Чт, 29.10.2020, 18:22
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.2 Мережні технології » Доступ до інтернету за технологією GPRS. (Проте, як з’єднати мобілку з комп’ютером і налаштувати інет.)
Доступ до інтернету за технологією GPRS.
kom_adm Дата: Ср, 09.01.2008, 00:40 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Для села досить не поганий варіант отримати доступ до всесвітньої мережі - виходити в інтернет через мобільний. Як налаштувати з’єднання, я коротко описав. Завантажуйте архів та ознайомлюйтесь.

Також прошу ділитись враженнями або проблемами використання традиційного GPRS-інтернету.

http://school-viytivka.pp.net.ua/informatic/GPRS.rar (335 кб)

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

kom_adm Дата: Чт, 24.01.2008, 01:04 | Повідомлення № 16
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
На сайті МТС недавно зявилася нова послуга: Інтернет-Конект, яка працює поки-що у Києві і Харкові по технології СДМА. Але обіцяють до літа, що буде працювати скрізь де є покриття. Модем коштує біля 800 гривень, можна в кредит. Швидкість до 5 Мбіт/сек. Оплата помісячна - 135 гривень за безліміт.

Детальніше, Bandalak, детальніше. Що за технологія СДМА? Що за модем? Чи можна буде це реазізувати в селі? В школі? Як ця технологія може забезпечити швидкість аж до 5 Мбіт/сек? І чому така дешева плата - 135 грн.?
W-w-W Дата: Чт, 24.01.2008, 20:21 | Повідомлення № 17

Ковальчук_Олександр,
MTС Коннект
МТС з гордістю представляє Вам унікальну послугу «MTС Коннект». Якщо Вам необхідний високошвидкісний безпроводовий Інтернет за доступними цінами з можливістю вибору найзручнішого для Вас тарифного пакету – ця послуга для Вас!

Послуга «MTС Коннект» пропонує постійний доступ до глобальної мережі Інтернет по безпроводових каналах передачі даних CDMA.

Технологія CDMA забезпечує можливість:
швидкого та мобільного доступу до мережі Інтернет
бути «завжди на зв’язку» – вільне переміщення по всій території, де є покриття, без втрати з’єднання.

Підключитися до мережі Інтернет при користуванні послугою «MTС Коннект» просто. Всього декілька секунд – і Ви у всесвітній мережі.

Інтернет від «MTС Коннект» – це високошвидкісний Інтернет.

Середня швидкість становить від 200 до 800 Кбіт/с. Максимальна швидкість для вхідного трафіка може досягати 3.1 Мбіт/с.

Наші ціни Вас приємно здивують. Ви зможете вибрати максимально зручний для Вас тарифний пакет.

З послугою «MTС Коннект» Ви не прив'язані до робочого місця та при переміщенні Ваш зв'язок з Інтернетом не розривається. Тепер Ваше робоче місце може бути по-справжньому мобільним!

Інтернет «MTС Коннект» – це захищений Інтернет. Ви зможете обмежити доступ до Інтернету для інших користувача за допомогою PIN-коду. Якщо такої необхідності немає, Ви зможете легко відключити PIN-код.

Послуга «MTС Коннект» доступна в зоні дії покриття мережі CDMA. Покриття мережею CDMA постійно розширюється. З актуальною на даний момент картою покриття мережею CDMA Ви можете ознайомитися в розділі «Дійсне покриття».

З «MTС Коннект» Ви не тільки отримуєте задоволення від користування послугою, Вас також чекають подарунки. У рамкам бонусної програми «Мій МТС» Вам пропонується великий вибір приємних подарунків.

Налаштування для користування послугою
Для користування послугою «MTС Коннект» Вам необхідний ноутбук або персональний комп'ютер.

Крім того, необхідно ознайомитись з умовами користування послугою «MTС Коннект», підписати контракт з МТС в одному з салонів-магазинів МТС та придбати CDMA-модем. При укладенні контракту компанія МТС надає Вам стартовий пакет з RUIM-карткою та необхідне програмне забезпечення.

