Нд, 15.09.2019, 20:59
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.2 Мережні технології » Оптимізація роботи в інтернеті, розгін швидкості DSL-ліній. (Зробіть ваш інтернет ще швидшим.)
Оптимізація роботи в інтернеті, розгін швидкості DSL-ліній.
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 11.01.2008, 23:14 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Програма CFosSpeed 3.13.1200 - драйвер для DSL модемов и маршрутизаторов, що призначений для розгону інтернету за допомогою технології Traffic Shaping.
Оптимізує для швидкої роботи DSL, кабельні і модемні лінії.
http://rs15.rapidshare.com/files/14364930/CFosSpeed_3.13.1200_x32.rar (1.9 Мб)-Цей файл містить трояна!!!
http://rapidshare.com/files....ar.html (1,9 МБ) -можна качати

DSL Speed - програма збільшує швидкість DSL (ADSL, G.Lite, IDSL, SDSL) ліній в багато разів.
http://studiohalyava.ucoz.ru/Program/DSLSpeed3_5_studiohalyava.rar (1.3 Мб)

Добавлено (11.01.2008, 23:14)
---------------------------------------------
iNetAdviser4.5.10 - альтернативний браузер. Досить швидко завантажує веб-сторінки, має зручний інтерфейс, море налаштувань. Поєднує в собі функції як браузера так і менеджера закачок. Все в одному.
Завантажити можна з одного із файл-обмінників:
http://www.megaupload.com/?d=C07445U8
http://ifolder.ru/298850[/color]

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Bandalak Дата: Пт, 18.01.2008, 01:50 | Повідомлення № 2
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Нажаль DSL у більшості сільських школах немає. А як збільшити швидкість Dialup інтернету?
W-w-W Дата: Чт, 24.01.2008, 19:56 | Повідомлення № 3

Quote (Bandalak)
Нажаль DSL у більшості сільських школах немає. А як збільшити швидкість Dialup інтернету?

так це серйозна проблема, і не зразу вона нажаль вирішиться. бо тут потрібні великі кошти, а їх ніхто не виділить.
Але вчителям-інформатикам потрібно бути оптимістами, щоб непропасти в бурхливому світі інформації
Bandalak Дата: Вт, 29.01.2008, 00:16 | Повідомлення № 4
Лідер форуму
Говорять, що 7-ма версія ІЕ закачує сторінки при слабому інтернеті значно швидше шостої.
Я покищо не зміг відшукати в інтернеті місця звідки можна на шару її скачати. Може хто знає? Підкажіть посилання!
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 29.01.2008, 02:39 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
Говорять, що 7-ма версія ІЕ закачує сторінки при слабому інтернеті значно швидше шостої.Я покищо не зміг відшукати в інтернеті місця звідки можна на шару її скачати. Може хто знає? Підкажіть посилання!

Сьома версія в мене вже давно є. На днях завантажу, зараз сильно зайнятий. І дійсно, вона працює значно краще і якісніше за 6-ту, проте я все-таки використовую оперу. Для мене опера - the best.
Bandalak Дата: Вт, 29.01.2008, 12:54 | Повідомлення № 6
Лідер форуму
Quote (Ковальчук_Олександр)
Для мене опера - the best.

Я колись давно пробував, мені не дуже сподобалося, не пам`ятаю чому. Попробую ще раз Оперу. Здається 9-та в мене є.
LAM85 Дата: Вт, 11.03.2008, 16:46 | Повідомлення № 7
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Я собі поставив 7-ма версія ІЕ (при установці провірає на ліцензію Windows) значно швидше закачується файли.
Sjavik Дата: Вт, 11.03.2008, 16:46 | Повідомлення № 8
Новий користувач
Рейтинг: 0
Шановні колеги, хотів спитати, чому коли я зєднуюсь з інтернетом, то в мене швидкість 30 кб/с а коли завантажую файли, то йде тільки 3 кб за секунду, і хотів спитати чи ви не знаєте такої програми яка б змогла захвачувати усю швидкість на завантаження файлів?
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 26.03.2008, 20:37 | Повідомлення № 9
Ветеран спілкування
Sjavik, коли ви виходите в інтернет, то 30 Кбіт/сек - швидкість в кілобітах/сек. А при закачці вам показує швидкість в кілобайтах за сек.
Quote (Sjavik)
хотів спитати чи ви не знаєте такої програми яка б змогла захвачувати усю швидкість на завантаження файлів?

