Чт, 18.04.2019, 18:48
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.2 Мережні технології » Доступ до інтернету за технологією GPRS. (Проте, як з’єднати мобілку з комп’ютером і налаштувати інет.)
Доступ до інтернету за технологією GPRS.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 09.01.2008, 00:40 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Для села досить не поганий варіант отримати доступ до всесвітньої мережі - виходити в інтернет через мобільний. Як налаштувати з’єднання, я коротко описав. Завантажуйте архів та ознайомлюйтесь.

Також прошу ділитись враженнями або проблемами використання традиційного GPRS-інтернету.

http://school-viytivka.pp.net.ua/informatic/GPRS.rar (335 кб)

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Bandalak Дата: Сб, 24.01.2009, 18:54 | Повідомлення № 76
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 285
Quote (gry)
Від міста - 10 км.

Quote (PanPete)
Відстань від ретранслятора біля 12 км.

У мене відстань до ретранслятора CDMA - 150 км., тому цей вид зв'язку буде у нашому селі в наступному тисячолітті!
Маємо те що маємо, а саме EDGE GPRS.
PanPete Дата: Сб, 24.01.2009, 21:04 | Повідомлення № 77
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (Bandalak)
цей вид зв'язку буде у нашому селі в наступному тисячолітті!

Подібні вислови були не так дано і про мобільний зв'язок
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 25.01.2009, 00:09 | Повідомлення № 78
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Quote (PanPete)
Відстань від ретранслятора біля 12 км. Нестабільність прослідковується, проте якщо вдень вона коливається в межах 10 - 150, то в нічний час - 50 - 200. Схоже що мають місце не лише умови проходження хвиль, але і деяка перегруженість серверів провайдера.

А чого саме? Кбіт/сек? Якщо так, то це маловато. В мене на МТС EDGE швидкість вдень 80-100 Кбіт/сек. Вночі - 120-200 Кбіт/сек. МТС працює досить стабільно, а от Київстар в період від 18 до 24 зависає. Напевне також із-за сильного перевантаження ліній.
У нас в школі CDMA від Інтертелекому дає сер. швидкість близько 200 Кбіт/сек. До ретранслятора 20 км. USB модем коштує 700 грн.
Обіцяють підняти швидкість до 1 Мбіт/сек за рахунок модернізації обладнання. Як тільки це відбудеться, поставлю в дома.
gry Дата: Нд, 25.01.2009, 07:05 | Повідомлення № 79
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 128
Quote (Ковальчук_Олександр)
Обіцяють підняти швидкість до 1 Мбіт/сек за рахунок модернізації обладнання.

Обіцяють вже рік, а тепер чи зроблять? Криза.
PanPete Дата: Нд, 25.01.2009, 12:15 | Повідомлення № 80
Наполегливий учасник
Quote (Ковальчук_Олександр)
А чого саме? Кбіт/сек?

Так. Обіцяють багато, проте за два роки користування спостерігаю не покращення , а скоріш навпаки.
Bandalak Дата: Вт, 10.02.2009, 14:39 | Повідомлення № 81
Лідер форуму
Кількість користувачів інтернет у сільській місцевості за останніх пів-року почала стрімко зростати. Вони на 99% користуються EDGE - GPRS. Лінії та модеми мобільних операторів вже настільки перевантажені, що спостерігається погіршення роботи мобільного інтернету.
Інтернет тупе і в Київстар і в МТС і в інших операторів.
Особливо погана, інколи прямує до 0 швидкість у вечірні часи.
Я боюся, що скоро знову прийдеться переходити на діалап.
У віддалених селах нічого розумнішого немає і ніколи не буде!
Робити там CDMA, 3G чи ОГО ніхто ніколи небуде, бо це економічно не вигідно!
PanPete Дата: Вт, 10.02.2009, 15:11 | Повідомлення № 82
Наполегливий учасник
Quote (Bandalak)
Робити там CDMA, 3G чи ОГО ніхто ніколи небуде, бо це економічно не вигідно!

Інтертелеком кілька років тому виграв конкурс на телефонізацію віддалених сіл по всій території України (тих, в яких модернізація існуючого кабельного, вірніше "дротяного" телефонного звязку нерентабельна), існує (існувала) ціла програма з цього поводу, яка не один раз рекламувалась в ЗМІ. Виходячи з цього - віддалені села, по мірі зношуванусті дротів та АТС - вам прийдеться забувати діалап. Шановний Bandalak, бездротовий варіант нині більш економічно вигідний, а вже інше питання - коли ж буде пороходити модернізація звязку.
Bandalak Дата: Вт, 10.02.2009, 15:35 | Повідомлення № 83
Лідер форуму
Quote (PanPete)
інше питання - коли ж буде пороходити модернізація звязку.

Я ж Вам кажу, що НІКОЛИ!

Дротяний чи бездротовий, всеодно у селі економічно не вигідно!

Bandalak Дата: Чт, 21.05.2009, 01:51 | Повідомлення № 84
Лідер форуму
Останнім часом все гірше і гірше працює GPRS від МТС у денний час! Київстар почав вигравати у МТС по цьому показнику.
Вчора і сьогодні взагалі жах! Але перейти на Київстар дуже дорого, адже там немає постуги типу HyperActive!!!

У мене перечуття, що до Нового Навчального Року віддалені села залишаться зовсім без ніякого інтернету у денний час.
Прийдеться проводити уроки інформатики вночі!!! ;)

Bandalak Дата: Пн, 28.12.2009, 00:49 | Повідомлення № 85
Лідер форуму
Казочка про те, як Київстар дурить чесний народ!!!