Далі необхідно вставити RUIM-карту в модем і підключити модем до ноутбука або персонального комп'ютера, після чого завантажити програмне забезпечення, яке надано МТС, та активувати за допомогою нього доступ до мережі Інтернет.

Докладна інформація про налаштування і правила роботи з послугою «MTС Коннект» розміщена в Інструкції, яку Ви отримаєте при укладанні контракту.

Добавлено (24.01.2008, 20:08)
---------------------------------------------
Діючі тарифи та умови тарифікації
Тарифний пакет «Коннект 200»
Вартість пакета 200,00 грн.

Об’єм Gb, включених в пакет 10 Gb

Ціна за 1 Mb, понад пакет 0,04 грн.

Аванс при підключенні 250,00 грн.

Тарифний пакет «Коннект 150»
Вартість пакета 150,00 грн.

Об’єм Gb, включених в пакет 4 Gb

Ціна за 1 Mb, понад пакет 0,06 грн.

Аванс при підключенні 200,00 грн.

Тарифний пакет «Коннект 100+»
Вартість пакета 120,00 грн.

Об’єм Mb, включених в пакет 1600 Mb

Ціна за 1 Mb, понад пакет 0,08 грн.

Аванс при підключенні 150,00 грн.

Тарифний пакет «Коннект 100»
Вартість пакета 100,00 грн.

Об’єм Mb, включених в пакет 1600 Mb

Ціна за 1 Mb, понад пакет 0,08 грн.

Аванс при підключенні 150,00 грн.

Тарифний пакет «Коннект 50»
Вартість пакета 50,00 грн.

Об’єм Mb, включених в пакет 600 Mb

Ціна за 1 Mb, понад пакет 0,10 грн.

Аванс при підключенні 100,00 грн.

Тарифи зазначені у гривнях із ПДВ, без ПФ.

Умови тарифікації
Тарифікація послуги покілобайтна – тарифікується кожен кілобайт.

Тарифікація проводиться в розрахунку, що 1 мегабайт дорівнює 1024 кілобайтам, кожен з яких дорівнює 1024 байтам.

Тарифікується сумарний трафік (вхідний та вихідний).

Розділення тарифікації на національний і міжнародний трафік не відбувається.

При оплаті послуг використовується принцип внесення авансових платежів.

У випадку якщо у Вас є також і GSM-контракти, сплачені Вами кошти надходять на спільний особовий рахунок.

Звіт за використання коштів Ви можете подивитися в рахунках за телекомунікаційні послуги ЗАТ «Український Мобільний Зв’язок».

Добавлено (24.01.2008, 20:10)
МТС Коннект» устаткування
ADU-500A
ADU-510A

USB-модем
Стандарт: CDMA 2000 1x EVDO, Rev. A
Підключення до ПК здійснюється за допомогою USB-кабеля; має вбудований порт для можливості підключення зовнішньої антени
USB-модем
Стандарт: CDMA 2000 1x EVDO, Rev. A

Підключення до ПК здійснюється безпосередньо через USB-порт

Вартість
Термінали Роздрібна ціна, грн.
Ціна при підключенні до тарифного пакету та підписанні Додаткової угоди (ДУ) на користування послугою «МТС Коннект» протягом 12 або 18 міс., грн.

Коннект 50
Коннект 100
Коннект 150,
Коннект 200

ДУ на 12 міс.
ДУ на 18 міс.
ДУ на 12 міс.
ДУ на 18 міс.
ДУ на 12 міс.
ДУ на 18 міс.