Програми для закачки файлів з інету - менеджери закачок - значно збільшують швидкість завантаження файлів (інколи в 5 разів і більше).
Під час користування GPRS Інтернет ХЛ від Київстар моя швидкість реальна 4-6 Кбайт/сек. При закачуванні файлів за допомогою менеджера FlashGet може досягати 20 і більше. FlashGet використовує унікальний алгоритм закачки, тому й здатен в кілька разів збільшити швидкість. Про менеджери закачок ми говорили тут: http://informatics.at.ua/forum/30-132-1
Sjavik Дата: Ср, 26.03.2008, 21:04 | Повідомлення № 10
Новий користувач
Шановний Ковальчук Олександр! Коли я заходжу на сайт mts.com.ua і тестую швидкість то в мене там де підключення добавляє не по 3 кілобайти а по 15
Bandalak Дата: Чт, 27.03.2008, 22:30 | Повідомлення № 11
Лідер форуму
Quote (Sjavik)
Шановні колеги, хотів спитати, чому коли я зєднуюсь з інтернетом, то в мене швидкість 30 кб/с а коли завантажую файли, то йде тільки 3 кб за секунду, і хотів спитати чи ви не знаєте такої програми яка б змогла захвачувати усю швидкість на завантаження файлів?

Давайте розставимо всі крапки над "і".
По-перше 3 кб - це кілобайти, чи кілобіти?
По-друге через якого провайдера Ви підключаєтеся?

Програми для закачки файлів з інету - менеджери закачок - значно збільшують швидкість завантаження файлів (інколи в 5 разів і більше).
Під час користування GPRS Інтернет ХЛ від Київстар моя швидкість реальна 4-6 Кбайт/сек.

1 кбайт/сек = 8 кбіт/сек
Скоріше за все у Sjavik, 30 кб/с - це 30 кілобіт за сек. - швидкість підключення,
а 3 кб/с - це 3 кілобайти за сек. = 3*8 = 24 кілобіти за сек.
Це реальний стан речей! Перевірено на практиці.

Quote (Sjavik)
Коли я заходжу на сайт mts.com.ua і тестую швидкість то в мене там де підключення добавляє не по 3 кілобайти а по 15

Цікаво, розкажіть детальніше де на цьому сайті є тест швидкості! Я теж потестую!

Додано (26.03.2008, 23:58)
Ура! Я знайшов перевірку швидкості від МТС. Перевіряє швидкість будь-якого підключення!
http://mts.com.ua/ukr/speedtest.php

Через діалап від УкрТелекому у мене вийшло 3,36 кбайт за сек!
Через EDGE від МТС - вийшло 28,9 кбайт за сек!
Через GPRS (телефон не підтримує EDGE) від МТС - вийшло 8,56 кбайт за сек.
Через EDGE від Київстар - вийшло 18,8 кбайт за сек.
Через GPRS (телефон не підтримує EDGE) від Київстар - вийшло 6,2 кбайт за сек.
Білайн і Лайф я не міряв, бо у мене немає покриття!

Вимірювання проводив від 23 до 00 год. 26 березня 2008 року!

Додано (27.03.2008, 22:30)
Як потм виявилося цей сервер трохи завищує реальні показники швидкості, десь на 20%.
Тому рекомендую міряти швидкість вручну!

romkoro Дата: Пн, 05.05.2008, 18:14 | Повідомлення № 12
Новий користувач
У вас такі супер-звання, а таку пургу пишете, що аж смішно. Я розумію, що може хтось вчителює в якомусь селі на периферії, але якщо не знаєте істини, то краще не пишіть. Аналогічно в школі, краще не розказуйте учням того, що самі не розумієте, а то такі специ виростуть що аж страшно...

Відредаговано: romkoro - Пн, 05.05.2008, 18:17
filnick Дата: Пн, 05.05.2008, 19:32 | Повідомлення № 13
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (romkoro)
У вас такі супер-звання, а таку пургу пишете, що аж смішно.

