Чт, 29.10.2020, 19:09
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.2 Мережні технології » Доступ до інтернету за технологією GPRS. (Проте, як з’єднати мобілку з комп’ютером і налаштувати інет.)
Доступ до інтернету за технологією GPRS.
kom_adm Дата: Ср, 09.01.2008, 00:40 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Для села досить не поганий варіант отримати доступ до всесвітньої мережі - виходити в інтернет через мобільний. Як налаштувати з’єднання, я коротко описав. Завантажуйте архів та ознайомлюйтесь.

Також прошу ділитись враженнями або проблемами використання традиційного GPRS-інтернету.

http://school-viytivka.pp.net.ua/informatic/GPRS.rar (335 кб)

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Yura_Shrol Дата: Ср, 20.02.2008, 02:04 | Повідомлення № 31
Знаток супутникового інету
Нагороди: 7
Рейтинг: 99
Quote (Student)
проте для мене зараз це єдиний можливий спосіб виходу в інтренет

Для перегляду - так. А от для завантаження в інтернет - суттєві проблеми. "Дешеве м'ясо - смердюча юшка". Вибачте, але накипіло.
Bandalak Дата: Чт, 21.02.2008, 18:31 | Повідомлення № 32
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 291
Quote (Student)
На даний момент у мене лайф інтернет. Звичайно швидкісь тут невелика 1-3 Кбайт/сек, проте для мене зараз це єдиний можливий спосіб виходу в інтренет

Переходьте на МТС і зразу всі проблеми зникнуть!
Yura_Shrol Дата: Чт, 21.02.2008, 23:43 | Повідомлення № 33
Знаток супутникового інету
Нагороди: 7
Рейтинг: 99
Тоді виникнуть проблеми з грошима.
W-w-W Дата: Пт, 22.02.2008, 01:26 | Повідомлення № 34

Quote (Bandalak)
Переходьте на МТС і зразу всі проблеми зникнуть!

Проблеми ніколи не зникнуть, кожен оператор як може так і зацікавлює абонентів. МТС інколи нормально працює, а інколи "завмирає", і причин тут багато

Bandalak Дата: Пт, 22.02.2008, 11:51 | Повідомлення № 35
Лідер форуму
Quote (WWW)
Проблеми ніколи не зникнуть, кожен оператор як може так і зацікавлює абонентів. МТС інколи нормально працює, а інколи "завмирає", і причин тут багато

Є така ідея: Підключити центральний комп'ютер класу одночасно до декількох мобільних операторів через різні телефони. Наприклад один через кабель до МТС, інший через блютус до Київстар, третій через інфрачервоний порт до Білайн (якщо є покриття). Тоді коли один оператор "завмирає" навантаження іде на іншого. Теоретично швидкість такого підключення може бути більше 50 кілобайт за секунду! Хвате на 10 комп'ютерів це точно. З дітей можна зібрати по 1 гривні. Якщо два паралельні класи то грошей хвате на всі 3 телефони.
Але є одна проблема: ЯК СУМУВАТИ ТРАФІКИ ДЕКІЛЬКОХ ПІДКЛЮЧЕНЬ!!!
Поміркуємо разом!

Відредаговано: Bandalak - Пт, 22.02.2008, 11:53
Nicola Дата: Нд, 02.03.2008, 22:13 | Повідомлення № 36
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Для роботи класу в мережі учит. комп. підключаю через гіпернет. Учнівські(7) працюють через проксі на моєму комп-рі. Гроші складаємось разом. Іншошго виходу немає бо телекомовський взагалі труба, та ще в робочі години.

Quote (Bandalak)
Є така ідея: Підключити центральний комп'ютер класу одночасно до декількох мобільних операторів через різні телефони
А чому б не підключити тіж три телефони по одному на кожні три компи. Гроші все рівно однакові йтимуть?
Bandalak Дата: Пн, 03.03.2008, 09:03 | Повідомлення № 37
Лідер форуму
Quote (Nicola)
Для роботи класу в мережі учит. комп. підключаю через гіпернет.

Проголосуйте за МТС у розділі опитування.

Quote (Nicola)
А чому б не підключити тіж три телефони по одному на кожні три компи.

Ідея полягає в іншому. Підключаємося через різні оператори. Коли один оператор "завмирає" навантаження іде на іншого.
А щоб не вийшло, що один учнень працює, а інший "курить бамбук", ми хочемо об'єднати трафіки різних операторів у один. Тільки як це зробити?
Nicola Дата: Ср, 05.03.2008, 21:06 | Повідомлення № 38
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (Bandalak)
ми хочемо об'єднати трафіки різних операторів у один.
На скільки я знаю техніку зв'язку - це неможливо.
Bandalak Дата: Сб, 08.03.2008, 01:49 | Повідомлення № 39
Лідер форуму
Quote (Nicola)
На скільки я знаю техніку зв'язку - це неможливо.

На скільки я знаю філософію - все що сьогодні неможливо, завтра цілком реально!
Bandalak Дата: Сб, 08.03.2008, 01:51 | Повідомлення № 40
Лідер форуму
Увага! Нова послуга від МТС!

ГіперАктив
«ГіперАктив»: Інтернет для професіоналів і не тільки!