Any DATA ADU-500A 1170
927,6
866,4
806,4
745,2
715,2
655,2

Any DATA ADU-510A 1170
927,6
866,4
806,4
745,2
715,2
655,2

Всі ціни зазначено з урахуванням ПДВ

Додано (24.01.2008, 20:21)
біда в тому, що ця послуга діє лише в Києві та Харкові, будем надіятись, що технічний прогрес здешевить послуги надання інтернету

Yura_Shrol Дата: Пт, 25.01.2008, 11:51 | Повідомлення № 18
Знаток супутникового інету
Нагороди: 7
Рейтинг: 99
Я так уважно все прочитав, захопився, злетів в небеса і...
Quote (WWW)
біда в тому, що ця послуга діє лише в Києві та Харкові
вернувся на грішну землю.

Відредаговано: Yura_Shrol - Пт, 25.01.2008, 11:51
kom_adm Дата: Пт, 25.01.2008, 19:55 | Повідомлення № 19
Ветеран спілкування
Quote (WWW)
будем надіятись, що технічний прогрес здешевить послуги надання інтернету

Це чудові тарифні плани. За 200 грн. - 10 Гб трафіку - це супер.
Quote (Yura_Shrol)
вернувся на грішну землю.

В точку. Не скоро ще цей МТС-коннект буде діяти в селі. Ще роки пройдуть. В місті працює ОГО! від Укртелекому, а в селі єдина можливість користуватись інтернетом - це технолоїя GPRS, ну хіба що ще супутниковий асиметричний, але він також дороговато обходиться, якщо не має покриття ЛАЙФ.
Yura_Shrol Дата: Пт, 25.01.2008, 21:01 | Повідомлення № 20
Знаток супутникового інету
Нагороди: 7
Рейтинг: 99
Utel теж пропонує аналогічний інтернет. Тарифи трохи більші. Точно не пам'ятаю. Покриття в них неважне, але обіцяють у 2008 році набагато збільшити. Моє село знаходиться на трасі Київ-Чоп. Тому є надія, що колись, можливо до Євро-2012, трасу покриють. І в нас буде інтернет.
Bandalak Дата: Пт, 25.01.2008, 23:55 | Повідомлення № 21
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 291
Я спеціально заходив у Регіональний центр МТС у Чернівцях, де мені пообіцяли, що до літа буде покриття СДМА у межах дії кожної базової станції області. Вони стверджують, що обладнання вже завезено, чекають лише відповідних погодніх умов для монтажа.
W-w-W Дата: Пн, 28.01.2008, 02:39 | Повідомлення № 22

МТС конект розширив своє покриття по таких містах: тепер крім Києва і Харкова-Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя
takdiy Дата: Пн, 28.01.2008, 13:04 | Повідомлення № 23
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Всім доброго часу доби.
Давненько тут не був і багато чого цікавого пропустив. smile

С

Quote (WWW)
та придбати CDMA-модем

На сьогодні багато мобільних телефонів підтримують цей стандарт. Так званний звязок третього покоління 3G.
Тому тим хто планує придбати новий телефон можну порекомендувати вибирати модель з підтримкою CDMA.
Прикладом такого телефону є Nokia 6233
http://www.rozetka.com.ua/ru/products/descriptions/1245/index.html
Є і інші моделі і простіші і дешевші.
Але в будь якому випадку можна буде зекономити на модемі.

cool
А поки що чекаємо на 3G.

Bandalak Дата: Вт, 29.01.2008, 00:12 | Повідомлення № 24
Лідер форуму
Учора в Чернівецькій області на МТС включили EDGE! Швидкість закачки тепер стала 20-30 кбайт/сек.
Від нині EDGE у нас працює іна МТС і на Київстар. Київстар продовжив Інтернет XL До лютого 2009 року.
Я думаю, що і СДМА вже не за горами!

Добавлено (29.01.2008, 00:12)

Quote (takdiy)
На сьогодні багато мобільних телефонів підтримують цей стандарт. Так званний звязок третього покоління 3G.
Тому тим хто планує придбати новий телефон можну порекомендувати вибирати модель з підтримкою CDMA.