Quote (romkoro)
Аналогічно в школі, краще не розказуйте учням того, що самі не розумієте, а то такі специ виростуть що аж страшно...

Слід відразу визначитись - або смішно, або страшно.
Quote (romkoro)
Я розумію, що може хтось вчителює в якомусь селі на периферії, але якщо не знаєте істини, то краще не пишіть.

Що є розуміння - дуже добре. Знаємо про периферію і про села - це чудово. Про істину - це взагалі геніально.

Щоб не було пурги чи базару - варто було конкретизувати що малось на увазі.

romkoro Дата: Пн, 05.05.2008, 19:52 | Повідомлення № 14
Новий користувач
Дуже дотепно...
Наприклад,
Програми для закачки файлів з інету - менеджери закачок - значно збільшують швидкість завантаження файлів (інколи в 5 разів і більше). Під час користування GPRS Інтернет ХЛ від Київстар моя швидкість реальна 4-6 Кбіт/сек. При закачуванні файлів за допомогою менеджера FlashGet може досягати 20 і більше. FlashGet використовує унікальний алгоритм закачки, тому й здатен в кілька разів збільшити швидкість.

Менеджер закачок збільшує швидкість, в основному, завдяки закачці декількома потоками одночасно, проте для діалапу з його швидкістю це не є дуже актуально. Ніякої унікальності в тому нема, всі менеджери мають таку можливість. Під час користування GPRS Інтернет ХЛ від Київстар швидкість може бути або до 115 кБіт/с (якщо використовується GPRS і телефон дозволяє) чи до 230 кБіт/с (EDGE). В переводі на кілобайти в секунду це буде відповідно до 11,5 та 23 кілобайт в секунду, бо при використанні модемів які працюють через COM-порт (реальний чи віртуальний) потрібно враховувати що є ще стартовий і стоповий біти. І якщо швидкість в каналі наприклад 30 кбіт то ніякий флешгет не допоможе качати більше ніж 3 кБ/с. І це написав "Генералісимус-інформатик"... wink
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 05.05.2008, 20:17 | Повідомлення № 15
Ветеран спілкування
Quote (romkoro)
І це написав "Генералісимус-інформатик"...

romkoro, ви або розслабитесь, або я вас забаню і будете ІР міняти.

1. Те, що менеджери закачок збільшують швидкість завантаження файлів, то дійсно правда і це актуально навіть для діалапу. Оперою, чи ІЕ він буде качати файл в 5 Мб дві години. А з флеш-гетом - за годину завантажить. Хоча це залежить також від файл-обмінника, чи сайту, з якого він буде завантажувати файл.

Quote (romkoro)
Під час користування GPRS Інтернет ХЛ від Київстар швидкість може бути або до 115 кБіт/с (якщо використовується GPRS і телефон дозволяє) чи до 230 кБіт/с (EDGE). В переводі на кілобайти в секунду це буде відповідно до 11,5 та 23 кілобайт в секунду

І що ви цим істину відкрили? Знову ж таки, максимальна швидкість. В мене в день швидкість буває й до 50 кбіт/сек не дотягує. Це залежить від навантаження на лінію і ще багатьох параметрів.
Інтернет ХЛ від Київстар моя швидкість реальна 4-6 Кбіт/сек

Тут я механічно помилився. Я мав на увазі, що моя швидкість в момент завантаження якихось файлів сягає 4-6 кбайт/сек (32-48 Кбіт/сек).
Quote (romkoro)
бо при використанні модемів які працюють через COM-порт (реальний чи віртуальний) потрібно враховувати що є ще стартовий і стоповий біти. І якщо швидкість в каналі наприклад 30 кбіт то ніякий флешгет не допоможе качати більше ніж 3 кБ/с.

Ага, а без флешгета буде закачка на швидкості 1-1,2 Кбайта/сек. Про обмеження на дайл-апі мені також прекрасно відомо, шановний Рядовий-інформатик. biggrin
До вашого відома, звання на форумі визначаються кількістю повідомлень. Але мабуть вам заслужити це звання (залишити більше 500 повідомлень) не грозить. biggrin
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.2 Мережні технології » Оптимізація роботи в інтернеті, розгін швидкості DSL-ліній. (Зробіть ваш інтернет ще швидшим.)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.