З 1 березня 2008 р. по 29 для користувачів послуги «ГіперАктив» від МТС мобільний доступ до EDGE/GPRS-Інтернету коштуватиме 100 гривень на місяць плюс 0,01 грн. за МБ!

Переваги послуги:
Швидко: швидкість передачі даних відповідає якісному Dial-Up-з'єднанню (20–40 Кбіт/сек). Максимально можлива швидкість передачі даних при користуванні GPRS – 107,2 кбіт/сек, EDGE – 236 кбіт/сек.
Будь-де: GPRS/EDGE покриття МТС охоплює 95% території України та постійно розширюється.
Будь-коли: 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Вартість послуги «ГіперАктив»:
Подія Вартість, грн. з ПДВ
Перший доступ до мережі Інтернет протягом календарного місяця* 100,00
Плата за активацію послуги 0
Вартість отриманих та переданих даних 0,01

* Календарним місяцем вважається період з першого по останній день місяця, наприклад, з 01.04.2007 по 30.04.2007.
Увага! Плата 100 грн. з ПДВ стягується незалежно від дня календарного місяця, коли розпочато використання послуги. Наприклад, якщо Ви вперше скористаєтесь послугою 05.04.2008, з Вашого рахунку буде стягнуто 100 грн., а доступ до Інтернету надаватиметься до 30.04.2008 по тарифу 0, 01 грн за Mb.

Щоб розпочати користуватися послугою «ГіперАктив», необхідно:
мати мобільний термінал з підтримкою технології GPRS та/або EDGE, підключений до персонального комп'ютера або кишенькового ПК. При цьому деякі нові моделі терміналів (смартфони) дозволяють мати доступ до ресурсів Інтернету та працювати з електронною поштою без підключення до персонального комп'ютера або кишенькового ПК;
активувати послугу «ГіперАктив» для Вашого мобільного номера.
Контрактні абоненти можуть активувати послугу, зателефонувавши за номером 111 (з мобільного МТС безкоштовно в Україні, цілодобово) або у будь-якому магазині МТС.

Абонентам передплаченого сервісу МТС та JEANS достатньо відправити безкоштовне SMS на номер 1040001.
створити у пристрої для доступу або смартфоні нове Dial-Up-з'єднання;
налаштувати відповідне програмне забезпечення (web-браузер, поштовий клієнт тощо).

Прикріплення: setting.rar(32.9 Kb)
kom_adm Дата: Сб, 08.03.2008, 02:38 | Повідомлення № 41
Ветеран спілкування
Bandalak, дякую за інформацію!
Це дуже класно, що вже більш менш нормальні тарифи появляються.
Як тільки на київстарі таке зроблять, відразу перейду, а поки що користуюсь ХЛ.
Bandalak Дата: Нд, 09.03.2008, 02:21 | Повідомлення № 42
Лідер форуму
Quote (Ковальчук_Олександр)
Як тільки на київстарі таке зроблять, відразу перейду, а поки що користуюсь ХЛ.

А що у Вашому районі МТС немає? А якщо поставити зовнішню антену?
kom_adm Дата: Пн, 10.03.2008, 00:25 | Повідомлення № 43
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
А що у Вашому районі МТС немає? А якщо поставити зовнішню антену?

Є, звичайно, але сигнал не такий потужний, як у Київстарі. Дві-три поділки в будинку. Тому й боюсь, що буде низька швидкість. Хоча можна спробувати. Зовнішню антену ставити - це додаткова морока і до того ж, чохол від неї здається потрібно накладати на телефон, що дуже не зручно.
SLKuty Дата: Пн, 14.04.2008, 22:18 | Повідомлення № 44
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Quote (Ковальчук_Олександр)
І вже зараз у мене з’явилися проблеми із серцем. Думаю в цьому частково винен мобільний інтернет.

Я думаю, що ви цілком праві - високочастотний передавач біля живого організму це нічого доброго
Дивно, як по школах дозволили такий нет.
Але розкажіть де можна прочитати про МТС інтернет, яка швидкість закачки, відправки, які варіанти підключки і чи надійно?

А літом приїжджайте в Карпати 2-3 вершини і ваше серце запрацює як годинник(Швейцарський)

kom_adm Дата: Пн, 14.04.2008, 23:56 | Повідомлення № 45
Ветеран спілкування
SLKuty, дуже дякую за запрошення. На літо, правда планів багато, проте подумати варто над вашою пропозицією. Карпати - моя давня мрія.
Quote (SLKuty)
Я думаю, що ви цілком праві - високочастотний передавач біля живого організму це нічого доброго

Чомусь я також так думаю.
Quote (SLKuty)
Але розкажіть де можна прочитати про МТС інтернет, яка швидкість закачки, відправки, які варіанти підключки і чи надійно?

Надійно. Вдень швидкість на Київстарі падає навіть до 30-40 Кбіт/сек (в період з 21 до 00). В ночі приблизно 140-160 Кбіт/сек.
МТС - вдень 100-130 Кбіт/сек. Вночі - 200-240. Плата на МТС гіпернет 100 грн./міс абонплата + додаткова плата 1 коп. за мегабайт. Пропозиція цілком вигідна. Прочитати можна на http://www.mts.com.ua/ukr/connect_edge.php
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.2 Мережні технології » Доступ до інтернету за технологією GPRS. (Проте, як з’єднати мобілку з комп’ютером і налаштувати інет.)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.