Я проконсультувався в сервісному центрі МТС. Мені повідомили що послуга Інтернет Коннект не буде працювати через телефон. Обов`язково потрібний модем, адже SIM-карта для цієї послуги має навідь інший геометричний формат, чим звичайна, і в телефон просто не залізе. Але чи це насправді так, чи просто їм треба продати модеми? Побачимо з часом!

vitert Дата: Вт, 29.01.2008, 00:25 | Повідомлення № 25
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 22
Quote (takdiy)

Запитання CDMA і 3G це одне і те саме чи це різні речі як я думаю. Вже близько року в Україні існує дві компаніїї: Інтертелеком що пропонує CDMA про 3G там не згадується, та Peoplenet пропонує 3G відповідно про CDMA там мова не йде.
kom_adm Дата: Вт, 29.01.2008, 02:25 | Повідомлення № 26
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
Київстар продовжив Інтернет XL До лютого 2009 року.

Я вам говорю, що в мене не можна через Інтернет XL закачати більше 20 Мб. Звонив до оператора, так він каже, що, нажаль, поки що така ситуація прослідковується в багатьох регіонах в Україні. До того ж, коли виходжу в денний період, то швидкість така паршива, що гірше за dial-up від укр. телекому. Вночі швидкість цілком нормальна, хоча правда буває інколи, що перестає грузитись, тоді потрібно кілька разів від’єднатись і приєднатись, але то вже може бути й вірус. Та бог з нею, з тою швидкість, а от ліміт на закачку (який я підозрюю, що вони самі і зробили) мене дуже нервує, так як часто потрібно закачувати файли до 50 мб, і дуже часто докачка не підтримується.
Bandalak Дата: Вт, 29.01.2008, 12:49 | Повідомлення № 27
Лідер форуму
Quote (Ковальчук_Олександр)
Я вам говорю, що в мене не можна через Інтернет XL закачати більше 20 Мб.

Дивно, адже я качаю по 100 метрів без розриву і швидкість майже завжди стабільна 20-25 кбайт/сек.
Я Вам пораджу попробувати Гіпернет від МТС, якщо телефон підтримує EDGE, то швидкість має бути на рівні 20 кбайт/сек. Можливо у містах перевантажені канали? В селі все працює супер! І ніякого обмеження на закачку я не помітив ні в МТС, ні в Київстарі. Звичайно МТС зараз працює краще, і базові станції у них потужніші, і каналів більше.
Nikola Дата: Сб, 02.02.2008, 20:28 | Повідомлення № 28
Новий користувач
Рейтинг: 0
У нас в селах (Карлівщина, Полтавщина) на Укртелеком ніякої надії бо ,,цифри" на АТС -дивина. У нас правда цифрова. Трафік 25-42кбайт/с. закачка 1.5-4. Тому Джинс гіпернет єдина надія(закачка доходить до 9,7 переривається рідко. Хоча в основному школи переходять на супутниковий і-нет.
Bandalak Дата: Сб, 16.02.2008, 15:52 | Повідомлення № 29
Лідер форуму
Quote (Nikola)
Тому Джинс гіпернет єдина надія

Джинс і МТС це одне і теж в плані каналів. А EDGE у Вас працює?
Мабуть ні, бо інакше швидкість сягала-би 30!

Добавлено (16.02.2008, 15:52)

Quote (Ковальчук_Олександр)
Тому з вашого дозволу я трішечки відкорегую вашу презентацію із збереженням авторства і залию у приват.

Де можна побачити підкоректований Вами матеріал? Я б хотів використати його для статті.
Student Дата: Вт, 19.02.2008, 22:59 | Повідомлення № 30
Новий користувач
Рейтинг: 0
На даний момент у мене лайф інтернет. Звичайно швидкісь тут невелика 1-3 Кбайт/сек, проте для мене зараз це єдиний можливий спосіб виходу в інтренет. Але я збираюся підключити собі ОГО тільки стипендію назбираю...........
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІХ: ІНТЕРНЕТ, МЕРЕЖІ, ХОСТІНГ » 9.2 Мережні технології » Доступ до інтернету за технологією GPRS. (Проте, як з’єднати мобілку з комп’ютером і налаштувати інет.)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.