зручний інтерфейс, море налаштувань. Поєднує в собі функції як браузера так і менеджера закачок. Все в одному.
Завантажити можна з одного із файл-обмінників:
http://www.megaupload.com/?d=C07445U8
http://ifolder.ru/298850[/color]

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

filnick Дата: Пн, 05.05.2008, 20:53 | Повідомлення № 16
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Зрозуміло. Ви описали "механізм" роботи менеджера завантажень. Але, в принципі, те що писав Ковальчук_Олександр, не суперечить сказаному Вами. Реальна швидкість з'єднання визначається не лише пропускною здатністю модема. Трафік, завантаженість сервера, пора доби і т.д. Тому він й популярно пояснив, що при завантаженні через менеджер часу витрачається в кілька раз менше (про діал-ап мови не було). А те, що вжитий термін "унікальний алгоритм закачки" - так це звична фраза для любого аплоуда, що рекламує цей менеджер. Тут мається на увазі і кількість потоків, що може брати одночасно, і підтримка різних протоколів, робота з проксі та інші навороти.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 05.05.2008, 21:28 | Повідомлення № 17
Ветеран спілкування
filnick, дякую за правильне розуміння.

Запитав мене Sjavik цілком зрозуміло:

Quote (Sjavik)
і хотів спитати чи ви не знаєте такої програми яка б змогла захвачувати усю швидкість на завантаження файлів?

З його запитання я зрозумів, що він запитує саме про менеджери закачки. Тобто, програми, які завантажують файли одразу в кілька потоків і тим самим вижимають максимально можливе від з’єднання. Пробував, це допомагає і при дайл-апі, хоча може і не так суттєво, як при ADSL чи GPRS, так як там пропускна здатність модему 56 Кбіт/сек, а провайдер (укр. телеком чи інший) само собою ставить обмеження швидкості. При відповіді я керувався тим, що вбудований менеджер закачок в Опері, ІЕ, Макстон чи FireFox не вижме з з’єднання максимуму, а флешгет, чи ін. це зроблять.
Отож, моя відповідь:
Quote (Ковальчук_Олександр)
Програми для закачки файлів з інету - менеджери закачок - значно збільшують швидкість завантаження файлів (інколи в 5 разів і більше).Під час користування GPRS Інтернет ХЛ від Київстар моя швидкість реальна 4-6 Кбайт/сек. При закачуванні файлів за допомогою менеджера FlashGet може досягати 20 і більше. FlashGet використовує унікальний алгоритм закачки, тому й здатен в кілька разів збільшити швидкість. Про менеджери закачок ми говорили тут: http://informatics.at.ua/forum/30-132-1

була цілком правильною і коректною. Єдина помилка була при вказані швидкості 4-6 Кбіт/сек (замість кілобайт/сек). Але то вже чисто механічно.

P.S. Зараз користуюсь новим браузером Оpera АС - супер-збірка. Зручність на 12 з +. Вбудував в нею FlashGet 2.02 і при закачувані файлів з рапіди чи ін. файл-обмінників, зразу ж запускаєтсья FlashGet і завантажує файли. Браузер вище всіх похвал, всім рекомендую.

filnick Дата: Пн, 05.05.2008, 21:42 | Повідомлення № 18
Мудрий вчитель
Зараз користуюсь новим браузером Оpera АС

У мене вже третій місяць Opera AC 3.5.1. Зловив під час рибалки. Єдине, що не можу добавити це функцію захоплення екрану (стояла у останньому Макстоні)
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 05.05.2008, 22:19 | Повідомлення № 19
Ветеран спілкування
Quote (filnick)
У мене вже третій місяць Opera AC 3.5.1.

Саме така і у мене. Також з рибалки.
Quote (filnick)
Єдине, що не можу добавити це функцію захоплення екрану (стояла у останньому Макстоні)

Не цікавився, чи в опері така функція є. В цьому плані я вже з рік вірний користувач SnagIt - потужний комбайн для зняття скріншотів.
І під клавішу print screen дуже зручно.
Bandalak Дата: Вт, 06.05.2008, 15:27 | Повідомлення № 20
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Така ситуація! Є два однакові телефони EDGE. Хочу обидва підключити до інтернету на один комп'ютер для збільшення швидкості закачки у двічі. Як ви думаєте, чи це можливо! Як об'єднати два потоки в один? Ци це лише фантастика?
filnick Дата: Вт, 06.05.2008, 16:35 | Повідомлення № 21
Мудрий вчитель
Quote (Bandalak)
Така ситуація! Є два однакові телефони EDGE. Хочу обидва підключити до інтернету на один комп'ютер для збільшення швидкості закачки у двічі. Як ви думаєте, чи це можливо! Як об'єднати два потоки в один? Ци це лише фантастика?