Я цього місяця сидів в інтернеті через модем Київстар, підключивши "Вільний інтернет" - це 5000 Мб за 126 грн. (119 + ПФ).
Сьогодні вибрав усі 5 Гектарів. Далі працюю по тарифу 5 коп. за Мб, як позапакетний трафік.
У момент коли пакет закінчився, мій тупий до болю інтернет із швидкістю черепахи, перетворився на максимум, що може теоретично стандарт EDGE!!!
До сьогодні я качав із швидкістю максимум 6 кБай/сек, а тепер стало - 29!!!

Робимо висновок. Київстар дає нормальну швидкість лише коли оплата помегабайтна. Немає смислу їм давати хорошу швидкість на вже оплачений заздалегіть пакет даних!
Але ми ще не таке терпіли. Народ - це бидло! Його б'ють, а він мовчить!

NataliyG Дата: Пн, 28.12.2009, 11:30 | Повідомлення № 86
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Quote (Bandalak)
Київстар дає нормальну швидкість лише коли оплата помегабайтна.

У мене теж модем Київстар - GPRS 3 G покриття нема.. Але я не беру великих пакетів часу не маю багато сидіти в Інтеренеті. Для мого селе цей моде єдине рішення іншої можливості підключення немає. Можна ще тарілку ставити але для одної людини це дуже дорого, а сусідів бажаючих у мене нема. Так що я нічого поганого про таке підключення сказати не можу.

Bandalak Дата: Пн, 28.12.2009, 19:59 | Повідомлення № 87
Лідер форуму
Quote (NataliyG)
Так що я нічого поганого про таке підключення сказати не можу.

Того так все і погано!

А яка у Вас реальна швидкість, якщо не секрет?

koljada Дата: Пн, 28.12.2009, 21:07 | Повідомлення № 88
Часто заходить...
Рейтинг: 10
Мобільним інтернетом почав користуватись позаминулої осені Ютелом, який у нас на білайновських мережах, але після нового року він раптом здох. Прийшлось шукати варіанти. КС швидко, але дорого, МТС, також швидко, але дорого, та ще й дурять. Лайф взагалі ніякий. Тому зупинивсь на Білайн, швидкість до 10 Кб/с, а у години «пік» 3-4. Телефон нокіа 6020. Про те як я його заставив працювати як модем можна книгу написати. Дякую шановному Bandalak, презентацію якого я уважно вивчив свого часу, а потім адаптував до нашого регіону. Я її надсилав у архів. Надіюсь авторські права не порушив :).
Ось прочитав по темі, порівняйте :) :
Старавто
Роскошное такси-лимузин с кожаным салоном и позолотой. Оплата соответствующая. Эксклюзивная услуга -плата за пристёгивание ремней безопасности. Обладает повышенной проходимостью, способно заехать в любую глухомань. Изредка у такси отлетает одно из колёс, водитель быстро прикручивает его обратно и делает вид, что ничего не произошло.
Транс-Лайф
Переполненная маршрутка. Оплата - проездной на месяц 25 грн. Душно, качает, зато недорого. Частенько в моторе что-то ломается, и пассажиры вынуждены ждать или пересаживаться на другие виды транспорта.
Би-автотранс
Автобус. Сравнительно недорого. Периодически кондуктор выпихивает на ходу слишком болтливых пассажиров, иногда ходит с шапкой по салону, прося доплаты из-за подорожавшего бензина. Недавно объединился с лифтом.
Утелавто
Самолёт. Быстро, но строить аэродром в каждом селе слишком дорого. Теперь ты можешь летать! До места взлёта можно добраться на автобусе.
Пипл-транс-сервис
Монорельс. Азиатская экзотика. Быстро, как самолёт, хотя и не летает (в принципе, это не так важно). Вагоны приходится завозить контрабандой из развитых стран, обычные не подходят.
УТКавто
Поезд. Ездит только по рельсам, благо их по стране много. На некоторых маршрутах ездят паровозы, возившие ещё Ленина. Каждые полгода цены на билеты повышаются, пассажиры ругаются, а куда они денутся. Кстати, пригородная электричка намного дешевле, чем поезд дальнего следования. В очереди за билетом можно стоять очень долго.
МТС-транс-сервис
Тоже такси, но не лимузин, а скорее "Лада-Калина". Отвезёт почти в любое место, громыхая и дребезжа плохо прикрученными деталями. Одна из проблем - водитель страдает эксгибиционизмом и не может не показать пассажирам своё срамное место. В последнее время клиентов стало немного, шофёр от безысходности прицепил прицеп-кунг и поехал по маршруту. Во время поездки водитель не только рулит и принимает деньги (иногда, путаясь, берёт на 25 копеек больше), но и развлечёт вас увлекательной партией в «напёрстки»
Ну як, схоже?
GаrDArik Дата: Пн, 04.01.2010, 15:34 | Повідомлення № 89
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Часто подорожую. В школі інет - Діалап (ЕлВісті) і ОГО.
Коли потрібно підключитись в інших місцях - підключаюсь через мобілку на ноуті. У кого телефон з WindowsMobile - це можна зробити обравши в "програмах" - "Общий интернет", далі тип підключення (через кабель або БлуТуз) і саме підключення - яке у вас налаштовано на мобілці. Швидкість - приблизно 10 Мб\сек. Не дуже, але в дорожних умовах задовільняє)
vitert Дата: Пн, 04.01.2010, 16:00 | Повідомлення № 90
Тут живе...
Рейтинг: 22
Quote (GаrDArik)
Швидкість - приблизно 10 Мб\сек. Не дуже, але в дорожних умовах задовільняє)

Якщо 10 Мб\сек не дуже, то яка повинна бути швидкість, щоб було дуже?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.2 Мережні технології » Доступ до інтернету за технологією GPRS. (Проте, як з’єднати мобілку з комп’ютером і налаштувати інет.)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.