Мені важко прогнозувати, чи доб'єтеся Ви успіху в збільшенні швидкості закачки. Але як Ви синхронізуєте дію двох модемів на одному ПК?
romkoro Дата: Вт, 06.05.2008, 20:03 | Повідомлення № 22
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (Bandalak)

Це не фантастика, правда таке частіше роблять під лінуксом. Хоча і для Windows є платні рішення. Наприклад - http://www.nat32.com.

Bandalak Дата: Ср, 07.05.2008, 15:25 | Повідомлення № 23
Лідер форуму
Quote (romkoro)
Це не фантастика, правда таке частіше роблять під лінуксом. Хоча і для Windows є платні рішення. Наприклад - http://www.nat32.com.

І що цей "The NAT32 Windows Software Router" дає можливість сихронізувати декілька модемів?

Quote (filnick)
Але як Ви синхронізуєте дію двох модемів на одному ПК?

Поки-що незнаю, але сподіваюся, що рішення знайдеться!
romkoro Дата: Чт, 08.05.2008, 13:34 | Повідомлення № 24
Новий користувач
Quote (Bandalak)
І що цей "The NAT32 Windows Software Router" дає можливість сихронізувати декілька модемів?

Так дає, на сайті так і написано. Качайте та пробуйте.
Bandalak Дата: Чт, 08.05.2008, 14:39 | Повідомлення № 25
Лідер форуму
Quote (romkoro)
Так дає, на сайті так і написано. Качайте та пробуйте.

Одна проблема, там все по-англійськи, я навіть не можу зрозуміти, що саме і де там треба скачати. Жму "довнлоад", а мене перекидаєт кудись на рекламу!
romkoro Дата: Чт, 08.05.2008, 23:47 | Повідомлення № 26
Новий користувач
Quote (Bandalak)
Одна проблема, там все по-англійськи, я навіть не можу зрозуміти, що саме і де там треба скачати. Жму "довнлоад", а мене перекидаєт кудись на рекламу!

Ось прямий лінк: http://www.nat32.com/download/nat32e.zip. Пишуть, що демо-версія працює протягом 2-х годин для оцінки можливостей. Якщо туго з англійською, то можна використати онлайн перекладач. Кажуть гугл транслейт (www.google.com/translate_t) непогано перекладає подібні речі.

Bandalak Дата: Вт, 13.05.2008, 11:19 | Повідомлення № 27
Лідер форуму
Quote (romkoro)
демо-версія працює протягом 2-х годин

Що можна оцінити за 2 години?
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 13.05.2008, 19:06 | Повідомлення № 28
Ветеран спілкування
Quote (romkoro)
Аналогічно в школі, краще не розказуйте учням того, що самі не розумієте, а то такі специ виростуть що аж страшно...

Quote (Bandalak)
Що можна оцінити за 2 години?

romkoro, якщо не вмієте дати пораду, то краще не давайте, а то про вас думка складається, що ви спец, що аж страшно... biggrin biggrin biggrin

romkoro Дата: Ср, 14.05.2008, 11:01 | Повідомлення № 29
Новий користувач
romkoro, якщо не вмієте дати пораду, то краще не давайте, а то про вас думка складається, що ви спец, що аж страшно... biggrin biggrin biggrin

То може мені приїхати і все настроїти відразу?
Все робиться, тільки потрібно:
1. Вміти користуватися пошуком (гугл рулить);
2. Трохи розуміти англійську мову;
3. Мізки і прямі руки ніхто не відміняв...
biggrin biggrin biggrin
al-kov Дата: Ср, 14.05.2008, 16:00 | Повідомлення № 30
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Ось остання версія CFosSpeed
http://rapidshare.com/files....ar.html

А та версія що у шапці топіка з ВІРУСАМИ !!! Перевіряти треба перш ніж пропонувати комусь angry

Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.2 Мережні технології » Оптимізація роботи в інтернеті, розгін швидкості DSL-ліній. (Зробіть ваш інтернет ще швидшим.)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.